www.sportwings.cz
Nejnovější

Arena VORTEX EVOLUTION Plavecké packy, růžová, veľkosť L

Plavecké packy Arena VORTEX EVOLUTION jsou navrženy pro trénink síly a techniky. Strategicky umístěné otvory zaručují vynikající pocit z vody. Nastavitelné gumové pásky a hladké okraje poskytují vynikající a flexibilní pohodlí. Ergonomický tvar odráží přirozenou polohu rukou, zaručuje bezpečný úchop a minimalizuje namáhání ramen.

689 Kč

Arena LOGO MOULDED CAP Plavecká čepice, světle zelená, veľkosť UNI

Plavecká čepice Arena LOGO MOULDED CAP je vhodná pro rekreační i závodní plavce. Díky bezešvé konstrukci skvěle sedí a poskytuje lepší hydrodynamický efekt.

349 Kč

Arena PYTHON Závodní plavecké brýle, tmavě modrá, veľkosť UNI

Kvalitní a pohodlné unisex brýle Arena PYTHON jsou ideální pro závodní plavce, nabízejí pokročilou hydrodynamiku a jsou schváleny World Aquatics.

669 Kč

Arena LOGO MOULDED CAP Plavecká čepice, modrá, veľkosť UNI

Plavecká čepice Arena LOGO MOULDED CAP je určena pro intenzivní trénink. Zajišťuje lepší skluz ve vodě a menší odpor. Chrání vlasy před chlórem. Vyrobena z odolného, elastického materiálu, je odolná vůči chlóru a bez PVC.

349 Kč

Speedo EQUIP MESH BAG XU Vak, černá, veľkosť UNI

Vak Speedo EQUIP MESH BAG XU je ideální pro přenášení plaveckých tréninkových pomůcek. Síťovaný materiál zajišťuje skvělý odvod vody, vlhkosti a odvětrání.

329 Kč

AQUOS CROOK Plavecké brýle, tyrkysová, veľkosť UNI

Plavecké brýle AQUOS CROOK jsou vhodné na rekreační plavání. Transparentní skla mají povrchovou úpravu proti zamlžování.

249 Kč

Arena PYTHON MIRROR Závodní plavecké brýle, modrá, veľkosť UNI

Kvalitní a pohodlné unisex brýle Arena PYTHON MIRROR jsou ideální pro závodní plavce, nabízejí pokročilou hydrodynamiku a jsou schváleny World Aquatics.

849 Kč

Arena SPIDER KIDS Dětské plavecké brýle, žlutá, veľkosť UNI

Dětské plavecké brýle Arena SPIDER KIDS mají ochranu proti UV záření a měkké hypoalergenní silikonové těsnění poskytující maximální bezpečnost. Jediný popruh se zadní sponou nabízí stabilní uchycení a maximální snadné použití. Nosní můstek se během nošení přizpůsobí tvaru obličeje. Přiléhavý střih zabraňuje jakémukoli úniku vody. Tyto brýle jsou vybaveny vrstvou proti zamlžování a neobsahují PVC.

359 Kč

Speedo PLAIN FLAT CAP Plavecká čepice, stříbrná, veľkosť UNI

Plavecká čepice Speedo PLAIN FLAT CAP v univerzální velikosti pro dospělého. Díky příjemnému elastickému materiálu ze silikonu skvěle padne a perfektně drží na hlavě.

199 Kč

AQUOS CUSK Juniorská plavecká čepice, černá, veľkosť UNI

Tato juniorská plavecká čepice Aquos CUSK je přizpůsobená většímu objemu, takže je ideální pro dlouhé vlasy. Vhodná do bazénu i pro venkovní použití, včetně triatlonu.

99 Kč

Speedo FASTSKIN HYPER ELITE MIRROR JU Dětské závodní plavecké brýle, tmavě modrá, veľkosť UNI

Dětské závodní plavecké brýle Speedo FASTSKIN HYPER ELITE MIRROR JU mají patentované 3D IQfit™ těsnění, které poskytuje dokonalý komfort, vzhled a vodotěsnost. Nízký profil snižuje odpor vody a zvětšuje zorné pole. Zrcadlové čočky redukují oslnění. Vhodné na plavání venku i ve vnitřním bazénu.

1 499 Kč

AQUOS CROOK Plavecké brýle, fialová, veľkosť UNI

Plavecké brýle AQUOS CROOK jsou vhodné na rekreační plavání. Transparentní skla mají povrchovou úpravu proti zamlžování.

249 Kč

AQUOS CAO Plavecké brýle, černá, veľkosť UNI

Plavecké brýle AQUOS CAO jsou ideální pro plavání na otevřené vodě. Silikonová očnice z jednoho kusu se krásně přizpůsobí tvaru vašeho obličeje a zajistí příjemný komfort.

349 Kč

Speedo PLAIN FLAT CAP Plavecká čepice, bílá, veľkosť UNI

Plavecká čepice Speedo PLAIN FLAT CAP v univerzální velikosti pro dospělého. Díky příjemnému elastickému materiálu ze silikonu skvěle padne a perfektně drží na hlavě.

199 Kč

Saekodive S74 Plavecké brýle, černá, veľkosť UNI

Plavecké brýle Saekodive S74 jsou ideální pro plavání ve volné vodě i v bazénu. Mají zvýšenou odolnost proti nárazu, dokonale těsní a přizpůsobí se různým typům obličeje. Zakřivené čočky poskytují výborné periferní vidění 170 °. Dvojitý silikonový pásek lze snadno nastavit pomocí zadní přezky UltraFAST.

429 Kč

Arena LOGO MOULDED CAP Plavecká čepice, černá, veľkosť UNI

Plavecká čepice Arena LOGO MOULDED CAP je určena pro intenzivní trénink. Zajišťuje lepší skluz ve vodě a menší odpor. Chrání vlasy před chlórem. Vyrobena z odolného, elastického materiálu, je odolná vůči chlóru a bez PVC.

349 Kč

AQUOS CRUZ Plavecké brýle, šedá, veľkosť UNI

Plavecké brýle AQUOS CRUZ mají skla s povrchovou úpravou proti zamlžování. Nosník lze vyměnit pro ideální přizpůsobení brýlí vašemu obličeji. Rozdvojený pásek zajišťuje stabilní nošení i dostatek prostoru pro ty, kteří mají dlouhé vlasy.

249 Kč

Arena EARPLUG PRO Ucpávky do uší, modrá, veľkosť UNI

Silikonové ucpávky do uší Arena EARPLUG PRO mají jedinečný stromečkový tvar, díky němuž nevnikne do ucha ani kapička vody. Největší kroužek zabraňuje příliš hlubokému vtlačení ucpávky do ucha. Speciální dutý střed lépe vede zvuk.

279 Kč

Speedo HYDROPULSE MIRROR Plavecké brýle, černá, veľkosť UNI

Extrémně pohodlné zrcadlové brýle Speedo HYDROPULSE MIRROR pro všechny plavce. Ideální do slunečného počasí nebo do přesvícených bazénů. Díky zahnutým sklům zaručují výborné periferní vidění.

639 Kč

AQUOS CAO JR Juniorské plavecké brýle, světle modrá, veľkosť UNI

Juniorské plavecké brýle AQUOS CAO JR jsou ideální pro plavání na otevřené vodě. Silikonová očnice z jednoho kusu se krásně přizpůsobí tvaru obličeje a zajistí příjemný komfort. Skla mají povrchovou úpravu proti zamlžování.

299 Kč

Speedo POLYESTER CAP POLYESTER CAP – Plavecká čepice, černá, veľkosť UNI

Komfortní plavecká čepice Speedo s dlouhou životností.

179 Kč

Arena COBRA ULTRA SWIPE MIRROR Plavecké brýle, černá, veľkosť UNI

Závodní plavecké brýle Arena COBRA ULTRA SWIPE MIRROR disponují nejpokročilejší technologií Swipe Anti-Fog. Jedná se o jedinečnou ochranu proti zamlžení, která trvá až 10krát déle. Pokud se brýle zamlží, jednoduše jemně setřete špičkou prstu vnitřní čočku. Vybaveny jsou také duálním silikonový páskem s nastavitelnou RFA sponou.

1 789 Kč

Speedo MOULDED SILC CAP JU Juniorská plavecká čepice, tmavě modrá, veľkosť UNI

Juniorská plavecká čepice Speedo MOULDED SILC CAP JU nepropouští vodu. Díky příjemnému elastickému materiálu ze silikonu skvěle padne a perfektně drží na hlavě.

199 Kč

Miton FISHCAP Plavecká čepice, tyrkysová, veľkosť UNI

Silikonová čepice Miton FISHCAP zaujme svým vzhledem všechny malé plaváčky. Univerzální použití nejen v bazénu, ale i ve venkovním prostředí.

89 Kč

Arena EARPLUG PRO Plavecké ucpávky uší, transparentní, veľkosť UNI

Plavecké ucpávky uší Arena EARPLUG PRO jsou silikonové ucpávky s jedinečným stromečkovým tvarem, díky kterému nevnikne do ucha ani kapka vody. Největší kroužek zabraňuje příliš hlubokému vtlačení ucpávky do ucha, takže se nemusíte bát použití. Speciální dutý střed vede lépe zvuk. Součástí balení je i plastové pouzdro.

279 Kč

Speedo UNIVERSAL NOSE CLIP Skřipec na nos, světle modrá, veľkosť UNI

Skřipec na nos Speedo UNIVERSAL NOSE CLIP je vhodný pro veškeré plavecké sporty. Silikonové podložky zajišťují pohodlí a perfektní plavecký zážitek. Součástí balení je úložná krabička.

179 Kč

Speedo AQUAPULSE PRO MIRROR Tréninkové plavecké brýle, černá, veľkosť UNI

Tréninkové plavecké brýle Speedo AQUAPULSE PRO MIRROR jsou skvělou volbou jak na vnitřní, tak venkovní plavání. Technologie IQ FIT zaručuje výbornou přilnavost na obličej. Zrcadlové zabarvení čoček poskytuje ochranu proti sluníčku. Součástí balení je ochranný obal.

949 Kč

AQUOS COBIA Plavecká čepice, modrá, veľkosť UNI

Čepice na plavání Aquos COBIA je ideální volba pro venkovní použití, bazén, ale i triatlon.

59 Kč

AQUOS SWIM BOARD Plavecká deska, modrá, veľkosť UNI

Plavecká deska Aquos SWIM BOARD je ideální doplněk na plavání, jak pro začátečníky tak pokročilé, Je určená pro nácvik plaveckých technik a posilování dolní poloviny těla, především nohou. Deska má univerzální rozměry a nabízí dva otvory pro další možnost úchopu.

199 Kč

Arena ZOOM X-FIT Plavecké brýle, černá, veľkosť UNI

Komfortní tréninkové brýle Arena ZOOM X-FIT pro aktivní a rekreační plavání. Komfortní silikonové těsnění, které perfektně sedí a nezanechává téměř žádné stopy na obličeji kolem očí.

329 Kč

Arena AIR-SOFT Komfortní plavecké brýle, bílá, veľkosť UNI

Komfortní plavecké brýle Arena AIR-SOFT jsou ideální pro fitness plavce. Inovativní vzduchová těsnění s voštinovým designem jsou vyvinuta tak, aby se stlačila a přizpůsobila vašemu obličeji a distribuovala tlak pouze tam, kde je to nutné a pro super lehký pocit. Rozdělený popruh je individuálně nastavitelný pro bezpečné a pohodlné nošení, také s dlouhými vlasy. Čočky jsou vybaveny vrstvou proti zamlžování, UV ochranou 400 a neobsahují PVC.

499 Kč

Arena THE ONE Plavecké brýle, tmavě modrá, veľkosť UNI

Plavecké brýle Arena THE ONE. První brýle, které vznikly na základě výzkumu tisíců typů obličejů – mají exkluzivní design těsnění, díky kterému sedí všem. Mají odolná polykarbonátová skla a samonastavitelný nosník, který se přizpůsobí velikosti obličeje. Brýle jsou vhodné jak do bazénu, tak i na triathlon.

549 Kč

Arena COBRA TRI SWIPE MIRROR Plavecké brýle, černá, veľkosť UNI

Tmavé zrcadlové brýle Arena COBRA ULTRA SWIPE MIRROR disponují nejpokročilejší technologií Swipe Anti-Fog, což je jedinečná ochrana proti zamlžení. Trvá až 10krát déle. Pokud se brýle zamlží, jednoduše jemně setřete špičkou prstu vnitřní čočku. Vybaveny jsou také duálním silikonový páskem s nastavitelnou RFA sponou a mají 3 vyměnitelné nosní můstky.

1 629 Kč

Saekodive NOSE CLIP Nosní svorka, béžová, veľkosť UNI

Nosní svorka Saekodive NOSE CLIP je vhodná pro plavání a jiné vodní sportovní aktivity. Sevře nosní dírky tak, aby se dovnitř nedostala voda a zároveň zajišťuje maximálního pohodlí.

59 Kč
-12%

Finis RIPPLE Dětské plavecké brýle, transparentní, veľkosť UNI

Plavecké brýle Finis RIPPLE jsou určené pro mladší děti, které přecházejí z plaveckých lekcí na závodní plavání. Čtyři velikosti vyměnitelných nosních dílů zabezpečí, že brýle perfektně padnou. Těsnění očí je vyrobeno z prvotřídního silikonu pro maximální pohodlí a zároveň poskytuje bezpečné utěsnění. Čočky s úpravou proti zamlžování vám zajistí jasné vidění.

349 Kč

Speedo POLY CAP JU Juniorská plavecká čepice, růžová, veľkosť UNI

Juniorská plavecká čepice Speedo POLY CAP JU propouští vodu. Velkou výhodou této čepice je, že netahá za vlasy a snadno se nasazuje.

149 Kč

Speedo EQUIP MESH BAG XU Vak, tmavě šedá, veľkosť UNI

Vak Speedo EQUIP MESH BAG XU je ideální pro přenášení plaveckých tréninkových pomůcek. Síťovaný materiál zajišťuje skvělý odvod vody, vlhkosti a odvětrání.

329 Kč

Arena THE ONE JR Dětské plavecké brýle, růžová, veľkosť UNI

Dětské plavecké brýle Arena THE ONE JR, první brýle, které vznikly na základě výzkumu tisíců typů obličejů – mají exkluzivní design těsnění, díky kterému sedí všem. Mají odolná polykarbonátová skla, samonastavitelný nosník, který se přizpůsobí velikosti obličeje.

499 Kč

AQUOS COLEY Plavecká čepice, modrá, veľkosť UNI

Čepice Aquos COLEY je vhodná na plavání nejen v bazénu, ale i ve volné přírodě.

99 Kč

Arena PULL KICK PRO Plavecká deska, žlutá, veľkosť UNI

Plavecká deska Arena PULL KICK PRO je určena pro sportovní a závodní plavce na intenzivní trénink paží i nohou. Tato patentovaná pomůcka slouží k nácviku správné polohy těla ve vodě. Díky svému zpracování a lehkkému materiálu méně nadnáší, takže vyžaduje větší úsilí, a tedy i zkušeností při jejím používání.

639 Kč