www.sportwings.cz
Nejnovější

Spokey HOME JUNGLE 2 x 1 KG Závaží na ruce a nohy, mix, velikost

Sada závaží na suchý zip Spokey HOME JUNGLE 2 x 1 KG je vybavení, které dokonalé doplní trénink. Pokud hledáte něco, co zvýší intenzitu cvičení a tím i jeho výsledky – závaží jsou ideální. Byly vytvořeny k posílení dolních a horních částí těla během fitness tréninku, aerobiku, joggingu nebo cvičení pro celkový rozvoj a rehabilitaci.

309 Kč

Spokey HALF FIT Gymnastický míč 2v1 masážní, šedá, velikost

Spokey HALF FIT to je míč, který poskytuje vynikající podporu během různých cvičení. Je také skvělou náhradou klasické židle v kanceláří nebo doma – sezení na míči vyžaduje správné držení těla. Gymnastický míč HALF FIT také rozvíjí rovnováhu. Lze jej využít nejen během cvičení či rehabilitace, ale také jako židli, která uleví páteří během dlouhých hodin strávených v kanceláří nebo doma u počítače. Část míče s masážními výstupky stimuluje krevní oběh už i při malých pohybech.

550 Kč

Fitforce MEDICINE BALL 4 KG Medicinbal, černá, velikost

Medicinbal Fitforce MEDICINE BALL 4 KG je ideální pomocník pro posilování celého těla nebo rehabilitační cvičení. Umožňuje provádět širokou škálu cviků. Texturovaný povrch zajišťuje lepší přilnavost.

799 Kč

Fitforce STAMPBAR Úchopy na cvičení, zelená, velikost

Úchopy na cvičení FitForce STAMPBAR ideální víceúčelová pomůcka, která je vhodná pro efektivní posilování horních končetin, břicha a hrudníku. Lze ji použít na provádění kliků do krajních poloh a cvičení s využitím gravitace a váhy vlastního těla.

149 Kč

Runto GODORO Nafukovací sportovní žíněnka s elektrickou pumpou, bílá, velikost

Se sportovní žíněnkou Runto GODORO si užijete naprostou volnost při cvičení.S rozměry 300 x 100 x 10 cm vám poskytuje dostatek prostoru pro cvičení, zlepšení vašich schopností a udržení kondice.S jednoduchým použitím elektrické nafukovací pumpy se žíněnka GODORO nafoukne během pár chvil, a díky svému měkkému a pružnému povrchu zajišťuje bezpečnost a pohodlí během vašich cvičení.Vyfouknutá, srolovaná a uschovaná v přiložené tašce, umožňuje žíněnka snadné přenášení i skladování.Je jedno, zda jste začátečník nebo pokročilý sportovec, žíněnka GORODO vám skvěle poslouží kdekoliv bez nutnosti návštěvy sportovního centra.
Balení obsahuje:- nafukovací žíněnku s rozměrem 300 x 100 x 10 cm- elektrickou pumpu na 220 V- opravnou sadu – záplaty, lepidlo a utahovací klíč- tašku na zip pro přesun a skladování

2 999 Kč

Tunturi CENTURI PRO EXERCISE WHEEL DELUXE Kolečko na břicho, černá, velikost

Začátečníci, pokročilí nebo profesionálové netrénujte pouze svalovou sílu, ale zlepšujte také rovnováhu. S tímto břišním kolečkem Tunturi CENTURI PRO EXERCISE WHEEL DELUXE procvičíte horní část těla a zároveň provedete valivý pohyb.

599 Kč

Fitforce LATEX LOOP EXPANDER 10 KG Odporová posilovací guma, fialová, velikost

Odporová guma Fitforce LATEX LOOP EXPANDER 10 KG je jednoduchá, přesto velmi funkční pomůcka na posilování, ale i rehabilitačním cvičení. Využít se dá prakticky kdekoliv a kdykoliv.

129 Kč

Fitforce DIGI JUMP ROPE Digitální švihadlo, světle zelená, velikost

Digitální švihadlo Fitforce DIGI JUMP ROPE vhodné pro všestranné kondiční cvičení, posilování dýchání a činnosti kloubů.

199 Kč

SHARP SHAPE BULGARIAN BAG 5 KG Zátěžový vak, černá, velikost

S posilovacím vakem Sharp Shape BULGARIAN BAG 5 KG procvičíte celé tělo v síle i vytrvalosti. Jedná se o vhodnou pomůcku, se kterou můžete trénovat doma, venku i v posilovně. Tento Bulgarian bag nahradí železné závaží, slambally i medicinbaly. Produkt má řadu různě umístěných úchopů, proto vždy najdete vhodnou variantu chytu. Kvalitní zpracování znamená, že posilovací vak Sharp Shape je během cvičení pohodlný a pyšní se dlouhou životností. Fík předním úchopům a obluokovému tvaru se perfektně hodí k přehození přes ramena a posilování formou dřepů, výpadů a podobně.

1 359 Kč

Rucanor SWISSPLATE Masážní pistole, černá, velikost

Masážní pistole Rucanor SWISSPLATE vám poskytne rychlé uvolnění svalů po náročném sportovním výkonu nebo těžkém dni v práci. Je určena pro hloubkovou masáž, kdy ulevíte tuhnoucím fasciím, bolesti svalů. křečím a zánětům. Pistole má silné vibrace, ale zároveň má velmi tichý chod díky technologii Quiet Glide Technology. Pohyb masážního nástavce je 10 mm.

3 899 Kč

Spokey BOSU EXPANDER Balanční podložka s expandéry, modrá, velikost

Balanční podložka s expandéry Spokey BOSU EXPANDER se skvěle hodí pro trénink rovnováhy, koordinace a stabilizace. Jde o univerzální cvičební pomůcku, se kterou obohatíte váš každodenní trénink a zapojíte do práce svaly v daleko větší míře než u běžného cvičení. Můžete s ní cvičit sklapovačky, dřepy, kliky, prkno, výpady a mnoho dalších cviků.

2 690 Kč

Fitforce OVERBALL 25 Gymnastický míč / Gymball, zelená, velikost

Aerobní míč Fitforce OVERBALL 25 má několik možností využití. Výborná pomůcka při posilování, protahování, balančním cvičení. Při dlouhém sezení v kanceláři pomáhá správně držet tělo.

99 Kč

Spokey MIX ROLL SINGLE Fitness masážní válec, modrá, velikost

Fitness masážní válec Spokey MIX ROLL SINGLE je ideální před, během i po tréninku – uvolňuje napjaté svaly, zvyšuje průtok krve, zvyšuje rozsah pohybu a snižuje riziko přetížení a zranění svalů. Má speciální strukturu s masážními výstupky a je vyroben z odolných materiálů, díky kterým je odolný vůči vysokému zatížení, deformacím, mechanickému poškození, a zároveň neabsorbuje vlhkost.Trénujete často? Rádi cvičíte na 200 %? Pamatujte, že svaly potřebuji regeneraci, kterou jim můžete dopřát pomocí fitness válce. Válcování je druh myofasciální automasáže, díky které uvolníte napjaté svaly a fascie. Taková masáž s využitím fitness válce obnovuje svalovou tkáň, připravuje tělo na další trénink, a hlavně snižuje riziko zranění! S fitness válcem Spokey MIX ROLL SINGLE si můžete zpestřit každodenní trénink a zapojit tak do práce svalové partie, na kterých vám opravdu záleží.Postarejte se o své svaly před, během a po tréninkuDíky používání rehabilitačního válce Spokey MIX ROLL SINGLE před, během a po tréninku budou svaly pracovat plynuleji, což přináší nespočet zdravotních benefitů – zvyšuje se průtok krve, zvyšuje se rozsah pohybů a snižuje se riziko přetížení a zranění svalů. Roller je produkt, který může ovlivnit váš trénink. Lze jej využívat k urychlení regenerace a uvolnění masírovaných svalů.

499 Kč

Runto GODORO 600 Nafukovací sportovní žíněnka s elektrickou pumpou, bílá, velikost

Se sportovní žíněnkou Runto GODORO 600 si užijete naprostou volnost při cvičení.S rozměry 600 x 100 x 15 cm vám poskytuje dostatek prostoru pro cvičení, zlepšení vašich schopností a udržení kondice.S jednoduchým použitím elektrické nafukovací pumpy se žíněnka GODORO nafoukne během pár chvil, a díky svému měkkému a pružnému povrchu zajišťuje bezpečnost a pohodlí během vašich cvičení.Pokud vlastníte dvě pumpy, můžete si urychlit nafukování této velké žíněnky díky dvěma ventilům. Zároveň je díky nim i vyfukování rychlejší – stačí jen oba povolit.Vyfouknutá, srolovaná a uschovaná v přiložené tašce, umožňuje žíněnka snadné přenášení i skladování.Je jedno, zda jste začátečník nebo pokročilý sportovec, žíněnka GODORO vám skvěle poslouží kdekoliv bez nutnosti návštěvy sportovního centra.
Balení obsahuje:- nafukovací žíněnku s rozměrem 600 x 100 x 15 cm- elektrickou pumpu na 220 V- opravnou sadu – záplaty, lepidlo a utahovací klíč- tašku na zip pro přesun a skladování

6 499 Kč

SVELTUS ELASTIBAND 3 STRENGTHS Expandér, černá, velikost

Posilovací guma SVELTUS ELASTIBAND 3 STRENGTHS nabízí tři různé odpory. Díky univerzální možnosti využití umožňuje zpevnění celého těla. Sílu odporu si zvolíte podle čísla napsaného na smyčkách gumy.

499 Kč

Fitforce HANDPUMP Ruční pumpa, černá, velikost

Pumpa FitForce HANDPUMP pro gymnastické míče je vhodná ke všem gymnastickým, skákacím míčům i overbalům.

49 Kč

Spokey GREAN Masážní válec, černá, velikost

Pěnový roller Spokey GREAN zajistí hladkou práci vašich svalů! Cvičení s pěnovým masážním válcem jsou velmi prospěšná pro zdraví – zvyšují průtok krve, zlepšují pohyby během cvičení, zvyšují rozsah pohybů a snižují riziko zranění!

329 Kč

SVELTUS FITNESS POWER TUBE STRONG Expandér s úchyty, červená, velikost

Expandér s úchyty Sveltus FITNESS POWER TUBE STRONG je ideální cvičební pomůcka pro posilování svalů horních, spodních končetin a břišních svalů. Expandér je maximálně odolný díky potahu proti roztržení.

379 Kč

Fitforce GYM ANTI BURST 75 Gymnastický míč / Gymball, fialová, velikost

Gymnastický míč Fitforce GYM ANTI BURST 75 využijete při celé řade aktivit. Tento model je velmi odolný proti tření a disponuje systémem ANTI-BURST. Je vhodný pro těhotné ženy, a to ke cvičení před i po porodu.

359 Kč

Fitforce GYM ANTI BURST 55 Gymnastický míč / Gymball, modrá, velikost

Gymnastický míč Fitforce GYM ANTI BURST 55 využijete při celé řade aktivit. Tento model je velmi odolný proti tření a disponuje systémem ANTI-BURST. Je vhodný pro těhotné ženy, a to ke cvičení před i po porodu.

289 Kč

Venum CHALLENGER ABS WHEEL Posilovací kolečko, černá, velikost

Posilovací kolečko Venum CHALLENGER ABS WHEEL je jednoduchá, ale velmi efektivní tréninková pomůcka. Při tréninku zapojujete všechny břišní svaly. Díky malým rozměrům je lehké a snadno přenosné, díky tomu je ideální pro cvičení kdekoli budete potřebovat.

499 Kč

SVELTUS WALL BALL 4 KG Medicinbal, oranžová, velikost

Medicinbal Sveltus WALL BALL 4 KG je ideální pomůcka pro posílení rukou, nohou a těla. Skvěle tlumí nárazy a neodskakuje. Kvalitní zpracování, materiál a vyztužené švy zajišťují vynikající odolnost.

1 149 Kč

SHARP SHAPE SLAM BALL 4 KG Medicinbal, černá, velikost

Tento medicinbal Sharp Shape SLAM BALL 4 KG je ideální jak do profesionálních posiloven, tak i na venkovní cvičení. Je odolný vůči nárazům, a to především díky tlustým gumovým stěnám. Můžete ho nafukovat i vyfukovat dle potřeby a tím si určovat náročnost cvičení. Uvnitř se nachází sypký obsah, který zlepšuje také vaši stabilitu a zapojuje při tréninku více svalů než obyčejný medicinbal.

399 Kč

SVELTUS WALL BALL 5 KG Medicinbal, oranžová, velikost

Medicinbal Sveltus WALL BALL 5 KG je ideální pomůcka pro posílení rukou, nohou a těla. Skvěle tlumí nárazy a neodskakuje. Kvalitní zpracování, materiál a vyztužené švy zajišťují vynikající odolnost.

1 199 Kč

Fitforce BODY TWISTER Rotační disk, růžová, velikost

Rotační disk Fitforce BODY TWISTER je víceúčelová cvičební pomůcka vhodná pro zeštíhlení postavy především v oblasti boků a šikmých břišních svalů, posilování a aktivaci hlubokého svalového systému a zlepšování stability a koordinace.

299 Kč

Fitforce RINGGRIP S Posilovací kolečko, modrá, velikost

Posilovací kolečko FitForce RINGGRIP S je účinný posilovač prstů, který dobře poslouží k tréninku, ale také jako rehabilitační, relaxační a antistresová pomůcka. Posilovací kolečko je naprosto skladné a vejde se do každé kapsy. Můžete jej použít ve volných chvílích, a to úplně kdekoliv.

79 Kč

Fitforce WALL BALL 8 KG Medicinbal, černá, velikost

Medicinbal Fitforce WALL BALL 8 KG je ideální pomocník ke zvyšování fyzické kondice, nabírání svalové hmoty nebo k celkovému posilování vlastní hmotností. Konstrukce a provedení míče zajišťuje stabilitu a odolnost.

1 199 Kč

Fitforce GYMA ANTI BURST 65 Gymnastický míč / Gymball, zelená, velikost

Gymnastický míč Fitforce GYMA ANTI BURST 65 využijete při celé řade aktivit. Tento model je velmi odolný proti tření a disponuje systémem ANTI-BURST. Je vhodný pro těhotné ženy, a to ke cvičení před i po porodu.

329 Kč

Fitforce WALL BALL 10 KG Medicinbal, černá, velikost

Medicinbal Fitforce WALL BALL 10 KG je ideální pomocník ke zvyšování fyzické kondice, nabírání svalové hmoty nebo k celkovému posilování vlastní hmotností. Konstrukce a provedení míče zajišťuje stabilitu a odolnost.

1 249 Kč

Fitforce SPEEDJUMPROPE Rychlostní švihadlo, stříbrná, velikost

Crosfitové švihadlo Fitforce SPEEDJUMPROPE umožňuje provádět cvičení a skákání s vysokou intenzitou a rychlostí. Využívají ho jak profesionální tak i amatérští sportovci.

249 Kč

SHARP SHAPE STRENGTHENING TUBE 8 KG Posilovací tuba, modrá, velikost

Pohyb a jeho rozsah je základ, a proto je nutné do cvičení zahrnout zdvih, rotaci a přesun těžiště těla. S touto posilovací tubou Sharp Shape STRENGTHENING TUBE 8 KG je možné tlouct o zem, využívat její mechanickou setrvačnost nebo dynamicky přemisťovat. Posilovací tuba je víceúčelová cvičební pomůcka. Toto náčiní je dobře použitelné i na cvičení a posílení středu těla s řadou rotačních cviků. Zároveň lze využít i jako závaží na cvičení horních a dolních končetin.

2 199 Kč

Spokey HOME JUNGLE 2 x 1,5 KG Závaží na ruce a nohy, mix, velikost

Sada závaží na suchý zip Spokey HOME JUNGLE 2 x 1,5 KG je vybavení, které dokonalé doplní trénink. Pokud hledáte něco, co zvýší intenzitu cvičení a tím i jeho výsledky – závaží jsou ideální. Byly vytvořeny k posílení dolních a horních částí těla během fitness tréninku, aerobiku, joggingu nebo cvičení pro celkový rozvoj a rehabilitaci.

499 Kč

Fitforce ANKLE 2 x 2,0 KG Závaží na kotníky, černá, velikost

Závaží na kotníky Fitforce ANKLE 2,0 KG slouží jako pomůcka pro zefektivnění tréninku a zvýšení zátěže při cvičení, chůzi či běhu. Závaží jsou dodávané v páru a mají stahovací pásek na zip pro co nejlepší upevnění.

219 Kč

Fitforce GYM ANTI BURST 75 Gymnastický míč / Gymball, modrá, velikost

Gymnastický míč Fitforce GYM ANTI BURST 75 využijete při celé řade aktivit. Tento model je velmi odolný proti tření a disponuje systémem ANTI-BURST. Je vhodný pro těhotné ženy, a to ke cvičení před i po porodu.

359 Kč

Spokey SANDI Posilovací závaží s úchyty, černá, velikost

Posilovací závaží s úchyty Spokey SANDI je vybavení, které by nemělo chybět v žádné domácí posilovně. Cvičení se sandbagem umožňuje rovnoměrné zpevnění a tvarování postavy díky většímu zapojení hlubokých svalů, než při tréninku s tradičním náčiním jako jsou činky či kettlebelly. Vaky jsou naplněny těžkým pískem, který vás nutí udržovat rovnováhu a stabilitu během cvičení.

449 Kč

SVELTUS SLAM BALL 8 KG Medicinbal, černá, velikost

Rozvíjejte svou sílu díky SVELTUS SLAM BALL 8 KG! Pevná pryžová skořepina zabraňuje riziku perforace a míč tak vydrží opakované nárazy. Tento posilovací míč může být použitý na zeď nebo na podlahu. Díky zatížení pískem je zabráněno poskakování.

519 Kč

Spokey MIX ROLL SINGLE Masážní válec, oranžová, velikost

Trénujete často? Rádi cvičíte na 200 %? Pamatujte, že svaly potřebují regeneraci, kterou jim můžete dopřát pomocí válce Spokey MIX ROLL SINGLE. Válcování je druh myofasciální automasáže, díky které uvolníte napjaté svaly a fascie. Taková masáž s využitím fitness válce obnovuje svalovou tkáň, připravuje tělo na další trénink, a hlavně snižuje riziko zranění! S fitness válcem si můžete zpestřit každodenní trénink a zapojit tak do práce svalové partie, na kterých vám opravdu záleží.

499 Kč

Fitforce EXELOOP MEDIUM Posilovací guma, růžová, velikost

Posilovací guma Fitforce EXELOOP MEDIUM je oblíbenou pomůckou pro fitness, aerobik či pouhé protahování. Slouží k posílení a strečink téměř všech svalových partií, zejména hýžďových svalů.

99 Kč

Tunturi AEROBIC POWER STEP Step na aerobic, černá, velikost

Step na aerobic Tunturi AEROBIC POWER STEP je nastavitelný můstek pro aerobic i další cvičení. Možnost nastavení je do tří výšek: 10/15/20 cm. Díky tomu si můžete určit obtížnost cvičení. Změnu výšky lze provést snadno za pomoci dodávaných nastavovacích bloků. Velikost stepu je 108 x 41 cm, a proto je vhodný nejen na aerobikové kroky, ale také pro pohodlné provádění strečinkových cviků nebo posilování vleže zaměřené na svaly nohou, břicha a hýždí.

2 490 Kč

Fitforce AB WHEEL Posilovací kolečko, fialová, velikost

Posilovací kolečko Fitforce AB WHEEL je určené k posilování a procvičování svalů horní části těla jako jsou ruce, ramena a břicho. Díky nastavitelné šíři kolečka můžete zvýšit stabilitu, což ocení především začátečníci.

229 Kč