www.sportwings.cz

Laceto ORISA Dětské sluneční brýle, modrá, velikost NS

Tento nejprodávanější produkt Laceto ORISA Dětské sluneční brýle, modrá, velikost NS od top značky Laceto jednoduše získáte momentálně na našich stránkách extra výhodně! Stojí teď u nás 349 Kč. EAN: 8595238809966
Laceto ORISA Dětské sluneční brýle
Více informací »
Značka: Laceto
349
Popis

Dětské sluneční brýle značky Laceto ORISA s kouřovými skly, vhodné pro sport i běžné nošení.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
Alpina Sports BEAM II Lifestylové brýle

Lifestyle brýle Alpina BEAM II mají zrcadlové zorníky a protiskluzové koncovky na stranicích. S těmito brýlemi nebudete oslněni sluncem, slunce bude oslněno z Vás.

1 399 Kč
Finmark F2228 Sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2228 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč
Finmark F2105 Polarizační sluneční brýle

Volnočasové fashion brýle Finmark F2105 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

449 Kč
Alpina Sports SKYWALSH Brýle na vysokohorskou turistiku

Brýle Alpina SKYWALSH na vysokohorskou turistiku s boční ochranou. Zrcadlové zorníky s úpravou proti zamlžování.

2 299 Kč
Máme v nabídce od značky Laceto
Laceto NUKE Sluneční brýle

Sluneční brýle značky Laceto NUKE pro sport i běžné nošení. Jsou vybaveny kouřovými zrcadlovými skly a protiskluzovými koncovkami a nosníky v oranžové barvě. Kategorie podle stupně protisluneční ochrany je na třetí úrovni a použité filtry jsou 100% UVA,UVB a UVC.

299 Kč

Transparentní hnědé sluneční brýle Laceto BRUNO s leopardím motivem . Skla jsou růžová s propustností 8-18%. Brýle BRUNO jsou vhodné na běžné nošení.

299 Kč

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do růžové barvy. Vzhled pak doplňují černo-červená REVO skla s kategorií filtru S3, tzn. propustností pouze 8-18% slunečního světla. Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

799 Kč
Laceto SAMURAI Sportovní sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Laceto SAMURAI. Brýle mají matný červený plastový rámeček doplněný černými detaily. Celkový dojem doplňují červená REVO skla s kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Díky filtru brýle SAMURAI propouští jen 8-18% slunečního světla.

599 Kč