www.sportwings.cz

Sporten IRIDIUM 5 W + VIST VSP 311 Dámské sjezdové lyže, zelená, veľkosť 152

Velmi žádaný produkt Sporten IRIDIUM 5 W + VIST VSP 311 Dámské sjezdové lyže, zelená, veľkosť 152 od odblíbeného výrobce Sporten máte možnost dostat v aktuální nabídce ve slevě! Právě teď za cenu 15 990 Kč.
EAN: 8590694051225
Sporten IRIDIUM 5 W + VIST VSP 311 Dámské sjezdové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: Sporten
15 990

Odlehčená sendvičová lyže Sporten IRIDIUM 5 W + VIST VSP 311 navržená speciálně pro dámy se sportovními ambicemi. V razantní jízdě po hraně Vás spolehlivě podrží, ale zároveň odpustí případnou chybičku. Lehké jádro s využitím exotického dřeva je optimální i pro velmi sportovní dámskou jízdu, kterou nelimituje přílišnou tvrdostí nebo váhou lyže. Stejně jako ostatní lyže z řady Performance i tyto mají dvojitý rádius zajišťující jistý a plynulý přechod mezi oblouky. Zajímavou „vychytávkou“ je možnost posunutí vázání a využití dvojitého radiusu pro krátký a středně dlouhý oblouk.

Další zboží z kategorie Sportovní sjezdové lyže
-26%

Head SUPERSHAPE E-RALLY + PRD 12 GW jsou hybridní lyže pro zkušené všestranné lyžaře, kteří mají rádi flexibilitu a mohou lyžovat, kamkoli je cesta zavede. Jsou vybaveny inovativní technologií EMC, která snižuje vibrace a zvyšuje stabilitu pro celkově hladší jízdu. Technologie Graphene zajistí optimální rozložení hmotnosti a dokonalou rovnováhu a kontrolu. Pokud si ráno nejste jisti, kam daný den zamíříte, tento model se o vás dobře postará v každém terénu.

15 499 Kč
-8%

Vyrobený pro celodenní potěšení – Elan PRIMETIME 22 BLUE PS + EL 10 GW spojuje univerzálnost s inspirujícím přechodem na hrany pro snadný a vysoce energický zážitek.

10 999 Kč

Nové lyže Head SHAPE E.V5 + PR 11 GW jsou zábavné a hravé, snadno se na nich jezdí frontside. Konstrukce zahrnuje dřevěné kompozitní jádro s bočnicemi, které je v přední části vylepšeno technologií EMC společnosti HEAD, jež pohlcuje negativní vibrace a vytváří tak hladší jízdu. ERA 3.0 umožňuje snadné zahájení oblouku díky prohnuté špičce v kombinaci s plným kontaktem hran pro výkon na upraveném sněhu. Hbitý 74mm pas a materiály LYT Tech mají za následek menší únavu při celodenním pobytu na sjezdovce.

13 980 Kč
-12%

Dámské sjezdové lyže Elan INSOMNIA ELITE TI PS + ELX 11.0 GW jsou vrcholem síly a preciznosti. Jsou velmi rychlé v přechodu z hrany na hranu, stabilní a velmi obratné při carvingu ve všech typech oblouků. Zaručeně zanechají stopy v manšestru bez ohledu na to, jaký oblouk vykrojíte.

15 999 Kč
-23%

Snadno dostupný výkon a rychlejší přechod na hrany – Elan PRIMETIME 44 FUSION X + EMX 12 GW umožní vzrušující carvingový výkon a hravou jízdu.

17 999 Kč
-19%

Sjezdové lyže Head WC REBELS E-GSR+PRD 12 GW nabízí celodřevěné jádro a kovovou výztuhu v sendvičovém složení Worldcup. Díky 68mm pasu a závodnímu bočnímu prořezu zajistí všestrannost na sjezdovce. Lyže jsou vybaveny inovativní technologií EMC v přední části lyže, která je navržena tak, aby snižovala vibrace a zvyšovala stabilitu v rychlosti. Systém skluznice a vázání LYT Powerrail snižuje hmotnost a činí lyže uživatelsky přívětivějšími pro začínající závodníky.

11 999 Kč
-23%

Machr oblouku Elan PRIMETIME 55+ FUSION X + EMX 12 GW je širší lyže pro zvýšení podpory a rovnováhy, pro neskutečnou jízdu bez ztráty svižnosti.

18 999 Kč

Lyže Elan INSOMNIA 10 LS + EL 9.0 GW ukazují, že silný výkon nemusí vždy znamenat vyšší hmotnost a objem. Jejich konstrukce zaručuje spolehlivé lyžování plně pod kontrolou a bez námahy, které znamená méně únavy, více lyžování a naprosto nejvíc zábavy.

11 999 Kč
Máme v nabídce od značky Sporten
-11%

Skialpový set se stoupacími pásy Sporten FREE GURU 81 + FREE GURU (pásy). Nahoru lehce s tulením pásem, dolů bezpečně. To je skialp. Speciální dřevěné jádro zajišťující nízkou hmotnost. Lehce zvednutá přední část lyže usnadňuje nájezd do oblouku. Lehce si vede i na sjezdovce, kde umí odpustit chyby či únavu. Lyže, která přináší to, co nám původně lyžování přineslo.

Pásy: Stoupací pásy Montana Montamix oříznuté přímo k lyžím Sporten Free Guru. Mají jednoduché a rychlé uchycení – na lyžích drží za každých podmínek. 65% přírodní mohair + 35% syntetický nylon.

7 999 Kč

Sporten PERUN PRO SKIN dámské fitness lyže pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny pro všechny aktivní sportovkyně. Díky svému krojení ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce je přitom stále věrná ideálům SPORTEN běžek, pohyb na lyži je přirozený. Od sezóny 21/22 mají tyto lyže nové nastavení stoupací komory, které vychází z poznatků novoměstského závodního oddělení. Nové nastavení komory zajišťuje lepší využití celé plochy skinu, tudíž jistější a pohodlnější odraz. Lyže jsou také přesněji párovány díky novému měřícímu stroji. Lyže je vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice pro lepší skluz je doplněná tulením pásem (skinem) pro pohodlné stoupání bez vosku.

3 999 Kč

Běžecké lyže se šupinami Sporten PERUN MGE jsou kondiční lyže, které umožňují za to vzít a svižně běžet. Poctivá konstrukce okolo vrstveného jádra z topolu-a věřte, že není moc jiných stromů, které svými vlastnostmi více vyhovují konstrukci běžek. O pevnost se starají vrstvy sklolaminátů. Tahle lyže je dříč, který nezkazí žádnou zábavu. Lyže se vyrábí ve verzi s lisovaným protismykem.

2 699 Kč

Běžecké lyže Sporten PERUN PRO SKIN M/H + NNN pro všechny sportovce, kteří dělají vše pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny. Díky svému krojení je běžecká lyže ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce těchto běžek je přitom stále věrná ideálům SPORTEN, pohyb na lyži je přirozený a velmi pohodlný. Tyto běžecké lyže s tulením pásem mají nové nastavení stoupací komory, které vychází z poznatků novoměstského závodního oddělení. Nové nastavení komory běžeckých lyží PERUN PRO SKIN zajišťuje lepší využití celé plochy skinu, tudíž jistější a pohodlnější odraz. Běžecké lyže jsou také přesněji párovány díky novému měřícímu stroji. Běžecká lyže PERUN PRO SKIN je vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice běžky je za účelem lepšího skluzu doplněna tulením pásem v oblasti, kde se běžně maže stoupací vosk. Běžecké lyže s tulením pásem jsou určeny na trénink nebo závod bez dlouhých příprav ohledně mazání lyže. Běžecké lyže s tulením pásem můžete použít jak na novém prašanu tak i ve zmrzlé stopě.

3 699 Kč

Náhradní SKIN pro běžecké lyže Sporten SKIN PERUN PRO/PRO W, vhodný na všechny modelové délky.

899 Kč

Náhradní SKIN pro běžecké lyže Sporten SKIN SUPER, vhodný pro všechny modelové délky.

799 Kč