www.sportwings.cz

Laceto ANA Dětské sluneční brýle, růžová, velikost NS

Povedený kus Laceto ANA Dětské sluneční brýle, růžová, velikost NS od skvělého výrobce Laceto pořídíte právě teď u nás za parádní cenu. Nyní nakoupíte za 249 Kč.
EAN: 8595238810092
Laceto ANA Dětské sluneční brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Laceto
249

Dětské sluneční brýle značky Laceto ANA, vhodné pro sport i běžné nošení.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle

Sluneční brýle značky Laceto NUKE s černými detaily, vhodné pro sport i běžné nošení. Jsou vybaveny protiskluzovými koncovnami a nosníky. Skla jsou kouřová zrcadlová.

349 Kč

Elegantní sluneční brýle Laceto IRENE. Brýle mají poloprůhledný fialový plastový rámeček, který je v místě spoje ozdoben měděným proužkem ve zlaté barvě. Brýle IRENE mají fialová skla s filtrem kategorie S3 – tmavý filtr, který se hodí pro intenzivní sluneční záření na pláž i do města, protože propouští jen 8-18% slunečního záření.

349 Kč

Sportovní brýle značky Arcore PERRY, vhodné pro Váš volný čas.

279 Kč

Volnočasové fashion brýle Finmark F2201 jsou vyrobené z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

469 Kč

Volnočasové fashion brýle Finmark F2044 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a hodí se pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje. Pokud chcete chránit vaše oči a zároveň zůstat stylový, tak jsou tyto brýle právě pro vás.

399 Kč

Sluneční brýle – pilotky Laceto MOAN. Brýle mají černý kovový rámeček a fialová kouřová skla s kategorií filtru 3, takže propustnost slunečního světla je 8-18%. Brýle mají skvěle padnoucí vzhled.

399 Kč

Módní sluneční brýle GRANITE 7 212006-14 nabízí skla z netříštivého akrylátu. Jsou lehké a velmi pohodlné na nošení. Disponují 100% UV400 ochranou, kategorií filtru 3, švédským designem a splňuje European Standard: EN ISO 12312-1: 2013.

529 Kč

Technicky propracované sportovní brýle Bliz MATRIX SMALL využívají nejmodernější technologie a materiály pro různé druhy sportů. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

2 299 Kč
Máme v nabídce od značky Laceto

Polarizační sluneční brýle značky Laceto BRIGITTE s černým matným rámečkem s dekorativními lesklými kovovými prvky. Brýle jsou vybaveny polarizačními zrcadlovými skly s propustností 8-18%. Polarzační brýle BRIGITTE jsou vhodné na sport i běžné nošení.

499 Kč

Sportovní sluneční brýle Laceto GEM WHITE jsou kvalitní a funkční brýle s lesklým bílým rámečkem a růžovými detaily, které vypadají velmi elegantně. Tyto brýle mají růžová REVO polarizační skla s kategorií ochrany č.3, což znamená, že poskytují vysokou úroveň ochrany proti UV záření a jsou vhodné pro běžné sluneční podmínky. Díky polarizačním sklům brýle GEM eliminují odrazy od hladiny vody, sněhu a dalších ploch, což zajišťuje jasný a pohodlný výhled bez rušivých odlesků. To je velmi užitečné například při řízení, sportovních aktivitách nebo procházkách v přírodě. Celkově jsou brýle GEM skvělou volbou pro sportovce a aktivní lidi, kteří hledají kvalitní sluneční brýle s vysokou ochranou proti UV záření a polarizaci pro zlepšení výhledu.

349 Kč

Polarizační sluneční brýle Laceto AGATHA. Brýle mají plastový rámeček zelené barvy s nožičkami s dekoratovním povrchem. Skla brýlí jsou polarizovaná a mají zelenou barvu. Filtr skel má kategorii S3 – tmavý filtr propouštějící 8-18% slunečního záření. Polarizační skla chrání oči před odraženým slunečním světlem, což se hodí hlavně při jízdě po dešti či v zimě, kdy se světlo odráží od sněhu.

449 Kč

Elegantní sluneční brýle Laceto BARON. Brýle mají poloprůhledný hnědý plastový rámeček s dekorativním leopardím motivem. Brýle BARON mají hnědá skla s filtrem kategorie S3 – tmavý filtr, který se hodí pro intenzivní sluneční záření na pláž i do města, protože propouští jen 8-18% slunečního záření.

299 Kč

Elegantní sluneční brýle Laceto MARIA. Brýle mají černý lesklý povrch s přechodem do transparentní modré. Skla brýlí MARIA jsou modrá REVO s kategorií filtru 3, takže propustnost světla je 8-18%.

349 Kč

Sluneční brýle Laceto JIMMY. Elegantní plastový rámeček s lesklým povrchem v černé barvě skvělé doplňují kovové detaily a zdobené nožičky. Kouřová skla mají kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Filtr této kategorie propouští jen 8-18% slunečního světla.

399 Kč

Sluneční brýle Laceto KANE CLEAR se žlutými detaily a pogumovaným povrchem, vhodné pro běžné nošení. Jsou s čirými skly. Kategorie podle stupně protisluneční ochrany je S1. Brýle jsou vhodné pro nošení i za snížených světelných podmínek.

349 Kč

Polarizační sluneční brýle Laceto OWEN s černým matným rámečkem a zdobenými nožičkami, které jim dodávají moderní vzhled. Brýle mají kouřová polarizační skla s kategorií ochrany S3, což znamená, že jsou vhodné pro běžné sluneční podmínky a poskytují vysokou úroveň ochrany proti UV záření. Díky polarizačním sklům eliminují odrazy od hladiny vody, sněhu a dalších ploch, což zajišťuje jasný a pohodlný výhled bez rušivých odlesků. To je velmi užitečné například při řízení, sportovních aktivitách nebo procházkách v přírodě.

349 Kč