www.sportwings.cz
Nejnovější

Reusch ATTRAKT GRIP EVOLUTION FINGER SUPPORT Fotbalové brankářské rukavice, červená, velikost

Tato rukavice Reusch ATTRAKT GRIP EVOLUTION FINGER SUPPORT má černý latexový grip, který poskytuje spolehlivý úchop a dobrou odolnost. Díky ochrannému systému Finger Support je zaručena spolehlivá prevence před poraněním všech pěti prstů. Nášivka DuraGuard na dlani nabízí další odolnost. Ergonomická konstrukce poskytuje rukavici maximální pohodlí díky přiléhavému střihu Evolution Negative Cut. Vysoce prodyšný síťovaný materiál zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a maximální ventilaci.

1 199 Kč

Reusch MAXI R-TEX XT MITTEN Lyžařské rukavice, modrá, velikost

Povedený model zimních rukavic Reusch MAXI R-TEX XT MITTEN je určen pro ty nejmenší. Dlouhý rukáv dobře chrání proti sněhu a membrána proti vlhkosti. Díky kvalitní izolaci zaručují skvělý tepelný komfort a ruce v suchu po celý den.

799 Kč

Reusch BLASTER GTX Unisex zimní rukavice, černá, velikost

Vyšší řada sportovních rukavic Reusch BLASTER GTX s krátkou manžetou, které skvěle padnou každému.

2 199 Kč

Reusch LUCA R-TEX XT Lyžařské rukavice, černá, velikost

Rukavice Reusch LUCA R-TEX XT jsou skvělou volbou pro sportovní lyžaře. Kvalitní materiály, ze kterých jsou vyrobeny jim poskytují výborné vlastnosti. Jsou voděodolné a udrží vás v teple i při celodenním lyžování.

999 Kč

Reusch MORRIS GORE-TEX Unisex lyžařské rukavice, černá, velikost

Tyto vysoce kvalitní lyžařské rukavice Reusch MORRIS GORE-TEXX kombinují odolnou kozí kůži na dlani se super flexibilním softshellovým backhandem a voděodolnou Gore-Tex membránou.

1 999 Kč

Reusch SNOW KING Zimní rukavice, černá, velikost

Klasické, příjemně teplé a mimořádně prodyšné lyžařské rukavice Resuch SNOW KING se spolehlivou kvalitou.

930 Kč

Reusch ATTRAKT GRIP FINGER SUPPORT Brankářské rukavice, khaki, velikost

Brankářské rukavice Reusch ATTRAKT GRIP FINGER SUPPORT s latexem Reusch Grip nabízí potřebnou přilnavost a dobrou odolnost proti oděru. Ochranný systém Finger Support zaručuje spolehlivou prevenci poranění prstů na všech pěti prstech. AirVentSystem je vysoce prodyšný materiál, který zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu v rukavici. To zaručuje dobrou prodyšnost a činí rukavice ještě pohodlnějšími.

1 099 Kč

Reusch FRANKY R-TEX XT MITTEN Lyžařské rukavice, světle modrá, velikost

Povedený model zimních rukavic Reusch FRANKY R-TEX XT MITTEN je určen pro ty nejmenší. Dlouhý rukáv jako ochrana proti sněhu a membrána proti vodě spolu s kvalitní výplní zaručují skvělý tepelný komfort a suché ruce po celý den. Poutko na ruku snižuje možnost ztráty rukavice.

649 Kč

Reusch BRADLEY R-TEX XT Zimní rukavice, černá, velikost

Pánské zimní rukavice Reusch BRADLEY R-TEX XT mají pohodlný střih a jsou velmi hřejivé. Voděodolná a větruodolná membrána R-TEX® XT udrží vaše ruce v suchu během lyžování.

719 Kč

Reusch ATTRAKT INFINITY FINGER SUPPORT Fotbalové brankářské rukavice, černá, velikost

Brankářské rukavice Reusch ATTRAKT INFINITY FINGER SUPPORT s agresivním černým designem poskytuje dokonalou kombinaci odolnosti a přilnavosti profesionálních výkonů na méně kvalitním povrchu. Latex Reusch Grip Infinity nabízí maximální odolnost a dobrou přilnavost. Díky vysoce kvalitní ochraně prstů zaručuje tato rukavice spolehlivou stabilitu na všech pěti prstech. Střih Evolution Negative Cut s latexovými klíny a měkkým textilním zadním dílem poskytuje velmi pohodlný střih rukavice. Vysoce prodyšný síťovaný materiál zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu.

1 199 Kč

Reusch YETA MITTEN Dámské lyžařské rukavice, černá, velikost

Extra teplé dámské péřové rukavice Reusch YETA MITTEN využijete v nepříznivém mrazivém počasí, ať už na lyžích nebo na výletě v zasněžené krajině. Díky tomu, že jsou rukavice zateplené peřím, se budete cítit úžasně v teple a tím bude zaručen celkový komfort.

2 699 Kč

Reusch BRADLEY R-TEX XT Zimní rukavice, tmavě šedá, velikost

Pánské zimní rukavice Reusch BRADLEY R-TEX XT mají pohodlný střih a jsou velmi hřejivé. Voděodolná a větruodolná membrána R-TEX® XT udrží vaše ruce v suchu během lyžování.

1 199 Kč

Reusch DUKE R-TEX XT JUNIOR Dětské zimní rukavice, černá, velikost

Klasické dětské lyžařské rukavice Reusch DUKE R-TEX XT JUNIOR s voděodolnou membránou ve výrazném designu.

1 099 Kč

Reusch HANNAH R-TEX XT MITTEN Dámské zimní rukavice, černá, velikost

Reusch HANNAH R-TEX XT MITTEN jsou nepromokavé, stejně jako prodyšné a extra teplé softshellové rukavice s charakteristickým jemným designem a nastavitelným řemínkem.

1 399 Kč
-35%

Reusch PAULINE GTX Lyžařské rukavice, černá, velikost

Mimořádně teplé a měkké rukavice Reusch PAULINE GTX jsou dodávány s odolnou dlaní z kozí kůže, flexibilním softshellem a vysoce kvalitní membránou GORE-TEX®.

1 699 Kč

Reusch ANNA VEITH R-TEX XT Lyžařské rukavice, černá, velikost

Elegantní, extra měkké a extra teplé rukavice Reusch ANNA VEITH R-TEX XT nabízí maximální komfort za všech podmínek. Kožená dlaň poskytuje dobrý úchop a dlouhou životnost. Celkový design rukavice je střídmý a můžete je tak kombinovat ke každému outfitu.

1 899 Kč

Reusch FEBE R-TEX XT Lyžařské rukavice, tmavě šedá, velikost

Sportovní a extra teplé rukavice Reusch FEVER R-TEX XT s výbornou voděodolností mají výplň z pravého prachového peří, takže se nemusíte bát ani těch největších mrazů. Rukavice nabízí nejvyšší komfort a tepelnou pohodu i během velmi nepříznivých klimatických podmínek.

1 599 Kč

Reusch AIMEÉ R-TEX XT JUNIOR Lyžařské rukavice, černá, velikost

Voděodolné a extra teplé dětské rukavice Reusch AIMEÉR R-TEX XT JUNIOR se skvěle hodí jak na lyžovačku, tak na ostatní aktivity ve sněhu. Voděodolná membrána se postará o sucho a kvalitní zateplení o dostatečnou izolaci, aby byly ruce v pohodlí.

1 099 Kč

Reusch LOREDANA STORMBLOXX TOUCH-TEC Dámské lyžařské rukavice, černá, velikost

Napůl sportovní, napůl elegantní, ale 100% módní rukavice Reusch LOREDANA STORMBLOXX TOUCH-TEC jsou perfektní na zimu, příjemně měkké a hřejivé, 100% větruodolné, touchtec pro ovládání mobilním zařízením.

1 299 Kč

Reusch LAILA Dámské lyžařské rukavice, šedá, velikost

Dámské lyžařské rukavice Reusch LAILA udrží vaše ruce v teple. Mají koženou vazbu a jsou extra prodyšné, teplé a větruodolné. Díky možnosti regulace zápěstí vám jistě skvěle padnou.

1 199 Kč

Reusch ATTRAKT INFINITY FINGER SUPPORT Pánské brankářské rukavice, černá, velikost

Rukavice Reusch ATTRAKT INFINITY FINGER SUPPORT poskytují dokonalou kombinaci odolnosti a přilnavosti profesionálních výkonů na umělé trávě. Latex Reusch Grip Infinity nabízí maximální odolnost a dobrou přilnavost. Díky vysoce kvalitní ochraně prstů nabízí tato rukavice spolehlivou stabilitu na všech pěti prstech. Střih Evolution Negative Cut s latexovými klíny a měkkým textilním zadním dílem poskytuje velmi přesné padnutí. Vysoce prodyšný síťovaný materiál zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu.

1 200 Kč

Reusch MARISA Dámské zimní rukavice, bílá, velikost

Klasická lyžařská rukavice MARISA od značky Reusch nabízí spolehlivou kvalitu, přiměřené teplo a vysokou prodyšnost. Díky tomu vám poskytne komfort po celý den strávený na svahu.

549 Kč

Reusch BABYTECH Dětské zimní rukavice, modrá, velikost

Dětské zimní rukavice Reusch BABYTECH jsou extra hřejivé a vyznačují se super intuitivním 360° vstupním systémem, díky kterému se velmi lehce oblékají. Voděodolný materiál udrží děti v suchu po celý den.

1 399 Kč

Reusch ATTRAKT SOLID JR Dětské brankářské rukavice, modrá, velikost

Rukavice Reusch ATTRAKT SOLID JR jsou vyvinuté pro rekreační brankáře, kteří požadují produkt s dlouhou životností. Dlaňová pěna Reusch Solid se syntetickým latexem nabízí skvělou odolnost na umělé trávě a tvrdém povrchu. Díky technologii ThumbFlex je optimalizována flexibilita palce a ergonomický tvar.

499 Kč

Reusch ATTRAKT SOLID Pánské brankářské rukavice, modrá, velikost

Rukavice Reusch ATTRAKT SOLID jsou vyvinuté pro rekreační brankáře, kteří požadují produkt s dlouhou životností. Dlaňová pěna Reusch Solid se syntetickým latexem nabízí skvělou odolnost na umělé trávě a tvrdém povrchu. Díky technologii ThumbFlex je optimalizována flexibilita palce a ergonomický tvar.

599 Kč

Reusch REUSCH ALAN JUNIOR Zimní rukavice, černá, velikost

Juniorské lyžařské rukavice Reusch ALAN JUNIOR nabízí skvělou prodyšnost a větruodolnost. Díky těmto vlastnostem budou děti v pohodlí po celý strávený na svahu.

399 Kč

Reusch OUTSET R-TEX XT Unisex lyžařské rukavice, černá, velikost

Tyto klasické a spolehlivé lyžařské rukavice Reusch OUTSET R-TEX XT s robustním skořepinovým materiálem a stahovacím páskem jsou zaručeně voděodolné a příjemně měkké.

1 299 Kč

Reusch ATTRAKT STARTER SOLID JR Dětské brankářské rukavice, oranžová, velikost

Rukavice Reusch ATTRAKT STARTER SOLID JR jsou vyvinuté pro začínající brankáře, kteří požadují produkt s dlouhou životností. Dlaňová pěna se syntetickým latexem nabízí skvělou odolnost na trávě a tvrdém povrchu.

399 Kč

Reusch ATTRAKT FREEGEL SILVER Pánské brankářské rukavice, modrá, velikost

Rukavice Reusch ATTRAKT FREEGEL SILVER jsou vybaveny velkoobjemovým latexem Grip Silver pro vynikající absorpci nárazu, dobrou přilnavost a spolehlivou odolnost proti oděru. Tento latex německé výroby nabízí velmi dobré úchopové vlastnosti a mimořádně měkký dotek. Nová přepracovaná silikonová aplikace Freegel na vrchní straně se stovkami samostatných malých gumových prvků poskytuje vysokou flexibilitu a lehkost a zároveň potřebnou oporu a stabilitu pro chytání a údery. Skvělý komfort nošení a prodyšnost za všech povětrnostních podmínek je zaručena.

1 399 Kč
-14%

Reusch ATTRAKT SILVER JUNIOR Dětské brankářské rukavice, šedá, veľkosť 3

Vysoce pohodlné juniorské rukavice Reusch ATTRAKT SILVER JUNIOR s dobrou přilnavostí! Tento model je vybaven novým latexem Reusch Grip Silver. Díky výrazně zvětšenému objemu a měkkosti tento latex německé výroby zaručuje vynikající absorpci nárazů, dobrou přilnavost a spolehlivou odolnost proti oděru. Navíc latexová nášivka DuraGuard na spodní části dlaně zvyšuje odolnost.

599 Kč

Reusch PROFI SL Lyžařské rukavice, černá, veľkosť 9.5

Jsou jednoduše dokonalé. Velmi oblíbený model profesionálních rukavic, to jsou Reusch PROFI SL. Mají kvalitní koženou dlaň, měkké ochranné prvky kloubů ruky a materiály jsou moderně zkombinované. Rukavice skvěle poslouží náročným lyžařům a jejich konstrukce zaručí maximální pohodlí při nošení po celý den.

3 449 Kč

Reusch TESSA STORMBLOXX™ Zimní rukavice, černá, veľkosť 6.5

Komfort se snoubí s vynikajícím designem. Tyto mimořádně teplé a větruodolné dámské rukavice Reusch TESSA STORMBLOXX™ vám poskytnou vše, co potřebujete pro celodenní lyžování. Udrží vaše ruce v teple a díky membráně Stormbloxx™ slouží jako ochrana proti větru. Kromě toho je rukavice vodoodpudivá, vysoce prodyšná a rychleschnoucí. Váš dokonalý společník pro nezapomenutelný lyžařský den.

1 990 Kč

Reusch BOLT GTX JUNIOR Lyžařské rukavice, černá, veľkosť 6.5

Kvalitní juniorská rukavice Reusch BOLT GTX JUNIOR nabízí výbornou izolaci proti teplu a nepromokavou membránu GORE-TEX. Delší krytí v oblasti zápěstí zabrání pronikání sněhu do rukávů a pomocí pásku na suchý zip si rukavici dobře zafixujete na ruce.

799 Kč

Reusch FRANCI R-TEX XT MITTEN Dětské zimní rukavice, modrá, veľkosť 1

Dětské zimní rukavice Reusch FRANCI R-TEX XT MITTEN s hravými designovými prvky jsou nepromokavé a velmi hřejivé. Rukavice udrží v suchu a teple všechny malé závodníky.

749 Kč

Reusch XAVIERA R-TEX XT Lyžařské rukavice, šedá, veľkosť 7

Promyšlený model lyžařských rukavic Reusch XAVIERA R-TEX XT je dodáván speciálně pro Sportisimo. Nabízí moderní poutavý vzhled, velmi příjemný svrchní materiál a stahovací systém nad zápěstím. Nechybí ani membrána proti vodě.

699 Kč

Reusch FRANKY R-TEX XT MITTEN Lyžařské rukavice, růžová, veľkosť 1

Povedený model zimních rukavic Reusch FRANKY R-TEX XT MITTEN je určen pro ty nejmenší. Dlouhý rukáv jako ochrana proti sněhu a membrána proti vodě spolu s kvalitní výplní zaručují skvělý tepelný komfort a suché ruce po celý den. Poutko na ruku snižuje možnost ztráty rukavice.

749 Kč
-13%

Reusch BOLT GTX JUNIOR MITTEN Lyžařské rukavice, tmavě šedá, veľkosť 5.5

Jeden z nejlépe prodávaných modelů juniorské kolekce v provedení mitten, to jsou rukavice Reusch BOLT GTX JUNIOR MITTEN. Zimní rukavice nabízí vyšší rukáv jako ochranu proti sněhu společně a s membránou Gore-Tex a moderním designem uspokojí každého juniora.

999 Kč

Reusch SASKIA TOUCH-TEC Dámské zimní rukavice, černá, veľkosť 6.5

Dámské zimní rukavice Reusch SASKIA TOUCH-TEC jsou elastické, větruodolné a hřejivé. Díky speciálnímu potisku na špičce palce a ukazováčku můžete v rukavicích používat dotykové displeje. Rukavice můžete využívat při chladnějším počasí na turistiku, kolo i volný čas trávený například na vánočních trzích.

1 149 Kč

Reusch XAVIERAR-TEXXT Lyžařské rukavice, šedá, veľkosť 6.5

Promyšlený model lyžařských rukavic Reusch XAVIERA R-TEX XT je dodáván speciálně pro Sportisimo. Nabízí moderní poutavý vzhled, velmi příjemný svrchní materiál a stahovací systém nad zápěstím. Nechybí ani membrána proti vodě.

699 Kč

Reusch LOREDANA TOUCH-TEC Dámské lyžařské rukavice, černá, veľkosť 6

Dámské lyžařské rukavice Reusch LOREDANA TOUCH-TEC vám zajistí maximální eleganci a funkčnost. Mají měkkou a teplou izolaci. Jsou větruodolné, prodyšné a hřejivé.

1 199 Kč