www.sportwings.cz

Miton PRO EARS Ucpávky uší, modrá, veľkosť UNI

Oblíbený a akční produkt Miton PRO EARS Ucpávky uší, modrá, veľkosť UNI od společnosti s úžasnou pověstí Miton můžete najít zde za skvělou cenu. Momentálně v akci za 39 Kč.
EAN: 2000001896181
Miton PRO EARS Ucpávky uší
Ověřit dostupnost
Značka: Miton
39

Ucpávky Miton PRO EARS jsou určené pro plavání a jiné vodní sporty. Chrání před proniknutím vody do uší.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
-28%

Plavecké brýle Speedo FUTURA CLASSIC se hodí na rekreační plavání. Jistě oceníte UV filtr a technologii proti zamlžení.

299 Kč

Nafukovací lehátko Bestway FIESTA SKULL ISLAND ve stylovém zpracování, díky kterému budete nepřehlédnutelní. Tvar lebky zvýrazňuje veselé barevné provedení. Je dostatečně veliké, takže ho ocení především dospělí.

469 Kč

Plavecká čepice Speedo PLAIN FLAT CAP v univerzální velikosti pro dospělého. Díky příjemnému elastickému materiálu ze silikonu skvěle padne a perfektně drží na hlavě.

199 Kč

Juniorské plavecké brýle AQUOS CAO JR jsou ideální pro plavání na otevřené vodě. Silikonová očnice z jednoho kusu se krásně přizpůsobí tvaru obličeje a zajistí příjemný komfort. Skla mají povrchovou úpravu proti zamlžování.

299 Kč

Plavecké brýle AQUOS WAHOO jsou vhodné pro sportovní a hobby závodění. Nosní můstek lze vyměnit pro ideální přizpůsobení brýlí vašemu obličeji. Dvojitý popruh je v zadní části nastavitelný a zaručuje stabilní polohu na hlavě. Skla mají povrchovou úpravu proti zamlžení.

249 Kč

Juniorský potápěčský set AQUATIC MARLIN SET JR umožňuje dětem objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku a jemné silikonové lícnici maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

599 Kč

Potápěčské ploutve Finnsub WAVE můžete využít na plavání i potápění. Jsou vyrobené ze dvou materiálů. Lehký polypropylen vyplňuje guma, která zaručuje nízkou hmotnost. Vnitřní botička dobře sedí téměř na každé noze.

549 Kč

Potápěčské ploutve AQUOS PIKE jsou určené pro rekreační plavání a šnorchlování na dovolené. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s vysokou životností umožní bez problémů sledovat podmořský život.

299 Kč
Máme v nabídce od značky Miton
-47%

Potápěčské ploutve Miton WAVE JR jsou určené pro rekreační plavání a šnorchlování na dovolené. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s vysokou životností. Dětem umožní bez problémů sledovat podmořský život.

99 Kč

Ucpávky Miton EAR PLUG jsou určené pro plavání a jiné vodní sporty. Zabraňují proniknutí vody do uší a vy si tak můžete nerušeně užít trénink.

49 Kč
-57%

Potápěčská maska Miton HAITI má dvojitý zorník. Perfektní doplněk na dovolenou u moře. Vhodné na rekreační potápění.

59 Kč
-53%

Potápěčský set Miton CETO BRAZIL nesmí chybět na žádné dovolené u moře. Díky protaženému zorníku u masky vidíte dostatečně pod sebe. Výpustní ventil a ohebná část u šnorchlu dovoluje snadné vylití vody z trubice.

199 Kč
-46%

Maska Miton TOBAGO JR vhodná na rekreační potápění. Velikost lze jednoduše přizpůsobit díky nastavitelnému pásku.

79 Kč
-34%

Juniorské nastavitelné ploutve Miton FLIPPER JR určené pro rekreační plavání a šnorchlování na dovolené. Průtokové otvory pro zvýšení efektivity a flexibilní list umožní dětem bez problémů sledovat podmořský život.

149 Kč

Juniorské nastavitelné ploutve Miton FLIPPER JR určené pro rekreační plavání a šnorchlování na dovolené. Průtokové otvory pro zvýšení efektivity a flexibilní list umožní dětem bez problémů sledovat podmořský život.

149 Kč
-40%

Populární středně tuhé ploutve Miton STREAM poskytují maximální možné pohodlí. Gumové kanály na bocích podporují proudění vody a tím zvyšují výkon. Plavec nebo potápěč tak dostane větší sílu a rychlost z každého kopu, což vede k menší únavě při šnorchlování nebo potápění.

179 Kč