www.sportwings.cz

Miton POSEIDON JR Juniorská potápěčská maska, modrá, veľkosť UNI

Tento exkluzivní produkt Miton POSEIDON JR Juniorská potápěčská maska, modrá, veľkosť UNI od přední značky Miton jednoduše získáte momentálně v naši nabídce skutečně výhodně! Nabídka od 99 Kč.
EAN: 2000000033495
Miton POSEIDON JR Juniorská potápěčská maska
Ověřit dostupnost
Značka: Miton
99 199 Kč Sleva -50%

Juniorská potápěčská maska Miton POSEIDON JR je ideální pro šnorchlování a objevování krás podvodního světa.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
-31%

Juniorský potápěčský set Miton PROTEUS RIVER JR je nezbytná pomůcka pro objevování podvodního světa. Šnorchl je zakončen oranžovým vlnolamem, který chrání před vniknutím vody.

129 Kč

Plavecká čepice Arena LOGO MOULDED CAP je určena pro intenzivní trénink. Zajišťuje lepší skluz ve vodě a menší odpor. Chrání vlasy před chlórem. Vyrobena z odolného, elastického materiálu, je odolná vůči chlóru a bez PVC.

349 Kč

Dětské potápěčské ploutve AQUATIC GUPPY FINS JR jsou vhodné pro šnorchlování a plavání. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s vysokou životností umožní bez problémů sledovat podvodní život. Vnitřní botička dobře sedí téměř na každé noze.

399 Kč

Nafukovací raft Bestway KONDOR ELITE 1000 je vhodný pro děti nebo jednu dospělou osobu do váhy 80 kg. Samostatně nafukovací podlaha je dokonale odpružená pro větší pohodlí. Rukojeť na přední části zajišťuje snadnou manipulaci. Oka na vesla jsou pevně zabudována do boků. Nechybí průchodky s jistícím lanem.

499 Kč

Záchranná vesta EG BABY pro ty nejmenší vodáky zaručí bezpečí při každé situaci. Tato dětská záchranná vesta byla vyvinuta speciálně pro neplavce. Větší množství nosné výplně v přední části vesty zaručuje, při správném použití, otočení dítěte na záda. Límec udrží hlavu vždy nad vodou. Bezpečnostní popruhy včetně popruhu mezi nohama garantují perfektní dopnutí na tělo dítěte. Ergonomie vesty byla vyvíjena tak, aby její oblékání bylo snadné a pohodlné. Vnitřní výplně jsou upravené tak, aby nehrozilo jejich překroucení při nešetrném zacházení.

1 250 Kč

Komfortní tréninkové brýle Arena ZOOM X-FIT pro aktivní a rekreační plavání. Komfortní silikonové těsnění, které perfektně sedí a nezanechává téměř žádné stopy na obličeji kolem očí.

329 Kč

Šnorchl Aquos SHINER s ohebnou prostřední částí a silikonovým náustkem má v horní částí ochranu před vniknutím stříkající vody. Při ponoru se trubice naplní vodou.

159 Kč

Pouzdro Saekodive GOGGLES CASE slouží k bezpečnému uložení plaveckých, slunečních i dioptrických brýlí. Je vhodné také k bazénu nebo na pláž.

199 Kč
Máme v nabídce od značky Miton
-42%

Silikonové ploutve Miton DRAKE JR jsou určené nejmenším dětem. Ideální pomůcka na osvojení potápění a šnorchlování na dovolené.

199 Kč
-44%

Juniorský potápěčský set Miton NEPTUN RIVER JR nesmí chybět na žádné dovolené u moře. Šnorchl disponuje výpustným ventilem. Oranžově zbarvený vlnolam zvyšuje viditelnost malého potápěče.

99 Kč
-53%

Celoobličejová maska Miton UTILA 2 má integrovaný šnorchl, který umožňuje potápěči přirozeně dýchat nosem i ústy. Určena výhradně pro šnorchlování na vodní hladině. Díky širokému zornému poli si můžete naplno vychutnávat krásu podvodního světa.

349 Kč
-62%

Vak Miton FIN BAG můžete pohodlně nosit na zádech. Pojme veškeré vybavení potřebné ke šnorchlování jako jsou ploutve, brýle, šnorchl a jakékoliv další drobnosti.

149 Kč

Čepice Miton FIA je vyrobena ze silikonu. Má všestranné využití nejen v bazénu, ale i venkovním prostředí.

129 Kč
-42%

Silikonové ploutve Miton DRAKE JR určené nejmenším dětem. Ideální pomůcka na osvojení potápění a šnorchlování na dovolené.

199 Kč
-57%

Potápěčská maska Miton HAITI má dvojitý zorník. Perfektní doplněk na dovolenou u moře. Vhodné na rekreační potápění.

59 Kč

Nepromokavý batoh Miton FIN BACK 50 L je vhodný pro přepravu věcí při vodních sportech.

499 Kč