www.sportwings.cz
Nejnovější

Tecnica MACH SPORT HV 70 Pánské sjezdové boty, černá, velikost

Pánské sjezdové boty Tecnica MACH 70 HV jsou vhodné pro středně pokročilé sportovní lyžaře. Jedná se o velmi příjemnou lehce sportovní lyžařskou obuv pro celodenní lyžování. Skelet lze tepelně tvarovat.

3 299 Kč

Rossignol ALLTRACK 70 W Dámské lyžařské boty, růžová, velikost

Dámská bota Rossignol ALLTRACK 70 W je navržena tak abyste mohli pohodlně lyžovat celý den. Uvolnitelná manžeta nabízí přirozenou škálu pohybu pro turistiku (ski and walk) a skelet Generative Design Grid se sníženou hmotností poskytuje plný přenos síly, abyste zvládli vše co si přejete. Šíře 102 mm a pohodlná vnitřní botička nabízí celodenní komfort pro objevování hor.

3 999 Kč
-6%

Head CUBE 3 60 W Dámská lyžařská obuv, černá, velikost

Tato dámská obuv Head CUBE 3 60 W je konstruovaná jako nejvíce komfortní třípřezková lyžařská obuv od HEADu. Konstrukce umožňuje velký prostor pro vstup a výstup. Byl použit systém auto/ski walk pro automatické zpevnění skeletu po sepnutí v jakémkoli vázání. Doporučujeme pro rekreační lyžařky, které požadují TOP komfort.

4 199 Kč
-7%

Atomic HAWX MAGNA 75 W Dámská lyžařská obuv, černá, velikost

Atomic HAWX MAGNA 75 W je širší, pohodlná a velmi lehká dámská lyžařská bota. Má Easy Step-in pro snadné obutí a široký jazyk. Tato obuv je ideálním řešení pro lyžařky s širší nohou a nebo pro ty které chtějí mít pohodlnou botu. Pro začínající a mírně pokročilé lyžařky je dostatečně pevná a zajistí dobré ovládání lyží v nižších rychlostech.

3 499 Kč

Nordica THE CRUISE 60 S Pánské lyžařské boty, šedá, velikost

Nejpohodlnější boty pro všechny začínající a rekreační lyžaře. To jsou Nordica THE CRUISE 60 S. Mají skvělý sportovní design a spoustu vychytávek. IVC – kontrola objemu v nártu umožní i u širší boty snížit výšku skeletu na nártu a tím tak zajistit lepší uchycení nohy v botě.

2 499 Kč
-6%

Nordica THE CRUISE 80 S Pánské lyžařské boty, tmavě šedá, velikost

Pohodlné boty Nordica CRUISE 80 S pro začátečníky i pokročilé lyžaře disponují technologií NFS (natural foot stance) a PFP (comfort fit liner). Skelet a komín boty jsou širší a bota tak vyhovuje i lyžařům s větší nohou.

2 999 Kč
-12%

Salomon X ACCESS 70 W WIDE Dámská lyžařská bota, černá, velikost

Dámská sjezdová obuv Salomon X ACCESS 70 W WIDE nabízí větší tuhost skeletu ve spodní části boty Twinframe s šířkou 104 mm. Díky tomu je ideálním modelem se zvýšeným pohodlím a dostatečnou tuhostí abyste si užili lyžování po celý den.

3 499 Kč

Tecnica MACH SPORT HV 70 W Dámské sjezdové boty, bílá, velikost

Dámské sjezdové boty Tecnica MACH 70 HV jsou vhodné pro středně sportovní lyžaře. Jedná se o velmi příjemnou lehce sportovní lyžařskou obuv pro celodenní lyžování. Skelet lze tepelně tvarovat.

3 299 Kč
-12%

Salomon X ACCESS 80 WIDE Pánská lyžařská bota, černá, velikost

Sjezdová obuv Salomon X ACCESS 80 WIDE má široký nýtovaný čep Oversized Pivot a větší tuhost skeletu ve spodní části boty pod názvem Twinframe s šířkou 104 mm. Díky tomu je ideálním modelem se zvýšeným pohodlím a dostatečnou tuhostí abyste si užili lyžování po celý den.

3 499 Kč

Head EDGE LYT HV 65 W Dámská lyžařská obuv, šedá, veľkosť 24.5

Dámská lyžařská obuv EDGE LYT HV 65 W s technologiemi Hi-Top a Duo Flex, které zaručí přímé propojení mezi vašim chodidlem a lyží. A můžete začít tančit, elegantně a s menší námahou. Díky vložce Comfort je bota velmi pohodlná. Fleece zaručí pocit pohodlí a sportovní tvar umožňí dynamický postoj. Díky nastavitelným přezkám, bude seřízení lyžařské boty velmi přesné.

6 390 Kč

Tecnica MACH SPORT 85 HV W GW Dámské sjezdové boty, černá, veľkosť 27.5

Tecnica MACH SPORT 85 HV W GW jsou dámské sportovně rekreační lyžařské boty se šířkou skeletu 103 mm, která nabízí větší pohodlí. Díky tuhosti skeletu 85 poskytuje dobrou oporu a rychlý přenos sil na hrany lyží. Boty mají osvědčenou NFS botičku, která se dobře nazouvá a je velmi pohodlná. Vnitřní botička je vyrobená z jehněčí vlhy, která poskytuje teplotní komfort.

4 999 Kč
-10%

Nordica THE CRUISE 55 S W Dámské lyžařské boty, černá, veľkosť 24

Pohodlné lyžařské boty Nordica CRUISE 55 S W pro začátečníky i mírně pokročilé lyžařky disponují technologií NFS (natural foot stance) a PFP (comfort fit liner). Skelet a komín boty jsou širší a bota tak vyhovuje i lyžařkám s větší nohou a lýtkem.

2 499 Kč
-31%

Salomon X ACCESS 70 W WIDE Dámské sjezdové lyžařské boty, černá, veľkosť 25 – 25,5

Salomon X ACCESS 70 W WIDE má široký nýtovaný čep Oversized Pivot a větší tuhost skeletu ve spodní části boty Twinframe s šířkou 104mm. Je tak ideálním modelem se zvýšeným pohodlím a dostatečnou tuhostí abyste si užili lyžování po celý den.

3 999 Kč

Tecnica MACH SPORT 70 HV GW Lyžáky, černá, veľkosť 30

Pánské sjezdové boty Tecnica MACH 70 HV GW jsou vhodné pro středně pokročilé sportovní lyžaře. Jedná se o velmi příjemnou lehce sportovní lyžařskou obuv pro celodenní lyžování. Skelet lze tepelně tvarovat.

4 999 Kč

Tecnica MACH SPORT 65 HV W GW Dámské lyžáky, černá, veľkosť 25

Dámské lyžáky Tecnica MACH SPORT 65 HV W GW. Komfortní dámské lyžařské boty se šířkou skeletu 103 mm. Vhodné na celodenní lyžování. Pohodlná anatomicky tvarovaná botička, která se snadno nazouvá. Tepelný komfort botičky zvyšuje použití vlákna Celliant, díky kterému se zlepšuje cirkulace, prokrvení a okysličení, mající za následek lepší termoregulaci a rychlejší regeneraci nohy.

4 999 Kč
-32%

Atomic HAWX PRIME 90 Univerzální lyžařské boty, černá, veľkosť 30 – 30,5

All-Mountain sjezdové boty Atomic HAWX PRIME 90 jsou skvělou kombinací výkonu a pohodlí pro středně pokročilé i začínající lyžaře. Díky technologii ProLite jsou lehké. Mají tepelně tvarovatelný skelet i vnitřní botičku a to znamená komfort a pohodlí jak při sportovní jízdě, tak při celodenním rekreačním lyžování.

5 299 Kč

Rossignol TRACK 70 W Dámské sjezdové boty, černá, velikost 27.5

Na základě úspěšných modelů Alltrack vznikly lyžařské boty TRACK. V lyžařských botách Rossignol TRACK 70 W je zkombinovaná všestrannost přepínání mezi chůzí a lyžováním, a tradiční lyžařský výkon s pohodlnějším kopytem s šířkou 104mm. Unikátní technologie skeletu Sensor Matrix, jednoduché nazouvání/vyzouvání a vnitřní botička s izolací Wintherm poskytují optimální uchycení chodidla, teplo a lyžařskou oporu pro každodenní komfort na lyžích. Zadní část skeletu je rozšířená a snížená tak, aby netlačila ani na širší lýtkový sval.

5 299 Kč

Nordica THE CRUISE Pánské lyžařské boty, černá, velikost 26

Pohodlné lyžařské boty Nordica THE CRUISE pro začátečníky i mírně pokročilé lyžaře disponují technologií NFS (natural foot stance) a PFP (comfort fit liner). Skelet a komín boty jsou širší a bota tak vyhovuje i lyžařům s větší nohou a lýtkem.

3 299 Kč

Rossignol PURE COMFORT 60 W Dámské sjezdové boty, černá, velikost 27

Bota Rossignol PURE COMFORT 60 W Vám sedne na první obutí a budete cítit dostatek prostoru a komfortu po celý den. Jedinečná technologie skeletu Sensor Matrix – jednoduché nazouvání / vyzouvání, předtvarovaná botička, Polar zateplení, to všechno jsou argumenty lyžáků PURE COMFORT. Specifický ženský tvar skeletu i vnitřní botičky je samozřejmostí, snížená širší zadní část skeletu padne vhod každé lyžařce. Boty přináší optimální uchycení chodidla, izolaci a oporu během celého dne.

4 499 Kč

Nordica THE CRUISE 65 S W Dámské lyžařské boty, černá, velikost 27

Pohodlné boty Nordica CRUISE 65 S W pro začátečníky i pokročilé lyžařky disponují technologií NFS (natural foot stance) a PFP (comfort fit liner). Skelet a komín boty jsou širší a bota tak vyhovuje i lyžařkám s větší nohou.

3 799 Kč

Tecnica MACH SPORT 80 MV Pánské sjezdové boty, černá, velikost 30.5

Pánské sjezdové boty Tecnica MACH SPORT 80 MV jsou skvělou volbou pro středně pokročilé lyžaře, kteří ve své lyžařské botě upřednostňují teplo a pohodlí. Komfortní botička, navržená s anatomickým středním objemem, zlepšuje cirkulaci pro optimalizaci tepla a výkonu. Dvojité přezky Quick-Instep a Lift-Lock umožňují snadné obouvání a vyzouvání a flexe 90 přináší celodenní pohodlí na horách.

3 499 Kč

Rossignol PURE 70 Dámská lyžařská obuv, černá, velikost 27

Dámské lyžařské boty Rossignol PURE 70 poskytují pohodlí a kontrolu při lyžování po celý den. Skelet je navržen pro snížení hmotnosti a efektivní přenos energie přímo na lyže. Generative design je zaměřený na redukci tloušťky stěny skeletu pro nižší hmotnost a zároveň zvyšuje energii a oporu v tam, kde je to potřeba. Speciálně pro ženy 102 mm široké kopyto nabízí pohodlný tvar boty, který je velice vhodný pro rekreačně sportovní lyžování. Nastavitelná flexe vám poskytuje možnost přizpůsobit tvrdost boty podle vašich představ. Vnitřní botičky Wintherm jsou tvarovatelné a velice teplé. Zádní část komínu je snížená ve tvaru tulipánu a vylučuje přílišný tlak v oblasti lýtkového svalu.

6 999 Kč
-11%

Rossignol PURE COMFORT 60 Dámské sjezdové boty, bílá, velikost 26

Dámská sjezdová obuv Rossignol PURE COMFORT 60 vám sedne na první obutí a budete cítit dostatek prostoru a komfortu celý den na svahu. Specifický ženský tvar skeletu i botičky je samozřejmostí, snížená širší zadní část skeletu padne vhod každé lyžařce. Boty poskytují optimální uchycení chodidla, izolaci a oporu během celého dne.

3 999 Kč

Head NEXT EDGE XP W Dámské sjezdové boty, černá, velikost 25

Dámská čtyřpřezková sportovně rekreační lyžařská obuv HEAD NEXT EDGE XP W je naše nejlépe padnoucí řada lyžařských bot EDGE.

3 499 Kč
-10%

Rossignol TRACK 70 W Dámské lyžařské boty, černá, velikost 23

V lyžařských botách Rossignol TRACK 70 W je zkombinovaná všestrannost přepínání mezi chůzí a lyžováním a tradiční lyžařský výkon s pohodlnějším kopytem s šířkou 104 mm. Unikátní technologie skeletu Sensor Matrix zajistí jednoduché nazouvání a vyzouvání a vnitřní botička s izolací Wintherm poskytují optimální uchycení chodidla, teplo a lyžařskou oporu pro každodenní komfort na lyžích. Zadní část skeletu je rozšířená a snížená tak aby netlačila ani na širší lýtkový sval.

4 499 Kč

Nordica SPORTMACHINE SP 80 Pánské lyžařské boty, tmavě šedá, velikost 26.5

Výkon a pohodlí. Dvě věci co zdánlivě nejdou dohromady. Avšak tohle neplatí pro pánskou sjezdovou obuv Nordica SPORTMACHINE SP 80. Má nastavitelný komín pro obejmutí širší nohy a několik tvrdostí. Díky těmto vlastnostem jsou určené pro široké spektrum lyžařů, kteří tak mohou pohodlně trávit celý den na svahu

3 499 Kč

Tecnica MACH SPORT 75 MV W Damské sjezdové boty, bílá, velikost 24.5

Tecnica MACH SPORT 75 MV W jsou dámské sportovně-rekreační lyžařské boty závodních parametrů se šířkou skeletu 100 mm. Boty mají ergonomickou botičku COMFORT s tepelně tvarovatelným límcem, která se dobře nazouvá a je velmi pohodlná.

3 499 Kč
-11%

Rossignol PURE COMFORT 60 Dámské sjezdové boty, černá, velikost 25

Dámská sjezdová obuv Rossignol PURE COMFORT 60 vám sedne na první obutí a budete cítit dostatek prostoru a komfortu celý den na svahu. Specifický ženský tvar skeletu i botičky je samozřejmostí, snížená širší zadní část skeletu padne vhod každé lyžařce. Boty poskytují optimální uchycení chodidla, izolaci a oporu během celého dne.

3 999 Kč

Head EDGE LYT 60 W Dámská lyžařská obuv, bílá, velikost 25

Dámská lyžařská obuv Head EDGE LYT 60 W s technologiemi Hi-Top a Duo Flex, které zaručí přímé propojení mezi vašim chodidlem a lyží. A můžete začít lyžovat elegantně a s menší námahou. Díky vložce Comfort je bota velmi pohodlná. Flís zaručí pocit pohodlí a sportovní tvar umožní dynamický postoj. Díky nastavitelným přezkám, bude seřízení lyžařské boty velmi přesné.

3 999 Kč

Atomic HAWX PRIME 90 Lyžařské boty, černá, velikost 30 – 30,5

All-Mountain boty Atomic HAWX PRIME 90 jsou skvělou kombinací výkonu a pohodlí pro středně pokročilé i začínající lyžaře se střední šířkou nohy. Díky technologii ProLite jsou lehké, navíc mají tepelně tvarovatelný skelet i vnitřní botu díky technologii Memory Fit, což je zárukou komfortu a pohodlí jak při sportovní jízdě, tak při celodenním rekreačním lyžování.

7 799 Kč

Nordica THE CRUISE 60 S Pánské lyžařské boty, černá, velikost 28.5

Pohodlné boty pro začátečníky Nordica CRUISE 60 S disponují technologií NFS (natural foot stance) a PFP (comfort fit liner). Skelet a komín boty jsou širší a bota tak vyhovuje i lyžařům s větší nohou a silnějším lýtkem. 

2 899 Kč

Head NEXT EDGE XP W Dámské sjezdové boty, bílá, velikost 27.5

Dámská čtyřpřezková sportovně rekreační lyžařská obuv HEAD NEXT EDGE XP W je naše nejlépe padnoucí řada lyžařských bot EDGE.

3 499 Kč

Head EDGE LYT 60 W Dámská lyžařská obuv, černá, velikost 27

Head EDGE LYT 60 W je dámská komfortní obuv vhodná jak pro mírně pokročilé tak rekreační lyžařky. Skelet je nižší a v horní části ho můžeme více otevřít pro širší lýtko. Čtyři micronastavitelné přezky spolu s nastavitelným hřebenem supermacro, který zajistí okamžité přenastavení horního hřebenu v obvodu sepnutí, pro optimální nastavení. Jistě oceníte také konstrukci skeletu pro snazší nástup a výstup z obuvi.

3 699 Kč

Head NEXT EDGE XP Lyžařská obuv, černá, velikost 26

Pánská čtyřpřezková sportovně rekreační lyžařská obuv HEAD NEXT EDGE XP je nejlépe padnoucí řada lyžařských bot EDGE.

3 499 Kč

Nordica SPORTMACHINE 3 ST W Dámské sjezdové boty, bílá, velikost 24.5

Dámské sjezdové boty Nordica SPORTMACHINE 3 ST W jsou ideální volbou pro začátečnice i pokročilejší lyžařky, které požadují dobrou výkonnost a zároveň komfort.

3 799 Kč

Nordica SPORTMACHINE 3 ST Pánské sjezdové boty, černá, velikost 28

Výkon a pohodlí. Dvě věci co zdánlivě nejdou dohromady. Avšak tohle neplatí pro pánskou sjezdovou obuv Nordica SPORTMACHINE 3 ST. Má nastavitelný komín pro obejmutí širší nohy a několik tvrdostí. Díky těmto vlastnostem jsou určené pro široké spektrum lyžařů, kteří tak mohou pohodlně trávit celý den na svahu.

3 799 Kč