www.sportwings.cz

Sulov PUK JUNIOR Hokejový puk, černá, veľkosť UNI

Tento kvalitní kus Sulov PUK JUNIOR Hokejový puk, černá, veľkosť UNI od přední společnosti Sulov lze nakoupit bezpečně online za extra cenu. Právě nyní za skvělou cenu 19 Kč.
EAN: 4891223071993
Sulov PUK JUNIOR Hokejový puk
Ověřit dostupnost
Značka: Sulov
19

Hokejový puk Sulov, určený pro juniory. Průměr puku je 6 cm.

Další zboží z kategorie Puky

Hokejové míčky Bauer HOCKEY BALL GLOW IN THE DARK jsou vhodné pro trénink práce s hokejkou mimo led. Míček se na rozdíl od tenisáku neodráží a je tak vhodnější pro rozvoj hokejových dovedností. Pokud je míček vystaven světlu po určitou dobu, tak svíti ve tmě. Můžete tedy hrát, i pokud se stmívá.

469 Kč

Hokejbalový balónek HOCKEY CANADA HOCKEY BALL HARD je oblíbený u elitních hokejbalistů a skvěle se přizpůsobí dynamickému pojetí hry. Disponuje tvrdostí Hard, která je vhodná pro použití při více jak 20°.

119 Kč
39 Kč

Hokejový puk Střída STÁTNÍ ZNAK se symbolem českého státního znaku na vzorovaném pozadí. Ocení ho každý správný fanoušek ledního hokeje.

149 Kč

Hokejový puk Střída LEV je zdobený logem Českého hokeje na vzorovaném pozadí. Ocení ho každý správný fanoušek ledního hokeje.

149 Kč

Balení tréninkových míčků Bauer HYDRO-G 4 PACK. Míčky jsou vyrobené ze speciálního materiálu s tekutinou uvnitř, která způsobuje, že se míček neodráží od hokejky, neskáče a drží se při zemi. Navíc je díky této tekutině pomalejší.

699 Kč

Hokejové míčky Bauer HOCKEY BALL MULTICOLORED jsou speciálně navržené na venkovní hokej. Mají zajímavý design a nesmí chybět v povinné letní výbavě každého hokejisty.

469 Kč

Hokejový puk Střída STÁTNÍ ZNAK se symbolem českého státního znaku na vzorovaném pozadí. Ocení ho každý správný fanoušek ledního hokeje.

149 Kč
Máme v nabídce od značky Sulov

Klasický model bobů na sníh Sulov HURIKAN, vybaven pákami pro brzdění a řízení.

369 Kč

Dětský lyžařský set Sulov DETSKE LYZE – SET je vhodný pro malé závodníky, kteří se nebojí bílých svahů. Kvalitní evropská výroba se zaměřením na bezpečnost.

699 Kč
-22%

Set na líný tenis, který obsahuje dvě plastové rakety, jeden měkký pěnový míček a pouzdro.

349 Kč

Představujeme největší kluzák Sulov MAX 1 pro dokonalou zábavu na sněhu. Stačí nasednout a můžete startovat. Moderní aerodynamický tvar zajišťuje stabilitu a snadnou ovladatelnost. Řízení a brzdění kluzáků se provádí nohama a nakláněním těla. Použitý materiál zaručuje výborný skluz na všech druzích sněhu. Vyrobeno z plastu, který odolá i velmi nízkým teplotám. Kvalitní výlisek, nikde žádné otřepy. Díky maximálnímu rozměrů a nízké hmotnosti je kluzák ideální partner pro zimní zábavu.

129 Kč

Dětská dřevěná hokejka Sulov VANCOUVER 115 cm. Hokejka se hodí především na rekreační hru.

299 Kč

Luxusní brusle Sulov Flora vyráběné z vysoce kvalitních materiálů
doplněné o inovativní design. Kvalitní bota ze syntetické
kůže je postavena na nový tvar podrážky a nůž z nerezové
oceli s certifikátem TÜV, zaručující výborné jízdní vlastnosti.
Díky robustnímu šněrování snadno upevníte botu tak, aby
pevně obepínala chodidlo a oblast nártu. Měkká bota
s velmi hřejivým kožíškem je vyráběna s využitím moderních
technologií tak, aby působila při jízdě přirozeně
a maximálně eliminovala vznik otlaků.

1 299 Kč

Tradiční dětské sáňky SULOV určené pro rekreační sáňkování. Délka sedáku umožňuje jízdu jednomu či více sáňkařům najednou. Celodřevěné sáňky se zahnutým obloučkem na ruce, který je uchycen kovovými čepy. Sedadlo je vyplétané textilními nepromokavými popruhy. Skluznice, vruty a rozpěrka jsou opatřeny lakem, který je odolný vůči korozi. Sáně je možné doplnit o dětskou ohrádku. Tradiční slovenská výroba, která využívá atypickou konstrukci z ohýbaného dřeva!

2 199 Kč

Luxusní dámská brusle Sulov ELISA s nadčasovým 3D designem a zlatými doplňky.

1 699 Kč