www.sportwings.cz
Nejnovější

Select FOAM BALL KIDS Pěnový míč, žlutá, veľkosť O

Dětský pěnový házenkářský míč Select FOAM BALL KIDS je vyroben z bezpečného materiálu. Široká škála využití jak na písku, tak i trávě. Díky dobré přilnavosti si děti rychle a snadno osvojí techniku házení a chytání.

299 Kč
-28%

Select REPLICA EHF EL 2023/24 Házenkářský míč, červená, veľkosť 2

Replika oficiálního zápasového míče házenkářské evropské ligy Select REPLICA EHF EL 2023/24 je vyrobena z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

899 Kč

Select SOFT KIDS Dětský házenkářský míč, oranžová, veľkosť O

Dětský házenkářský míč Select SOFT KIDS je vhodný pro trénink i zápas. Míč s povrchem z PU gumy je o něco těžší než standartní pěnové míče. Snadno se chytá a skvěle hází.

399 Kč
-28%

Select REPLICA EHF CL 2023/24 Házenkářský míč, zlatá, veľkosť 2

Replika oficiálního zápasového míče házenkářské ligy mistrů Select REPLICA EHF CL 2023/24 je vyrobena z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

899 Kč

Select ROCKET Házenkářský míč, tmavě modrá, veľkosť 1

Všestranný házenkářský míč Select ROCKET je vyroben z odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost. Poskytuje zdokonalený měkčí úchop s lepidlem i bez.

599 Kč

Select MUNDO Házenkářský míč, oranžová, velikost 2

Všestranný házenkářský míč Select MUNDO je vyrobený ze syntetické kůže. Patentovaná Zero-Wing duše zajišťuje optimální kulatost. Díky zdokonalenému měkčímu úchopu skvěle drží v ruce s lepidlem i bez něj.

599 Kč

Select ROCKET Házenkářský míč, zelená, velikost O

Všestranný házenkářský míč Select ROCKET je vyroben z odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost. Poskytuje zdokonalený měkčí úchop s lepidlem i bez.

599 Kč
-19%

Select TACTICS BOARD HANDBALL Taktická tabule, , velikost UNI

Taktická tabule Select TACTICS BOARD HANDBALL je určena pro trenéry házené. Obsahuje magnetické žetony, fix a čistící houbičku.

1 199 Kč

Puma NOVA TRAINING Házenkářský míč, světle zelená, velikost 0

Házenkářský míč Puma NOVA TRAINING vhodný především na trénink, ale také ho můžete využít na rekreační hru.

399 Kč
-40%

Select HB KETO SOFT Tréninkový házenkářský míč, modrá, velikost 3

Házenkářský míč Select HB KETO SOFT určený pro tréninky. Vyrobený je z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zaručuje optimální kulatost.

299 Kč