www.sportwings.cz

Tendon REEP 6 MM 5 M Pomocná horolezecká šňůra, zelená, veľkosť 5 M

Neodolatelný výrobek Tendon REEP 6 MM 5 M Pomocná horolezecká šňůra, zelená, veľkosť 5 M od dodavatele s dlouholetou historií Tendon naleznete online za mimořádně nízkou cenu! Nyní můžete mít za 142 Kč.
EAN: 8590869248351
Tendon REEP 6 MM 5 M Pomocná horolezecká šňůra
Ověřit dostupnost
Značka: Tendon
142

Pomocná horolezecká šňůra Tendon REEP 6 MM 5 M.

Další zboží z kategorie Lezení

Ocún WEBEE 3 je sportovní úvazek, jehož konstrukční řešení je založeno na patentovaném konceptu WeBee Performance Technology. Díky tomu poskytuje WeBee 1 perfektní komfort (umocněný anatomicky tvarovaným polstrováním), lehkost, prodyšnost a zároveň dlouhou trvanlivost. Přidané přezky umožňují přenastavit obvod nohaviček – lze je kupříkladu rozšířit při zimním lezení, kdy je nutné obléci více vrstev oděvu. Patentovaná konstrukce polstrování úvazku zaručuje tvarovou flexibilitu, rovnoměrný rozklad sil a velmi účinnou ventilaci při minimální hmotnosti. Sendvič v pase je vyroben z 3D pěny PE EVA s uzavřenou buněčnou strukturou, která je odolná vůči oděru a omyvatelná. WeBee koncept je unikátní svojí jednovrstvou materiálovou skladbou bez dalších podšívkových a krycích vrstev, která poskytuje bezkonkurenční odolnost vůči vodě i potu.

1 300 Kč

Ocún HURRY je ultralehký jistící/slaňovací prostředek, který umožňuje jištění s jednoduchým i dvojitým lanem. Nabízí dva režimy tření. Spěch je jedním ze základních nástrojů, které musí mít každý horolezec.

Doporučeno pro: 7,8 – 9,5 mm (dvojité lano), 8,9 – 10,5 mm

420 Kč

Unikátní široký tvar HMS karabiny CAMP CORE BELAY LOCK vyniká velkou světlostí, výbornou prostupností lana a díky nové úpravě šroubovací pojistky zámku, také maximálně jednoduchým ovládáním jednou rukou. Core Belay Lock má vnitřní integrovaný zámek, který drží lano a karabinu ve správné pozici a brání tak přetáčení karabiny. Samozřejmostí je SphereLock úprava nosu a zámku karabiny pro větší pevnost při zatížení. Pro zvýšení bezpečnosti je zámek karabiny opatřen laserovým výbrusem, který značí, je-li pojistka zámku dostatečně zašroubována.

469 Kč

Expreskový set s pa smyčkou Ocún HAWK QD COMBI PA 16, kde kombinace karabiny s key lock zámkem a drátové karabiny zajistí maximální bezpečnost při lezení. Prodloužená smyčka sníží tah lana v místech, kde je jištění mimo linii.

400 Kč

Smyčka z lana Ocún SBEA LANYARD se samočinnou absorpcí energie.

490 Kč

Šitá plochá smyce od značky Beal v šíři 18 MM. Klasická smyce, kterou zná a používá každý lezec. Poslouží dobře jako odsedka, prodloužení jištění atd. Jedná se o velice slabou „ostrou“ tužší smyci. Různé barvy u různých délek zjednodušují orientaci v materiálu.

179 Kč

Velmi odolné mailony trojúhelníkového tvaru se šroubovacím zámkem. Mailony jsou v provedení pozink a jsou uzpůsobené pro kotvení a práci v průmyslu.

89 Kč

Pytlíky na magnézium PUSH + BELT od značky Ocún v elegantním designu, které zároveň slouží jako módní doplněk k úvazkům Ocún.

450 Kč
Máme v nabídce od značky Tendon

Špičkové dynamické jednoduché indoorové lano Tendon INDOOR 10,2 MM 40 M, speciálně vyvinuto a testováno pro lezení na umělých stěnách a pro top rope jištění. Lano s vysokým bezpečnostním faktorem nejen pro tréninková centra a horolezecké školy, kde vlastnosti lana oceníte nejvíce, ale pro lezení každého z vás, když počasí venku nebude stát za nic.

3 292 Kč

Jak název napovídá, tohle lano Tendon AMBITION 9,8 MM 60 M je pro začínající, ale ambiciózní lezce, kteří lezou jak na umělé stěně, tak na skalách.

4 181 Kč

Vysoká odolnost a dlouhá životnost. Lano Tendon MASTER 8,5 MM 70 M je jasná volba, pro ty, kteří hledají co nejdelší životnost vůči průměru lana. Vhodné jako první lano do hor.

4 355 Kč

Vysoká odolnost a dlouhá životnost. Lano Tendon MASTER 8,5 MM 50 M je jasná volba, pro ty, kteří hledají co nejdelší životnost vůči průměru lana. Vhodné jako první lano do hor.

3 111 Kč

Jak název napovídá, tohle lano Tendon AMBITION 9,8 MM 70 M je pro začínající, ale ambiciózní lezce, kteří lezou jak na umělé stěně, tak na skalách.

4 878 Kč

Vysoká odolnost a dlouhá životnost. Lano Tendon MASTER 8,5 MM 60 M je jasná volba, pro ty, kteří hledají co nejdelší životnost vůči průměru lana. Vhodné jako první lano do hor.

3 733 Kč