www.sportwings.cz

Sporten IRIDIUM 5 W + VIST VSP 311 Dámské sjezdové lyže, zelená, veľkosť 152

Velmi žádaný produkt Sporten IRIDIUM 5 W + VIST VSP 311 Dámské sjezdové lyže, zelená, veľkosť 152 od odblíbeného výrobce Sporten máte možnost dostat v aktuální nabídce ve slevě! Právě teď za cenu 15 990 Kč.
EAN: 8590694051225
Sporten IRIDIUM 5 W + VIST VSP 311 Dámské sjezdové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: Sporten
15 990

Odlehčená sendvičová lyže Sporten IRIDIUM 5 W + VIST VSP 311 navržená speciálně pro dámy se sportovními ambicemi. V razantní jízdě po hraně Vás spolehlivě podrží, ale zároveň odpustí případnou chybičku. Lehké jádro s využitím exotického dřeva je optimální i pro velmi sportovní dámskou jízdu, kterou nelimituje přílišnou tvrdostí nebo váhou lyže. Stejně jako ostatní lyže z řady Performance i tyto mají dvojitý rádius zajišťující jistý a plynulý přechod mezi oblouky. Zajímavou „vychytávkou“ je možnost posunutí vázání a využití dvojitého radiusu pro krátký a středně dlouhý oblouk.

Další zboží z kategorie Sportovní sjezdové lyže
-12%

Dámské sjezdové lyže Elan INSOMNIA ELITE TI PS + ELX 11.0 GW jsou vrcholem síly a preciznosti. Jsou velmi rychlé v přechodu z hrany na hranu, stabilní a velmi obratné při carvingu ve všech typech oblouků. Zaručeně zanechají stopy v manšestru bez ohledu na to, jaký oblouk vykrojíte.

15 999 Kč

Zkušené lyžařky, které mají rády sportovní lyžování, najdou v modelu Head E-SUPER JOY SW + JOY 11 GW SLR zalíbení. Díky 75 mm pod nohama a novému designu, který prodlužuje boční prořez, přechází lyže Super Joy snadno z dlouhých do krátkých oblouků. HEAD se zaměřuje na zvládnutí rozložení hmotnosti použitím karbonu v topolovém jádru, což má za následek lehké, ale pevné all mountain lyže. Technologie Better Balance využívá konstantní úhel náběhu, který lyžařkám zajišťuje optimální pozici pro snadné zahájení oblouku a stabilitu na sjezdovce.

18 780 Kč

Head REAL JOY + JOY 9 GW je dokonalá kvalitní dámská lyže, která vás bude provázet celý den, ať už bude jakkoli dlouhý. Díky technologii HEAD Graphene navíc zaručují optimalizované rozložení hmotnosti a dokonalou rovnováhu a kontrolu. Dřevěná složka jádra dodává lyžím dodatečný výkon, celodenní lyžování na sjezdovce bude stejně pohodlné jako výkonné.

11 499 Kč
-2%

Lyže Elan INSOMNIA 10 LS + EL 9.0 GW ukazují, že silný výkon nemusí vždy znamenat vyšší hmotnost a objem. Jejich konstrukce zaručuje spolehlivé lyžování plně pod kontrolou a bez námahy, které znamená méně únavy, více lyžování a naprosto nejvíc zábavy.

11 999 Kč

Univerzální sjezdové lyže Atomic REDSTER Q6 + M 12 GW z řady REDSTER Q. Jsou ideální volbou pro lyžaře, kteří milují změny stylu jízdy a preferují celodenní lyžování i na neupravených sjezdovkách. Jsou to lyže které oceníte jak při prvním lyžování na ledovcích, tak v závěru sezóny při slunečných dnech, kdy je sníh na sjezdovkách rozměklý.

17 990 Kč

Rovnováha mezi hladkostí, rychlostí, přesností a stabilitou znamená, že Fischer THE CURV TI TPR + RS 10 PR GW vykouzlí úsměv na tváři seriózních lyžařů, kteří hledají totální zábavu na horách. Radikální tvar Triple Radius umožňuje dynamické a ostré zatáčky libovolného poloměru. Speciálně umístěné uhlíkové vlákno v oblasti vázání poskytuje sebevědomí vzbuzující hladkost a stabilitu. Lehké jádro z topolového dřeva a Titanal činí lyži velmi obratnou a snadno otočnou, což zvyšuje její vysoce univerzální výkonnostní charakter.

17 490 Kč
-23%

Elan PRIMETIME 44+ FUSION X + EMX 12 GW je postaven na mírně širší platformě pro lepší podporu a rovnováhu, přičemž poskytuje snadné dosažení vysokého výkonu bez obětování hbytosti pro zábavnou a hravou jízdu.

17 999 Kč
-15%

Dámské sjezdové lyže Elan GOLD MAGIC LS + ELW 9 GW nabízí nejen perfektní svezení, ale i eleganci. Jsou ideální volbou pro středně pokročilé lyžařky, které milují tento zimní sport. Profil parabolický Rocker usnadňuje provedení oblouků a carvování. Tato lyže je stabilní a snadno se ovládá. Díky novému jádru SupraLite je ještě lehčí. Díky osvědčené technologii WaveFlex jsou lyže pružnější a poskytují velkou stabilitu v oblouku.

5 499 Kč
Máme v nabídce od značky Sporten
-11%

Běžecké lyže Sporten PERUN PRO SKIN M/H + NNN pro všechny sportovce, kteří dělají vše pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny. Díky svému krojení je běžecká lyže ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce těchto běžek je přitom stále věrná ideálům SPORTEN, pohyb na lyži je přirozený a velmi pohodlný. Tyto běžecké lyže s tulením pásem mají nové nastavení stoupací komory, které vychází z poznatků novoměstského závodního oddělení. Nové nastavení komory běžeckých lyží PERUN PRO SKIN zajišťuje lepší využití celé plochy skinu, tudíž jistější a pohodlnější odraz. Běžecké lyže jsou také přesněji párovány díky novému měřícímu stroji. Běžecká lyže PERUN PRO SKIN je vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice běžky je za účelem lepšího skluzu doplněna tulením pásem v oblasti, kde se běžně maže stoupací vosk. Běžecké lyže s tulením pásem jsou určeny na trénink nebo závod bez dlouhých příprav ohledně mazání lyže. Běžecké lyže s tulením pásem můžete použít jak na novém prašanu tak i ve zmrzlé stopě.

3 699 Kč
-17%

Náhradní SKIN pro běžecké lyže Sporten SKIN PERUN PRO/PRO W, vhodný na všechny modelové délky.

899 Kč
-28%

Běžecké lyže se šupinami Sporten PERUN MGE jsou kondiční lyže, které umožňují za to vzít a svižně běžet. Poctivá konstrukce okolo vrstveného jádra z topolu-a věřte, že není moc jiných stromů, které svými vlastnostmi více vyhovují konstrukci běžek. O pevnost se starají vrstvy sklolaminátů. Tahle lyže je dříč, který nezkazí žádnou zábavu. Lyže se vyrábí ve verzi s lisovaným protismykem.

2 699 Kč
-29%

Backcountry běžky se šupinami Sporten FORESTER MgE jsou povedené lyže s profilem umožňující se vydat kam vás napadne. Sendvič dřevěného jádra složeného z mnoha lamel výběrového dřeva. Díky ocelovým hranám zvládne zledovatělý terén, vejde se i do stopy. O pevnost se starají vrstvy sklolaminátů. Lyže se vyrábí ve verzi s lisovaným protismykem. Jeďte tam, kde nebyl nikdo před vámi.

3 999 Kč
-23%

Náhradní SKIN pro běžecké lyže Sporten SKIN SUPER, vhodný pro všechny modelové délky.

799 Kč
-30%

Sporten PERUN PRO jsou fitness lyže pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny. Díky svému krojení ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce je přitom stále věrná ideálům SPORTEN běžek, pohyb na lyži je přirozený. Stabilizované dřevěné jádro složené z mnoha lamel výběrového dřeva. Lyže vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice pro lepší skluz.

2 999 Kč
-26%

Sporten PERUN MGE W jsou fitness lyže pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny pro všechny aktivní sportovkyně. Díky svému krojení ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce je přitom stále věrná ideálům SPORTEN běžek, pohyb na lyži je přirozený. Stabilizované dřevěné jádro složené z mnoha lamel výběrového dřeva. Lyže vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice pro lepší skluz. Lyže se vyrábí ve verzi s lisovaným protismykem.

2 778 Kč
-11%

Skialpový set se stoupacími pásy Sporten FREE GURU 81 + FREE GURU (pásy). Nahoru lehce s tulením pásem, dolů bezpečně. To je skialp. Speciální dřevěné jádro zajišťující nízkou hmotnost. Lehce zvednutá přední část lyže usnadňuje nájezd do oblouku. Lehce si vede i na sjezdovce, kde umí odpustit chyby či únavu. Lyže, která přináší to, co nám původně lyžování přineslo.

Pásy: Stoupací pásy Montana Montamix oříznuté přímo k lyžím Sporten Free Guru. Mají jednoduché a rychlé uchycení – na lyžích drží za každých podmínek. 65% přírodní mohair + 35% syntetický nylon.

7 999 Kč