www.sportwings.cz
Nejnovější

Atomic REDSTER SC+M 10 GW Sjezdové lyže, bílá, velikost

Snadno ovladatelné sjezdové lyže Atomic REDSTER SC+M 10 GW se skvěle hodí na upravené sjezdovky. Jsou určené pro středně pokročilé lyžaře, kteří chtějí mít lehké lyže, které dobře drží i na tvrdém povrchu ve středních rychlostech. Ideální volba i pro začátečníky, kteří se chtějí rychle zlepšovat.

3 999 Kč

Head WC REBELS E-SL SW RP + FF 11 GW Lyžařský set, bílá, velikost

Model Head WC REBELS E-SL SW RP + FF 11 GW je silným, závodním strojem. Jedná se o slalomové lyže, ideální pro dokonalé krátké obloučky.

16 499 Kč

Elan WINGMAN 78 TI PS + ELS 11.0 GW Sjezdové lyže, tmavě zelená, velikost

Sjezdové lyže Elan WINGMAN 78 TI PS + ELS 11.0 GW jsou vyrobeny pro lyžaře, kteří chtějí posunout svůj výkon na vyšší úroveň. Jsou velmi stabilní a disponují schopností posouvat hranice.

8 999 Kč

Sulov DETSKE LYZE – SET Dětský lyžařský set, fialová, velikost

Dětský lyžařský set Sulov DETSKE LYZE – SET je vhodný pro malé závodníky, kteří se nebojí bílých svahů. Kvalitní evropská výroba se zaměřením na bezpečnost.

699 Kč

Elan LIL SNOW W QS + EL 4.5 Dětské sjezdové lyže, bílá, velikost

Dětské sjezdové lyže Elan LIL SNOW W QS + EL 4,5 se jistě stanou nejlepší kamarádkou všech malých lyžařek. Byly vyvinuty tak, aby dokonale splňovaly nároky malých dívek. Jejich konstrukce je lehká a jejich výkon univerzální. Umožní dělat rychlejší pokroky s vynaložením menšího úsilí.

2 499 Kč

Elan RACE PRO SPORT + EL4.5 120 cm Dětské sjezdové lyže, bílá, velikost

Dětský lyžařský set Elan RACE PRO SPORT s vázáním EL 4.5, ideální pro začínající lyžaře. K dispozici v délce od 80 cm do 130 cm.

2 499 Kč

Elan FREELINE BLUE TRACK + ESP 10 GW Sjezdové lyže, tmavě modrá, velikost

Sjezdové lyže Elan FREELINE BLUE TRACK + ESP 10 GW jsou krátké lyže pro dospělé. Skvěle se hodí pro výuku carvingu, případně zábavu na sjezdovce.

6 999 Kč

Elan RACE PRO SPORT + EL4.5 110 cm Dětské sjezdové lyže, bílá, velikost

Dětský lyžařský set Elan RACE PRO SPORT s vázáním EL 4.5, ideální pro začínající lyžaře. K dispozici v délce od 80 cm do 130 cm.

2 499 Kč
-11%

Elan FORMULA S QS + EL 7.5 Dětské sjezdové lyže, zelená, velikost

Dětské sjezdové lyže Elan FORMULA S QS + EL 7.5, které naučí lyžovat každého malého lyžaře.

3 199 Kč
-7%

Atomic MAVERICK JR 100-120 + C5 GW Dětské sjezdové lyže, tmavě modrá, velikost

Atomic MAVERICK JR 100-120 + C5 GW jsou atraktivní dětské lyže určené pro maximální zábavu dětí ve věku 5-8 let. Tento model vyniká snadnou ovladatelností. Díky tomu si ho děti rychle oblíbí.

4 799 Kč
-9%

Elan RC RACE QS + EL 7.5 GW Juniorské sjezdové lyže, světle zelená, velikost

Pro ambiciózní mladé závodníky jsou určeny lyže Elan RC RACE QS + EL 7,5 GW. Lyže zaručují vyváženou kombinaci flexe, torzní stability a přilnavosti hran. Skvěle se hodí na upravenou sjezdovku pro pokročilejší závodníky.

4 999 Kč

Head WC REBELS E-SPEED + FF 11 GW Sjezdové lyže, bílá, velikost

Specialitou Head WC REBELS E-SPEED + FF 11 GW jsou zatáčky GS. Díky delšímu rádiusu a závodní konstrukci se lyžaři mohou spolehnout na výkon a stabilitu v rychlosti. Lyže e-Speed jsou šetrnější než závodní lyže FIS, snižují únavu a snadno zahajují oblouky. Konstrukce zahrnuje jádro z jedlového/bukového dřeva, titanal, sklolaminát a ABS bočnice pro spolehlivé držení hran.

25 580 Kč

Elan EXPLORE SPORT LS + EL 9 GW Sjezdové lyže, tmavě šedá, velikost

Rekreační sjezdové lyže Elan EXPLORE SPORT LIGHT SHIFT + EL 9 GW vám díky parabolickému bočnímu vykrojení zajistí snadnější carving a díky stabilizátoru přední části jsou na svahu velmi stabilní. Technologie GrooveTip snižuje vibrace přední části. Parabolický rocker nabízí snadnější zahájení oblouku a lepší skluz.

3 999 Kč
-27%

Elan CRYSTAL LS + EL 7.5 GW Dámské sjezdové lyže, fialová, velikost

Sjezdové lyže Elan CRYSTAL LS + EL 7,5 GW jsou tou pravou volbou pro ženy, které chtějí zlepšit své lyžařské dovednosti a jsou připraveny přejít od klouzání ke carvingu. Jedná se o všestranné lyže, které se snadno ovládají a odpouštějí chyby. Parabolický rocker usnadní nasazení oblouku. Jsou vybaveny technologií GrooveTip, která snižuje vibrace v přední části lyže.

3 999 Kč
-25%

Nordica TEAM J RACE FDT + JR 7.0 GW Dětské sjezdové lyže, červená, velikost

Dětská sportovní lyže Nordica TEAM J RACE FDT + JR 7.0 GW jsou ideální pro všechny malé sportovce. Skvěle se hodí jak pro začínající, tak i pokročilé lyžaře. Měkčí konstrukce přináší jednodušší zahájení oblouku a ovladatelnost. Dětem poskytnou snadnější jízdu a více zábavy.

2 999 Kč
-25%

Salomon S/MAX W 6 + M10 GW L82 Dámské sjezdové lyže, bílá, velikost

Dámské sjezdové lyže Salomon S/MAX W 6 + M10 GW L82 jsou ideální pro ženy, které věří, že lyžování není jen o vykrajování stejných oblouků po sobě. Tento set je navržen tak, aby si i ženy s nižší úrovní lyžařských dovedností jízdu užily bez většího úsilí na jakémkoliv svahu.

5 999 Kč

Sulov DETSKE LYZE – SET Dětský lyžařský set, modrá, velikost

Dětský lyžařský set Sulov DETSKE LYZE – SET je vhodný pro malé závodníky, kteří se nebojí bílých svahů. Kvalitní evropská výroba se zaměřením na bezpečnost.

699 Kč
-20%

Elan STARR QS+EL 4.5 Dětské sjezdové lyže, tyrkysová, velikost

Juniorské sjezdové lyže Elan STARR QS + EL 4,5 zajistí vašim dětem skvělý zážitek z lyžování. Díky technologii U-Flex můžou mladí lyžaři prohnout lyže pod nohama tak, aby si užili pocit z carvingování hned od prvních oblouků.

3 599 Kč

Rossignol REACT 2S + XPRESS 10 GW Pánské sjezdové lyže, černá, velikost

Sjezdové lyže Rossignol REACT R2 REACT 2S + XPRESS 10 GW jsou vstupní bránou do carvingového lyžování. Jsou vybavené nejměkčí pružností z celé kategorie REACT, čímž jsou předurčené pro začínající i nezkušené lyžaře, kteří lyžují nižší rychlostí a na mírnějších svazích. Špičky lyží jsou vybavené rocker profilem, aby bylo zahájení oblouku pohotové a jednoduché, konstrukce je k nedostatkům techniky k majiteli tolerantnější.

3 999 Kč
-16%

Salomon S/MAX N°6 XT + M10 GW Dámský lyžařský set, černá, velikost

Lyže Salomon S/MAX N°6 XT + M10 GW je určena ženám, které vždy sledují nejnovější trendy, a bezvadně kombinuje módní design s výkonem bez zbytečné dřiny. Tento lyžařský set je stabilní i při vyšších rychlostech a snižuje únavu při carvingu v různých sněhových podmínkách.

10 499 Kč

Vist SCUDERIA SC + VPM311 Sjezdové lyže, červená, velikost

Sportovní lyže Vist SCUDERIA SC + VPM311 pro krátké a střední oblouky na upravených tratích. Vysoký důraz na kvalitu i design vám poskytne nezapomenutelný prožitek z lyžování.

17 999 Kč
-26%

Head SUPERSHAPE E-RALLY + PRD 12 GW Sjezdové lyže, černá, velikost

Head SUPERSHAPE E-RALLY + PRD 12 GW jsou hybridní lyže pro zkušené všestranné lyžaře, kteří mají rádi flexibilitu a mohou lyžovat, kamkoli je cesta zavede. Jsou vybaveny inovativní technologií EMC, která snižuje vibrace a zvyšuje stabilitu pro celkově hladší jízdu. Technologie Graphene zajistí optimální rozložení hmotnosti a dokonalou rovnováhu a kontrolu. Pokud si ráno nejste jisti, kam daný den zamíříte, tento model se o vás dobře postará v každém terénu.

15 499 Kč

Head SUPERSHAPE E-MAGNUM + PRD 12 GW Sjezdové lyže, černá, velikost

Lyže Head SUPERSHAPE E-MAGNUM + PRD 12 GW byly navrženy pro klasické lyžaře do každého terénu, kteří potřebují plynulý výkon. Lyže e-Magnum jsou o něco šetrnější než výkonné závodní lyže a poskytují špičkové výkonnostní vlastnosti a snadnou ovladatelnost pro dokonalou zábavu na sjezdovce (a dokonce i mimo ni). Stejně jako ostatní ostatní modely této řady, je i tento model vybavený inovativní technologií EMC společnosti HEAD, která snižuje vibrace a zvyšuje stabilitu pro celkově hladší jízdu, a také technologií Graphene pro optimalizované rozložení hmotnosti a dokonalou rovnováhu a kontrolu. Ať už je den jakkoli dlouhý, lyže e-Magnum jsou lyže, kterým můžete důvěřovat na sjezdovce i mimo ni.

24 480 Kč

Elan WAVEFLEX 9 LS + EL 9 GW Sjezdové lyže, černá, velikost

Univerzální sjezdové lyže Elan WAVEFLEX 9 LS + EL 9 GW jsou určeny na upravené terény. Skvěle se hodí pro začátečníky, mírně pokročilé a rekreační lyžaře.

5 499 Kč

Elan GOLD MAGIC LS + ELW 9 GW Dámské sjezdové lyže, černá, velikost

Dámské sjezdové lyže Elan GOLD MAGIC LS + ELW 9 GW nabízí nejen perfektní svezení, ale i eleganci. Jsou ideální volbou pro středně pokročilé lyžařky, které milují tento zimní sport. Profil parabolický Rocker usnadňuje provedení oblouků a carvování. Tato lyže je stabilní a snadno se ovládá. Díky novému jádru SupraLite je ještě lehčí. Díky osvědčené technologii WaveFlex jsou lyže pružnější a poskytují velkou stabilitu v oblouku.

5 499 Kč
-11%

Elan LIL STYLE QS + EL 7.5 Dívčí sjezdové lyže, tyrkysová, velikost

Elan LIL STYLE QS je ideální sjezdová lyže pro začínající lyžařky. Nabízená je ve velmi atraktivním dívčím designu.

3 199 Kč
-50%

Kästle MX67 TRIFLEX BASE L162 + K12 TRI GW Sjezdové lyže, bílá, velikost

Sportovně laděné a velmi točivé lyže Kästle MX67 TRIFLEX BASE L162 + K12 TRI GW vynikají vysokou stabilitou na hraně a jsou určené pro výkonnostní lyžaře na upravnou sjezdovku. Jádro lyže je složeno z bukovo-jedlového dřeva doplněného o titanalovou desku, laminát a vrchní ochranou fólii. Celkově se vnitřek lyže skládá z 5 vrstev. Špička lyže je opatřena technologií Hollowtech 2.0, který díky odlehčení špičky snižuje vibrace o 30% čímž zajišťuje větší stabilitu a rychlost v oblouku.

9 999 Kč

Rossignol FORZA 60° V-TI KONECT + NX 12 K GW Sjezdové lyže, černá, veľkosť 164

Lyže Rossignol FORZA 60° V-TI KONECT + NX 12 K GW patří do skupiny sportovních lyží nejnovější převratné kategorie karvingových lyží FORZA, která dokonale nahrazuje kategorii React. Lyže FORZA 60 V-TI jsou zaměřeny na energické krátké oblouky na upravených svazích, o čemž vás hned přesvědčí technické parametry geometrie a rádiusu. Výkonná sendvičová konstrukce vyžaduje během jízdy rychlost a tlak na hranu. V praxi to znamená, že tyto lyže oceníte v rychlosti na tvrdé pistě, na které dokáží pohotově přecházet z oblouku do oblouku s pocitem skálopevné stability. Jsou nesmírně hravé a pohotové, což se osvědčuje zejména na svazích s členitým sklonem. Geometrie FORZA 60 V-TI má super široké rozměry Supersize, díky kterým dosáhnete v oblouku agresivnějšího náklonu s vysokým gripem na hranách. Při výběru se není třeba bát delších délek lyží.

18 990 Kč

Atomic REDSTER Q6 + M 12 GW Sjezdové lyže, tmavě šedá, veľkosť 164

Univerzální sjezdové lyže Atomic REDSTER Q6 + M 12 GW z řady REDSTER Q. Jsou ideální volbou pro lyžaře, kteří milují změny stylu jízdy a preferují celodenní lyžování i na neupravených sjezdovkách. Jsou to lyže které oceníte jak při prvním lyžování na ledovcích, tak v závěru sezóny při slunečných dnech, kdy je sníh na sjezdovkách rozměklý.

17 990 Kč

Head SHAPE E.V5 + PR 11 GW Sjezdové lyže, černá, veľkosť 170

Nové lyže Head SHAPE E.V5 + PR 11 GW jsou zábavné a hravé, snadno se na nich jezdí frontside. Konstrukce zahrnuje dřevěné kompozitní jádro s bočnicemi, které je v přední části vylepšeno technologií EMC společnosti HEAD, jež pohlcuje negativní vibrace a vytváří tak hladší jízdu. ERA 3.0 umožňuje snadné zahájení oblouku díky prohnuté špičce v kombinaci s plným kontaktem hran pro výkon na upraveném sněhu. Hbitý 74mm pas a materiály LYT Tech mají za následek menší únavu při celodenním pobytu na sjezdovce.

13 980 Kč

Head SUPERSHAPE TEAM EASY + JRS 4.5 GW CA Dětské sjezdové lyže, bílá, veľkosť 107

Rodiče vědí, že Head SUPERSHAPE TEAM EASY + JRS 4.5 GW CA optimalizuje rozložení hmotnosti pro stabilitu, rovnováhu a kontrolu. Děti vědí, že díky tomu, carving je s lyžemi Supershape Team Easy snadný, je i lyžování super zábava. Nová technologie HEAD znamená, že tato lehká juniorská lyže má měkký ohyb, což umožňuje oblouk s menší spotřebou energie. Vázání se snadněji nasazuje a sundává a lyže jsou lehké na přenášení. Rodiče i děti mají prospěch z menší únavy, což vede k delším dnům na horách.

5 880 Kč

Head SUPERSHAPE JRS + JRS 4.5 GW CA Dětské sjezdové lyže, bílá, veľkosť 130

Lyže Head SUPERSHAPE JRS + JRS 4.5 GW CA určená na sjezdovky nabízí snadné ovládání. Znamená to rychlé a snadné učení. Dětem, které již znají základy lyžování, pomáhá zdokonalit jejich dovednosti. Díky své stabilitě je to dětská lyže zajišťující rovnováhu a kontrolu i ve vysoké rychlosti. Odolná svrchní vrstva je navržena pro tvrdé nárazy a lyže je díky ní ideální na sjezdovku pro každého, kdo chce s nadšením neustále procvičovat svůj lyžařský um. Ideální pro všechny děti od 8 let, které již získaly pár odznaků z lyžařských škol.

8 180 Kč
-13%

Rossignol NOVA 2S XPRESS + XPRESS W 10 GW B83 Dámské sjezdové lyže, černá, veľkosť 144

Pokud jste technicky méně zdatná lyžařka a chcete si pohodlně zalyžovat s pocitem jistoty, pak jsou dámské lyže Rossignol NOVA 2S XPRESS + XPRESS W 10 GW B83 to pravé. Vychutnáte si klidné ovládání, plynulý přechod z oblouku do oblouku a objevíte pocity z cavingových oblouků. Dřevěné jádro s Capovou konstrukcí zaručuje dlouhou životnost, spolu s LCT konstrukcí přináší komfort do každé jízdy.

6 499 Kč
-13%

Atomic REDSTER X7 RVSK C + M 12 GW Dámské sjezdové lyže, černá, veľkosť 176

Atomic REDSTER X7 RVSK C + M 12 GW jsou lyže, které vědí, co dělají. Stejně jako všechny lyže řady Redster X má i tento model boční krojení Multi Radius Sidecut, které umožňuje přesné oblouky – ať už s dlouhým, nebo krátkým poloměrem, každý oblouk je dokonalý. Technologie Revoshock prověřená Světovým pohárem absorbuje nárazy a vibrace lyží a zajišťuje vyváženou a předvídatelnou jízdu. Redster X7 Revoshock C jsou všestranné lyže určené pro jízdu na sjezdovce, vyrobené s použitím laminátu TI Powered a celodřevěného jádra Power Woodcore pro získání torzní tuhosti a stability. Konstrukce Dura Cap Sidewall přináší novou úroveň držení lyže na hraně a odolnosti po celou sezónu. Dokonalé lyže, po kterých sáhnete, když si chcete užít maximum zábavy na sjezdovce.

18 999 Kč
-19%

Head WC REBELS E-SLR + PRD 12 GW Sjezdové lyže, bílá, veľkosť 156

Head WC REBELS E-SLR + PRD 12 GW jsou vysoce výkonné slalomové lyže s technologií LYT, která šetří hmotnost. Konstrukce zahrnuje celodřevěné jádro a kov v sendvičovém uspořádání Worldcup. Závodní boční krojení a 66 mm široký pas nabízí malý poloměr zatáčení pro přesné a citlivé oblouky. Lyže jsou vybaveny inovativní technologií EMC v přední části lyže, která je navržena pro snížení vibrací a zvýšení stability. Systém vázání Powerrail a DNA vytváří hladké a rychlé lyže pro ambiciózní závodníky.

11 999 Kč
-27%

Kästle RX9 PREM + K12 TRI GW Sjezdové lyže, černá, veľkosť 168

Model Kästle RX9 PREM + K12 TRI GW doplňuje naši oblíbenou řadu RX. Díky nové technologii Kästle Symbio Core s titanalem, dřevěným jádrem a syntetickým absorbérem jsou lyže RX9 nejen lehké, ale také stabilní a odolné. Design také připomíná naši závodní řadu a nabízí sportovním začátečníkům pocit, jakoby lyžovali ve Světovém poháru. Ideální volba pro všechny milovníky sjezdovek, jež hledají lyže, které odpouštějí, ale v žádném případě se nechtějí vzdát známého výkonu Kästle.

12 999 Kč

Head SUPERSHAPE E-RALLY + PRD 12 GW Sjezdové lyže, černá, veľkosť 177

Head SUPERSHAPE E-RALLY + PRD 12 GW jsou ideální hybridní lyže pro zkušené všestranné lyžaře, kteří mají rádi flexibilitu a mohou lyžovat, kamkoli je cesta zavede. Stejně jako zbytek modelů této řady, je i tato lyže vybavena inovativní technologií EMC společnosti HEAD, která snižuje vibrace a zvyšuje stabilitu pro celkově hladší jízdu, a také technologií Graphene pro optimální rozložení hmotnosti a dokonalou rovnováhu a kontrolu. Pokud si ráno nejste jisti, kam daný den zamíříte, model e-Rally se o vás dobře postará v každém terénu.

24 480 Kč

Head E.PURE JOY + JOY 9 GW SLR Dámské sjezdové lyže, šedá, veľkosť 163

Head E.PURE JOY + JOY 9 GW SLR jsou dámské lyže pro středně pokročilé až pokročilé lyžařky díky technologii HEAD Better Balance, díky níž je lyže shovívavější, všestrannější a snadno se na ní zatáčí, protože ženy zaujímají optimální pozici. Lehké jádro a 75mm pas dodávají lyži rychlost na sjezdovce, zatímco díky novému bočnímu krojení lyže odpouští a je přístupná širokému spektru lyžařek.

10 680 Kč

Head WC REBELS E-SPEED PRO + FF 11 GW Sjezdové lyže, tyrkysová, veľkosť 180

Pokročilí až zkušení lyžaři, kteří chtějí výkon závodních lyží Worldcup s all mountain rádiusem, mohou na Head WC REBELS E-SPEED PRO + FF 11 GW pořádně zabrat. Nová konstrukce zkracuje poloměr oblouku, aniž by to bylo na úkor závodního výkonu, takže se lyžaři budou cítit méně unavení při celodenním provádění dlouhých a krátkých oblouků. Závodní konstrukce zahrnuje jádro z jedlového a bukového dřeva, titanal, odolné bočnice a závodní desku Worldcup, která kombinuje sílu a výkon s ovladatelností.

27 180 Kč

Head WC REBELS E-SL + FF 11 GW Sjezdové lyže, bílá, veľkosť 170

Model Head WC REBELS E-SL + FF 11 GW je méně náročný a snadněji se zatáčí, než s jeho staršíím bratrem e-SL Pro, a proto nabízí nadšencům do krátkých zatáček celodenní výkon s menší únavou nohou. Díky novému tvaru špičky je zahájení zatáčky hračka, zatímco technologie EMC snižuje vibrace a vytváří hladkou jízdu. Konstrukce zahrnuje dřevěné jádro a titanal, doplněné bočnicemi z ABS a destičkou HEAD Race Plate Evo.

25 580 Kč