www.sportwings.cz

Laceto DEXTER Sluneční brýle, tyrkysová, velikost UNI

Exkluzivní kus Laceto DEXTER Sluneční brýle, tyrkysová, velikost UNI od této skvělé značky Laceto máte možnost najít právě nyní za zcela nejnižší cenu. Nyní za 699 Kč. EAN: 8595238815950
Laceto DEXTER Sluneční brýle
Více informací »
Značka: Laceto
699
Popis

Tyrkysové sluneční brýle Laceto DEXTER pro sport i běžné nošení. Brýle mají matný tyrkysový rámeček s dynamickým designem, který doplňují černé detaily. Skla brýlí DEXTER jsou růžová REVO s filtrem kategorie S3. Tento filtr propouští pouze 8-18% slunečního světla a brýle jsou ideální do slunečných letních dnů. Pro nejpohodlnější nošení mají tyto sluneční brýle nastavitelný nosník a snadno si jej přizpůsobíte, aby vám brýle krásně seděly.

Další zboží z kategorie Sportovní
Finmark FNKX2301 Sportovní sluneční brýle s polarizačními čočkami

Sportovní brýle Finmark FNKX2301 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

629 Kč
Finmark FNKX1912 Sportovní sluneční brýle

Tyto sportovní sluneční brýle Finmark FNKX1912 z odolného polykarbonátu ochrání vaše oči před UV zářením a jsou vhodné pro různé sportovní aktivity. Jejich jednoduchý tvar a design vás určitě zaujmou.

449 Kč
Oakley ENCODER Sluneční brýle

Model Oakley ENCODER inspirovaný řeckým bohem Apollem, který se sám dobře orientoval v mnoha činnostech a stejně tak tento tvar brýle je postaven na potřebách více sportů jako jízda na kole, baseball, golf nebo běh. Nová technologie čočky HDO+ a Freeform (volný tvar čočky) s vestavěným nosníkem celkově optimalizuje správné usazení a přizpůsobení obličeji a optické vlastnosti.

6 649 Kč
Laceto TOAD Sportovní sluneční brýle

Sluneční brýle Laceto TOAD. Brýle mají matný plastový rámeček doplněný černými detaily. Celkový dojem doplňují zelená REVO skla s kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Díky filtru brýle TOAD propouští jen 8-18% slunečního světla.

399 Kč
Máme v nabídce od značky Laceto
Laceto NUKE Sluneční brýle

Sluneční brýle značky Laceto NUKE pro sport i běžné nošení. Jsou vybaveny kouřovými zrcadlovými skly a protiskluzovými koncovkami a nosníky v oranžové barvě. Kategorie podle stupně protisluneční ochrany je na třetí úrovni a použité filtry jsou 100% UVA,UVB a UVC.

299 Kč
Laceto TOBIAS Polarizační sluneční brýle

Polarizační sluneční brýle Laceto TOBIAS. Brýle mají černý polastový rámeček s dekorativním rýhováním a kovovým štítkem s rytým logem Laceto. Skla brýlí TOBIAS jsou kouřová polarizační. Filtr skel má kategorii S3 – tmavý filtr propouštějící 8-18% slunečního záření. Polarizační skla chrání oči před odraženým slunečním světlem, což se hodí hlavně při jízdě po dešti či v zimě, kdy se světlo odráží od sněhu.

399 Kč
Laceto BOB Polarizační sluneční brýle

Elegantní polarizační sluneční brýle Laceto BOB s černým plastovým rámečkem a polarizačními kouřovými skly. Filtr skel má kategorii S3 – tmavý filtr propouštějící 8-18% slunečního záření. Polarizační skla chrání oči před odraženým slunečním světlem, což se hodí hlavně při jízdě po dešti či v zimě, kdy se světlo odráží od sněhu.

449 Kč
Laceto LUCIO Sluneční brýle

Módní sluneční brýle LUCIO značky Laceto. Matný černý rám s detaily v barevném provedení, REVO skla. Vhodné na běžné nošení i sport.

399 Kč