www.sportwings.cz

Select FOAM BALL KIDS Pěnový míč, žlutá, veľkosť O

Velmi oblíbený výrobek Select FOAM BALL KIDS Pěnový míč, žlutá, veľkosť O od populární značky Select k dostání bezpečně online za zcela nejnižší cenu! Na našich stránkách za 299 Kč.
EAN: 5703543243464
Select FOAM BALL KIDS Pěnový míč
Ověřit dostupnost
Značka: Select
299

Dětský pěnový házenkářský míč Select FOAM BALL KIDS je vyroben z bezpečného materiálu. Široká škála využití jak na písku, tak i trávě. Díky dobré přilnavosti si děti rychle a snadno osvojí techniku házení a chytání.

Další zboží z kategorie Míče

Všestranný házenkářský míč Select ROCKET je vyroben z odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost. Poskytuje zdokonalený měkčí úchop s lepidlem i bez.

599 Kč

Všestranný házenkářský míč Select MUNDO je vyrobený ze syntetické kůže. Patentovaná Zero-Wing duše zajišťuje optimální kulatost. Díky zdokonalenému měkčímu úchopu skvěle drží v ruce s lepidlem i bez něj.

599 Kč

Dětský házenkářský míč Select SOFT KIDS je vhodný pro trénink i zápas. Míč s povrchem z PU gumy je o něco těžší než standartní pěnové míče. Snadno se chytá a skvěle hází.

399 Kč
-28%

Replika oficiálního zápasového míče házenkářské evropské ligy Select REPLICA EHF EL 2023/24 je vyrobena z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

899 Kč

Všestranný házenkářský míč Select ROCKET je vyroben z odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost. Poskytuje zdokonalený měkčí úchop s lepidlem i bez.

599 Kč
-40%

Házenkářský míč Select HB KETO SOFT určený pro tréninky. Vyrobený je z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zaručuje optimální kulatost.

299 Kč

Házenkářský míč Puma NOVA TRAINING vhodný především na trénink, ale také ho můžete využít na rekreační hru.

399 Kč
-28%

Replika oficiálního zápasového míče házenkářské ligy mistrů Select REPLICA EHF CL 2023/24 je vyrobena z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

899 Kč
Máme v nabídce od značky Select
-33%

Fotbalový míč Select BRILLANT REPLICA F:L 23/24 je replica oficiálního míče nejvyšší české ligy. Jemný materiál s šitou konstrukcí a dvojitým ventilkem zaručuje skvělé herní vlastnosti a ovladatelnost.

499 Kč

Masérská taška Select MEDICAL BAG MINI V23 obsahuje 2 chladící sáčky, náplasti, nůžky a obinadlo.

1 099 Kč

Sportovní batoh Select BACKPACK MILANO NET FOR BALL je velice praktický doplněk pro vaše tréninkové vybavení. Nejen že pojme oblečení a boty, díky integrované síťce lze na vnější straně přenášet i míč. Nastavitelné polstrované popruhy zaručují komfort při nošení.

1 299 Kč
-14%

Míč Select CLASSIC určen pro malé fotbalisty. Je vyroben z jemného materiálu, na povrchu lesklý.

299 Kč

Kvalitní plastová pumpička Select BALL PUMP s kovovou jehlou slouží k nafukování míčů. Jehla je schovaná v rukojeti pod černým špuntíkem.

290 Kč
-13%

Set 6 překážek Select TRAINING HURDLE o výšce 30 cm. Ideální pomůcka pro nácvik koordinace a výbušnosti.

1 599 Kč

Fotbalový míč Select STRIKER pro děti a mládež je vyrobený z jemného a atraktivního materiálu s lesklým povrchem. Míč je strojově šitý.

349 Kč

Rozlišovací triko Select BIB BASIC MINI slouží k rozdělení hráčů do jednotlivých týmů.

150 Kč