www.sportwings.cz

Select SOFT KIDS Dětský házenkářský míč, oranžová, veľkosť O

Kvalitní a levný výrobek Select SOFT KIDS Dětský házenkářský míč, oranžová, veľkosť O od kvalitní společnosti Select je k získání momentálně v naši nabídce opravdu výhodně. Cena již od 399 Kč.
EAN: 5703543054282
Select SOFT KIDS Dětský házenkářský míč
Ověřit dostupnost
Značka: Select
399

Dětský házenkářský míč Select SOFT KIDS je vhodný pro trénink i zápas. Míč s povrchem z PU gumy je o něco těžší než standartní pěnové míče. Snadno se chytá a skvěle hází.

Další zboží z kategorie Míče

Všestranný házenkářský míč Select MUNDO je vyrobený ze syntetické kůže. Patentovaná Zero-Wing duše zajišťuje optimální kulatost. Díky zdokonalenému měkčímu úchopu skvěle drží v ruce s lepidlem i bez něj.

599 Kč

Všestranný házenkářský míč Select ROCKET je vyroben z odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost. Poskytuje zdokonalený měkčí úchop s lepidlem i bez.

599 Kč
-40%

Házenkářský míč Select HB KETO SOFT určený pro tréninky. Vyrobený je z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zaručuje optimální kulatost.

299 Kč
-28%

Replika oficiálního zápasového míče házenkářské evropské ligy Select REPLICA EHF EL 2023/24 je vyrobena z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

899 Kč

Házenkářský míč Puma NOVA TRAINING vhodný především na trénink, ale také ho můžete využít na rekreační hru.

399 Kč

Všestranný házenkářský míč Select ROCKET je vyroben z odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost. Poskytuje zdokonalený měkčí úchop s lepidlem i bez.

599 Kč

Dětský pěnový házenkářský míč Select FOAM BALL KIDS je vyroben z bezpečného materiálu. Široká škála využití jak na písku, tak i trávě. Díky dobré přilnavosti si děti rychle a snadno osvojí techniku házení a chytání.

299 Kč
-28%

Replika oficiálního zápasového míče házenkářské ligy mistrů Select REPLICA EHF CL 2023/24 je vyrobena z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

899 Kč
Máme v nabídce od značky Select

Fotbalový míč Select STRIKER pro děti a mládež je vyrobený z jemného a atraktivního materiálu s lesklým povrchem. Míč je strojově šitý.

349 Kč

Stopky s funkcí měření času (1/100 sec.), hodiny, datum.

399 Kč

Fotbalový míč Select FUTURE LIGHT DB je perfektním míčem pro děti a mládež pro zlepšování herních dovedností. Duální konstrukce, dvojí šití a lepené švy, neabsorbuje vodu a tím si stále drží stejnou váhu. SR duše zajišťuje excelentní letové vlastnosti.

599 Kč

Taktické desky Select TACTIC CASE ALL GAMES jsou určeny pro trenéry nejrůznějších kolektivních sportů. Praktické desky ve formátu A4 obsahují papíry pro nákresy, fix a žetony.

899 Kč

Chladící box Select COOL BOX slouží k uložení chladících sáčků nebo ledu.

2 199 Kč

Tréninkovou pomůcku značky Select STOJAN NA FIGURÍNY využijete na umělé trávě nebo v hale. Slouží k fixaci figuríny a následnému nácviku techniky kopu.

1 850 Kč

Skládací, plastový nosič na láhve Select CARRIER FRAME je ideální pro 8 lahví.

599 Kč

Set 6 překážek Select TRAINING HURDLE o výšce 23 cm. Ideální pomůcka pro nácvik koordinace a výbušnosti.

1 299 Kč