www.sportwings.cz

Yonex CARBONEX 6000 N Badmintonová raketa, černá, veľkosť G4

Unikátní a žádaný výrobek Yonex CARBONEX 6000 N Badmintonová raketa, černá, veľkosť G4 od top značky Yonex jde pořídit v naší internetové nabídce extra se slevou. Nyní můžete mít za 1 500 Kč.
EAN: 4550086551843
Yonex CARBONEX 6000 N Badmintonová raketa
Ověřit dostupnost
Značka: Yonex
1 500

Badmintonová raketa Yonex CARBONEX 6000 N je vyvážená na střed. Tento středně pružný rám je především určen pro začátečníky a mírně pokročilé hráče, kteří si chtějí osvojit správnou úderovou techniku. Kombinace hliníku s Carbon Nanotube zvyšuje pružnost rámu a dává raketě možnost zahrání úderu s vyšší razancí.

Další zboží z kategorie Rakety

Badmintonová raketa Yonex ASTROX TX s novou technologií důmyslného vyvážení – RGS (Rotational Generator Systém) – zůstává neustále v absolutní rovnováze.

1 199 Kč

Badmintonová raketa Tregare POWER TECH je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu.

249 Kč

Badmintonová raketa Yonex Voltric LITE je určena převážně začínajícím a mírně pokročilým hráčům s útočným stylem hry, kteří preferují smeče. Předností tohoto modelu spolu s technologií TRI-VOLTAGE Systém je maximální přenos energie do úderu. I se základním modelem z řady Voltric, si vaši hru opravdu užijete.

1 199 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 88S PRO s tuhým rámem a technologií vyvážení RGS (Rotational Generator Systém) je ideální pro výkonnostní a závodní hráče. Raketa je o 5 mm kratší, má měkčí hlavu, která dokáže podržet míček déle na výpletu a díky tomu máte lepší kontrolu a cit úderů. S jako SKILL, dovednost a ovladatelnost.

4 349 Kč

Badmintonová raketa Yonex MUSCLE POWER 2 JUNIOR je určena všem začínajícím hráčům i hráčkám. Je vyrobena z hliníku a oceli, takže je velmi odolná a připravená na nešetrné zacházení. Díky konstrukci průchodek prochází struna přes zaoblení, čímž se lépe udržuje její konstantní napětí a více pomůže s úderem i v místech mimo optimální úderovou plochu.

579 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 700 se středně pružným shaftem je vhodná pro pokročilé hráče, kteří vyznávají technický-celodvorcový styl hry a dokáží trpělivě kombinovat kraťasy i dlouhé údery. Začátečníci ocení tento rám při osvojování badmintonové techniky a neváhají investovat do svého vybavení.

4 149 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 TOUR s tuhým rámem je ideální pro středně pokročilé, klubové a závodní hráče s útočným a razantním stylem hry, kteří mají chuť investovat do svého vybavení. Tento typ hráčů neustále soupeře nutí k chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou.

3 349 Kč

Badmintonová raketa Tregare GX 9500 je určená pro začínající a mírně pokročilé hráče. Díky této raketě se skvěle naučíte základní techniky.

399 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex

Pánská tenisová obuv Yonex SONICAGE 3 CL je vytvořená speciálně pro rekreační a středně pokročilé hráče, kteří hledají lehkou, pohodlnou obuv, která podpoří všechny pohyby po kurtu. Po první lehké a skvěle padnoucí tenisové obuvi SONICAGE následovala druhá generace, která přidala na komfortu a přitom neubrala na nízké váze. Tenisová obuv SONICAGE 3 navíc přidává vylepšení pružnosti ve střední části chodidla, zlepšuje stabilitu a umožňuje více agresivní pohyb po kurtu.

2 849 Kč

Badmintonový multifilamentní výplet Yonex NANOGY 98 je vyroben z NanoCarbonových vláken, která jsou 4x pružnější než vlákna NanoTube. Struna tak získává skvělou pružnost a je velmi vhodná pro obrannou hru. Kvalitní opláštění výpletu snižuje tření mezi hlavními a příčnými strunami a v kombinaci s průměrem výpletu přináší více razance, citu a kontroly odehraných úderů. Výplet lze vyplétat na vyšší napětí. Velmi dobrá volba pro hráče hledající odolný výplet a současně vysokou kontrolu svých úderů.

179 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 1000 PLAY se středně pružným rámem, rychlým švihem a vyvážením na střed. Tyto vlastnosti jsou hlavními znaky série Nanoflare. Raketa je určena jak pro začátečníky, tak i pro mírně a středně pokročilé hráče, kteří preferují celodvorcovou a technickou hru. Raketa poskytuje hráči rychlý a zároveň kontrolovaný švih, se kterým dosáhne přesných úderů i do zadní části kurtu. Vyvážení do gripu zaručuje velmi snadnou ovladatelnost rakety.

1 999 Kč

Badmintonová raketa Yonex MUSCLE POWER 2 JUNIOR je určena všem začínajícím hráčům i hráčkám. Je vyrobena z hliníku a oceli, takže je velmi odolná a připravená na nešetrné zacházení. Díky konstrukci průchodek prochází struna přes zaoblení, čímž se lépe udržuje její konstantní napětí a více pomůže s úderem i v místech mimo optimální úderovou plochu.

579 Kč

Samolepící froté omotávka, která se vyznačuje vynikající absorbcí vlhkosti.

55 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR REV je určený především pro hráče hrající razantně od základní čáry se středně rychlým až rychlým švihem a preferující spinovou hru. Díky technologii SIF (Silicone Oil Infused Filament) jsou silikonové oleje zapracovány hluboko do polymerů struny. Tím je docíleno snížení vzájemného tření a zajištěna vyšší snapback rychlost, vyšší razance úderů a především možnost lepší spinové hry.

349 Kč

Úžasně měkké a lehké boty Yonex ECLIPSION Z WIDE, které vám zajistí menší svalovou únavu po každém tréninku či zápase. Obuv s technologií POWER CUSHION skvěle pohlcuje nárazy a následně vkládá energii do dalšího pohybu.

2 999 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE TX je skvělou volbou pro začátečníky i středně pokročilé hráče, kteří hledají podporu při získávání základních badmintonových dovedností. Vyvážení do gripu Vám přináší do hry výbornou reakční rychlost, obratnost a v kombinaci s velmi pružným shaftem (Hi-Flex) i razanci.

999 Kč