www.sportwings.cz
Nejnovější

Lange RSJ 50 Dětské lyžáky, tmavě modrá, velikost

Lange RSJ 50 nabízí dokonalou kombinaci pohodlí a výkonu pro lyžaře do 8 let. Juniorská skořepina s mono vstřikováním, vložka Control Fit a jednoduchý design se třemi přezkami řeší tradiční oblasti, které se obtížně nasazují, zmírňují běžné tlakové body a nabízejí větší pohodlí, teplo a podporu.

2 990 Kč

Tecnica JT 3 Dětské lyžařské boty, tmavě modrá, velikost

Dětské tří přezkové lyžařské boty Tecnica JT 3 jsou vhodné pro začínající i pokročilé malé lyžaře. Lyžáky nabízejí tepelný komfort, snadné nastupování díky systému Rapid Access a optimální přizpůsobení anatomii dětské nohy, kterou směřuje do správného postoje, což zaručuje její maximální ochranu.

1 499 Kč

Nordica SPEEDMACHINE J 2 Dětské lyžařské boty, černá, velikost

Juniorské sjezdové boty Nordica SPEEDMACHINE J 2 se dvěma přezkami. Díky technologii Weight Adjuster lze přesněji přizpůsobit flex index váze lyžaře, trojdílná konstrukce zaručuje snadné obouvání i vyzouvání. Dobře polstrovaná vnitřní botička zajišťuje teplo a pohodlí.

1 799 Kč

Head Z 1 Dětská lyžařská obuv, reflexní neon, velikost

Lyžáky pro ty nejmenší. Head Z1 mají konstrukci pro přirozené postavení dětí a jsou konstruovány jak pro lyžování tak i pro pohodlný pohyb bez lyží.

1 499 Kč
-44%

Alpina AJ2 GIRL Dívčí obuv na sjezdové lyžování, bílá, velikost

Dívčí dvoupřezková bota Alpina AJ2 GIRL s vnitřní botičkou Junior Sport a s anatomicky tvarovanou vložkou. Tvar je uzpůsobený chodidlu mladých lyžařek, s plastovou manžetou vnitřní boty.

999 Kč

Nordica SPEEDMACHINE J 3 Dětské lyžařské boty, bílá, velikost

Juniorské sjezdové boty Nordica SPEEDMACHINE J3 se třemi přezkami. Díky technologii Weight Adjuster lze přesněji přizpůsobit flex index váze lyžaře, trojdílná konstrukce zaručuje snadné obouvání i vyzouvání. Dobře polstrovaná vnitřní botička zajišťuje teplo a pohodlí.

1 999 Kč

Atomic HAWX KIDS 4 Dětské lyžáky, černá, veľkosť 25 – 25,5

Máte děti, které už drtí svahy a chtějí dát svým rodičům lekci? Budou potřebovat lyžařské boty Atomic HAWX KIDS 4. Kompaktní konstrukce se čtyřmi přezkami, vytvořená pro děti, které jsou připravené to pořádně rozjet, dobře přiléhá a poskytne jim skvělou oporu, stejně jako boty dospělých lyžařů. Vzhledem k tomu, že malé nohy rychle rostou, se bota dodává se stélkou Size Adjuster, která změní velikost boty o půl čísla – přidejte ji, když jsou mladší, a odeberte, když vyrostou. Stejně jako všechny juniorské lyžařské boty Atomic mají Hawx Kids 4 progresivní flexi a komín, který nabízí střední až silnou oporu. Je to dokonalý odrazový můstek k první skutečné lyžařské botě.

3 890 Kč

Head KORE 60 Lyžařská obuv, černá, veľkosť 23

Sezóny prověřená juniorská lyžařská obuv Head KORE 60 se čtyřmi přezkami a suchým zipem v šíři 30 mm. Je velice dobře propracovaná a zajistí snadnou ovladatelnost lyží.

2 499 Kč

Nordica SPEEDMACHINE J 3 Dětské lyžařské boty, černá, veľkosť 23

Juniorské sjezdové boty Nordica SPEEDMACHINE J3 se třemi přezkami. Díky technologii Weight Adjuster lze přesněji přizpůsobit flex index váze lyžaře, trojdílná konstrukce zaručuje snadné obouvání i vyzouvání. Dobře polstrovaná vnitřní botička zajišťuje teplo a pohodlí.

1 999 Kč

Head J2 Dětská lyžařská obuv, tyrkysová, veľkosť 21.5

Pohodlná, teplá a lehká lyžařská bota Head J2 se snadno používá a poskytuje dětem podporu, pohodlí a přirozený postoj pro rychlé a zábavné zlepšování lyžařských dovedností. Kombinuje v sobě tři technologie určené speciálně pro děti: Jr. Hi-Top zajišťuje okamžitý přenos síly z lyžaře na lyže pro snadnější vykrajování obloučků, zatímco uvolněnější přední náklon zaručuje pohodlnější a bezproblémový postoj. Podrážky Vario pak dokonale odrážejí vyvíjející se dětské chodidlo a zajišťují mu vyšší komfort a lepší výkon a DuoFlex poskytuje dítěti přirozenou rovnováhu na středu a kontrolu pro hladký pocit s dobrou odezvou.

2 690 Kč

Tecnica JT 4 60 Dětské lyžáky, černá, veľkosť 22

Juniorské lyžařské boty Tecnica JT 4 60 se čtyřmi přezkami a kvalitní botičkou Junior jsou určeny mladým ambiciózním lyžařům. S flexí skeletu 60 nabízejí dostatek opory pro osvojování správné lyžařské techniky, botička Junior přitom poskytuje dostatek pohodlí.

3 999 Kč

Tecnica JT 2 Dětské lyžařské boty, tmavě modrá, veľkosť 19

Dětské dvou přezkové lyžařské boty Tecnica JT 2 jsou vhodné pro začínající i pokročilé malé lyžaře. Lyžáky nabízejí tepelný komfort, snadné nastupování díky systému Rapid Access a optimální přizpůsobení anatomii dětské nohy, kterou směřuje do správného postoje, což zaručuje její maximální ochranu.

2 999 Kč

Tecnica COCHISE JR 65 GW Dětské lyžáky, oranžová, veľkosť 25

Tecnica COCHISE JR 65 GW jsou univerzální dětské lyžařské boty, specificky navržené a určené pro mladé lyžaře na upravené i rozbitější svahy. Boty nabízí skvělou fixaci chodidla, perfektní oporu, rychlý a efektivní přenos sil na hrany lyží a to vše při zachování slušné míry pohodlí pro celodenní lyžování, s technologií snadného nazouvání/vyzouvání Quick Instep. Anatomicky předtvarovaná botička Junior Pro byla navržena pro efektivní přenos energie s ohledem na potřeby mladých lyžařů.

5 499 Kč

Head J2 Dětská lyžařská obuv, bílá, veľkosť 19.5

Pohodlná, teplá a lehká lyžařská bota Head J2 se snadno používá a poskytuje dětem podporu, pohodlí a přirozený postoj pro rychlé a zábavné zlepšování lyžařských dovedností. Kombinuje v sobě tři technologie určené speciálně pro děti: Jr. Hi-Top zajišťuje okamžitý přenos síly z lyžaře na lyže pro snadnější vykrajování obloučků, zatímco uvolněnější přední náklon zaručuje pohodlnější a bezproblémový postoj. Podrážky Vario pak dokonale odrážejí vyvíjející se dětské chodidlo a zajišťují mu vyšší komfort a lepší výkon a DuoFlex poskytuje dítěti přirozenou rovnováhu na středu a kontrolu pro hladký pocit s dobrou odezvou.

2 690 Kč

Head RAPTOR 70 Dětská lyžařská obuv, bílá, veľkosť 26.5

Nejlepší bota pro Světový pohár, absolutní jednička. Bota RAPTOR je vzorem pro Head RAPTOR 70. Nová závodní podrážka pro juniorské závodníky je inspirována modelem RAPTOR. Také závodní vyvážení vašich juniorských bot je jedinečné. Závodní vložka Junior Team má samotvarovatelnou stélku a představuje dokonalou směsici výkonu a pohodlí. Čtyři mikronastavitelné lité přezky dodávají stabilitu na sjezdovkách, které jsou tvrdé jako kámen.

5 990 Kč

Atomic HAWX KIDS 3 Dětské sjezdové boty, černá, veľkosť 21 – 21,5

Lyžařská bota Atomic HAWX KIDS 3 nabízí mladým lyžařům, kteří chtějí lyžovat v nejrůznějším terénu, více zábavy při stoupání i jízdě z kopce. Bota Hawx Kids 3 využívá bezpečnou konstrukci se třemi přezkami, která poskytuje oporu a pohodlné držení nohy chlapcům, pro něž je hora výzvou k dobrodružství. Vzhledem k tomu, že malé nohy rychle rostou, se bota dodává se stélkou Size Adjuster, která změní velikost boty o půl čísla – přidejte ji, když jsou mladší, a odeberte, když vyrostou. Všechny juniorské modely jsou navíc vybaveny technologií Progressive Cuff Design: flexe a komín jsou dokonale přizpůsobeny schopnostem lyžaře a jeho menší tělesné velikosti. Hawx Kids 3 poskytuje o něco pevnější oporu a energičtější flexi než model Kids 2 a je k dispozici v dalších velikostech.

2 999 Kč

Alpina J4 Dětské lyžařské boty, zelená, veľkosť 24

Čtyřpřezková juniorská lyžařská obuv Alpina J4, určená pro středně pokročilé lyžaře.

2 199 Kč

Alpina J2 Juniorská lyžařská obuv, černá, veľkosť 21

Tyto lyžáky Alpina J2 jsou tak pohodlné jako vaše oblíbená obuv, ale s mnohem lepší výbavou. Mají anatomický tvar skeletu a úzké sevření v místech, kde je to nejvíce potřeba. A nenechte se uspokojit jen pohodlím, když můžete mít pohodlí spojené s vysokou funkčností.

2 599 Kč

Alpina J2 Dětské lyžařské boty, zelená, veľkosť 19

Dvoupřezková juniorská lyžařská obuv Alpina J2, vhodná pro středně pokročilého lyžaře.

1 599 Kč

Rossignol COMP J4 Dětské lyžáky, černá, veľkosť 25.5

Nové Rossignol COMP J4, navržené pro začínající juniorské lyžaře, jsou vybaveny uznávaným komfortním střihem, který poskytuje vyšší pohodlí, výkon a teplo a zároveň řeší běžné problémové oblasti. Čtyřpřezkový design s nastavitelnými přezkami poskytuje lepší podporu.

3 499 Kč

Lange RSJ 60 Dětské lyžáky, tmavě modrá, veľkosť 21

Snadno ohebná bota pro juniorské závodníky a all-mountain lyžaře, Lange RSJ 60 nabízí perfektní kombinaci pohodlí a výkonu pro lyžaře do 10 let. Juniorský skelet s mono vstřikováním, vložka Control Fit a jednoduchý design se třemi přezkami řeší juniorský tvar pro kratší délky nohou, menší lýtka a tvary chodidel. Tím poskytují vyšší pohodlí, teplo a výkon, specifické pro juniory.

3 499 Kč

Alpina DUO 3 Juniorská lyžařská obuv, černá, veľkosť 25

I začátečníci si zaslouží skvělé vybavení. Proto jsou nové dětské lyžáky Alpina DUO 3 vybaveny anatomicky tvarovaným skeletem a zabaleny do úžasného designu. V Alpině dali dohromady ty nejlepší materiály, které jsou k mání, a vyrobili tuto velmi lehkou obuv. Je vhodná pro ty, kteří preferují měkčí obuv, ale čas od času to chtějí rozjet. Doplnit ji můžete výbavou Grip Walk pro jistou a snadnou chůzi.

3 499 Kč

Lange STARLET 60 Dětské lyžáky, bílá, veľkosť 24

Lyžařské boty Lange STARLET 60 přinášejí juniorským lyžařům design inspirovaný freeridem. Juniorská konstrukce skeletu dává flexibilitu a přenos síly tam, kde jsou nejvíce potřeba pro efektivní ovládání lyží. Anatomie skeletu se integruje s vložkou specifickou pro juniory tak, aby se přizpůsobila. Junior-Specific Fit-tvar je navržen pro menší lýtka a tvary chodidel, aby poskytoval vyšší pohodlí, přizpůsobení a výkon specifický pro juniory.

3 499 Kč

Fischer RC4 65 JR Dětské lyžařské boty, žlutá, veľkosť 22.5

Ambiciózní mladí lyžaři, kteří si čas od času rádi projedou branami, najdou ve Fischer RC4 65 JR svou perfektní lyžařskou botu. Pohodlný střih ve spojení se sportovní flexí zaručuje špičkový výkon v každé situaci na sjezdovce. Rovná podrážka a mikronastavitelné hliníkové přezky zdůrazňují výkon RC4 65.

4 490 Kč

Fischer RC4 60 JR GW Dětské lyžařské boty, bílá, veľkosť 25.5

Fischer RC4 60 JR GW je perfektní volbou pro všechny špičkové mladé lyžaře, kteří chtějí brázdit po sjezdovkách po celý den. Pohodlný střih v kombinaci s hravou flexí a speciálně vyvinutými hliníkovými přezkami zaručují čistou zábavu na sjezdovce. Zbrusu nová vnitřní botička činí boty tím, že udržuje nohy v teple, a podrážka GripWalk maximálně usnadňuje chůzi k vleku.

3 990 Kč

Nordica SPEEDMACHINE J 2 Dětské sjezdové boty, tyrkysová, velikost 20.5

Juniorské sjezdové boty Nordica SPEEDMACHINE J 2 mají dvě přezky. Díky technologii Weight Adjuster lze přesněji přizpůsobit flex index váze lyžaře. Trojdílná konstrukce zaručuje snadné obouvání i vyzouvání. Dobře polstrovaná vnitřní botička zajišťuje teplo a pohodlí.

1 999 Kč

Rossignol HERO J4 Dětské lyžáky, tmavě šedá, velikost 26.5

Lyžařská bota Rossignol HERO J4 je zkonstruovaná tak, aby co nejpřesněji seděla na dětskou nohu. Dokonalé obalení nohy se dá lehko doladit pomocí čtyř přezek. Botičky Comfort fit jsou předtvarované a dostatečně měkké a zateplené tak, aby byla celodenní lyžovačka co nejpohodlnější. Nová konstrukce skeletu je přizpůsobená potřebám mladých lyžařů, tak aby se mohli stále zlepšovat po technické stránce v každém oblouku. Skelet je Gripwalk kompatibilní, takže podrážky se dají vyměnit za Gripwalk. Krok v nich je potom valivější a podrážka drží lépe na kluzkém povrchu.

2 999 Kč

Atomic HAWX GIRL 3 Dívčí lyžařské boty, bílá, velikost 23 – 23,5

Dívčí all mountain boty Atomic HAWX GIRL 3 umožňují mladým lyžařkám více zábavy na tvrdém i měkkém sněhu. Tří přezková konstrukce poskytuje pohodlné držení dětské nohy a zároveň dostatečnou podporu pro snadné ovládaní lyží.

2 799 Kč

Lange STARLET 60 Dětské lyžáky, bílá, velikost 24

Snadno ohebná bota pro juniorské lyžařky, Lange STARLET 60 nabízí perfektní kombinaci pohodlí a výkonu pro lyžařky ve věku 10 let a méně. Juniorská skořepina s mono vstřikováním, vložka Control Fit a design se čtyřmi přezkami řeší juniorský tvar pro menší lýtka a tvary chodidel, aby poskytovaly vyšší pohodlí, teplo a výkon specifické pro juniory.

2 999 Kč

Nordica SPEEDMACHINE J 3 Dívčí lyžařské boty, bílá, velikost 21

Dívčí lyžařská obuv Nordica SPEEDMACHINE J 3 je ideální pro mladé lyžařky s ambicemi i bez nich. Boty zajišťují jistotu, stabilitu a bezpečí při rychlejší jízdě. Umožňují nastavení tuhosti komínu ve třech stupních podle hmotnosti dítěte.

2 299 Kč

Lange RSJ 60 Dětské lyžáky, tmavě modrá, velikost 22

Bota pro juniorské závodníky a all-mountain lyžaře, Lange RSJ 60 nabízí perfektní kombinaci pohodlí, flexe a výkonu pro lyžaře do 12 let. Juniorská skořepina s mono vstřikováním, vložka Control Fit a design se čtyřmi přezkami řeší juniorský tvar pro menší lýtka a tvary chodidel, aby poskytovaly vyšší pohodlí, teplo a výkon specifický pro juniory.

2 999 Kč

Alpina DUO 2 GW Dětské lyžáky, černá, velikost 175

Tyto dětské boty Alpina DUO 2 s měkkou flexí vám přinesou jenom skvělé zážitky. Jednoduše se nazouvají i vyzouvají po těžkém dni na lyžích. Díky svému volnému střihu se bude noze lépe dýchat, vylepšená vnitřní botička uchrání před tvorbou potu. Tato bota je vhodná pro začátečníky, ale nepostrádá nic ze speciální výbavy svých kolegů.

1 999 Kč

Nordica SPEEDMACHINE J 2 Dětské lyžařské boty, bílá, velikost 19.5

Dětské dvoupřezkové sjezdové boty Nordica SPEEDMACHINE J 2 jsou ideální volbou pro mladé lyžařky s ambicemi i bez nich. Boty zajišťují jistotu, stabilitu a bezpečnost i při rychlejší jízdě.

1 799 Kč

Head RAPTOR 60 Lyžařská obuv, bílá, velikost 25.5

Juniorská čtyř přezková obuv Head RAPTOR 60 je vhodná pro sportovně rekreační děti. Má suchý zip a spolu se čtyřmi přezkami dostatečně utáhne nohu a děti se v ní budou cítit opravdu bezpečně. Konstrukce skeletu zajistí snazší nástup a výstup.

2 799 Kč

Alpina DUO 4 GW Dětské lyžáky, černá, velikost 22.5

Tyto dětské lyžáky Alpina DUO 4 jsou tak pohodlné jako vaše oblíbená obuv, ale s mnohem lepší výbavou. Mají anatomický tvar skeletu a úzké sevření v místech, kde je to nejvíce potřeba. Pro lepší chůzi doporučujeme výbavu Grip Walk, která by se vám mohla velmi hodit. A nenechte se uspokojit jen pohodlím, když můžete mít pohodlí spojené s vysokou funkčností. Vyberte si vaši oblíbenou barvu a jezděte stylově.

2 799 Kč
-6%

Rossignol HERO JR 65 Dětská lyžařská obuv, tmavě šedá, velikost 25

Lyžáky Rossignol HERO JR 65 pro mladé závodníky, s kterými se určitě dostanou na stupně vítězů. Tvar je přizpůsobený dětské noze tak, aby byl komfortní a zároveň dobře obepínal chodidlo. Skelet zaručuje dostatečný pohyb směrem do předního náklonu tak, aby byl postoj v oblouku stále lepší a lepší. Vnitřní botička Comfort Fit je předtvarovaná, je dostatečně pohodlná, aby se v lyžákách dalo lyžovat celý den. Skelet Gripwalk je kompatibilní, takže podrážky se dají vyměnit za Gripwalk. Krok v nich je potom valivější a podrážka drží lépe na kluzkém povrchu.

4 199 Kč