www.sportwings.cz
Nejnovější

Atomic HAWX KIDS 4 Dětské lyžáky, černá, veľkosť 25 – 25,5

Máte děti, které už drtí svahy a chtějí dát svým rodičům lekci? Budou potřebovat lyžařské boty Atomic HAWX KIDS 4. Kompaktní konstrukce se čtyřmi přezkami, vytvořená pro děti, které jsou připravené to pořádně rozjet, dobře přiléhá a poskytne jim skvělou oporu, stejně jako boty dospělých lyžařů. Vzhledem k tomu, že malé nohy rychle rostou, se bota dodává se stélkou Size Adjuster, která změní velikost boty o půl čísla – přidejte ji, když jsou mladší, a odeberte, když vyrostou. Stejně jako všechny juniorské lyžařské boty Atomic mají Hawx Kids 4 progresivní flexi a komín, který nabízí střední až silnou oporu. Je to dokonalý odrazový můstek k první skutečné lyžařské botě.

3 890 Kč

Lange SHADOW 85 W MV GW Dámské lyžáky, bílá, veľkosť 26

Větší výkon a více kontroly s menší energií. Dámské lyžařské boty Lange SHADOW 85 W MV GW přinášejí do all-mountain lyžování novou úroveň přenosu síly, pohlcování vibrací a pohodlí. Technologická inovace zesiluje váš přenos energie do boty prostřednictvím mechanické výhody technologie Dual Pivot and Suspension Blade. Nová konstrukce zvyšuje přenos síly až o 26 %, což vám dává větší výkon a kontrolu s menší energií, námahou. Čistý, konzistentní flex boty je kombinován se zvýšenou absorpcí nárazů skrz skelet pro lepší pocit a kontakt se sněhem. Stejně jako u celoodpruženého kola vám tato kombinace umožňuje lyžovat déle a efektivněji. Spolu s flexí 85 poskytuje tato bota začátečníkům a středně pokročilým lyžařům silnou platformu pro zvyšování a posouvání lyžařské techniky. Skelet o šíři 100 mm a tepelně tvarovatelnávnitřní botička je speciálně navržena pro ženy. Suspension Blade-lišta spojuje horní skelet se spodním pro přesný přenos síly do lyží. Stélky Comfort Fit jsou navrženy tak, aby poskytly maximální pohodlí a dlouhou životnost. Podrážky GripWalk® mají pryžové provedení a špičku rockerového tvaru pro přirozenější pohyb při chůzi a zvýšenou trakci.

9 590 Kč
-18%

Lange RS 110 MV Lyžáky, tmavě modrá, veľkosť 29.5

Výkon a přesnost. Nová Lange RS 110 MV je výsledkem hlubokého pochopení mechaniky chodidla, přizpůsobení a chování lyžařských bot. Díky nové, závodně vyvinuté Dual Core konstrukci, RS dodává neuvěřitelnou energii a flex kontrolu, stává se přirozeným prodloužením vašeho těla pro úplnou kontrolu v oblouku. Anatomický design skořepiny se dokonale integruje s vložkou Dual 3D Pro a poskytuje bezkonkurenční pohodlí, přesnost a přenos síly. Buď jedno tělo se svými botami, buďte jednička.

8 999 Kč
-24%

Head KORE 60 Lyžařská obuv, černá, veľkosť 23

Sezóny prověřená juniorská lyžařská obuv Head KORE 60 se čtyřmi přezkami a suchým zipem v šíři 30 mm. Je velice dobře propracovaná a zajistí snadnou ovladatelnost lyží.

2 499 Kč
-16%

Atomic HAWX JR 3 Juniorské lyžařské boty, červená, veľkosť 22 – 22,5

Dětské all mountain boty Atomic HAWX JR 3 umožňují mladým lyžařům více zábavy na tvrdém i měkkém sněhu. Třípřezková konstrukce poskytuje pohodlné držení dětské nohy a zároveň dostatečnou podporu pro snadné ovládaní lyží.

2 499 Kč
-9%

Nordica SPEEDMACHINE J 3 Dětské lyžařské boty, černá, veľkosť 23

Juniorské sjezdové boty Nordica SPEEDMACHINE J3 se třemi přezkami. Díky technologii Weight Adjuster lze přesněji přizpůsobit flex index váze lyžaře, trojdílná konstrukce zaručuje snadné obouvání i vyzouvání. Dobře polstrovaná vnitřní botička zajišťuje teplo a pohodlí.

1 999 Kč

Head EDGE 130 HV GW Lyžařská obuv, černá, veľkosť 31.5

Lyžařská obuv Head EDGE 130 HV GW nabízejí pokročilým až zkušeným lyžařům ideální poměr mezi výkonem a komfortem. Nová konstrukce skořepiny EZ-Tech Shell od společnosti HEAD zahrnuje skořepinu s trojím vstřikováním Graphenu, která je tužší v oblasti páteře, paty a kotníku, což zajišťuje reaktivní flexi potřebnou k účinnému tlaku na lyži. Díky měkčímu materiálu kolem nártu se bota nazouvá tak snadno, že to zvládnete i bez rukou. Nově navržené zařízení EZ-Walk ve spojení s podrážkou Grip Walk zvyšuje rozsah pohybu a dělá z chůze hračku. Kopyto o průměru 102 mm vyhovuje nohám s větším objemem a vložka Liquid Fit rychle přizpůsobí střih.

12 990 Kč
-20%

Tecnica MACH SPORT HV 80 Lyžařské boty, tmavě šedá, veľkosť 30

Pánské sjezdové boty Tecnica MACH SPORT HV 80 s flex indexem 80 určené pro sportovní lyžaře, kteří kladou důraz na pohodlí během lyžování. Měkčí skelet a širší vnitřní botička se o něj postarají.

3 199 Kč
-33%

Tecnica MACH1 130 MV TD GW Pánské sjezdové boty, oranžová, veľkosť 29.5

Pánské sjezdové boty Tecnica MACH1 130 MV TD GW se skvěle hodí pro vrcholové lyžaře. Zajistí vám maximální pohodlí po celý den lyžování. Skelet i botičku lze tepelně tvarovat. Technologie T-Drive v podobě karbonové výztuhy umístěné na zadní straně komínu velmi pozitivně ovlivňuje flexi a torzi boty.

9 999 Kč

Tecnica MACH 1 115 LV W TD GW Dámské lyžáky, fialová, veľkosť 25.5

Tecnica MACH 1 115 LV W TD GW jsou boty závodních parametrů se šířkou skeletu 98 mm, která nabízí lepší fixaci chodidla oproti komerčně častěji vyráběné šířce 100 mm. Disponují osvědčenou C.A.S. botičkou která se dobře nazouvá a je pohodlná. Vysoká tuhost skeletu (115) poskytuje perfektní oporu a zajišťuje bezztrátový a rychlý přenos sil na hrany lyží. Boty jsou tak vhodnou volbou pro všechny náročné sportovní lyžaře či hobby závodníky, kteří vyžadují nekompromisní výkon i za cenu nižšího pohodlí v užší botě.

13 749 Kč

Head EDGE LYT HV 65 W Dámská lyžařská obuv, šedá, veľkosť 24.5

Dámská lyžařská obuv EDGE LYT HV 65 W s technologiemi Hi-Top a Duo Flex, které zaručí přímé propojení mezi vašim chodidlem a lyží. A můžete začít tančit, elegantně a s menší námahou. Díky vložce Comfort je bota velmi pohodlná. Fleece zaručí pocit pohodlí a sportovní tvar umožňí dynamický postoj. Díky nastavitelným přezkám, bude seřízení lyžařské boty velmi přesné.

6 390 Kč

Tecnica MACH SPORT 90 MV GW Lyžáky, tmavě modrá, veľkosť 31

Skvělá volba pro středně pokročilé lyžaře, kteří u svých lyžařských bot upřednostňují komfort, teplo a pohodlí. Model Tecnica MACH SPORT 90 MV GW je ideální pro lyžaře se středně velkou nohou a postavou. Vnitřní botička Comfort, navržená s anatomickým středním objemem a 100 mm širokým kopytem, zlepšuje cirkulaci vzduchu pro optimální teplo a výkon. V případě potřeby můžete přidat osobní přizpůsobení pomocí systému Tecnica C.A.S. a vyřešit tak další problémy s padnutím. Dvojité přezky Quick-Instep a Lift-Lock umožňují snadné nazouvání a vyzouvání a flexe 90 je šetrná pro celodenní pohodlí na horách.

7 999 Kč

Head FORMULA 85 W MV Dámská lyžařská obuv, černá, veľkosť 27.5

Pohodlí a výkon jsou u modelu Head FORMULA 85 W MV v harmonii. Absorpční vlastnosti znamenají méně vibrací a únavy nohou, zatímco funkce pro seřízení podporují přizpůsobení výkonu. Model Formula MV 85 W má přizpůsobivou 100mm stélku, krátkou manžetu, rozšířenou špičku pro kloubový pohyb prstů a vyvážený postoj, který ženám umožňuje větší soustředění. Skořepina má nastavitelnou flexi v rozmezí 95 až 85, pro ženy specifické dvojité nastavení manžety HEAD, čtyři nízkoprofilové přezky s možností mikroregulace a 30mm pásek na suchý zip pro podpůrné obepnutí pro vysoký výkon v celodenním balení pro lyžování.

9 490 Kč

Head EDGE 100 HV Lyžařská obuv, černá, veľkosť 30.5

Lyžařská obuv Head EDGE 100 HV usnadňuje lyžování bez ztráty výkonu díky nové konstrukci EZ-Tech Shell, která má tři klíčové vlastnosti: EZ-Ski, EZ-On a EZ-Walk. Lyžaři, kteří hledají rovnováhu a kontrolu, budou těžit z přirozeně vycentrovaného postoje boty a strategicky umístěných materiálů v kritických zónách ohybu. Měkčí materiál umístěný kolem horní části chodidla vytváří botu, která se nazouvá tak snadno, že to zvládnete i bez rukou. Zařízení EZ-Walk ve spojení s podrážkou Grip Walk zvyšuje rozsah pohybu a dělá z chůze hračku. Kopyto 102 mm a vložka Perfect Fit vyhovují nohám s větším objemem.

9 490 Kč

Head J2 Dětská lyžařská obuv, tyrkysová, veľkosť 21.5

Pohodlná, teplá a lehká lyžařská bota Head J2 se snadno používá a poskytuje dětem podporu, pohodlí a přirozený postoj pro rychlé a zábavné zlepšování lyžařských dovedností. Kombinuje v sobě tři technologie určené speciálně pro děti: Jr. Hi-Top zajišťuje okamžitý přenos síly z lyžaře na lyže pro snadnější vykrajování obloučků, zatímco uvolněnější přední náklon zaručuje pohodlnější a bezproblémový postoj. Podrážky Vario pak dokonale odrážejí vyvíjející se dětské chodidlo a zajišťují mu vyšší komfort a lepší výkon a DuoFlex poskytuje dítěti přirozenou rovnováhu na středu a kontrolu pro hladký pocit s dobrou odezvou.

2 690 Kč

Tecnica JT 4 60 Dětské lyžáky, černá, veľkosť 22

Juniorské lyžařské boty Tecnica JT 4 60 se čtyřmi přezkami a kvalitní botičkou Junior jsou určeny mladým ambiciózním lyžařům. S flexí skeletu 60 nabízejí dostatek opory pro osvojování správné lyžařské techniky, botička Junior přitom poskytuje dostatek pohodlí.

3 999 Kč
-44%

Tecnica MACH SPORT 85 HV W GW Dámské sjezdové boty, černá, veľkosť 27.5

Tecnica MACH SPORT 85 HV W GW jsou dámské sportovně rekreační lyžařské boty se šířkou skeletu 103 mm, která nabízí větší pohodlí. Díky tuhosti skeletu 85 poskytuje dobrou oporu a rychlý přenos sil na hrany lyží. Boty mají osvědčenou NFS botičku, která se dobře nazouvá a je velmi pohodlná. Vnitřní botička je vyrobená z jehněčí vlhy, která poskytuje teplotní komfort.

4 999 Kč

Head FORMULA 130 MV GW Lyžařská obuv, tmavě šedá, veľkosť 28.5

Model Head FORMULA 130 MV GW nabízí výkon na vysoké úrovni ve frontside a pohodlný přizpůsobitelný střih díky funkcím připraveným na závody a konstrukci vhodné pro seřízení bot. Model Formula MV 130 GW je k dispozici se 100mm kopytem, má rozšířenou špičku pro artikulaci prstů a balanční postoj Race, který umožňuje lyžařům být více soustředění. Skořepina má nastavitelný flex v rozmezí 140 až 130, možnost vyrovnání manžety a čtyři nízkoprofilové přezky Spine-Flex s možností mikroregulace. Vložka 3D Pro Formula má patu a kotník podporující systém Liquid Fit a 50mm pásek na suchý zip pro sportovní obepnutí.

15 490 Kč

Tecnica JT 2 Dětské lyžařské boty, tmavě modrá, veľkosť 19

Dětské dvou přezkové lyžařské boty Tecnica JT 2 jsou vhodné pro začínající i pokročilé malé lyžaře. Lyžáky nabízejí tepelný komfort, snadné nastupování díky systému Rapid Access a optimální přizpůsobení anatomii dětské nohy, kterou směřuje do správného postoje, což zaručuje její maximální ochranu.

2 999 Kč

Head EDGE LYT 90 HV Lyžařská obuv, černá, veľkosť 29.5

Lyžařská bota Head EDGE LYT 90 HV je perfektní volbou pro pokročilé a ambiciózní lyžaře. Technologie Hi-Top propojuje nohu s botou do kompaktní jednotky. Výsledek: lepší technika, při menší námaze. Veškerá energie je přenesena k lyži, při zachování nejvyšší míry kontroly. Další podporu poskytne Due Flex. V případě, že více zatlačíte, flex zařídí, že lyže ztuhne. Přitom flex reaguje a je elastický. Proto vaše oblouky budou silovější, než kdy předtím.

7 690 Kč

Tecnica MACH 1 110 HV TD GW Lyžáky, tmavě šedá, veľkosť 29.5

Boty Tecnica MACH 1 110 HV TD GW jsou vhodné pro pokročilé lyžaře s větším objemem nohy, kteří hledají uvolněnější, vysoce výkonnou on piste botu. Model HV 110 je založen na základech konstrukce vysoce výkonných lyžařských bot a je vybaven technologií T-Drive, což je revoluční spojení skeletu s komínem, které umožňuje mnohem efektivnější fungování boty. Výsledkem je plynulejší a konzistentnější flexe, lepší výkon a méně energie potřebné k lyžování na vysoké úrovni. Když k tomu přidáte konstrukci skeletu a komínu Asymmetrical Power Transmission, získáte botu, která vám poskytne skvělou úroveň kontroly, díky níž se budete cítit naprosto jako doma v jakémkoli terénu nebo sněhových podmínkách. Fit je u HV 110 prioritou číslo jedna a technologie Custom Adaptive Shape C.A.S. je způsob, jak toho dosáhnout. Technologie C.A.S., vyvinutá s anatomicky tvarovaným skeletem a botičkou, poskytuje skvělé padnutí hned po vybalení z krabice, ale v případě potřeby umožňuje vysokou úroveň přizpůsobení bot. Připravte se na to, že se můžete posunout na další úroveň.

11 249 Kč

Tecnica COCHISE JR 65 GW Dětské lyžáky, oranžová, veľkosť 25

Tecnica COCHISE JR 65 GW jsou univerzální dětské lyžařské boty, specificky navržené a určené pro mladé lyžaře na upravené i rozbitější svahy. Boty nabízí skvělou fixaci chodidla, perfektní oporu, rychlý a efektivní přenos sil na hrany lyží a to vše při zachování slušné míry pohodlí pro celodenní lyžování, s technologií snadného nazouvání/vyzouvání Quick Instep. Anatomicky předtvarovaná botička Junior Pro byla navržena pro efektivní přenos energie s ohledem na potřeby mladých lyžařů.

5 499 Kč

Head EDGE 120 HV GW Lyžařská obuv, černá, veľkosť 29.5

Lyžařská obuv Head EDGE 120 HV GW jsou navrženy tak, aby poskytovaly výkon lyžařům na všechny hory a přitom se zaměřovaly na pohodlí. Nová konstrukce skořepiny HEAD EZ-Tech Shell umisťuje tužší materiály v kritických oblastech páteře, paty a kotníku, což zajišťuje reaktivní flexi a spolehlivý výkon lyží. Strategicky umístěný měkký materiál kolem nártu umožňuje našlapovat v botě s rukama i bez nich. Nově navržené zařízení EZ-Walk spolu se zakřivenou podrážkou Grip Walk zvyšuje rozsah pohybu a usnadňuje plynulou chůzi. 3D konstrukce vložky Perfect Fit Evo Pro se přizpůsobuje anatomii chodidla a zajišťuje pohodlné a výkonné nošení.

11 990 Kč

Head J2 Dětská lyžařská obuv, bílá, veľkosť 19.5

Pohodlná, teplá a lehká lyžařská bota Head J2 se snadno používá a poskytuje dětem podporu, pohodlí a přirozený postoj pro rychlé a zábavné zlepšování lyžařských dovedností. Kombinuje v sobě tři technologie určené speciálně pro děti: Jr. Hi-Top zajišťuje okamžitý přenos síly z lyžaře na lyže pro snadnější vykrajování obloučků, zatímco uvolněnější přední náklon zaručuje pohodlnější a bezproblémový postoj. Podrážky Vario pak dokonale odrážejí vyvíjející se dětské chodidlo a zajišťují mu vyšší komfort a lepší výkon a DuoFlex poskytuje dítěti přirozenou rovnováhu na středu a kontrolu pro hladký pocit s dobrou odezvou.

2 690 Kč

Head EDGE 95 W HV GW Dámská lyžařská obuv, černá, veľkosť 27.5

Dámská lyžařská obuv Head EDGE 95 W HV GW přináší ženám lepší lyžařské zážitky s menší námahou díky nové konstrukci EZ-Tech Shell. Středně pokročilé až pokročilé lyžařky se mohou spolehnout na rovnováhu a kontrolu díky přirozeně vycentrovanému postoji boty a strategicky umístěným materiálům v kritických oblastech přenosu energie. Měkčí materiál kolem nártu vytváří botu, která se nazouvá tak snadno, že to zvládnete i bez rukou. Zařízení EZ-Walk ve spojení s podrážkou Grip Walk zvyšuje rozsah pohybu a usnadňuje plynulou chůzi. Nastavitelný profil umožňuje přizpůsobit horní manžetu anatomii dolní části nohy žen.

10 490 Kč

Head FORMULA 120 MV GW Lyžařská obuv, bílá, veľkosť 28.5

Novým receptem na úspěch společnosti HEAD je vzorec 120. Znalosti ze závodů vedou k výkonnosti frontside na vysoké úrovni v kombinaci s pohodlným přizpůsobitelným střihem, který si pochvalují všichni bootfitteři. Model Head FORMULA 120 MV GW je k dispozici se 100mm kopytem, má rozšířenou špičku pro artikulaci prstů a balanční postoj Race, který umožňuje lyžařům být více soustředění. Skořepina má nastavitelnou flexi v rozmezí 130 až 120, možnost vyrovnání manžety a čtyři nízkoprofilové přezky Spine-Flex s možností mikronastavení. Vložka 3D Pro Formula má patu a kotník podporující systém Liquid Fit a 50mm pásek na suchý zip pro sportovní obepnutí.

13 190 Kč

Head FORMULA 100 MV Lyžařská obuv, černá, veľkosť 28.5

Nová lyžařská obuv Head FORMULA 100 MV kombinuje to nejlepší z obou světů: vysoký výkon a celodenní pohodlí. Závodní znalosti z řady Raptor a přizpůsobitelné prvky schválené bootfitterem vytvářejí citlivý pocit díky rozšířenému boxu na špičce pro kloubení prstů, rovnovážnému postoji Race, který umožňuje lyžaři být více soustředěný, a 100mm kopytu. Skořepina má nastavitelný flex v rozmezí 120 až 110, možnost vyrovnání manžety a čtyři nízkoprofilové přezky Spine-Flex s možností mikroregulace. Vložka 3D Pro Formula má patu a kotník podporující systém Liquid Fit a 45mm pásek na suchý zip pro sportovní obepnutí bez otlaků.

9 490 Kč

Head RAPTOR 70 Dětská lyžařská obuv, bílá, veľkosť 26.5

Nejlepší bota pro Světový pohár, absolutní jednička. Bota RAPTOR je vzorem pro Head RAPTOR 70. Nová závodní podrážka pro juniorské závodníky je inspirována modelem RAPTOR. Také závodní vyvážení vašich juniorských bot je jedinečné. Závodní vložka Junior Team má samotvarovatelnou stélku a představuje dokonalou směsici výkonu a pohodlí. Čtyři mikronastavitelné lité přezky dodávají stabilitu na sjezdovkách, které jsou tvrdé jako kámen.

5 990 Kč
-10%

Nordica THE CRUISE 55 S W Dámské lyžařské boty, černá, veľkosť 24

Pohodlné lyžařské boty Nordica CRUISE 55 S W pro začátečníky i mírně pokročilé lyžařky disponují technologií NFS (natural foot stance) a PFP (comfort fit liner). Skelet a komín boty jsou širší a bota tak vyhovuje i lyžařkám s větší nohou a lýtkem.

2 499 Kč
-16%

Lange SHADOW 85 W LV GW Dámské lyžáky, černá, veľkosť 24

Větší výkon a více kontroly s menší energií. Dámské lyžařské boty Lange SHADOW 85 W LV GW přinášejí do all-mountain lyžování novou úroveň přenosu síly, pohlcování vibrací a pohodlí. Technologická inovace zesiluje váš přenos energie do boty prostřednictvím mechanické výhody technologie Dual Pivot and Suspension Blade. Nová konstrukce zvyšuje přenos síly až o 26 %, což vám dává větší výkon a kontrolu s menší energií, námahou. Čistý, konzistentní flex boty je kombinován se zvýšenou absorpcí nárazů skrz skelet pro lepší pocit a kontakt se sněhem. Stejně jako u celoodpruženého kola vám tato kombinace umožňuje lyžovat déle a efektivněji. Spolu s flexí 85 poskytuje tato bota začátečníkům a středně pokročilým lyžařům silnou platformu pro zvyšování a posouvání lyžařské techniky. Skelet o šíři 97 mm, asymetrický jazyk a tepelně tvarovatelná vnitřní botička je speciálně navržena pro ženy. Suspension Blade-lišta spojuje horní skelet se spodním pro přesný přenos síly do lyží. Stélky Comfort Fit jsou navrženy tak, aby poskytly maximální pohodlí a dlouhou životnost. Podrážky GripWalk® mají pryžové provedení a špičku rockerového tvaru pro přirozenější pohyb při chůzi a zvýšenou trakci.

7 999 Kč
-7%

Lange RS 130 MV Lyžařské boty, tmavě modrá, veľkosť 28.5

Nové Lange RS 130 MV o šířce skeletu 100mm jsou výsledkem pochopení nejen mechaniky nohou, ale také samotného chování boty během jízdy. Boty představují novou závodní Dual Core konstrukci. Řada RS nabízí skvělou energii a kontrolu flexe, přičemž Vám dopřeje získat maximální kontrolu v obloucích. Anatomický skelet skvěle pasuje s vnitřní botou Dual 3D World Cup Race a poskytuje nepřekonatelný komfort, preciznost a přenos energie. Díky nové řadě RS dosáhnete vítězství.

12 999 Kč
-28%

Atomic HAWX MAGNA 85 W Dámské sjezdové boty, bílá, veľkosť 24

Dámské lyžařské boty Atomic HAWX MAGNA 85 W se střední tuhostí. Easy Step-in pro snadné obutí a široký jazyk znamenají, že jsou ideálním řešením pro lyžařky s širokou nohou a nebo pro ty co chtějí mít hodně pohodlnou botu. Jsou určeny pro středně pokročilé lyžařky a konstruovány pro dobré ovládání lyží ve středních rychlostech.

4 299 Kč
-6%

Lange LX 85 W HV GW Dámské lyžáky, černá, veľkosť 25.5

Legendární výkon Lange se soustředil do pohodlnější a širší boty. Nová lyžařská / all mountain bota LX 85 W HV GW založená na konceptu „vyberte si fit“ nyní nabízí novou šířku 102 mm v přední části nohy. Pokud máte široké chodidlo a hledáte vysoký výkon v pohodlné lyžařské botě přizpůsobené tvaru ženského těla, pak je pro vás LX tou správnou volbou. Kombinace legendárního výkonu Lange a širšího tvaru ve spojení s ještě snadnějším nastupováním a vystupováním zajišťuje, že zůstanete v pohodlí po celý den. Inovativní, lehká Dual Core konstrukce zaručuje efektivitu, výkon a přesnost, díky níž budete se svými botami zajedno. S podrážkou Gripwalk a se šroubem přidaným do skořepiny nabízí větší výkon a rovná se úrovni boty RX. Speciální vlastnosti pro lyžařky: jazyk navržený tak, aby odpovídal tvaru ženské nohy a poskytoval větší přesnost a kontrolu, tenká podšívka, která udržuje nohu v teple, tvar skořepiny přizpůsobený pro dámská lýtka a holenní kosti. Tepelně tvarovatelné vnitřní botičky pro dosažení maximálního přizpůsobení tvaru vaší nohy.

7 499 Kč
-15%

Atomic HAWX PRIME 95 W GW Dámské lyžařské boty, bílá, veľkosť 24 – 24,5

Jedny z celosvětově nejprodávanějších univerzálních lyžařských bot Atomic pro ženy, HAWX PRIME 95 W GW jsou k dispozici ve dvou zcela odlišných barevných provedeních. Tato bota je navržena pro nohu střední velikosti a nabízí střední flexi, která je více než dostatečná pro většinu zkušených lyžařek, a je tak ideálním parťákem pro dámy na sjezdovce i mimo ni. Lyžaři všech úrovní ocení vyšší stabilitu a nižší hmotnost díky technologii Prolite – převratné lehké konstrukci s přidaným vyztužením na důležitých místech. Vaše nohy ocení pohodlí, které nabízí tepelně tvarovatelná botička Mimic Gold, která přesně kopíruje tvar chodidla a dokonale se přizpůsobí. To vše je součástí technologie Legendary Hawx Feel. Boty si personalizujte podle sebe – a lyžujte jako nikdy předtím.

9 499 Kč

Lange LX 90 Pánské lyžáky, , veľkosť 27

Vysoce komfortní bota LX 90 od značky Lange především díky šířce kopyta 102 mm. Boty z řady LX poskytují dobrou výkonnost a přesnost, jsou vhodné pro všechny typy povrchů. Ideální pro lyžaře, kteří hledají komfortní botu, která se snadno obouvá.

5 499 Kč
-20%

Tecnica MACH SPORT 110 HV GW Pánské sjezdové boty, tmavě šedá, veľkosť 30

Tecnica MACH SPORT 110 HV GW jsou středně tvrdé sportovní lyžařské boty se šířkou skeletu 103 mm, která nabízí více pohodlí. Jsou vhodné na celodenní lyžování pro středně pokročilé sportovní lyžaře.

7 599 Kč
-11%

Atomic HAWX KIDS 3 Dětské sjezdové boty, černá, veľkosť 21 – 21,5

Lyžařská bota Atomic HAWX KIDS 3 nabízí mladým lyžařům, kteří chtějí lyžovat v nejrůznějším terénu, více zábavy při stoupání i jízdě z kopce. Bota Hawx Kids 3 využívá bezpečnou konstrukci se třemi přezkami, která poskytuje oporu a pohodlné držení nohy chlapcům, pro něž je hora výzvou k dobrodružství. Vzhledem k tomu, že malé nohy rychle rostou, se bota dodává se stélkou Size Adjuster, která změní velikost boty o půl čísla – přidejte ji, když jsou mladší, a odeberte, když vyrostou. Všechny juniorské modely jsou navíc vybaveny technologií Progressive Cuff Design: flexe a komín jsou dokonale přizpůsobeny schopnostem lyžaře a jeho menší tělesné velikosti. Hawx Kids 3 poskytuje o něco pevnější oporu a energičtější flexi než model Kids 2 a je k dispozici v dalších velikostech.

2 999 Kč
-16%

Salomon SELECT HV 90 Pánské lyžařské boty, černá, veľkosť 29 – 29,5

Lyžařské boty Salomon SELECT HV 90 jsou navrženy pro lyžaře, kteří chtějí to nejlepší z technologií Salomon a zároveň maximální míru pohodlí od prvního nazutí díky širšímu tvaru. Speciální materiály ve vnitřní botičce Autostretch zajistí okamžité přizpůsobení se tvaru vašeho chodidla a geometrie skeletu efektivní přenos energie a nekompromisní komfort.

4 999 Kč
-9%

Rossignol PURE ELITE 90 GW Dámské lyžáky, tmavě modrá, veľkosť 24.5

Dámské sjezdové boty Rossignol PURE ELITE 90 GW a jejich špičkový design skořepiny, zkonstruovaný specificky pro ženy, je spojen s přizpůsobitelnými vnitřními botičkami. Boty jsou určeny pro lyžařky, které upřednostňují přesný a štíhlí tvar s malou šířkou boty 98mm. Technologie shellu Dual Core snižuje hmotnost a pohání energii přímo do lyže, zatímco možnosti Flex Adjustment umožňují přizpůsobit výkon potřebám každé lyžařky. Vnitřní botička s izolací Merino Wool vám dodá špičkové pohodlí, teplo a podporu. Integrovaná podrážka Grip Walk.

8 999 Kč
-9%

Rossignol HI-SPEED PRO 130 CARBON MV GW Lyžáky, černá, veľkosť 28.5

Lyžařské boty Rossignol HI-SPEED PRO 130 CARBON MV GW využívají závodní konstrukci skořepiny, která lyžaři zajistí perfektní kontrolu v oblouku a bezkonkurenční pohodlí. Pomocí generativního designu a materiálů s příměsí karbonu skořepinu boty zkonstruovali pro maximální přenos energie a vysokorychlostní kontrolu při každém oblouku. Nastavitelná flexe, předklon a náklon vám umožní přizpůsobit si pocit a odezvu tak, aby odpovídaly vašemu lyžování. Pětizónová předtvarovaná vložka maximalizuje pohodlí díky tepelně tvarovatelné konstrukci, která zahrnuje pět klíčových oblastí, jež se přizpůsobí vaší noze, zatímco strukturované zóny udržují přesný přenos energie.

13 499 Kč