www.sportwings.cz

Laceto SABI Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Kvalitní a oblíbený kousek Laceto SABI Sluneční brýle, černá, velikost UNI od výrobce Laceto můžete nakoupit právě teď u nás se slevou. Zrovna teď v akci za 399 Kč. EAN: 8595238812768
Laceto SABI Sluneční brýle
Více informací »
Značka: Laceto
399
Popis

Elegantní sluneční brýle Laceto SABI. Brýle mají černý plastový rámeček a černé kovové nožičky s plastovými koncovkami. Brýle SABI mají zrcadlová skla s filtrem kategorie S3 – tmavý filtr, který se hodí pro intenzivní sluneční záření na pláž i do města, protože propouští jen 8-18% slunečního záření.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle

Sluneční brýle Blizzard PC4064 poskytující perfektní ochranu před UV zářením. Na straničkách brýlí je vyražen nápis Blizzard.

249 Kč

Sluneční brýle Alpina Sports NACAN I mají módní vzhled a zrcadlové zorníky. Rámeček je vhodný pro výměnu zorníků za dioptrické.

799 Kč
Finmark F2203 Polarizační sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2203 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

469 Kč
Bliz BREEZE NANO OPTICS Sportovní brýle

Technicky propracované sportovní brýle Bliz BREEZE NANO OPTICS s použitím nejmodernějších technologií NANOOPTIC a NORDIC LIGHT. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

3 599 Kč
Máme v nabídce od značky Laceto
Laceto LUCIO Sluneční brýle

Módní sluneční brýle LUCIO značky Laceto. Matný černý rám s detaily v různobarevném provedení, REVO skla. Vhodné na běžné nošení i sport.

399 Kč
Laceto RODRIGO Polarizační sluneční brýle

Polarizační sluneční brýle Laceto RODRIGO pro sport i běžné nošení. Brýle mají bílý matný rámeček a modrá polarizační REVO skla s kategorií filtru 3, takže propustnost světla je 8-18%. Polarizační skla slouží k filtrování odraženého světla, jsou tedy vhodná např. pro řidiče, ale oceníte je i v zimě, kdy se vám do očí dostává sněhem odražené světlo. Brýle jsou doplněný černým nosníkem a koncovkami.

599 Kč

Sportovní brýle Laceto CROSS jsou díky širokému zornému poli, nezkreslenému pohledu a aerodynamickému tvaru s odklopným hledím vhodné nejen pro biatlon, ale i pro běžný výlet na běžkách. Brýle mají optimální ventilaci a nezamlžují se. Díky nastavitelnému pásku a kvalitnímu pěnovému měkčení drží na hlavě pevně, ale především pohodlně po celou dobu jejich používání.

399 Kč

Transparentní hnědé sluneční brýle Laceto LEA s leopardím motivem . Skla jsou zlatá REVO s propustností 8-18%. Brýle LEA jsou vhodné na běžné nošení.

219 Kč