www.sportwings.cz

Swix HIGH SPEED HS07L Skluzný vosk, fialová, veľkosť UNI

Zcela unikátní produkt Swix HIGH SPEED HS07L Skluzný vosk, fialová, veľkosť UNI od známého předního výrobce Swix je k dostání na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Stojí teď u nás 769 Kč.
EAN: 7045952543222
Swix HIGH SPEED HS07L Skluzný vosk
Ověřit dostupnost
Značka: Swix
769

Swix HS07L je tekutý skluzný vosk ve spreji, který může být použit samostatně nebo jako základ pro závodní vosky. Funguje nejlépe, když jsou typické zimní podmínky pod bodem mrazu. Je vhodný na všechny typy sněhů a není citlivý na vlhkost. Sázka na jistotu, protože v daném teplotním rozmezí je jen zřídka překonán srovnatelným parafínovým voskem! Nahrazuje CH6XL.

Další zboží z kategorie Vosky

Taktéž často používaný vosk, a to jak při závodech, tak v turistice. Pokud začne modrý extra klouzat, je na čase aplikovat tenkou vrstvu vosku Swix. Čerstvě napadaný sníh: 0°C. Starý jemnozrnný sníh: -1°C až -3°C.

219 Kč

Impregnace Holmenkol NORDIC SKIN SPRAY 60 ML určená pro úpravu stoupacích pásu pro všechny typy sněhu i teploty.

490 Kč

Taktéž často používaný vosk, a to jak při závodech, tak v turistice. Pokud začne modrý extra klouzat, je na čase aplikovat tenkou vrstvu fialového speciál. Čerstvě napadaný sníh 0C až -3C. Přeměněný jemnozrnný sníh -2C až -6C.

179 Kč

Stoupací vosk Holmenkol FIALOVÝ SPEZIAL má široký rozsah použití od (padajícího) nového sněhu až po jemný starý nebo transformovaný sníh a technický sníh.

350 Kč

Vosk Skivo na jemnozrnný sníh (- 2 °C až + 2 °C). Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při teplotě -2°C až +2°C.

114 Kč

Impregnace na skin lyže Swix SKIN IMPREGNATION 80 ml. Dlouhotrvající vyčištění integrovaných pásů. Odpuzuje vodu a nečistoty. Zabraňuje namrzání pásů a zlepšuje skluz. Riziko namrzání se objevuje především při teplotách okolo bodu mrazu.

499 Kč

Vosk Swix F006L Liquid Fluoro Glider (- 4°C až -15°C) je tekutý vosk s fluorem s širokým teplotním rozsahem pod bodem mrazu. Do všech sněhových podmínek. Vítěz testu norského časopisu o běžeckém lyžování, Skisport.

449 Kč

Skin vosk Swix SKIN AEROSOL vhodný na back country a horskou turistiku. Aplikuje se na stoupací pás. Do všech sněhových podmínek.

389 Kč
Máme v nabídce od značky Swix
-34%

Lehká prošívaná dámská bunda Swix NAVADO PUSH je ideální pro dobrodružství v přírodě i ve městě. Kombinace prošívaného materiálu a strečového flísu na rukávech z ní dělá nezbytného partnera, kterého můžete vzít všude s sebou.

1 699 Kč
-22%

Dětské kalhoty na běžky Swix DYNAMIC byly navrženy pro mladé naděje běžeckého lyžování a všestranné využití. Jsou vyrobeny z pohodlného softshellu vpředu a doplněny pružnými zadními panely tak, aby zajistily maximální svobodu pohybu. Hlavní materiál je lehký a pružný, s reflexními detaily, které zvyšují vaši viditelnost, a tím také bezpečnost. Rozepínání nohavic na zip a elastické zakončení pro optimální pocit pohodlí.

1 999 Kč

Universální roztok na lyže s podporou stoupání, který ošetří skluznici a zajistí lepší skluz. Snadné nanesení díky aplikátoru.

329 Kč

Swix HS10 je skvělý parafín k promazávání nových nebo nově nastrukturovaných lyží, ale i jako tréninkový vosk. Pokud má být použit pro závodní účely, doporučujeme ho překrýt práškem nebo urychlovačem.

459 Kč

Swix PURE SPEED PS10 je skvělý vosk k promazávání nových nebo nově nastrukturovaných lyží do teplých podmínek, ale lze použít i jako ekonomický závodní vosk v dětských či žákovských kategoriích nebo jako tréninkový vosk. Jednoduše se nanáší a dobře se s ním pracuje.

249 Kč
-18%

Dámská bunda Swix CROSS W je klasickým kouskem ze softshellu vhodným do různých tréninkových podmínek. Bunda disponuje lehká termoizolací, elastickým materiálem a vyšším komfortem oproti tradičním tkaným materiálům.

2 199 Kč
-21%

Dámské softshellové kalhoty Swix CROSS vám poskytnout vysoký komfort. Díky softshellu jsou vhodné do různých tréninkových podmínek. Jsou vyrobeny z elastického, lehce termoizolačního materiálu a oproti tradičním tkaným materiálům poskytují vyšší komfort.

1 499 Kč

Hranatý kartáč swix T0157B se používá jako druhý kartáč nebo víceúčelový kartáč na Cera F. Použití na 5 až 10 tahů.

749 Kč