www.sportwings.cz

Sulov PUK SENIOR Hokejový puk, černá, veľkosť UNI

Tento velmi oblíbený výrobek Sulov PUK SENIOR Hokejový puk, černá, veľkosť UNI od výrobce se skvělou pověstí Sulov snadno můžete sehnat na našich stránkách teď trvale výhodně. Cena již od 29 Kč.
EAN: 4891223071986
Sulov PUK SENIOR Hokejový puk
Ověřit dostupnost
Značka: Sulov
29

Hokejový puk pro dospělé hráče od značky Sulov.

Další zboží z kategorie Puky

Hokejbalový balónek HOCKEY CANADA HOCKEY BALL HARD je oblíbený u elitních hokejbalistů a skvěle se přizpůsobí dynamickému pojetí hry. Disponuje tvrdostí Hard, která je vhodná pro použití při více jak 20°.

119 Kč

Hokejový puk Sulov, určený pro juniory. Průměr puku je 6 cm.

19 Kč

Balení tréninkových míčků Bauer HYDRO-G 4 PACK. Míčky jsou vyrobené ze speciálního materiálu s tekutinou uvnitř, která způsobuje, že se míček neodráží od hokejky, neskáče a drží se při zemi. Navíc je díky této tekutině pomalejší.

699 Kč

Hokejové míčky Bauer HOCKEY BALL WARM 4 PK jsou určené především na street hokej, ale využijete je i při jiných příležitostech. Skvěle se hodí pro trénink střelby mimo led. Míčky jsou vyrobené tak, aby se zabránilo zbytečnému odskakování a odrážení. Balení obsahuje 4 míčky.

439 Kč

Hokejové míčky Bauer HOCKEY BALL GLOW IN THE DARK jsou vhodné pro trénink práce s hokejkou mimo led. Míček se na rozdíl od tenisáku neodráží a je tak vhodnější pro rozvoj hokejových dovedností. Pokud je míček vystaven světlu po určitou dobu, tak svíti ve tmě. Můžete tedy hrát, i pokud se stmívá.

469 Kč

Sada Bauer MINI FOAM BALL obsahuje šest kusů měkkých pěnových míčků ve třech barvách. Míčky jsou vhodné pro hru malých sportovců od šesti let. Ideální pro začátky těch nejmenších hokejistů.

239 Kč

Hokejové míčky Bauer HOCKEY BALL MULTICOLORED jsou speciálně navržené na venkovní hokej. Mají zajímavý design a nesmí chybět v povinné letní výbavě každého hokejisty.

469 Kč
Máme v nabídce od značky Sulov

Dětský talíř na sníh Sulov Chameleon vhodný na zimní radovánky.
Foto je pouze ilustrační, obrázek uvnitř talíře se může lišit.

229 Kč

Tradiční celodřevěné sáňky Sulov SANE DREVENE s atypickou konstrukcí z ohýbaného dřeva.

1 999 Kč

Dřevěná hokejka Sulov WINNIPEG 162 cm. Hokejka se hodí především na rekreační hru.

449 Kč

Luxusní dámská brusle Sulov ELISA s nadčasovým 3D designem a zlatými doplňky.

1 699 Kč

Dětský lyžařský set Sulov DETSKE LYZE – SET je vhodný pro malé závodníky, kteří se nebojí bílých svahů. Kvalitní evropská výroba se zaměřením na bezpečnost.

699 Kč

Dětská dřevěná hokejka Sulov OTTAWA 125 cm. Hokejka se hodí především na rekreační hru.

379 Kč

Dětská dřevěná hokejka Sulov CHICAGO 105 cm. Hokejka se hodí především na rekreační hru.

299 Kč

Tradiční dětské sáňky SULOV určené pro rekreační sáňkování. Délka sedáku umožňuje jízdu jednomu či více sáňkařům najednou. Celodřevěné sáňky se zahnutým obloučkem na ruce, který je uchycen kovovými čepy. Sedadlo je vyplétané textilními nepromokavými popruhy. Skluznice, vruty a rozpěrka jsou opatřeny lakem, který je odolný vůči korozi. Sáně je možné doplnit o dětskou ohrádku. Tradiční slovenská výroba, která využívá atypickou konstrukci z ohýbaného dřeva!

2 199 Kč