www.sportwings.cz

Tunturi S40F COMPETENCE Cyklotrenažér, černá, velikost UNI

Diskontní produkt Tunturi S40F COMPETENCE Cyklotrenažér, černá, velikost UNI od výrobce Tunturi máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce extra výhodně. Nyní za 19 990 Kč.
EAN: 8717842028520
Tunturi S40F COMPETENCE Cyklotrenažér
Ověřit dostupnost
Značka: Tunturi
19 990 21 990 Kč Sleva -9%

Sprintujte doma s cyklotrenažérem S40F COMPETENCE. Trenažér má robustní rám s velkým a těžkým setrvačníkem, který poskytuje dokonalý trénink. Kolo nemá volnoběžku a odpor lze nastavit elektronicky ve 32 úrovních. Díky různým programům je trénink s tímto kolem ještě zábavnější, ale také náročnější. Na displeji monitoru vidíte rychlost, vzdálenost, otáčky a spálené kalorie. Sedlo a řídítka lze nastavit vertikálně i horizontálně. Pedály mají nožní popruhy, abyste měli nohy při šlapání stabilní. Samozřejmostí tohoto modelu je držák na láhev, abyste měli vždy po ruce dostatek vody nebo sportovního nápoje. Mějte pod kontrolou svou tepovou frekvenci pomocí ručních senzorů nebo pomocí bezdrátového přijímače tepové frekvence. Je pro vás jízda na kole nuda? Zpříjemněte si ji během cvičení sledováním svého oblíbeného seriálu nebo dobrého filmu. Na horní straně monitoru je držák, kam umístíte tablet nebo smartphone.

Další zboží z kategorie Fitness

Klasické švihadlo s plastovým madlem Fitforce JUMP ROPE slouží jako pomůcka pro všestranné kondiční cvičení.

59 Kč

Jednoduché dámské sportovní tílko O’Neill ACTIVE TANKTOP přiléhavého střihu si naprosto zamiluješ pro tvé dny strávené ve fitku. Sportovní střih zad ti nebrání v pohybu a materiál je příjemný na dotek.

399 Kč

Pogumovaný nakládací kotouč Fitforce PLR 2,5 KG x 30 MM je ideální pro domácí cvičení. Využijete ho jak na cvičení s osou o průměru 3 cm, tak i samostatně pro cviky na celé tělo.

99 Kč

Dětské tílko Head BORAN z příjemného a elastického materiálu je vhodné pro nejrůznější sportovní aktivity nebo volnočasové nošení.

149 Kč

Obouruční nakládací tyč Fitforce BC 1190 x 30 MM s chromovaným a zdrsněným povrchem o průměru 30 mm. Konce tyče jsou opatřeny kovovými šroubovacími zámky.

719 Kč

Posilovací kolečko Venum CHALLENGER ABS WHEEL je jednoduchá, ale velmi efektivní tréninková pomůcka. Při tréninku zapojujete všechny břišní svaly. Díky malým rozměrům je lehké a snadno přenosné, díky tomu je ideální pro cvičení kdekoli budete potřebovat.

499 Kč

Všestranný válec Sharp Shape FOAM ROLLER 45 vám poslouží při cvičení jógy, pilates i během rehabilitačních cviků. Při tréninku s vlastní hmotností napomáhá zpevňovat svalstvo a rozvíjí tělesnou stabilitu. Produkt je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií. Cvičit s ním mohou také děti, ty bude bavit hra s rovnováhou. Méně flexibilním sportovcům produkt pomůže provádět náročnější cviky, do kterých by se bez pomoci dostávali jen obtížně. Použitím tohoto pěnového lehkého válce Sharp Shape o průměru 15 cm zapojíte hluboký stabilizační systém a zároveň masírujete celé své tělo. Jednoduchý na použití, přesto pomáhá k úspěchům.

399 Kč

Jednoruční nakládací osa Fitforce BC 355 x 30 MM s chromovaným a zdrsněným povrchem o průměru 30 mm. Konce tyče jsou opatřeny kovovými šroubovacími zámky.

299 Kč
Máme v nabídce od značky Tunturi

Chcete si udržet pevné a pružné tělo, ale po náročném dni je často těžké najít čas a energii na cestu do posilovny? Poznáváte se v tom? Pak si jednoduše pořiďte kvalitní posilovnu k vám domů.Multifunkční posilovna Tunturi HG20 HOME GYM má všechny tréninkové funkce potřebné pro dobrý a intenzivní trénink. Například tato domácí posilovna má vysokou kladku s ohnutou tyčí a nízkou kladku s rovnou tyčí, které udělají váš trénink rozmanitější. Nároční sportovci ocení možnost cvičení se speciálním veslařským úchopem či tricepsovým lanem. Na kladky lze také snadno připevnit další tréninkové adaptéry. Domácí posilovna nabízí intenzivní trénink paží a prsních svalů. Vpředu má zároveň trenažér na posilování nohou. Tato posilovací stanice má 12 závaží po 5 kg.

16 990 Kč

Tunturi CARDIO FIT B35 je kvalitní rotoped určen do ryze domácího prostředí. Odpor je vytvářen magnetickou brzdou, která je regulována manuálním otočným regulátorem v rozmezí 1-8. Šlapací miskový střed disponuje plastovými pedály s nastavitelnými řemínky. Sedlo je výškově nastavitelné a u řídítek lze měnit sklon, aby váš trénink byl maximálně komfortní. Součástí výbavy jsou transportní kolečka pro snadnější manipulaci v prostoru a vyrovnávače nerovnosti pro maximální stabilitu a komfort při tréninku.

5 990 Kč

Hledáte kompaktní cvičební trenažér? Chcete se jednoduchým způsobem stále hýbat nebo potřebujete rehabilitovat po úrazu? Rádi byste procvičili svaly paží a nohou? Pak je tento minibike Tunturi CARDIO FIT M30 vaší nejlepší volbou. Je kompaktní a lze jej použít kdekoli. Minibike disponuje LCD monitorem se zobrazením času, vzdáleností a kalorií. Bezproblémový chod a umístění zajišťuje provoz na baterie. Mezi další výhody tohoto pohybového trenažéru bezpochyby patří snadné přemisťování a skladování.

1 990 Kč
-22%

Chcete cvičit a posilovat horní část těla? Pro cvičení s vlastní vahou na pevném, stabilním stroji vám bude ideálním tréninkovým partnerem stojanová hrazda Tunturi PT20 POWER TOWER. Ta je i díky svému dobrému skladování ideální zařízení pro domácí použití! Skvělá věc na tomto stroji je, že pro intenzivní trénink nepotřebujete závaží ani složité vybavení. Jednoduše cvičte s váhou vlastního těla. V horní části stroje najdete tyč pro přitahování. Použijte střídavě úzký a široký úchop, abyste se zaměřili na různé svalové skupiny v horní části těla. Rukojeti a opěrky rukou uprostřed jsou vhodnými úchopy pro zvedání kolen či zvedání nohou. Hrazda je mimořádně pohodlná. Například opěrky rukou jsou opatřeny pěnovou výplní a potaženy umělou kůží. Je také ideální pro kliky. Vpředu jsou dvě speciální nasazovací podpěry. Díky těmto podpěrám je snadné zaujmout dobrou pozici push-up. Pracujte na silné, pružné a zdravé horní části těla pomocí své tělesné hmotnosti.

5 990 Kč
-5%

Potah na gymnastický míč Tunturi COVER 65 CM funguje jako obal, se kterým uděláte ze svého gymnastického míče kancelářskou židli. Kryt stabilizuje míč a zabraňuje tomu, aby se kutálel, když uživatel vstane. Materiál lze jednoduše prát v pračce. Se zipem zavřete kryt míče a začne plnit svou funkci.

1 090 Kč
-15%

Hledáte náročný a rozmanitý trénink? Rádi si stanovíte jasné cíle? Objevte eliptický trenažér Tunturi PERFORMANCE C50 R se zadním pohonem, různými programy a se zpětnou vazbou. Tento eliptický trenažér je vybaven silnými a profesionálními strojovými ložisky. Rozsáhlý monitor zvládne mnoho funkcí a s integrovaným držákem na tablet a bluetooth připojením můžete používat různé aplikace. Fitness na eliptickém trenažéru je efektivní. V jeden moment zapojíte všechny svalové skupiny jedním plynulým pohybem. S rotační hmotou 28 kg můžete vyvinout výkon až 350 Wattů. Vyberte si z 20 programů nebo trénujte s konstantní úrovní odporu. Vestavěný ergometr reguluje a měří výkon. Monitor zobrazuje všechny informace včetně rychlosti, vzdálenosti, počtu otáček a spálených kalorií. Svou tepovou frekvenci zaznamenáte pomocí ručních senzorů nebo pomocí bezdrátového přijímače tepové frekvence. Naklápěcí monitor, nastavitelné komfortní pedály, ergonomické rukojeti, zadní pohon s kratším a strmějším zdvihem, to vše najdete při cvičení. Trénujte, kde chcete. Stroj disponuje transportními kolečky ve spodní části, které se strojem umožňují snadnou manipulaci.

24 990 Kč
-18%

Intenzivní trénink s jasnými cíli, to je rotoped Tunturi E60 PERFORMANCE. Vyberte si mezi různými programy s rozsáhlými funkcemi a se zpětnou vazbou. Jděte za svými cíly a ambicemi. Trénujte jako profesionál u vás doma. S rotační hmotou 14 kg vyvinete maximální výkon 440 Wattů. Vyberte si z 32 úrovní odporu nebo postupujte podle jednoho z 20 programů. Jak doma, tak pro profesionální použití, s E60 dosáhnete cvičení přizpůsobenému vám přímo na míru. S ergometrem si krok za krokem nastavujete různé zatížení. Tímto způsobem vždy trénujete dle vlastního uvážení a potřeb. Pohodlné sedlo můžete nastavit vertikálně i horizontálně. Víceúchopová řídítka můžete naklonit do požadované polohy. Dokonce i monitor je nastavitelný. Popruhy na nohy ergonomicky tvarovaných protiskluzových pedálů jsou nastavitelné tak, abyste měli nohy při šlapání stabilní. S držákem na láhev a dodávanou lahví máte vždy po ruce dostatek vody nebo sportovního nápoje. Nepřekračujte své limity a sledujte svou tepovou frekvenci pomocí ručních senzorů nebo pomocí bezdrátového přijímače tepové frekvence. Na monitoru můžete sledovat nejdůležitější parametry: čas, rychlost, vzdálenost, počet otáček, srdeční frekvenci. Kromě toho sledujte samozřejmě také počet spálených kalorií.

19 990 Kč

Silikonové mozolníky Tunturi CROSS FIT GRIP jsou vyrobeny tak, aby zakryly celou dlaň i při roztažení prstů. Grip je přichycen k ruce na zápěstí, kde je suchý zip s omotávkou. Tyto mozolníky jsou vhodné pro Street workout, Crossfit a další sportovní disciplíny, kde jsou hrazdy, kruhy a další gymnastické prvky.

399 Kč