www.sportwings.cz

Finmark F2130 Sluneční brýle, hnědá, velikost UNI

Tento unikátní produkt Finmark F2130 Sluneční brýle, hnědá, velikost UNI od této skvělé značky Finmark k dostání na našich stránkách extra se slevou. Ve skvělé akci za 399 Kč.
EAN: 8595112883716
Finmark F2130 Sluneční brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Finmark
399

Volnočasové fashion brýle Finmark F2130 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
-25%

Brýle značky Laceto LUCY, které se hodí jak na sport, tak na běžné nošení.

299 Kč
-25%

Elegantní sluneční brýle Laceto SABI. Brýle mají černý plastový rámeček a černé kovové nožičky s plastovými koncovkami. Brýle SABI mají zrcadlová skla s filtrem kategorie S3 – tmavý filtr, který se hodí pro intenzivní sluneční záření na pláž i do města, protože propouští jen 8-18% slunečního záření.

299 Kč

Volnočasové fashion brýle Finmark F2217 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Volnočasové fashion brýle Finmark F2201 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

469 Kč

Elegantní sluneční brýle Laceto MARIA. Brýle mají černý lesklý povrch s přechodem do transparentní modré. Skla brýlí MARIA jsou modrá REVO s kategorií filtru 3, takže propustnost světla je 8-18%.

349 Kč
-22%

Sportovně módní brýle Alpina Sports YEFE mají zorníky nahoře zatmavené a postupně dolů zesvětlávají. Rámeček brýlí je vhodný na výměnu za dioptrické zorníky.

699 Kč

Polarizační sluneční brýle Laceto RODRIGO pro sport i běžné nošení. Brýle mají žlutý matný rámeček a modrá polarizační REVO skla s kategorií filtru 3, takže propustnost světla je 8-18%. Polarizační skla slouží k filtrování odraženého světla, jsou tedy vhodná např. pro řidiče, ale oceníte je i v zimě, kdy se vám do očí dostává sněhem odražené světlo. Brýle jsou doplněný černým nosníkem a koncovkami.

599 Kč

Volnočasové fashion brýle Finmark F2216 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč
Máme v nabídce od značky Finmark

Moderní šátek Finmark nabízí nejen oblíbený jednoduchý design, ale i víceúčelové použití a příjemný materiál, který zajisté oceníte.

199 Kč

Volnočasové fashion brýle Finmark F2132 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

399 Kč

Volnočasové fashion brýle Finmark F2049 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a hodí se pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Pokud chcete chránit vaše oči a zároveň zůstat stylový, tak jsou tyto brýle právě pro vás.

399 Kč

Pletená zimní čepice Finmark FC2222 je vhodná nejen jako módní doplněk, ale je především praktickou součástí dokonalého zimního outfitu. Oceníte ji hlavně v chladnějších dnech, kdy vás bude velmi příjemně hřát.

329 Kč

Dámská pletená čepice Division je vhodná nejen jako módní doplněk, ale je především praktickou součástí dokonalého zimního outfitu. Oceníte ji hlavně v chladnějších dnech, kdy vás bude velmi příjemně hřát.

309 Kč

Volnočasové fashion brýle značky Finmark F2343 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč
-66%

Pletená zimní čepice Finmark FC1832 je vhodná nejen jako módní doplněk, ale je především praktickou součástí dokonalého zimního outfitu. Oceníte ji hlavně v chladnějších dnech, kdy vás bude velmi příjemně hřát.

99 Kč

Pletená zimní čepice Finmark je vhodná nejen jako módní doplněk, ale je především praktickou součástí dokonalého zimního outfitu. Oceníte ji hlavně v chladnějších dnech, kdy vás bude velmi příjemně hřát.

309 Kč