www.sportwings.cz
Nejnovější

Tecnica MACH SPORT HV 70 Pánské sjezdové boty, černá, velikost

Pánské sjezdové boty Tecnica MACH 70 HV jsou vhodné pro středně pokročilé sportovní lyžaře. Jedná se o velmi příjemnou lehce sportovní lyžařskou obuv pro celodenní lyžování. Skelet lze tepelně tvarovat.

3 299 Kč

Tecnica JT 3 Dětské lyžařské boty, tmavě modrá, velikost

Dětské tří přezkové lyžařské boty Tecnica JT 3 jsou vhodné pro začínající i pokročilé malé lyžaře. Lyžáky nabízejí tepelný komfort, snadné nastupování díky systému Rapid Access a optimální přizpůsobení anatomii dětské nohy, kterou směřuje do správného postoje, což zaručuje její maximální ochranu.

1 499 Kč

Atomic HAWX PRIME 95 W GW Dámské lyžařské boty, bílá, velikost

Jedny z celosvětově nejprodávanějších univerzálních lyžařských bot Atomic pro ženy, HAWX PRIME 95 W GW jsou k dispozici ve dvou zcela odlišných barevných provedeních. Tato bota je navržena pro nohu střední velikosti a nabízí střední flexi, která je více než dostatečná pro většinu zkušených lyžařek, a je tak ideálním parťákem pro dámy na sjezdovce i mimo ni. Lyžaři všech úrovní ocení vyšší stabilitu a nižší hmotnost díky technologii Prolite – převratné lehké konstrukci s přidaným vyztužením na důležitých místech. Vaše nohy ocení pohodlí, které nabízí tepelně tvarovatelná botička Mimic Gold, která přesně kopíruje tvar chodidla a dokonale se přizpůsobí. To vše je součástí technologie Legendary Hawx Feel. Boty si personalizujte podle sebe – a lyžujte jako nikdy předtím.

9 499 Kč

Head FORMULA 95 W GW Dámská lyžařská obuv, tmavě šedá, velikost

Dámská lyžařská obuv Head FORMULA 95 W GW poskytuje výkon a celodenní pohodlí díky technologii osvědčené v závodních botách v kombinaci s jednoduchými a přizpůsobitelnými funkcemi. Má 100mm široké kopyto, krátkou manžetu, rozšířenou špičku pro kloubové spojení prstů a vyvážený postoj, který ženám umožňuje větší soustředění. Skořepina má nastavitelnou flexi v rozmezí 105 až 95, dámskou manžetu HEAD s dvojitým nastavením a čtyři nízkoprofilové přezky s možností mikroúpravy. Vložka 3D Formula má patu a kotník podporující systém Liquid Fit a 35mm pásek na suchý zip pro přiléhavé a podpůrné obepnutí.

7 999 Kč

Salomon S/PRO HV 90 W GW Dámské lyžařské boty, černá, velikost

Lyžařské boty Salomon S/PRO HV 90 W GW byly vyvinuty s ohledem na dámskou nohu a kombinují výkon s anatomickým přizpůsobením a šířkou 102 mm. Širší konstrukce skeletu nabízí více prostoru a pomáhá vám zažít nekompromisní výkon a odezvu na každém kroku díky předmontované technologii Gripwalk, která vám nabídne větší jistotu a pohodlí při chůzi.

7 499 Kč

Head NEXO LYT 80 W Dámská lyžařská obuv, bílá, velikost

Dámská lyžařská obuv Head NEXO LYT 80 W využívá nejmodernější technologie HEAD. Konstrukce dámského skeletu je nižší a v oblasti lýtka ho můžete rozšířit. Vnitřní botička obsahuje Primaloft pro větší tepelnou izolaci a vyšší komfort. Díky technologii LYT je bota z tenkostěnného materiálu lehčí a proto šetří energii jak při chůzi tak při lyžování. Pro zlepšení pohodlí můžete skelet tepelně upravit a individuálně přizpůsobit vašim požadavkům.

6 999 Kč

Nordica SPEEDMACHINE J 2 Dětské lyžařské boty, černá, velikost

Juniorské sjezdové boty Nordica SPEEDMACHINE J 2 se dvěma přezkami. Díky technologii Weight Adjuster lze přesněji přizpůsobit flex index váze lyžaře, trojdílná konstrukce zaručuje snadné obouvání i vyzouvání. Dobře polstrovaná vnitřní botička zajišťuje teplo a pohodlí.

1 799 Kč
-27%

Rossignol TRACK 90 Pánské lyžařské boty, černá, velikost

Osvoboďte se a prozkoumejte hory. Rossignol TRACK 90 spojuje všestrannost sjezdového lyžování s výkonem za všech podmínek a celodenním komfortem. Přepínání Ski and walk. Šíře 104 mm poskytuje pohodlí, zatímco skelet s nižší hmotností zlepšuje přenos energie. Izolovaná vnitřní botička poskytuje teplo chodidlům po celý den.

3 999 Kč

Head Z 1 Dětská lyžařská obuv, reflexní neon, velikost

Lyžáky pro ty nejmenší. Head Z1 mají konstrukci pro přirozené postavení dětí a jsou konstruovány jak pro lyžování tak i pro pohodlný pohyb bez lyží.

1 499 Kč

Rossignol ALLTRACK 70 W Dámské lyžařské boty, růžová, velikost

Dámská bota Rossignol ALLTRACK 70 W je navržena tak abyste mohli pohodlně lyžovat celý den. Uvolnitelná manžeta nabízí přirozenou škálu pohybu pro turistiku (ski and walk) a skelet Generative Design Grid se sníženou hmotností poskytuje plný přenos síly, abyste zvládli vše co si přejete. Šíře 102 mm a pohodlná vnitřní botička nabízí celodenní komfort pro objevování hor.

3 999 Kč
-28%

Tecnica MACH SPORT 85 MV W HEAT Damské sjezdové boty, černá, velikost

Tecnica MACH SPORT 85 MV W HEAT jsou dámské sportovně rekreační lyžařské boty se šířkou skeletu 100 mm, která nabízí větší pohodlí. Má plně integrované vyhřívání Therm-ic. Díky tuhosti skeletu 85 poskytuje dobrou oporu a rychlý přenos sil na hrany lyží. Boty mají osvědčenou C.A.S. botičku s tvarovacím límcem, která se dobře nazouvá a je velmi pohodlná.

8 999 Kč
-39%

K2 ANTHEM 75 MV W GW Dámské lyžařské boty, černá, velikost

Zcela nové boty se střední flexí K2 ANTHEM 75 MV W GW jsou vhodné pro lyžaře, kteří dávají přednost pohodlí, ale přitom stále chtějí botu s oporou, která je nebude limitovat. Široké kopyto 103 mm, vnitřní botička Cushfit, zeštíhlený a tepelně tvarovatelný skelet a přepracovaný systém Apris pro snadnou chůzi.

3 999 Kč
-6%

Head CUBE 3 60 W Dámská lyžařská obuv, černá, velikost

Tato dámská obuv Head CUBE 3 60 W je konstruovaná jako nejvíce komfortní třípřezková lyžařská obuv od HEADu. Konstrukce umožňuje velký prostor pro vstup a výstup. Byl použit systém auto/ski walk pro automatické zpevnění skeletu po sepnutí v jakémkoli vázání. Doporučujeme pro rekreační lyžařky, které požadují TOP komfort.

4 199 Kč
-7%

Atomic HAWX MAGNA 75 W Dámská lyžařská obuv, černá, velikost

Atomic HAWX MAGNA 75 W je širší, pohodlná a velmi lehká dámská lyžařská bota. Má Easy Step-in pro snadné obutí a široký jazyk. Tato obuv je ideálním řešení pro lyžařky s širší nohou a nebo pro ty které chtějí mít pohodlnou botu. Pro začínající a mírně pokročilé lyžařky je dostatečně pevná a zajistí dobré ovládání lyží v nižších rychlostech.

3 499 Kč

Nordica THE CRUISE 60 S Pánské lyžařské boty, šedá, velikost

Nejpohodlnější boty pro všechny začínající a rekreační lyžaře. To jsou Nordica THE CRUISE 60 S. Mají skvělý sportovní design a spoustu vychytávek. IVC – kontrola objemu v nártu umožní i u širší boty snížit výšku skeletu na nártu a tím tak zajistit lepší uchycení nohy v botě.

2 499 Kč
-41%

Salomon SELECT HV 80 W Dámská lyžařská obuv, černá, velikost

Lyžařské boty Salomon SELECT HV 80 W byly vyvinuty pro ženy, které chtějí využít rozsáhlých znalostí společnosti Salomon v oblasti konstrukce bot a širšího provedení bot, které se okamžitě přizpůsobí jejich nohám a poskytují tak spolehlivý výkon s minimem námahy. Vnitřní botička Autostretch se dokonale přizpůsobí jedinečnosti vašich nohou, zatímco geometrie skeletu zajišťuje spolehlivý přenos energie.

3 499 Kč
-44%

Alpina AJ2 GIRL Dívčí obuv na sjezdové lyžování, bílá, velikost

Dívčí dvoupřezková bota Alpina AJ2 GIRL s vnitřní botičkou Junior Sport a s anatomicky tvarovanou vložkou. Tvar je uzpůsobený chodidlu mladých lyžařek, s plastovou manžetou vnitřní boty.

999 Kč
-6%

Nordica THE CRUISE 80 S Pánské lyžařské boty, tmavě šedá, velikost

Pohodlné boty Nordica CRUISE 80 S pro začátečníky i pokročilé lyžaře disponují technologií NFS (natural foot stance) a PFP (comfort fit liner). Skelet a komín boty jsou širší a bota tak vyhovuje i lyžařům s větší nohou.

2 999 Kč
-37%

K2 BFC 100 GW Pánské lyžařské boty, černá, velikost

Boty K2 BFC 100 GRIPWALK otevírají dveře do zcela nového světa lyžařařům, kteří už nechtějí boty z půjčovny a raději mají chuť si pořídit all-mountain výkonné boty s odpovídající flexí. Díky prvotřídním funkcím, jako je tepelně tvarovatelná skořepina Powerlite a podrážky GripWalk, nabízí tato bota špičkový fit a zpracování za neuvěřitelnou cenu.

4 999 Kč
-36%

Roxa RFIT 120 Pánské lyžáky, tmavě modrá, velikost

Pánské lyžáky RFIT 120 jsou boty italské značky Roxa vhodné pro sportovní jezdce díky flexi 120 – boty jsou tvrdé a určené ke sportovním výkonům. Bota je anatomicky tvarovatelná, takže se krásně přizpůsobí vaší noze a dobře ji celou obepne. Sjezdové boty Roxa R/Fit představují novou řadu jedinečných bot vyrobených k dosažení nových cílů a nových zážitků, i pro ty, kteří preferují tradiční lyžařské boty. Tato série přináší nejlepší výkon, příjemné pohodlí díky Ultralon pěně a stabilní držení nohy v obuvi. Boty Roxa mají protiskluzovou podrážku, takže pád při sundání lyží vám opravdu nehrozí. Za zmínku rozhodně stojí i systém snadného nazouvání a vyzouvání. Už žádné trápení, pouze rychlé a pohodlné nazutí.

4 999 Kč
-17%

Atomic HAWX PRIME 120 S GW Pánské sjezdové boty, červená, velikost

Atomic HAWX PRIME 120 S GW je precizní univerzální pánská lyžařská bota střední šířky s měkčí flexí a s technologií Legendary Hawx Feel, která nabízí stejně špičkový výkon jako Hawx Prime 130. Tato 100 mm široká bota s úrovní pohodlí, která vás možná překvapí, nabízí větší stabilitu než kdykoli předtím díky Prolite – převratné lehké konstrukci skořepiny s přidaným vyztužením v klíčových oblastech. Vnitřní botičku Mimic Platinum lze vytvarovat přesně podle tvaru nohy a funkce Power Shift umožňuje přesné doladění nákleku a flexe. Podrážky Cantable GripWalk Grip Pads méně podkluzují při chůzi a zároveň zajišťují přenos síly jako standardní podrážka pro sjezdové lyžování. Tato univerzální bota je určena pro silově vybavené lyžaře, kteří hledají celodenní pohodlí a chtějí překonávat své limity.

11 999 Kč
-12%

Salomon X ACCESS 70 W WIDE Dámská lyžařská bota, černá, velikost

Dámská sjezdová obuv Salomon X ACCESS 70 W WIDE nabízí větší tuhost skeletu ve spodní části boty Twinframe s šířkou 104 mm. Díky tomu je ideálním modelem se zvýšeným pohodlím a dostatečnou tuhostí abyste si užili lyžování po celý den.

3 499 Kč

Rossignol PURE PRO HEAT GW Dámské lyžařské boty, šedá, velikost

Dámské sjezdové boty Rossignol PURE PRO HEAT GW a jejich špičkový design skořepiny, zkonstruovaný specificky pro ženy, je spojen s přizpůsobitelnými vnitřními botičkami. Technologie vyhřívání vnitřního prostoru THERMIC je integrována do vnitřních botiček. Přes Bluetooth se botičky spojí s vaším chytrým telefonem, kde si můžete pohodlně vybrat z mnoha nastavení a úrovní vyhřívání. Boty jsou určeny pro všechny lyžařky, které upřednostňují komfort a vnitřní pohodlí. Nastavitelný flex a boční sklon vám umožní přizpůsobit charakter a odezvu boty tak, aby odpovídala vašemu lyžování. Předtvarovaná vnitřní botička se zateplením MERINO udržuje nohy v teple ve vlhkých a chladných podmínkách a maximalizuje pohodlí, díky tepelně tvarovatelnému materiálu, který se přizpůsobí dámskému chodidlu.

13 999 Kč

Rossignol ALLTRACK ELITE 80 GW W Dámské lyžáky, béžová, velikost

Dámské lyžařské all mountain boty Rossignol ALLTRACK ELITE 80 GW W jsou navrženy do každého terénu. Skelet boty lze přepnout do režimu chůze, který nabízí přirozený rozsah pohybu. Šířka skeletu 98 mm zajišťuje skvělou rovnováhu pohodlí a přenosu sil na lyže. Skořepina Generative Design Grid je navržena pro nižší hmotnost a skvělý přenos síly ve všech podmínkách a terénech. Vnitřní botička je plně tepelně přizpůsobitelná pro dokonalé pohodlí.

8 999 Kč

Tecnica MACH SPORT HV 70 W Dámské sjezdové boty, bílá, velikost

Dámské sjezdové boty Tecnica MACH 70 HV jsou vhodné pro středně sportovní lyžaře. Jedná se o velmi příjemnou lehce sportovní lyžařskou obuv pro celodenní lyžování. Skelet lze tepelně tvarovat.

3 299 Kč
-32%

Head FORMULA RS 110 GW Lyžařská obuv, černá, velikost

Lyžařské boty Head FORMULA RS 110 GW kombinují to nejlepší z obou světů: vysoký výkon a celodenní pohodlí. Mají rozšířený prostor pro kloubení prstů, vyvážený postoj Race, který umožňuje lyžařům být více soustředěni, a 98mm kopyto. Skořepina má nastavitelný flex v rozmezí 110 až 120, možnost vyrovnání manžety a čtyři nízkoprofilové přezky Spine-Flex s možností mikronastavení. Vložka 3D Pro Formula má patu a kotník podporující systém Liquid Fit a 45mm pásek na suchý zip pro sportovní obepnutí bez otlaků.

6 999 Kč

Rossignol PURE PRO 90 GW Dámské lyžařské boty, šedá, velikost

Dámské sjezdové boty Rossignol PURE PRO 90 GW mají špičkový design skeletu zkonstruovaný specificky pro ženy, který je spojen s přizpůsobitelnými vnitřními botičkami. Boty jsou určeny pro lyžařky, které preferují tvar boty střední šířky. Nastavitelný flex a boční sklon vám umožní přizpůsobit charakter a odezvu boty tak, aby odpovídala vašemu lyžování. Předtvarovaná vnitřní botička se zateplením MERINO udržuje nohy v teple ve vlhkých a chladných podmínkách a maximalizuje pohodlí, díky tepelně tvarovatelnému materiálu, který se přizpůsobí dámskému chodidlu. Zádní část komínu je snížená ve tvaru tulipánu a vylučuje tak přílišný tlak v oblasti lýtkového svalu.

5 499 Kč
-12%

Salomon X ACCESS 80 WIDE Pánská lyžařská bota, černá, velikost

Sjezdová obuv Salomon X ACCESS 80 WIDE má široký nýtovaný čep Oversized Pivot a větší tuhost skeletu ve spodní části boty pod názvem Twinframe s šířkou 104 mm. Díky tomu je ideálním modelem se zvýšeným pohodlím a dostatečnou tuhostí abyste si užili lyžování po celý den.

3 499 Kč
-20%

Nordica SPEEDMACHINE J 3 Dětské lyžařské boty, bílá, velikost

Juniorské sjezdové boty Nordica SPEEDMACHINE J3 se třemi přezkami. Díky technologii Weight Adjuster lze přesněji přizpůsobit flex index váze lyžaře, trojdílná konstrukce zaručuje snadné obouvání i vyzouvání. Dobře polstrovaná vnitřní botička zajišťuje teplo a pohodlí.

1 999 Kč
-17%

Nordica SPEEDMACHINE 3 85 W GW Dámské lyžáky, bílá, velikost

Kolekce Speedmachine je určena pro všechny lyžaře, jejichž vášeň nezná hranice. Boty, které získaly spousty cen a vybudovali si dobrou pověst v podvědomí lyžařů díky své univerzálnosti ve všech terénech a podmínkách. Boty Nordica SPEEDMACHINE 3 85 W GW lze tvarovat za pomocí InfraRed technologie, vnitřní botička je zateplená Primaloftem pro ještě větší pohodlí. Dostupná v tvrdosti 85, aby uspokojila co nejširší spektrum lyžařských nadšenců.

5 799 Kč

Nordica SPORTMACHINE SP 80 Pánské lyžařské boty, černá, velikost

Univerzální sjezdové boty Nordica SPORTMACHINE SP 80 pro všechny typy lyžařů, od rekreačních lyžařů až po sportovní jezdce, kteří ocení dobrou výkonnost a zároveň komfort.

2 799 Kč

Head VECTOR 130S RS Lyžařská obuv, černá, velikost

Head VECTOR 130S RS je sportovní řada lyžařské obuvi určená pro experty, trenéry a sportovní jezdce. Model je vybaven dvěma double přezkami pro snazší sepnutí, vnitřní botička umožňuje dodatečnou úpravu obuvi Liquid Fitem (parafín v hustotě pasty vyplňuje hluché prostory v oblasti kotníků).

7 999 Kč
-17%

Nordica SPEEDMACHINE 3 100 GW Lyžařské boty, tmavě šedá, velikost

Kolekce Speedmachine je určena pro všechny lyžaře, jejichž vášeň nezná hranice. Boty, které získaly spousty cen a vybudovali si dobrou pověst v podvědomí lyžařů díky své univerzálnosti ve všech terénech a podmínkách. Boty Nordica SPEEDMACHINE 3 100 GW lze tvarovat za pomocí InfraRed technologie, vnitřní botička je zateplená Primaloftem pro ještě větší pohodlí. Dostupná v tvrdosti 100, aby uspokojila co nejširší spektrum lyžařských nadšenců.

5 799 Kč

Head NEXT EDGE RS Sjezdové boty, černá, veľkosť 30

Pánská čtyřpřezková sportovně rekreační lyžařská obuv Head NEXT EDGE RS je naše nejlépe padnoucí řada lyžařských bot EDGE.

2 999 Kč
-22%

Atomic HAWX PRIME 100 GW Unisex lyžařské boty, černá, veľkosť 31 – 31,5

Atomic Hawx HAWX PRIME 100 GW je univerzální lyžařská bota, která vyhoví širokému spektru lyžařů. Jedná se o středně široké boty se střední flexí 100. Díky technologii Prolite je bota lehká a zároveň velmi pevná. Předtvarovaná vložka 3D Gold jemně obepne nohy a díky tepelnému tvarování Memory Fit se perfektně přizpůsobí. Boty jsou skvělou volbou pro středně pokročilé lyžaře, kteří chtějí docílit skutečného výkonu a pohodlí při celodenním lyžování.

7 999 Kč

K2 BFC 120 GW Lyžařská All Mountain obuv, tmavě šedá, veľkosť 30.5

Maximálně pohodlné boty K2 BFC 120 GRIPWALK s flexindexem 120 a přepínacím módem chůze jsou určené pro rekreační lyžaře, kteří si vychutnávají nejen jízdu, ale i následné Aprés ski. Do skeletu o šířce 103 mm, který je v oblasti nártu měkčený, vsunete nohu bez nutnosti použít ruce. Vnitřní botička CushFit a kolébkovitá špička podrážky Grip Walk zaručí pohodlné celodenní lyžování na upraveném svahu a bezproblémovou chůzi v lyžácích. Možnost jednostranného cantingu (stranového náklonu komínu boty).

4 999 Kč

Atomic HAWX PRIME 110 S GW Pánské sjezdové boty, černá, veľkosť 31 – 31,5

Tuhost a stabilita se snoubí s hladkou jízdou v lyžařské botě Atomic HAWX PRIME 110 S GW, určené pro lyžaře, kteří rádi lyžují v nejrůznějším terénu, a poskytuje přesnou a pohotovou odezvu a také přívětivost technologie Legendary Hawx Feel. Technologie Prolite snižuje hmotnost a zároveň zvyšuje pevnost díky převratné lehké konstrukci s přidaným vyztužením v klíčových oblastech. Vnitřní botička Mimic Gold má tepelně tvarovatelnou předtvarovanou patu, kotník a jazyk, takže materiál botičky přesně kopíruje tvar vaší nohy a dokonale vám padne. Funkce Power Shift umožňuje přesně doladit náklek a flexi, zatímco podrážky Cantable GripWalk Grip Pads méně podkluzují při chůzi a zároveň zajišťují přenos síly jako standardní podrážka pro sjezdové lyžování. Model Hawx Prime 110 S GW nabízí tuhost a pevnost, které zvládnou širokou škálu podmínek, a celodenní pohodlí.

10 499 Kč

Atomic HAWX KIDS 4 Dětské lyžáky, černá, veľkosť 25 – 25,5

Máte děti, které už drtí svahy a chtějí dát svým rodičům lekci? Budou potřebovat lyžařské boty Atomic HAWX KIDS 4. Kompaktní konstrukce se čtyřmi přezkami, vytvořená pro děti, které jsou připravené to pořádně rozjet, dobře přiléhá a poskytne jim skvělou oporu, stejně jako boty dospělých lyžařů. Vzhledem k tomu, že malé nohy rychle rostou, se bota dodává se stélkou Size Adjuster, která změní velikost boty o půl čísla – přidejte ji, když jsou mladší, a odeberte, když vyrostou. Stejně jako všechny juniorské lyžařské boty Atomic mají Hawx Kids 4 progresivní flexi a komín, který nabízí střední až silnou oporu. Je to dokonalý odrazový můstek k první skutečné lyžařské botě.

3 890 Kč

Lange SHADOW 85 W MV GW Dámské lyžáky, bílá, veľkosť 26

Větší výkon a více kontroly s menší energií. Dámské lyžařské boty Lange SHADOW 85 W MV GW přinášejí do all-mountain lyžování novou úroveň přenosu síly, pohlcování vibrací a pohodlí. Technologická inovace zesiluje váš přenos energie do boty prostřednictvím mechanické výhody technologie Dual Pivot and Suspension Blade. Nová konstrukce zvyšuje přenos síly až o 26 %, což vám dává větší výkon a kontrolu s menší energií, námahou. Čistý, konzistentní flex boty je kombinován se zvýšenou absorpcí nárazů skrz skelet pro lepší pocit a kontakt se sněhem. Stejně jako u celoodpruženého kola vám tato kombinace umožňuje lyžovat déle a efektivněji. Spolu s flexí 85 poskytuje tato bota začátečníkům a středně pokročilým lyžařům silnou platformu pro zvyšování a posouvání lyžařské techniky. Skelet o šíři 100 mm a tepelně tvarovatelnávnitřní botička je speciálně navržena pro ženy. Suspension Blade-lišta spojuje horní skelet se spodním pro přesný přenos síly do lyží. Stélky Comfort Fit jsou navrženy tak, aby poskytly maximální pohodlí a dlouhou životnost. Podrážky GripWalk® mají pryžové provedení a špičku rockerového tvaru pro přirozenější pohyb při chůzi a zvýšenou trakci.

9 590 Kč
-18%

Lange RS 110 MV Lyžáky, tmavě modrá, veľkosť 29.5

Výkon a přesnost. Nová Lange RS 110 MV je výsledkem hlubokého pochopení mechaniky chodidla, přizpůsobení a chování lyžařských bot. Díky nové, závodně vyvinuté Dual Core konstrukci, RS dodává neuvěřitelnou energii a flex kontrolu, stává se přirozeným prodloužením vašeho těla pro úplnou kontrolu v oblouku. Anatomický design skořepiny se dokonale integruje s vložkou Dual 3D Pro a poskytuje bezkonkurenční pohodlí, přesnost a přenos síly. Buď jedno tělo se svými botami, buďte jednička.

8 999 Kč