www.sportwings.cz

Tregare NSC 3 FAST WHITE Badmintonové míčky, červená, veľkosť UNI

Akční produkt Tregare NSC 3 FAST WHITE Badmintonové míčky, červená, veľkosť UNI od značky s tradicí a dobrou pověstí Tregare můžete pořídit tady a teď právě za báječnou cenu. Nabídky již od 99 Kč.
EAN: 2000002386377
Tregare NSC 3 FAST WHITE Badmintonové míčky
Ověřit dostupnost
Značka: Tregare
99

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 FAST WHITE s hlavou z přírodního korku, vhodné pro rekreační hráče.

Další zboží z kategorie Raketové sporty

Stiga BLAZE je perfektní pálka pro rekreační hráče, kteří chtějí větší cit a kontrolu při aktivním univerzálním stylu hry. Rukojeť pálky je konkávní, v ruce dobře drží a přirozeně padne do ruky. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF.

299 Kč
-45%

Pánská tenisová obuv Nike COURT LITE 2 je navržena tak, aby tlumila každý dopad a správně podpořila chodidlo při hře. Excelentní grip na podešvi je určen na tvrdé povrchy.

599 Kč

Tenisový batoh Babolat PURE AERO BACKPACK je zhotoven z kvalitních odolných materiálů. Plochá kapsa je určena pro jednu raketu. Základní vybavení pro trénink vložíte do hlavní kapsy. Boty mají také svůj oddělený prostor. Pro pohodlné nošení jsou popruhy polstrované a nastavitelné.

1 499 Kč

Dětské tenisové míčky TECNIFIBRE MY BALLS v balení se třemi kusy jsou vhodné pro nejmenší začínající tenisty. Jsou o 75 % pomalejší než běžné míčky. Díky tomu je více času na přípravu správného postoje a úderu.

200 Kč

Set na stolní tenis Giant Dragon TAICHI/SET. Sada obsahuje dvě pálky 3* a tři míčky 1*. Určeno pro rekreační hráče.

249 Kč

Tenisová raketa Dunlop FX 500 LITE je nejlehčím modelem ze série FX 500, který zdokonalí vaši hru. Díky tuhému krčku budou středně pokročilí hráči a pokročilí junioři snáze zasahovat míč ostrými a razantními údery.

3 290 Kč

Rekreační dětská raketa MINIONS 2.0 JR 21 určena pro děti ve věku 5 -7 let, které s tenisem začínají.

699 Kč

Pálka na stolní tenis Butterfly KORBEL 900 zahrnující v sobě dvě nejdůležitější složky moderního stolního tenisu – rotaci a rychlost. Kombinace pružného dřeva a točivých potahů vám umožňují zahrát rychlé údery s vysokým stupněm rotace.

599 Kč
Máme v nabídce od značky Tregare

Badmintonová raketa Tregare POWER TECH je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu.

249 Kč

Badmintonová raketa Tregare GX 505 je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu. Pro větší razanci úderu je raketa těžší.

199 Kč

Juniorská tenisová raketa Tregare TECH BLADE má zkrácenou délku pro snadnější ovládání a lepší nácvik základních technik

149 Kč

Badmintonová raketa Tregare GX 505 je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu. Pro větší razanci úderu je raketa těžší.

199 Kč

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 FAST s hlavou z přírodního korku, vhodné pro rekreační hráče.

99 Kč

Tenisová raketa Tregare PRO SPEED je určena pro začínající hráče. Vyvážení na střed vám umožní se snadněji naučit základní techniky.

399 Kč

Badmintonová raketa Tregare POWER TECH je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu.

249 Kč

Obal Tregare TENNIS BAG s polstrováním a ramenním popruhem pojme až 2 tenisové rakety. Přední kapsa poslouží k uložení drobností.

499 Kč