www.sportwings.cz

Tendon MASTER 8,5 MM 60 M Lano, khaki, velikost OS

Hodně žádaný výrobek Tendon MASTER 8,5 MM 60 M Lano, khaki, velikost OS od dodavatele kvalitních produktů Tendon je dostupný tady nyní se slevou. Pouze nyní za 3 733 Kč.
EAN: 8590869255830
Tendon MASTER 8
Ověřit dostupnost
Značka: Tendon
3 733

Vysoká odolnost a dlouhá životnost. Lano Tendon MASTER 8,5 MM 60 M je jasná volba, pro ty, kteří hledají co nejdelší životnost vůči průměru lana. Vhodné jako první lano do hor.

Další zboží z kategorie Lezení

AIR FORCE 3 od značky Beal je jistící a slaňovací kýbl se štandovým okem a možností založení dvou pramenů lana – pro jištění dvou lezců i pro slanění na dvou pramenech. Vychytaná „V“ drážka zaručuje dokonalé tření pro rychlé zaseknutí lana. Kýbl je vhodný pro tloušťky lan od 7,3mm (BEAL Gully Unicore) do 10,5mm (BEAL Top Gun Unicore). Kýbl Air Force 3 má také doplňkové očko pro usnadnění spouštění (pro smyčku z repky).

669 Kč

Sáček na magnézium Ocún LUCKY KID + BELT pro vaše malé horolezce.

400 Kč

Pomocná horolezecká šňůra Tendon REEP 8 MM 5 M.

198 Kč

Velmi lehký a pohodlný sedací úvazek se třemi auto uzamykatelnými přezkami. Úvazek CAMP ENERGY CR 3 je vhodný pro lezení na všech úrovních. Díky své jednoduchosti je oblíbenou volbou na skalní stěny, více délky a je populární i na lezeckých stěnách. Tepelně tvarované polstrování zajišťuje maximální pohodlí i při delším odsednutí. Nohavičky se nastavují pomocí nastavitelných auto uzamykatelných spon, díky kterým se dá velikost rychle přizpůsobit. Úvazek Energy CR3 má 4 materiálová poutka zesílená bužírkou která navíc vzadu tvoří dostatečný prostor pro snadnější průlez komínem.

1 190 Kč

Lezečky Ocún CREST LU je synonymem pro pohodlí. Charakterizuje je rovný profil, téměř nulová asymetrie a pohodlná, dobře padnoucí pata. Jsou primárně určené začínajícím lezcům. Přesto jsou nečekaně přesné na stupech umělých stěn i skal. Varianta se šněrováním umožňuje libovolné dotažení i povolení boty na noze – Crest LU tím pádem padnou i lezcům s velmi úzkým či naopak objemnějším nártem. Podešev a pogumování špičky s dlouhou životností snesou i drsné zacházení při boulderingu.

1 590 Kč

BOULDER BAG od značky Ocún je praktickým řešením všech kapacitních problémů týkajících se mágování při boulderingu. Originálně řešené rolovací zavírání brání vysypání magnézia.

900 Kč

Víceúčelové ultralehké lano Beal JOKER UNICORE o tloušťce 9,1 MM bylo prvním na světě, které splnilo všechny tři normy pro dynamická lana. Díky variantám impregnace je lano vhodné pro všechna venkovní použití, avšak díky své tloušťce je vhodné zejména pro velmi zkušené lezce. Joker 9,1 MM je k dostání ve variantě impregnace Dry Cover. Všechny varianty Jokeru jsou vybaveny technologií UNICORE®, která díky spojení jádra a opletu zvyšuje bezpečnost i životnost lana.

4 890 Kč

Pomocná horolezecká šňůra Tendon REEP 7 MM 5 M.

167 Kč
Máme v nabídce od značky Tendon

Pomocná horolezecká šňůra Tendon REEP 8 MM 5 M.

198 Kč

Jak název napovídá, tohle lano Tendon AMBITION 9,8 MM 70 M je pro začínající, ale ambiciózní lezce, kteří lezou jak na umělé stěně, tak na skalách.

4 878 Kč

Pomocná horolezecká šňůra Tendon REEP 4 MM 10 M.

132 Kč

Vysoká odolnost a dlouhá životnost. Lano Tendon MASTER 8,5 MM 50 M je jasná volba, pro ty, kteří hledají co nejdelší životnost vůči průměru lana. Vhodné jako první lano do hor.

3 111 Kč

Jak název napovídá, tohle lano Tendon AMBITION 9,8 MM 60 M je pro začínající, ale ambiciózní lezce, kteří lezou jak na umělé stěně, tak na skalách.

4 181 Kč

Pomocná horolezecká šňůra Tendon REEP 6 MM 5 M.

142 Kč

Pomocná horolezecká šňůra Tendon HAMMER 3 MM 10 M.

117 Kč

Špičkové dynamické jednoduché indoorové lano Tendon INDOOR 10,2 MM 50 M, speciálně vyvinuto a testováno pro lezení na umělých stěnách a pro top rope jištění. Lano s vysokým bezpečnostním faktorem nejen pro tréninková centra a horolezecké školy, kde vlastnosti lana oceníte nejvíce, ale pro lezení každého z vás, když počasí venku nebude stát za nic.

4 114 Kč