www.sportwings.cz

Lifefit TRAINER Závěsný posilovací systém, tmavě zelená, velikost UNI

Unikátní kus Lifefit TRAINER Závěsný posilovací systém, tmavě zelená, velikost UNI od kvalitní značky Lifefit máte možnost koupit aktuálně na webu za skvělou cenu! Stojí teď u nás 799 Kč. EAN: 4891223129496
Lifefit TRAINER Závěsný posilovací systém
Více informací »
Značka: Lifefit
799
Popis

Závěsný posilovací systém Lifefit TRAINER slouží ke kondičnímu cvičení a intenzivnímu posilování vlastní hmotností a odporem. Systém se skládá z popruhů a přezek, díky kterým jde snadno uchytit na strom či jiný opěrný bod. Systém je vhodný k posilování rukou, nohou, břišních a zádových svalů a na protahování celého těla. Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování proti vlastní hmotnosti se rychle stal velice oblíbeným druhem posilování u všech typů uživatelů, hlavně pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady. Jednoduchá instalace a používání dělají z posilovacích popruhů ideální všestranné posilovací zařízení. Závěsné posilovací popruhy nastavitelné umožňují efektivně posilovat svalstvo celého těla doma, v tělocvičně i v přírodě.

Další zboží z kategorie Fitness

Pánské tréninkové kraťasy značky Reebok WORKOUT READY MELANGE KNIT SHORT pozvednou váš trénink na další úroveň. Malé logo Vector odkazuje na sportovní tradici značky. Strečový materiál vás nebude omezovat v žádném pohybu. Tyto kraťasy z vás udělají pravého sportovce.

399 Kč
SHARP SHAPE SLAM BALL 10KG Medicinbal

Tento medicinbal Sharp Shape SLAM BALL 10KG je ideální jak do profesionálních posiloven, tak i na venkovní cvičení. Je odolný vůči nárazům, a to především díky tlustým gumovým stěnám. Můžete ho nafukovat i vyfukovat dle potřeby a tím si určovat náročnost cvičení. Uvnitř se nachází sypký obsah, který zlepšuje také vaši stabilitu a zapojuje při tréninku více svalů než obyčejný medicinbal.

629 Kč

Chromová ocelová tyč Sveltus MEN’S OLYMPIC BAR 220 CM x 50 MM ideální pro crossový trénink, vzpírání, silový trojboj a profesionální vzpírání. Umožňuje provádět mrtvé tahy, dřepy a tlaky. 190 kpsi. 6000 kapek, 8 jehlových ložisek s mosazným kroužkem. Zastavovací kotouče nejsou součástí dodávky. Údržba: – Čištění lišty: Křída a váš pot mohou způsobit rezavé skvrny na liště, zejména na rýhování (rukojeť). U jednotlivců a jednou až dvakrát týdně u profesionálů je nutné bar vyčistit kartáčkem po každém použití.

5 499 Kč
YOGGYS YOGA BELT Protahovací pásek

Jógový pásek YOGGYS je velmi užitečná a nedoceněná pomůcka, která má potenciál prohloubit jógovou, či jinou strečinkovou praxi jak začátečníků tak i pokročilých. Lze využít pro ještě lepší provedení ásan, pro získání větší flexibility či jako svou prodlouženou ruku v pozicích, pro které ještě nejsme dostatečně flexibilní. Vyroben z bavlny a polyesteru.

450 Kč
Máme v nabídce od značky Lifefit
Lifefit GUMOVÝ KROUŽEK Gumový kroužek

Jednoduchý a účinný posilovač prstů. Posilovací kolečko od značky Lifefit může sloužit také jako relaxační a antistresová pomůcka. Posilovací kolečko je naprosto skladné a vejde se do každé kapsy. Můžete jej použit při každé volné chvilce a to kdekoliv.

39 Kč
Lifefit BENCH S2 EXPANDER Šikmá lavice s expandéry

Klasická šikmá lavice Lifefit BENCH S2 je vybavena expandéry navíc a je ideální pomocník při posilování břišních svalů. Díky jednoduchému systému si na lavici můžete během chvíle změnit nastavení sklonu do čtyřech úrovní. Lavice je vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé sportovce.

1 990 Kč
Lifefit RELAX Masážní pistole

Masážní pistole Lifefit RELAX pomáhá zmírnit svalové napětí a ztuhlost. Zvyšuje rozsah pohybu a zlepšuje cirkulaci krve. Pistole je vhodná pro regeneraci svalů a zmírnění křečí vzniklých intenzivní fyzickou aktivitou.

1 299 Kč
Lifefit BENCH S2 Šikmá lavice

Klasická šikmá lavice Lifefit BENCH S2 je ideální pomocník při posilování břišních svalů. Díky jednoduchému systému si na lavici můžete během chvíle změnit nastavení sklonu do čtyřech úrovní. Lavice je vhodná pro úplné začátečníky i pokročilé sportovce.

1 890 Kč