www.sportwings.cz
Nejnovější

Yonex NANORAY 200 AERO Badmintonová raketa, bílá, veľkosť G4

Badmintonová raketa Yonex NANORAY 200 AERO je určená spíše pro pokročilé a středně pokročilé hráče, kteří vyznávají celodvorcovou a technickou hru. Raketa poskytuje hráči rychlý a zároveň kontrolovaný švih, se kterým dosáhnete přesných úderů i ze zadní části kurtu. Vyvážení do gripu zaručuje velmi dobrou ovladatelnost.

2 499 Kč

Wish W-02 Badmintonové míčky, zelená, veľkosť UNI

Wish W-02 je vyroben z kachního peří nejvyšší kvality a velmi kvalitního přírodního korku, který zaručuje optimální odehrání míče a výborné letové vlastnosti. Určeno pro klubové tréninkové použití a pokročilé hobby hráče. V letové fázi je mimořádně stabilní a má konzistentní letovou trajektorii. Díky velmi dobré odolnosti a trvanlivosti se v poměru cena/výkon řadí k velmi oblíbeným míčům pro tréninkové použití.

499 Kč

Wilson US OPEN 23 Dětská tenisová raketa, červená, veľkosť 23

Dětská tenisová raketa Wilson US OPEN 23 je určena pro děti ve věku od 6 do 8 let, které s tenisem začínají. Díky své délce a velikosti hlavy zajišťuje výbornou kontrolu míčku.

649 Kč

Butterfly SNAP Síť na stolní tenis, černá, veľkosť UNI

Rekreační síťka na stůl SNAP od firmy Butterfly. Klip umožňuje rychlé a pohodlné nasazování a sundávání síťky na stůl. Nylonová síťovina s napínáním a možností vyztužení.

590 Kč

Tregare PRO SPEED Tenisová raketa, fialová, veľkosť L2

Tenisová raketa Tregare PRO SPEED je určena pro začínající hráče. Díky této raketě se skvěle naučíte základy tenisu.

399 Kč
-5%

Yonex SUPER GRAP AC 120 Vrchní omotávka, bílá, veľkosť UNI

Vrchní omotávka Yonex SUPER GRAP AC 120 pro rakety se standardním i dlouhým držadlem. Skvěle absorbuje pot a vibrace při úderech, a tím výrazně zvyšuje ovladatelnost i kontrolu a cit při úderech.

189 Kč
-45%

Nike COURT LITE 2 Pánská tenisová obuv, černá, veľkosť 44.5

Pánská tenisová obuv Nike COURT LITE 2 je navržena tak, aby tlumila každý dopad a správně podpořila chodidlo při hře. Excelentní grip na podešvi je určen na tvrdé povrchy.

599 Kč

Wilson MINIONS 2.0 JR 21 Rekreační juniorská tenisová raketa, žlutá, veľkosť 21

Rekreační dětská raketa MINIONS 2.0 JR 21 určena pro děti ve věku 5 -7 let, které s tenisem začínají.

699 Kč

Tregare NSC 3 SLOW WHITE Badmintonové míčky, zelená, veľkosť UNI

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 SLOW WHITE s hlavou z přírodního korku jsou vhodné pro rekreační hráče.

99 Kč

Babolat COUNTER VERTUO Padelová raketa, žlutá, veľkosť UNI

Padelová raketa Babolat COUNTER VERTUO byla vyvinuta tak, aby přinášela toleranci potřebnou k odolávání úderů soupeře a zároveň měla snadnou sílu k zakončení. Větší sweetsport vám dovolí poslat každý míček na druhou stranu kurtu. Nízká hmotnost a měkký materiál snižují únavu vašich rukou a zajistí větší výdrž a pohodlí. Systém SMAC zajišťuje lepší absorpci vibrací. Elastomerový materiál integrovaný do grafitu jádra poskytuje větší pohodlí při každém úderu a zároveň snižuje riziko zranění. Optimalizované rozložení a velikost otvorů specifických pro každý tvar rakety optimalizuje přenos energie a zvyšuje přesnost při vracení úderů.

3 199 Kč

Butterfly KORBEL 900 Pálka na stolní tenis, světle zelená, veľkosť UNI

Pálka na stolní tenis Butterfly KORBEL 900 zahrnující v sobě dvě nejdůležitější složky moderního stolního tenisu – rotaci a rychlost. Kombinace pružného dřeva a točivých potahů vám umožňují zahrát rychlé údery s vysokým stupněm rotace.

599 Kč

Head NOVAK 19 Dětská tenisová raketa, modrá, veľkosť 19

Chlapecká tenisová raketa Head NOVAK 19 je pojmenovaná po profesionálním tenistovi Novaku Djokovicovi. Je perfektní raketou pro chlapce ve věku 2 až 4 let, kteří chtějí zažít první tenisové pocity. Je dodávána s unikátním prvkem Damp+, který izoluje náraz pro snížení vibrací.

599 Kč

Victor THRUSTER RYUGA TD Badmintonová raketa, bílá, veľkosť G6

Badmintonová raketa Victor THRUSTER RYUGA TD je určená pro hráče s útočnou hru. Tuhý shaft s vyvážením do hlavy umožňují výbornou rychlost smeče.

3 339 Kč

Wilson PRO SOFT OVERGRIP Omotávka na tenisovou raketu, černá, veľkosť UNI

Tenisový grip Wilson PRO SOFT OVERGRIP je navržen pro co nejpohodlnější hru. Díky nasákavému povrchu budete mít během hry neustálý komfort.

249 Kč

Yonex VOLTRIC LITE Badmintonová raketa, černá, veľkosť G4

Badmintonová raketa Yonex Voltric LITE je určena převážně začínajícím a mírně pokročilým hráčům s útočným stylem hry, kteří preferují smeče. Předností tohoto modelu spolu s technologií TRI-VOLTAGE Systém je maximální přenos energie do úderu. I se základním modelem z řady Voltric, si vaši hru opravdu užijete.

1 199 Kč

Yonex ASTROX 88D PRO Badmintonová raketa, zlatá, veľkosť UNI

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 88D PRO s tuhým rámem je ideální pro profesionální, klubové a závodní hráče s útočným a razantním stylem hry. D jako DOMINOVAT při hře a neustále soupeře nutit k pasivitě a chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou, to je Astrox 88D Pro.

4 349 Kč

Head RADICAL 120 SLIMBODY Squashová raketa, šedá, veľkosť UNI

Odlehčená squashová raketa Head RADICAL 120 SLIMBODY 2022 nabízí neuvěřitelnou přesnost pravidelným univerzálním hráčům. Unikátní slimbody rám poskytne neuvěřitelnou kontrolu míče bez ohledu na to, jak blízko jste u stěny. Konstrukce AUXETIC zajistí ještě lepší pocit a dotyk při každém úderu.

3 199 Kč

Head XTREME SOFT Vrchní tenisová omotávka, bílá, veľkosť UNI

Vrchní tenisová omotávka Head XTREME SOFT je mimořádně lepivá a díky vysokému absorbování také velmi oblíbená.

185 Kč

Wilson US OPEN 25 Juniorská tenisová raketa, modrá, veľkosť 25

Juniorská tenisová raketa Wilson US OPEN 25 je určena pro děti ve věku od 9 do 10 let, které s tenisem začínají. Díky své délce a velikosti hlavy zajišťuje výbornou kontrolu míčku.

649 Kč

Yonex VCORE PRO 100 LITE Tenisová raketa, černá, veľkosť L3

Tenisová raketa Yonex VCORE PRO 100 LITE osloví všechny hráče, kteří již zvládají techniku tenisových úderů a hledají u raket rychlý švih, razanci a zároveň dokáží využít cit pro hru. Nezklame zkušené klubové, ale ani hobby hráče, kteří mají dobrou techniku. Potenciál této rakety také ocení junioři, kteří přechází z 26 palcové rakety na dospělou délku. Technologie 2G-NAMD FLEX FORCE zachovává pružnost rámu i při nejrazantnějších úderech. Díky polymeru, integrovanému do rámu, je zajištěna vyšší pružnost. Tento materiál funguje také jako tlumič nežádoucích vibrací.

4 399 Kč

Butterfly OVTCHAROV RUBY Pálka na stolní tenis, černá, veľkosť UNI

Kvalitní pálka na stolní tenis Butterfly OVTCHAROV RUBY je určena pro mírně pokročilé hráče. Pálka má potahy Pan Asia o síle 2,0 mm, které jsou vhodné pro útočnou topspinovou hru a jsou schváleny ITTF.

990 Kč

Stiga CYBERSHAPE PRO CARBON 5-STAR Ping pongová pálka, dummy, veľkosť UNI

Unikátní celosvětová novinka Stiga CYBERSHAPE dostupná i u nás! Zcela nový Stiga patentovaný šestiúhelníkový tvar pálky mění zažité standardy a nabízí oproti ostatním pálkám (o 5% vetší povrch pálky, o 11% větší hlavní úderovou část pálky, větší sweetspot, větší úderovou plochu blíže povrchu stolu a tím pádem jednodušší hru na síti).

Stiga CYBERSHAPE PRO CARBON 5-STAR má konkávní držátko. Potah pálky Star 5 je silný 2 milimetry, dřevo se skládá z pěti vrstev + dvě vrstvy karbonových vláken. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF a využívá technologii Stiga Touch CARBON. Technologie Touch Carbon redukuje otřesy a vibrace, čímž poskytuje hráči čistší pocit při úderu. Uhlíková vlákna zvyšují tuhost a stabilitu a mají za následek zvětšení sweet spotu. Pálka tak poskytuje maximální sílu při zachování vysoké kontroly.

3 699 Kč

Babolat RED FOAM X3 Dětský tenisový míč, žlutá, veľkosť UNI

Tenisový pěnový míč Babolat RED FOAM X3 je ideální pro úplné začátečníky a děti. Je o 75 % pomalejší než standartní míčky. Díky tomu máte více času na přípravu správného postoje a úderu.

250 Kč

Yonex ASTROX 99 TOUR Badmintonová raketa, červená, veľkosť G5

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 TOUR s tuhým rámem je ideální pro středně pokročilé, klubové a závodní hráče s útočným a razantním stylem hry, kteří mají chuť investovat do svého vybavení. Tento typ hráčů neustále soupeře nutí k chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou.

3 349 Kč

Yonex CARBONEX 6000 N Badmintonová raketa, černá, veľkosť G4

Badmintonová raketa Yonex CARBONEX 6000 N je vyvážená na střed. Tento středně pružný rám je především určen pro začátečníky a mírně pokročilé hráče, kteří si chtějí osvojit správnou úderovou techniku. Kombinace hliníku s Carbon Nanotube zvyšuje pružnost rámu a dává raketě možnost zahrání úderu s vyšší razancí.

1 500 Kč

Stiga FLEXURE Ping pongová pálka, černá, veľkosť UNI

Kvalitní pětihvězdičková pálka Stiga FLEXURE je určena pro útočně hrající hráče, kteří hledají kvalitní pálku s mimořádnou silou, citem a rychlostí. Pálka má skvělé technologie, WRB, ACS a CRYSTAL a je schválená ITTF.

2 299 Kč

Yonex MESH GRAP AC138 3 KS Vrchní omotávka, bílá, veľkosť UNI

Vrchní samolepící perforovaná omotávka Yonex MESH GRAP AC138 pro zvýšenou absorbci vlhkosti a prodyšnosti pro udržení přilnavosti při uchopení a tím se významě zvyšuje ovladatelnost rakety. komfortní a měkké držení redukuje vibrace při úderech

249 Kč

Tregare PRO FLASH Speed badminton set pro 2 hráče, černá, veľkosť UNI

Speed badminton set Tregare PRO FLASH pro 2 hráče je ideální zábavou na zahradu i zpestření dovolené. Dvě rakety společně se třemi míčky jsou uložené v praktické obalu.

799 Kč

Yonex POLY TOUR STRIKE 125 Tenisový výplet, šedá, veľkosť UNI

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR STRIKE 125 je určen pro všechny soutěžní hráče, kteří chtějí, aby výplet vydržel razantnější a švihovou hru.

299 Kč
-5%

Yonex SUPER GRAP AC 120 Vrchní omotávka, růžová, veľkosť UNI

Vrchní omotávka Yonex SUPER GRAP AC 120 pro rakety se standardním i dlouhým držadlem. Skvěle absorbuje pot a vibrace při úderech, a tím výrazně zvyšuje ovladatelnost i kontrolu a cit při úderech.

189 Kč

Yonex ASTROX 88S PRO Badmintonová raketa, modrá, veľkosť G5

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 88S PRO s tuhým rámem a technologií vyvážení RGS (Rotational Generator Systém) je ideální pro výkonnostní a závodní hráče. Raketa je o 5 mm kratší, má měkčí hlavu, která dokáže podržet míček déle na výpletu a díky tomu máte lepší kontrolu a cit úderů. S jako SKILL, dovednost a ovladatelnost.

4 349 Kč

Donic TEAM Síť na stolní tenis, šedá, veľkosť UNI

Odolná síť Donic TEAM pro stolní tenis o rozměrech 160 na 15 cm.

349 Kč

Head DUAL ABSORBING Základní gripy, černá, veľkosť UNI

Základní grip Head s hladkým přilnavým povrchem poskytuje dobrou absorpci a brání prokluzování rakety.

170 Kč

Yonex ASTROX 99 PRO Badmintonová raketa, bílá, veľkosť G5

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 PRO je nejvyšší model řady Astrox s tuhým rámem. Je ideální pro profesionální, závodní a klubové hráče s útočným a razantním stylem hry. Tento typ hráčů neustále soupeře nutí k chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou.

4 349 Kč

Wilson BLADE FEEL 100 Rekreační tenisová raketa, zelená, veľkosť L2

Komfortní rekreační tenisová raketa Wilson BLADE FEEL 100, velikost hlavy 100 (645 cm²), pletení 16×19, je vhodná pro příležitostné či začínající hráče. Technologie BLX snižuje nežádoucí vibrace. Středně velká hlava pro lepší cit a kontrolu. Designově inspirovaná výkonnostní řadou Blade v zářivě limetkové zelené barvě.

2 299 Kč

Wilson BLADE 104 V 8.0 Výkonnostní tenisový rám, černá, veľkosť L2

Tenisová raketa Wilson BLADE 104 V 8.0 je určená pro pokročilé hráče, kteří dávají přednost raketě s větší hlavou. Poutavý design využívá efektu color-shifting, kdy raketa mění barvu dle intenzity světla. Je to raketa s vynikajícím poměrem razance, stability, tolerance a citu, což v kombinaci s unikátním designem přináší raketu, která osloví široké spektrum hráčů. Použití ekologických plastů AGIPLAST, které jsou šetrnější k životnímu prostředí.

4 399 Kč
-56%

ASICS GEL-GAME 8 W Dámská tenisová obuv, růžová, veľkosť 38

Dámská tenisová obuv Asics GEL-GAME ™ 8 je odolná a pohodlná tenisová bota pro rekreační hráčky, které hrají několikrát týdně. Svršek s otevřenou síťovinou zlepšuje proudění vzduchu a udržuje nohy v suchu a pohodlí. Doplněn je o překryvy ze syntetické kůže a PU (polyuretanové) fólie, která nabízí lepší stabilitu při rychlých změnách směru. TRUSSTIC™ technologie umístěná v mezipodešvi pomáhá k lepší stabilitě nohou na kurtu. Zároveň, nová kombinace EVA pěny mezipodešve s GEL™ technologií tlumení v přední části boty pomáhá ke zlepšení absorpce dopadového šoku. Zdokonalená verze podrážky nabízí noze lepší flexibilitu a odolnější design, ideální na antukové a travnaté povrchy. GEL-GAME™ 8 GS tenisová bota je ideální volbou pro začínající a středně pokročilé hráčky, které hledají stabilní botu nabízející měkké tlumení.

699 Kč

Babolat GOLD CHAMPIONSHIP X4 Tenisové míčky, žlutá, veľkosť UNI

Babolat GOLD CHAMPIONSHIP X4 jsou profesionální tlakované míčky z kategorie Performance. Jsou určené pro všechny druhy povrchů. Gumové jádro Rubber Play – pružnější guma pro lepší ovladatelnost při zachování odolnosti. Vnitřní jádro má klasické natlakování pro skvělou ovladatelnost. Hustá milikenová plsť Extra Duty Felt pro větší komfort. Tento vynikající míček je určen pro všechny hráče od začátečníků až po profesionály. Je schválen ITF, FFT, FIT.

170 Kč

Yonex MESH GRAP AC138 3 KS Vrchní omotávka, černá, veľkosť UNI

Vrchní samolepící perforovaná omotávka Yonex MESH GRAP AC138 pro zvýšenou absorbci vlhkosti a prodyšnosti pro udržení přilnavosti při uchopení a tím se významě zvyšuje ovladatelnost rakety. komfortní a měkké držení redukuje vibrace při úderech

239 Kč

Butterfly KORBEL 700 Pálka na stolní tenis, světle zelená, veľkosť UNI

Rekreační pingpongová pálka Butterfly KORBEL 700 pro útočné hráče. Kombinace rychlého dřeva a útočných potahů vytvořila zbraň, se kterou přehrajete protihráče.

579 Kč