www.sportwings.cz
Nejnovější

GRANITE 21857-10 Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Módní sluneční brýle Granite 21857-10 ve švédském designu vás zaujmou na první pohled. Skla z netříštivého akrylátu jsou bezpečné pro vaše oči. Brýle jsou velmi lehké a pohodlné při nošení.

449 Kč

Alpina Sports NACAN II Unisex sluneční brýle, tmavě šedá, veľkosť UNI

Módní sluneční brýle Alpina Sports NACAN II se zrcadlovými zorníky. Nabízí možnost výměny zorníků za dioptrické.

799 Kč

Finmark F2211 Polarizační sluneční brýle, hnědá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2211 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

469 Kč

Laceto BENJAMIN Dětské sluneční brýle, světle zelená, veľkosť UNI

Dětské sluneční brýle Laceto BENJAMIN. Brýle mají plastový rámeček s pogumovaným povrchem v odstínech zelené barvy. Skla brýlí jsou kouřová s kategorií filtru S4 – velmi tmavý filtr, který propouští jen 3-8% slunečního záření. Filtr je vhodný pro velmi intenzivní sluneční záření.

249 Kč

Laceto BRENDA Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Elegantní sluneční brýle Laceto BRENDA. Sluneční brýle mají černý kovový rámeček a oranžová REVO skla. Rámeček je vyroben z mědi a skla mají filtr kategorie S3 – tmavý filtr propouštějící 8-18% slunečního záření.

399 Kč

Laceto GRACE Sluneční brýle, fialová, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto GRACE s transparentním fialovým rámečkem a modrými REVO skly. Brýle jsou doplněny černými detaily. Modrá REVO skla mají filtr cat. 3, propouští tedy pouze 8 – 18 % slunečního světla a jsou vhodné na celodenní nošení i při ostrém slunci.

499 Kč

Finmark F2242 Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2242 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč
-23%

Uvex LGL 39 Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Hledáte brýle ve kterých budete vypadat stylově, ať už vyrazíte do města, nebo za dobrodružstvím do přírody? Našli jste. Uvex LGL 39 poskytují 100 % ochranu proti UV záření.

999 Kč

Laceto FUSION Sluneční brýle, tmavě šedá, veľkosť UNI

Zelené sluneční brýle Laceto FUSION pro sport i běžné nošení. Brýle mají transparentní šedý rámeček s neon zelenými detaily a zelená REVO skla s kategorií filtru 3, takže propustnost světla je 8-18%.

449 Kč

Alpina Sports MITZO FC BAYERN Dětské sluneční brýle, bílá, veľkosť UNI

Dětské sluneční brýle Alpina MITZO FC BAYERN. Módní tvar dětských brýlí, který je vhodný také pro výměnu za dioptrické zorníky.

299 Kč

Laceto ELISS Dětské sluneční brýle, modrá, veľkosť UNI

Dětské sluneční brýle Laceto ELISS s neoprénovým páskem na suchý zip. Díky pásku zamezíte padání brýlí a zároveň můžete brýle snadno přizpůsobit velikosti hlavy dítěte. Pásek je vhodný pro obvod 40 – 48 cm. Brýle mají plastový rámeček a kouřová skla s filtrem cat.3 – propustnost 8-18% slunečního světla. Brýle jsou vhodné k běžnému nošení i při ostrém slunečním světle.

199 Kč

Arcore WRIGHT Dětské sluneční brýle, růžová, veľkosť UNI

Dětské brýle Arcore WRIGHT ochrání oči před nepříjemným slunečním zářením. Skla jsou kouřová kategorie S3. Brýle mají protiskluzové nosníky a stranice, drží tedy velmi dobře na obličeji.

149 Kč

GRANITE 21301 Módní dámské sluneční brýle, hnědá, veľkosť UNI

Módní dámské sluneční brýle Granite 21301 ve švédském designu. Chraňte své oči před ostrým sluncem a škodlivým UV zářením brýlemi GRANITE.

499 Kč

Arcore WRIGHT Dětské sluneční brýle, světle zelená, veľkosť UNI

Dětské brýle Arcore WRIGHT ochrání oči před nepříjemným slunečním zářením. Skla jsou kouřová kategorie S3. Brýle mají protiskluzové nosníky a stranice, drží tedy velmi dobře na obličeji.

149 Kč

Finmark F2059 Sluneční brýle, černá, veľkosť NS

Volnočasové fashion brýle Finmark F2059 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a hodí se pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Pokud chcete chránit vaše oči a zároveň zůstat stylový, tak jsou tyto brýle právě pro vás.

449 Kč

Finmark F2203 Polarizační sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2203 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

469 Kč

Finmark F2228 Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2228 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Finmark F2204 Polarizační sluneční brýle, hnědá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2204 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

469 Kč

Finmark F2217 Sluneční brýle, bílá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2217 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč
-25%

Alpina Sports JAIDA Dámské sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sportovně módní brýle s lehce zrcadlovými zorníky, to je model Alpina Sports JAIDA. Rámeček brýlí je vhodný na výměnu za dioptrické zorníky, takže se povedeného vzhledu nemusíte vzdávat ani pokud potřebujete vlastní skla.

599 Kč

Finmark F2101 Polarizační sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2101 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

449 Kč

Finmark F2103 Polarizační sluneční brýle, hnědá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2103 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

449 Kč

Finmark F2226 Sluneční brýle, modrá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2226 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Finmark F2221 Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2221 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Laceto KELVIN Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sluneční brýle – pilotky Laceto KELVIN. Brýle mají černý kovový rámeček a zelená kouřová skla s kategorií filtru 3, takže propustnost slunečního světla je 8-18%. Brýle mají skvěle padnoucí vzhled.

399 Kč

Finmark F2240 Sluneční brýle, šedá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2240 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

GRANITE 5 212024-20 Sluneční brýle, černá, veľkosť NS

Dámské sluneční brýle GRANITE 5 212024-20 nabízí skla z netříštivého akrylátu. Jsou lehké a velmi pohodlné na nošení. Disponují 100% UV400 ochranou, kategorií filtru 3, švédským designem a splňuje European Standard: EN ISO 12312-1: 2013.

449 Kč

Finmark F2248 Sluneční brýle, zlatá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2248 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Laceto BUDDY Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sluneční brýle – pilotky Laceto BUDDY. Brýle mají modrý kovový rámeček s černými detaily a modrá kouřová skla s kategorií filtru 3, takže propustnost slunečního světla je 8-18%. Brýle mají skvěle padnoucí vzhled.

399 Kč

Reaper PRIDE Sluneční brýle, oranžová, veľkosť UNI

Stylové brýle Reaper PRIDE pro každý slunečný okamžik. Brýle mají atraktivní tvar a doladí každý váš outfit.

249 Kč

Laceto MERRY Sluneční brýle, mix, veľkosť UNI

Veselé sluneční brýle Laceto MERRY s poloprůhledným plastovým rámečkem a dekorativní barevnou kombinací. Brýle MERRY mají kouřová skla s filtrem kategorie S3 – tmavý filtr, který se hodí pro intenzivní sluneční záření na pláž i do města, protože propouští jen 8-18% slunečního záření.

299 Kč

GRANITE 4 212027-10 Sluneční brýle, černá, veľkosť NS

Dámské sluneční brýle GRANITE 4 212027-10 nabízí skla z netříštivého akrylátu. Jsou lehké a velmi pohodlné na nošení. Disponují 100% UV400 ochranou, kategorií filtru 3, švédským designem a splňuje European Standard: EN ISO 12312-1: 2013.

449 Kč

Finmark F2222 Sluneční brýle, hnědá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2222 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Alpina Sports SNAZZ Lifestylové brýle, černá, veľkosť UNI

Lifestylové brýle Alpina SNAZZ se zrcadlovými zorníky.

499 Kč

Finmark F2220 Sluneční brýle, hnědá, veľkosť UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2220 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Laceto ROSE Sluneční brýle, vínová, veľkosť UNI

Elegantní sluneční brýle Laceto ROSE. Brýle mají transparentní červený rámeček, který je ozdoben měděnými dekoracemi ve zlaté barvě. Skla brýlí ROSE jsou červená s filtrem kategorie S3 – tmavý filtr, který se hodí pro intenzivní sluneční záření na pláž i do města, protože propouští jen 8-18% slunečního záření.

299 Kč

GRANITE 5 21913-10 Fashion sluneční brýle, tmavě šedá, velikost UNI

Dámské sluneční brýle Granite 5 21913-10 oválného tvaru si každá žena ihned oblíbí. Tyto brýle ochrání vaše oči před škodlivými UV slunečními paprsky a navíc sníží oslnění a zároveň zanechají barvy přirozené. Oválný tvar rámečku se bude hodit pro oválné, hranaté a srdcové tváře. Ať už je obléknete k městskému, pracovnímu či plážovému outfitu, vždy budete svá a sexy.

399 Kč

Finmark F2249 Sluneční brýle, transparentní, velikost UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2249 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Finmark F2060 Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2060 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a hodí se pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Pokud chcete chránit vaše oči a zároveň zůstat stylový, tak jsou tyto brýle právě pro vás.

449 Kč

Finmark F2218 Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Volnočasové fashion brýle Finmark F2218 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč