www.sportwings.cz

Dunlop BLACKSTORM CARBON Squash raketa, černá, veľkosť UNI

Tento designový produkt Dunlop BLACKSTORM CARBON Squash raketa, černá, veľkosť UNI od společnosti s dlouholetou tradicí Dunlop pohodlně seženete právě teď u nás za výprodejovou cenu. Momentálně k dispozici za 2 199 Kč.
EAN: 0045566201775
Dunlop BLACKSTORM CARBON Squash raketa
Ověřit dostupnost
Značka: Dunlop
2 199 3 299 Kč Sleva -33%

Výborná raketa Dunlop BLACKSTORM CARBON je určena pro středně pokročilé hráče s vynikající razancí úderu. 4D pletená grafitová konstrukce filtruje vibrace, aby vám poskytla pohodlnější vyvážení razance a kontroly vaší hry. Power Grommets (pružné průchodky po stranách rámu) podporují mimořádnou razanci úderu. Máte tak skvělý silový rám.

Další zboží z kategorie Squash
-10%

Raketa Tecnifibre SLASH 135 X-TOP je vybavena otočným systémem X-TOP. Žádný nárazník, 100 % výkon, zcela nová konstrukce hlavy rakety, kde byl nárazník nahrazen kombinací aktivních vláken pro maximální odolnost, rychlost a hratelnost. Kombinace aramidových vláken, materiálu nejodolnějšího proti nárazu, a úpravou PTFE, která zlepšuje skluz a chrání rám před odřením od podlahy nebo stěn. Raketa je mnohem hladší a lépe proniká vzduchem pro maximální rychlost švihu a sílu. Díky nahrazení plastu tímto materiálem je v raketě více vláken pro lepší odezvu a méně vibrací pro větší pohodlí. Squashová raketa SLASH 135 je určena pro útočné hráče, kteří chtějí vyhrávat údery.

3 139 Kč
-20%

Squashová raketa Head CYBER ELITE je snadno ovladatelná pro začínající a rekreační hráče i hráčky. Ideální rozložení hmotnosti umožňuje využít energii do přesného úderu. Správná kombinace síly a kontroly pro vaši hru.

999 Kč
-28%

Squashová raketa Dunlop BLACKSTORM TITANIUM je určena pro závodní squash na klubové úrovni s velkou sílou úderu. Dlouhé hlavní struny v kapkovité hlavě maximálně zvyšují sílu úderu. Tvar hlavy 500 cm² zvětšuje sweet spot pro větší komfort úderu a lepší zasahování míčku. Lehká konstrukce zlepšuje ovladatelnost.

1 999 Kč
-16%

Velmi populární klasická raketa Dunlop APEX INFINITY pro závodní squash na klubové úrovni s vynikající razancí úderu. 4D pletená grafitová konstrukce filtruje vibrace, aby vám poskytla pohodlnější vyvážení razance a kontroly vaší hry. Krček s ACS (Advanced Control System) zaručuje maximální torzní stabilitu rámu. To zajišťuje mimořádnou kontrolu úderu.

2 499 Kč

Výkonnostní squashové míče Wilson STAFF SQUASH 2 BALL s extrémně pomalým odskokem a skvělými herními vlastnostmi, které ocení zejména pokročilí hráči.

160 Kč

Squashová raketa Head RADICAL TI. JUNIOR je perfektní raketou pro děti a juniory, kteří chtějí mít hru pod kontrolou.

599 Kč
-26%

Squashová raketa Dunlop BLAZE TOUR je výborná volba pro začínající a rekreační hráče, kteří chtějí zlepšovat svou hru. Poskytuje dobrou vyváženost v síle úderu i kontroly hry. To podpoří váš vstup do světa squashe.

1 099 Kč
-35%

Odlehčená squashová raketa Head RADICAL 120 SLIMBODY 2022 nabízí neuvěřitelnou přesnost pravidelným univerzálním hráčům. Unikátní slimbody rám poskytne neuvěřitelnou kontrolu míče bez ohledu na to, jak blízko jste u stěny. Konstrukce AUXETIC zajistí ještě lepší pocit a dotyk při každém úderu.

3 199 Kč
Máme v nabídce od značky Dunlop

Míče pro padel Dunlop PRO PADEL 3PET jsou ideální pro turnaje, ligy a tréninky. Exkluzivní jádro v kombinaci s prémiovým syntetickým meltonem poskytuje vynikající výkon s mimořádnou odolností. Zajišťují rychlejší a lepší odraz než tradiční míče padel.

199 Kč

Oficiální míč AUSTRALIAN OPEN značky Dunlop. První Grandslamový turnaj roku se hraje s těmito super kvalitními míči. HD Core jádro a HD PRO přírodní melton zajišťují vynikající herní vlastnosti na všech površích.

209 Kč
-16%

Velmi populární klasická raketa Dunlop APEX INFINITY pro závodní squash na klubové úrovni s vynikající razancí úderu. 4D pletená grafitová konstrukce filtruje vibrace, aby vám poskytla pohodlnější vyvážení razance a kontroly vaší hry. Krček s ACS (Advanced Control System) zaručuje maximální torzní stabilitu rámu. To zajišťuje mimořádnou kontrolu úderu.

2 499 Kč

Špičková turnajová taška Dunlop FX PERFORMANCE 8R skvěle ladí s raketami DUNLOP série FX. Každý hráč chce, aby při příchodu na kurt vypadal co nejlépe, aby s sebou měl vše, co potřebuje a mohl se plně soustředit na svou hru. Tento bag mu tento pocit při zápase i při každodenním tréninku plnohodnotně naplňuje. Ergonomické nastavitelné ramenní popruhy umožňují pohodlné nošení. Dvě hlavní komory nabízí prostor až na 8 raket. Jedna je navíc s tepelnou izolací, která chrání rakety a struny při extrémních teplotách. Středový oddíl na textil s větráním lze rozdělit na jeden, dva nebo tři samostatné oddíly pomocí přepážek na suchý zip.

2 999 Kč

Ikona značky Dunlop FORT ALL COURT TS je nejpoužívanější prémiový míč. Jeho konzistentní a trvanlivá konstrukce je ideální pro elitní turnaje a klubovou hru na všech površích. Použitý DUNLOP Fluoro Melton zvyšuje viditelnost míče.

219 Kč
-28%

Tenisová raketa Dunlop SX 300 LITE s vynikajícím spinem se perfektně hodí pro mladší hráče, kteří hledají lehčí raketu plné velikosti, aby dosáhli dalšího kroku ve svém vývoji. Vhodná je také pro dospělé, kteří získají lehce zvládnutelnou raketu. Nižší hmotnost umožňuje velmi snadnou ovladatelnost ve všech situacích na kurtu a v kombinaci se vzorem výpletu 16 × 18 umožňuje skvělou rotaci a kontrolu. Technologie Spin Boost vám umožňuje maximálně ovládat rotaci, aniž by se snížila razance úderu a jeho kontrola.

3 190 Kč
-32%

Tenisová raketa Dunlop FX 500 LITE je nejlehčím modelem ze série FX 500, který zdokonalí vaši hru. Díky tuhému krčku budou středně pokročilí hráči a pokročilí junioři snáze zasahovat míč ostrými a razantními údery.

3 290 Kč
-41%

Tenisová raketa DUNLOP CX 400 TOUR pro pokročilé a klubové hráče, který chtějí spojením síly, kontroly a rotace zlepšit svou hru. Díky nižší váze je vhodná i pro juniory. S tímto modelem můžete lehce generovat velkou energii úderu kombinovanou s výborným komfortem a vynikající přesností hry. Technologie FLEX BOOSTER umožňuje tenistům vychutnat si nižší tuhost rakety, protože tato vysoce elastická vrstva v oblasti krčku odfiltruje všechny negativní vibrace. Konstrukce s využitím technologií SONICCORE s materiálem od BASF pomáhá snížit riziko zranění a umožňuje vám plně se soustředit na svou hru. Méně tuhosti vytváří raketu, u které má hráč měkčí a pružnější pocit, aniž by chyběl výkon raket. Získáte tak pohodlí a kontrolu nad každým úderem.

3 390 Kč