www.sportwings.cz
Nejnovější

Yonex NANORAY 200 AERO Badmintonová raketa, bílá, veľkosť G4

Badmintonová raketa Yonex NANORAY 200 AERO je určená spíše pro pokročilé a středně pokročilé hráče, kteří vyznávají celodvorcovou a technickou hru. Raketa poskytuje hráči rychlý a zároveň kontrolovaný švih, se kterým dosáhnete přesných úderů i ze zadní části kurtu. Vyvážení do gripu zaručuje velmi dobrou ovladatelnost.

2 499 Kč

Wish W-02 Badmintonové míčky, zelená, veľkosť UNI

Wish W-02 je vyroben z kachního peří nejvyšší kvality a velmi kvalitního přírodního korku, který zaručuje optimální odehrání míče a výborné letové vlastnosti. Určeno pro klubové tréninkové použití a pokročilé hobby hráče. V letové fázi je mimořádně stabilní a má konzistentní letovou trajektorii. Díky velmi dobré odolnosti a trvanlivosti se v poměru cena/výkon řadí k velmi oblíbeným míčům pro tréninkové použití.

499 Kč

Tregare NSC 3 SLOW WHITE Badmintonové míčky, zelená, veľkosť UNI

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 SLOW WHITE s hlavou z přírodního korku jsou vhodné pro rekreační hráče.

99 Kč

Victor THRUSTER RYUGA TD Badmintonová raketa, bílá, veľkosť G6

Badmintonová raketa Victor THRUSTER RYUGA TD je určená pro hráče s útočnou hru. Tuhý shaft s vyvážením do hlavy umožňují výbornou rychlost smeče.

3 339 Kč

Yonex VOLTRIC LITE Badmintonová raketa, černá, veľkosť G4

Badmintonová raketa Yonex Voltric LITE je určena převážně začínajícím a mírně pokročilým hráčům s útočným stylem hry, kteří preferují smeče. Předností tohoto modelu spolu s technologií TRI-VOLTAGE Systém je maximální přenos energie do úderu. I se základním modelem z řady Voltric, si vaši hru opravdu užijete.

1 199 Kč

Yonex ASTROX 88D PRO Badmintonová raketa, zlatá, veľkosť UNI

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 88D PRO s tuhým rámem je ideální pro profesionální, klubové a závodní hráče s útočným a razantním stylem hry. D jako DOMINOVAT při hře a neustále soupeře nutit k pasivitě a chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou, to je Astrox 88D Pro.

4 349 Kč

Yonex ASTROX 99 TOUR Badmintonová raketa, červená, veľkosť G5

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 TOUR s tuhým rámem je ideální pro středně pokročilé, klubové a závodní hráče s útočným a razantním stylem hry, kteří mají chuť investovat do svého vybavení. Tento typ hráčů neustále soupeře nutí k chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou.

3 349 Kč

Yonex CARBONEX 6000 N Badmintonová raketa, černá, veľkosť G4

Badmintonová raketa Yonex CARBONEX 6000 N je vyvážená na střed. Tento středně pružný rám je především určen pro začátečníky a mírně pokročilé hráče, kteří si chtějí osvojit správnou úderovou techniku. Kombinace hliníku s Carbon Nanotube zvyšuje pružnost rámu a dává raketě možnost zahrání úderu s vyšší razancí.

1 500 Kč

Yonex MESH GRAP AC138 3 KS Vrchní omotávka, bílá, veľkosť UNI

Vrchní samolepící perforovaná omotávka Yonex MESH GRAP AC138 pro zvýšenou absorbci vlhkosti a prodyšnosti pro udržení přilnavosti při uchopení a tím se významě zvyšuje ovladatelnost rakety. komfortní a měkké držení redukuje vibrace při úderech

249 Kč

Tregare PRO FLASH Speed badminton set pro 2 hráče, černá, veľkosť UNI

Speed badminton set Tregare PRO FLASH pro 2 hráče je ideální zábavou na zahradu i zpestření dovolené. Dvě rakety společně se třemi míčky jsou uložené v praktické obalu.

799 Kč

Yonex ASTROX 88S PRO Badmintonová raketa, modrá, veľkosť G5

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 88S PRO s tuhým rámem a technologií vyvážení RGS (Rotational Generator Systém) je ideální pro výkonnostní a závodní hráče. Raketa je o 5 mm kratší, má měkčí hlavu, která dokáže podržet míček déle na výpletu a díky tomu máte lepší kontrolu a cit úderů. S jako SKILL, dovednost a ovladatelnost.

4 349 Kč

Yonex ASTROX 99 PRO Badmintonová raketa, bílá, veľkosť G5

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 PRO je nejvyšší model řady Astrox s tuhým rámem. Je ideální pro profesionální, závodní a klubové hráče s útočným a razantním stylem hry. Tento typ hráčů neustále soupeře nutí k chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou.

4 349 Kč

Yonex MESH GRAP AC138 3 KS Vrchní omotávka, černá, veľkosť UNI

Vrchní samolepící perforovaná omotávka Yonex MESH GRAP AC138 pro zvýšenou absorbci vlhkosti a prodyšnosti pro udržení přilnavosti při uchopení a tím se významě zvyšuje ovladatelnost rakety. komfortní a měkké držení redukuje vibrace při úderech

239 Kč

Yonex ASTROX FEEL Badmintonová raketa, oranžová, veľkosť 4UG4

Středně pružný rám (medium) rakety ASTROX FEEL s technologií vyvážení – RGS – pomůže každému hráči, který dokáže kombinovat obranu s útokem. Tuto raketu snadno zvládnou začátečníci i středně pokročilí hráči, kteří nechtějí šetřit na svém prvním vybavení.

1 899 Kč

Victor THRUSTER K11 Badmintonová raketa, černá, veľkosť OS

Badmintonová raketa Victor THRUSTER K11 je výkonově rychlejší. Velmi pružný shaft s vyvážením mírně na hlavu generují zvýšený výkon.

1 949 Kč

Yonex ASTROX E13 Badmintonová raketa, černá, veľkosť 3UG4

S raketou Yonex ASTROX E13 můžete vyrazit na hru. Tento středně pružný rám je určen především začátečníkům a mírně pokročilým hráčům a hráčkám, kteří si chtějí osvojit správnou úderovou techniku a preferují spíše útočný styl hry.

999 Kč

Yonex NANOFLARE 600 Badmintonová raketa, stříbrná, veľkosť G5

Badmintová raketa Yonex NANOFLARE 600 s velmi pružným shaftem je určená pro středně pokročilé, pokročilé a klubové hráče s celodvorcovou a technickou hrou. Je vhodná i pro začátečníky, kteří hledají oporu při méně razatních úderech a neváhají investovat do svého vybavení. Poskytuje rychlý, kontrolovaný švih a přesný úder i do zadní části kurtu. Rám Nanoflare dosáhl optimálního vyvážení mezi vysokou repulsí (razancí) a rychlým švihem při úderu a to pomocí technologie Aero Frame.

3 999 Kč

Tregare BDM 2 SET Badmintonový set pro 2, modrá, veľkosť UNI

Badmintonový set Tregare BDM 2 SET je určený především pro rekreační hráče. Set obsahuje dvě badmintonové rakety, tři badmintonové míčky a obal.

299 Kč

Victor THRUSTER 1H Badmintonová raketa, černá, veľkosť OS

Badmintonová raketa Victor THRUSTER 1H je určená pro rekreační hru a začátečníky. Se středně pružným shaftem umožňuje rychlý a útočný styl.

1 359 Kč

Yonex ASTROX 99 TOUR Badmintonová raketa, bílá, veľkosť G5

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 TOUR s tuhým rámem je ideální pro středně pokročilé, klubové a závodní hráče s útočným a razantním stylem hry, kteří mají chuť investovat do svého vybavení. Tento typ hráčů neustále soupeře nutí k chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou.

3 349 Kč

Yonex MUSCLE POWER 2 JUNIOR Juniorská badmintonová raketa, modrá, veľkosť UNI

Badmintonová raketa Yonex MUSCLE POWER 2 JUNIOR je určena všem začínajícím hráčům i hráčkám. Je vyrobena z hliníku a oceli, takže je velmi odolná a připravená na nešetrné zacházení. Díky konstrukci průchodek prochází struna přes zaoblení, čímž se lépe udržuje její konstantní napětí a více pomůže s úderem i v místech mimo optimální úderovou plochu.

579 Kč
-20%

Yonex ASTROX E13 Badmintonová raketa, černá, veľkosť G4

Tato kompozitová raketa (hliník/grafit) Yonex ASTROX E13 s vyvážením na střed je určená pro začínající i lehce pokročilé hráče, kteří vyznávají útočnější hru . navíc i v této kategotii raket je použita technologie – RGS (Rotational Generator Systém) – důmyslně rozložená váha v celé délce rakety, která zajišťuje výbornou razanci a manévrovatelnost při více a rychle po sobě jdoucích úderech.

999 Kč

Tregare GX 9500 Badmintonová raketa, červená, veľkosť G3

Badmintonová raketa Tregare GX 9500 je určená pro začínající a mírně pokročilé hráče. Díky této raketě se skvěle naučíte základní techniky.

399 Kč

Tregare NSC 3 FAST WHITE Badmintonové míčky, červená, veľkosť UNI

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 FAST WHITE s hlavou z přírodního korku, vhodné pro rekreační hráče.

99 Kč

Yonex AS 30 Badmintonové péřové míčky, bílá, veľkosť UNI

Velmi kvalitní péřový míč značky Yonex AS 30 se díky použití kvalitního husího peří a korku vyznačuje stabilními letovými vlastnostmi a dobrou trvanlivostí v porovnání s péřovými míči jiných značek ve stejné cenové kategorii. Při výrobě míče se používá velmi kvalitní portugalský korek, který vyniká vysokou trvanlivostí při razantních úderech a podporuje letové vlastnosti míče. Péřové míče AS 30 jsou vhodné pro turnajové i tréninkové použití.

780 Kč

adidas KALKÜL A2 Badmintonová raketa, tmavě modrá, veľkosť UNI

Badmintonová raketa adidas KALKÜL A2 je vhodná pro začátečníky a středně pokročilé hráče s univerzálním pojetí hry.

1 999 Kč

Wish CARBON PRO 98 Badmintonová raketa, modrá, veľkosť G3

Badmintonová raketa Wish CARBON PRO 98 je celografitovou raketou pro hráče vyznávající univerzální herní styl. Díky použití moderních technologií má raketa vynikající herní vlastnosti, které ocení jak mírně pokročilí, tak pokročilí hráči. Raketa je určena pro mírně pokročilé a pokročilé hrající technickým stylem. Pružný shaft (4/5) a vyvážení do ruky (4/5) zajišťuje, že je raketa velmi dobře ovladatelná v technických úderech a zároveň přesná v útoku. Nízká váha vám umožní vynikající ovladatelnost a kontrolu úderu. Výplet WBS 500 nabízí skvělou odolnost a vynikající kontrolu úderu. Je určen pro technickou hru, umožňuje však i tvrdé zakončení výměny.

699 Kč

Yonex ASTROX 99 PLAY Badmintonová raketa, bílá, veľkosť G5

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 PLAY je určena převážné začínajícím a mírně pokročilým hráčům s útočným stylem hry, kteří se dokáží i velmi dobře bránit. Tenký a zároveň velmi pevný rám je hlavním znakem raket řady Astrox, navíc design i stěžejní technologie jsou převzaty ze závodního rámu Astrox 99 PRO. Díky použití nejnovějších technologií i v tomto základním modelu z řady Astrox 99 si Vaši hru opravdu užijete.

1 599 Kč

Yonex ASTROX 88D PLAY Badmintonová raketa, tyrkysová, veľkosť 4UG5

Tento rám řady Astrox od značky Yonex využívá novou technologii, která posouvá těžiště blíže ke středu rámu, tím se zlepšuje manévrovatelnost rakety a zároveň dochází k ohybu celé horní části shaftu i hlavy, tedy i k maximálnímu přenosu energii do úderu a míčku. Raketa je vhodná jak pro začátečníky, tak i středně pokročilé hráče.

2 000 Kč

Yonex ASTROX TX Badmintonová raketa, černá, veľkosť G4

Badmintonová raketa Yonex ASTROX TX s novou technologií důmyslného vyvážení – RGS (Rotational Generator Systém) – zůstává neustále v absolutní rovnováze.

1 199 Kč

Yonex NANOFLARE 700 Badmintonová raketa, černá, veľkosť G4

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 700 se středně pružným shaftem je vhodná pro pokročilé hráče, kteří vyznávají technický-celodvorcový styl hry a dokáží trpělivě kombinovat kraťasy i dlouhé údery. Začátečníci ocení tento rám při osvojování badmintonové techniky a neváhají investovat do svého vybavení.

4 149 Kč

adidas ÜBERSCHALL F09.2 Badmintonová raketa, tmavě modrá, veľkosť G5

Badmintonová raketa adidas ÜBERSCHALL F09.2 se vyznačuje nejen svou lehkostí, ale i tuhým a odolným rámem.

1 399 Kč
-31%

Yonex NANOFLARE E13 Badmintonová raketa, tyrkysová, veľkosť G4

Tento středně pružný rám rakety Yonex NANOFLARE E13 je určen především začátečníkům a mírně pokročilým hráčům a hráčkám, kteří si chtějí osvojit správnou úderovou techniku a preferují spíše obranný styl hry. Vyvážení směrem do gripu vám přináší do hry výbornou reakční rychlost a obratnost.

999 Kč

Yonex AS 20 Badmintonové míčky, černá, veľkosť UNI

Velmi kvalitní péřový míč značky Yonex AEROSENSA 20 se díky použití kvalitního husího peří a korku vyznačuje stabilními letovými vlastnostmi a skvělou trvanlivostí v porovnání s péřovými míči jiných značek. Vynikající poměr kvalita vs cena. Péřový míč vhodný pro děti a klubové hráče. Doporučujeme nejen pro tréninkové použití ale i turnaje.

699 Kč

Yonex ASTROX 3 DG Badmintonová raketa, červená, veľkosť 4

Tato útočná raketa Yonex ASTROX 3 DG je vhodná pro střední, pokročilé i klubové hráče, kteří hledají razanci a mohou tak naplno využít možnost extrémního napětí výpletu ( technologie DG-Durable Grade, napětí až 15,5 kg / 35 lbs ) . Nicméně i pro začátečníka, který hledá raketu poměr : cena/výkon, bude tento rám vhodnou volbou

1 699 Kč

Tregare GX 9500 Badmintonová raketa, zelená, veľkosť 3

Badmintonová raketa Tregare GX 9500 je určená pro začínající a mírně pokročilé hráče. Díky této raketě se skvěle naučíte základní techniky.

399 Kč

Yonex MAVIS 350 M Badmintonové míčky, modrá, velikost UNI

Plastové badmintonové míče Yonex MAVIS 350 patří dlouhodobě k nejpoužívanějším a nejprodávanějším plastovým badmintonovým míčům. Jejich veliká popularita a oblíbenost tkví především ve výborných letových vlastnostech a dlouhé trvanlivosti. Tyto badmintonové míče jsou vhodné jak pro začínající a rekreační hráče, tak i pokročilé a zkušené hráče badmintonu.

299 Kč

Yonex DUORA 9 Badmintonová raketa, růžová, velikost 5

Velmi pružná badmintonová raketa Yonex DUORA 9 je navržena speciálně pro ženský herní styl, který nevychází z razantní hry, ale je založen na technice a dynamice. DUAL OPTIMUM SYSTEM je určen pro útočnou hru s vyšší razancí a kontrolou z forehandové strany a maximální rychlostí ze strany backhandové. Nový druh uhlíkových vláken NANOMETRIC DR dává rámu celkově větší razanci a zároveň pohlcuje vibrace po odehrání míčku. Spojením těchto technologií dokážete snadněji zahrát útočný úder se skvělou kontrolou i ve velmi obtížných herních situacích.

2 499 Kč

Yonex ARCSABER 11 PRO Badmintonová raketa, vínová, velikost 4

Badmintonová raketa Yonex ARCSABER 11 PRO má rychlý švih, tuhý rám a neutrální vyvážení na střed. To jsou hlavní znaky série Arcsaber. Přednostmi tohoto modelu jsou dokonalá přesnost, maximální přenos energie do úderu a v neposlední řadě skvělá kontrola Vašich úderů. Díky použití nejnovějších technologií v této raketě si Vaši hru opravdu užijete. ArcSaber – důraz v přesnosti, přesnost v důrazu! . tato raketa je určena pro pokročilé, klubové a závodní hráče, kteří vyznávají útočnou hru, ale zárověň mají svoje údery pod kontrolou.

4 500 Kč

Tregare TEC FUN JR Badmintonová raketa, růžová, velikost 56

Juniorská badmintonová raketa Tregare TEC FUN JR má zkrácenou délku pro snadnější ovládání a lepší nácvik základních technik. Je určená především pro začínající hráče.

149 Kč