www.sportwings.cz

Peltonen ANTI ICE Přípravek zabraňující namrzání skluznic, , velikost UNI

Zajímavý výrobek Peltonen ANTI ICE Přípravek zabraňující namrzání skluznic, , velikost UNI od spolehlivého výrobce Peltonen snadno pořídíte momentálně na webu za příznivou cenu. Pouze nyní za 450 Kč.
EAN: 6417839050719
Peltonen ANTI ICE Přípravek zabraňující namrzání skluznic
Ověřit dostupnost
Značka: Peltonen
450

Peltonen ANTI ACE je nový fluorový přípravek pro nanogripové a jiné nemazací skluznice. Zabraňuje tvoření námraz a zlepšuje skluzové vlastnosti. Neobsahuje vosk, proto je bezpečný i pro nanogripové skluznice.

Další zboží z kategorie Vosky

Čistič Peltonen NANOGRIP BASE CLEANER je speciálně vyrobený pro skluznice běžek Peltonen G-GRIP a NANOGRIP.

490 Kč

Čistič na Skin lyže Swix SKIN CLEANER odstraňuje nečistoty a zbytky z SKIN BOOST. Čistí mohérové pásy integrované do skluznice, aniž by jakkoli narušoval lepidlo použití v pásu. Používáním čističe vrátíte pásům jejich původní vlastnosti a účinnost při odrazu a skluzu.

499 Kč

Vosk Swix F006L Liquid Fluoro Glider (- 4°C až -15°C) je tekutý vosk s fluorem s širokým teplotním rozsahem pod bodem mrazu. Do všech sněhových podmínek. Vítěz testu norského časopisu o běžeckém lyžování, Skisport.

449 Kč

Sprej Holmenkol NO WAX ANTI ICE + GLIDER SPRAY zabraňuje tvoření námrazy a ledu na odrazové ploše lyží a dodává tak jistotu při stoupání. Aplikace je rychlá a jednoduchá. Sprej je určen pro lyže typu zero, chemical i pro skluznici se šupinami. Svým jemným složením je šetrný k životnímu prostředí.

450 Kč

Impregnace na stoupací pásy Holmenkol SKI TOUR SKIN SPRAY 125 ML. Vhodná pro všechny typy sněhu i teploty.

510 Kč

Přírodní korek Skivo, určený k roztírání vosků (70x50x40 mm).

87 Kč

Taktéž často používaný vosk, a to jak při závodech, tak v turistice. Pokud začne modrý extra klouzat, je na čase aplikovat tenkou vrstvu vosku Swix. Čerstvě napadaný sníh: 0°C. Starý jemnozrnný sníh: -1°C až -3°C.

179 Kč

Smývač vosků ve spreji Swix I61C o objemu 70ml.

199 Kč
Máme v nabídce od značky Peltonen

Dětské lyže Peltonen SONIC STEP + BASIC JR pro nejmenší lyžaře s konstrukcí Airchanel. Pro podporu stoupání je vybavena systémem step (šupinky) bez potřeby mazání stoupacím voskem. Lyže jsou dodávány v setu s namontovaným vázání Rottefella Basic.

2 220 Kč

Dětské lyže Peltonen SONIC STEP + RO BASIC JR + SKI HOLDER pro nejmenší lyžaře s konstrukcí Airchanel. Pro podporu stoupání je vybavena systémem step (šupinky) bez potřeby mazání stoupacím voskem. Lyže jsou dodávány v setu s namontovaným vázání Rottefella Basic.

1 999 Kč

Ochraňte běžky při cestování díky vaku Peltonen na 1 až 2 páry lyží. Běžky udrží v čistotě a bez škrábanců, navíc se vám budou lépe přenášet.

550 Kč

Ochraňte běžky při cestování díky vaku Peltonen na 1 až 2 páry lyží. Běžky udrží v čistotě a bez škrábanců, navíc se vám budou lépe přenášet.

550 Kč
-13%

Běžecké lyže na klasiku se stoupacími pásy Peltonen SET SKINRACE CL STIFF+CLASIC AUTO jsou vynikající tréninkové lyže pro aktivní lyžaře. Tato velmi populární lyže je vybavena nemazací technologií SkinPro Mohair, která umožňuje jednoduchou preparaci a úpravu lyží a nevyžaduje odrazové vosky. SkinPro Mohair nabízí skvělý odraz i skluz za všech sněhových podmínek a ve všech teplotách.

6 899 Kč

Základní lyže pro klasiku určená příležitostným lyžařům. Model Peltonen DELTA je vybaven konstrukcí Air Channel cap. Lyže mají šupiny pro optimální odraz.

2 499 Kč

Čistič Peltonen NANOGRIP BASE CLEANER je speciálně vyrobený pro skluznice běžek Peltonen G-GRIP a NANOGRIP.

490 Kč

Pás na pití Peltonen TERMO s ​​dvojitou tepelnou izolací udrží nápoje chladné/teplé i při dlouhém lyžování. Kapsa na zip. Objem nádržky na pití je 1 litr.

590 Kč