www.sportwings.cz
Nejnovější
-28%

Alpina Sports 5W1NG Q Sluneční brýle, žlutá, veľkosť UNI

Sportovní brýle Alpina sports 5W1NG s magnetickým uchycením výměnných voduodpudivých zrcadlových zorníků. Zorníky mají také polarizační filtr Quattroflex, který zvyšuje kontrast barev a odstraňuje odlesky. Pro komfortnější usazení mají brýle jak seřizovatelné nosníky, tak také nožičky, jejichž spojení se zorníky zajišťují nastavitelné klouby. Tím je možné obroučky zorníků nastavit do několika úhlů a zajistit si pohodlnější usazení. Koncovky nožiček brýlí jsou z tvarovatelného materiálu, které je možné ohýbat a tím je ještě lépe zafixovat.

2 499 Kč

Laceto DIEGO Sportovní sluneční brýle, bílá, veľkosť UNI

Sportovní brýle Laceto DIEGO White jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Matný bílý rámeček skvěle doplňují růžové detaily a v kombinaci s růžovými REVO skly jde o neporazitelnou kombinaci. Růžová REVO skla mají kategorii filtru S2 a jsou vhodné pro použití i za snížených světelných podmínek. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček a nosník. Pro pohodlné nošení mají brýle nastavitelný tvar nosníku. Díky tomu vám budou skvěle sedět.

399 Kč

Alpina Sports ROCKET YOUTH Sluneční brýle, šedá, veľkosť UNI

Juniorské sportovní brýle Alpina ROCKET YOUTH jsou moderní brýle, které vychází z velmi oblíbeného dospělého modelu ROCKET. Brýle mají zrcadlové zorníky a umožňují individuální seřízení šířky nosníku dle velikosti vaší hlavy tak, aby vám jejich nošení bylo maximálně příjemné a pohodlné.

1 299 Kč

Laceto ENJI Polarizační sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Polarizační sluneční brýle značky Laceto ENJI s černým rámečkem. Brýle jsou vybaveny polarizačními kouřovými skly s propustností 8-18%. Polarzační brýle ENJI jsou vhodné na sport i běžné nošení.

399 Kč
-33%

Uvex SPORTSTYLE 228 Sluneční brýle, bílá, veľkosť UNI

Model Uvex SPORTSTYLE 228 s odnímatelným rámečkem zcela jistě na první pohled upoutá pozornost svým ostrým a moderním designem, ať už při sportu nebo v každodenním životě. Technologie Supravision® zajistí dokonalé vidění i v nepříznivých podmínkách – brýle pokrývá speciální vrstva, která brání zamlžení skel. Měkký nastavitelný nosník a za studena tvarovatelné měkké koncovky straniček zaručí stabilní a bezpečné držení – brýle se ani nehnou! Díky technologii Easy to clean brýle očistíte bez sebemenšího problému, nechtěnému mlžení zabrání ventilačními otvory. Se 100% UVA, UVB a UVC ochranou.

1 999 Kč
-9%

4KAAD BEAT RACE Sportovní sluneční brýle, růžová, veľkosť UNI

Sportovní brýle 4KAAD BEAT RACE z prémiové kolekce sportovních brýlí beat jsou maximálně lehké, určené pro aktivní výkonnostní sportovce v cyklistice, triatlonu a lyžování.

1 599 Kč

4KAAD PULSE ACTIVE Sportovní sluneční brýle, růžová, veľkosť UNI

Prémiové sportovní brýle pro závody, trénink i volný čas 4KAAD PULSE ACTIVE. Užijte si skvělý den s lehkými sportovními brýlemi.

1 330 Kč
-29%

Oakley SUTRO LITE Sluneční brýle, zlatá, veľkosť UNI

Sluneční brýle Oakley SUTRO LITE skvěle padnou ke každému oblečení a spolehlivě ochrání před slunečním zářením. Disponují velmi lehkým, vysoce odolným rámem z materiálu O-Matter™. Díky tomu jsou vysoce odolné, pružné a zároveň díky tomu materiál neztmavne pod vlivem slunečních paprsků. Rám dále disponuje systémem Three-Point Fit, který zaručuje celodenní pohodlí bez bodů nadměrného tlaku a s tím spojené bolesti hlavy.

3 799 Kč
-5%

Oakley ENCODER STRIKE VENTED Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Na základě poznatků od atletů týmu Oakley designéři spojili funkční potřeby s prvky dědictví značky a vytvořili model ENCODER STRIKE VENTED, který nabízí prémiové řešení pro sportovce, kteří hledají špičkový výkon. Ventilace slunečních brýlí zároveň umožňuje optimální proudění vzduchu. Rám je vyroben z materiálu O Matter™, který poskytuje pevnost, pohodlí a odolnost.

5 199 Kč
-31%

Oakley JAWBREAKER Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Dokonalý nadčasový sportovní design modelu Oakley JAWBREAKER je tím nejvyšším, kterým Oakley exceluje už přes 40let. Odpovídá náročným požadavkům atletů té nejvyšší úrovně. Inovace společnosti Oakley dosáhly vrcholu tím, že nabízí vše od speciálně vedené ventilace pro účinnější chlazení obličeje až po gumové komponenty z materiálu Unobtainium® pro pohodlné a bezpečné uchycení na hlavě. Navíc bezproblémová výměna zorníků pomocí technologie Switchlock™ umožňuje díky široké paletě dostupných zorníků vidět za jakýchkoliv podmínek v rámci několika málo sekund. Nastavitelnost délky stranic až o 1,5cm umožní perfektně padnout do každé helmy.

3 999 Kč
-16%

Bliz DOMINO Štít na běžecké lyžování, černá, veľkosť UNI

Štít na běžecké lyžování Bliz DOMINO nabízí vysoce odolný zorník z polykarbonátu s vysokou optickou kvalitou. Možnost využití s menšími typy dioptrických brýlí. Silikonový nosník a měkčená pěna po obvodu rámu zajistí dokonalé usazení na obličeji.

999 Kč
-11%

Laceto ACE Sportovní sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do tyrkysové barvy. Vzhled pak doplňují černo-červená REVO skla s kategorií filtru S3, tzn. propustností pouze 8-18% slunečního světla. Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

799 Kč

Laceto DEXTER Sportovní sluneční brýle, žlutá, veľkosť UNI

Žluté sluneční brýle Laceto DEXTER pro sport i běžné nošení. Brýle mají matný žlutý rámeček s dynamickým designem, který doplňují černé detaily. Skla brýlí DEXTER jsou modrá REVO s filtrem kategorie S3. Tento filtr propouští pouze 8-18% slunečního světla a brýle jsou ideální do slunečných letních dnů. Pro nejpohodlnější nošení mají tyto sluneční brýle nastavitelný nosník a snadno si jej přizpůsobíte, aby vám brýle krásně seděly.

699 Kč

Arcore CURTISS Sluneční brýle, bílá, veľkosť UNI

Sportovní sluneční brýle Arcore CURTISS jsou ideální pro váš volný čas i sportovní aktivity.

399 Kč

Laceto LUCIO Sluneční brýle, černá, veľkosť NS

Módní sluneční brýle LUCIO značky Laceto. Matný černý rám s detaily v různobarevném provedení, REVO skla. Vhodné na běžné nošení i sport.

399 Kč

Laceto TOAD Sportovní sluneční brýle, zelená, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto TOAD. Brýle mají matný plastový rámeček doplněný černými detaily. Celkový dojem doplňují zelená REVO skla s kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Díky filtru brýle TOAD propouští jen 8-18% slunečního světla.

399 Kč
-30%

Oakley FLIGHT JACKET Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Vývoj se zaměřením na aerodynamiku vytvořil z modelu Oakley FLIGHT JACKET špičkový rychlostní speciál určený pro jízdu na kole, běh nebo jakýkoliv jiný sport. Otevřená horní část maximalizuje zorné pole a nosní můstek Advancer umožní až o 30 % lepší proudění vzduchu a zamezuje mlžení čočky.

4 299 Kč

Laceto MODERN Fotochromatické brýle, černá, veľkosť UNI

Fotochromatické sluneční brýle značky Laceto MODERN s černým rámečkem s modrými detaily. Brýle jsou vybaveny protiskluzovými koncovkami a nosníky a fotochromatickými skly, které se, v závislosti na intenzitě denního světla, stmívají nebo rozjasňují. Dle ztmavení skel se jejich propustnost pohybuje mezi 80-8%. Barva skel je čirá a při ztmavení modrá REVO. Brýle MODERN jsou vhodné na sport i běžné nošení.

999 Kč
-9%

Oakley ENCODER Sluneční brýle, tmavě zelená, veľkosť UNI

Sluneční brýle Oakley ENCODER. Rám je vyroben z materiálu O Matter™, který poskytuje pevnost, pohodlí a odolnost. Encoder je účelově navržený pro použití ve více sportovních kategoriích. Progresivní design rámu vytváří jedinečný vzhled s vynikajícím pokrytím a vylepšeným zorným polem.

4 999 Kč

Laceto DEXTER Sportovní sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto DEXTER pro sport i běžné nošení. Brýle mají matný černý rámeček s dynamickým designem. Skla brýlí DEXTER jsou červená REVO s filtrem kategorie S3. Tento filtr propouští pouze 8-18% slunečního světla a brýle jsou ideální do slunečných letních dnů. Pro nejpohodlnější nošení mají tyto sluneční brýle nastavitelný nosník a snadno si jej přizpůsobíte, aby vám brýle krásně seděly.

699 Kč

Laceto DIEGO Fotochromatické sluneční brýle, tyrkysová, veľkosť UNI

Sportovní brýle Laceto DIEGO jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Rámeček je doplněn fotochromatickými skly. Brýle DIEGO mají speciální fotochromatická skla, které mění filtr brýlí dle intenzity dopadajícího slunečního světla. Pokud jsou brýle ve tmavém prostředí, skla jsou čiré bez filtru (S0). Jakmile vyrazíte do silného slunečního svitu, brýle ztmavnou (až S3). Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček a nosník. Pro pohodlné nošení mají brýle nastavitelný tvar nosníku. Díky tomu vám budou skvěle sedět.

999 Kč
-36%

Oakley ENCODER Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Model Oakley ENCODER inspirovaný řeckým bohem Apollem, který se sám dobře orientoval v mnoha činnostech a stejně tak tento tvar brýle je postaven na potřebách více sportů jako jízda na kole, baseball, golf nebo běh. Nová technologie čočky HDO+ a Freeform (volný tvar čočky) s vestavěným nosníkem celkově optimalizuje správné usazení a přizpůsobení obličeji a optické vlastnosti.

4 199 Kč
-29%

Oakley JAWBREAKER POL Sluneční brýle, bílá, veľkosť UNI

Dokonalý nadčasový sportovní design modelu Oakley JAWBREAKER POL je tím nejvyšším, kterým Oakley exceluje už přes 40let. Odpovídá náročným požadavkům atletů té nejvyšší úrovně. Inovace společnosti Oakley dosáhly vrcholu tím, že nabízí vše od speciálně vedené ventilace pro účinnější chlazení obličeje až po gumové komponenty z materiálu Unobtainium® pro pohodlné a bezpečné uchycení na hlavě. Navíc bezproblémová výměna zorníků pomocí technologie Switchlock™ umožňuje díky široké paletě dostupných zorníků vidět za jakýchkoliv podmínek v rámci několika málo sekund. Nastavitelnost délky stranic až o 1,5cm umožní perfektně padnout do každé helmy.

4 299 Kč
-29%

Oakley HYDRA NEON Sluneční brýle, oranžová, veľkosť UNI

Oakley® využívá své surfařské dědictví a nabízí sluneční brýle Hydra inspirované brýlemi Razor Blades s polopropustnou obroučkou a čočkou se štítem. Brýle HYDRA NEON s logem Oakley B1B na spáncích jsou zvýrazněny moderním designem nožičky, který připomíná původ brýlí Razor Blades v surfařské kultuře. Rám na rostlinné bázi BiO-Matter™ a tříbodové uchycení pomáhá zajistit vyvážené přizpůsobení a pohodlí, zatímco technologie čoček Prizm™ zlepšuje barvy a kontrast.

3 199 Kč
-17%

Bliz BREEZE SMALL Sportovní brýle, růžová, veľkosť UNI

Sportovní brýle Bliz BREEZE SMALL jsou určené pro zákazníky s menším obličejem. Poskytují široké zorné pole a velmi nízkou hmotnost. Jsou určené pro cyklistiku i jiné sporty. Odnímatelná horní část rámečku brýlí a možnost výměny straniček brýlí za pásek kolem hlavy dává možnost libovolné kombinace. Brýle jsou opatřeny úpravou snižující možnost poškrábání skel (Antiscratch) a hydrofobní úpravou odpuzující kapky vody (Anti-water). Nastavitelný nosník a koncovky brýlí zajistí dokonalé usazení na obličeji.

2 399 Kč
-21%

Alpina Sports HAWKEYE S Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sportovní brýle Alpina sports HAWKEYE S mají zrcadlové čiré zorníky, úpravu proti zamlžování a odpuzování vody. Brýle mají seřizovatelné nosníky. Tento model S je mírně užší a je vhodný pro menší hlavu. Tvarem jsou brýle určeny pro všestranné sportovní využití.

1 799 Kč
-20%

Alpina Sports TURBO HR Sluneční brýle, tmavě zelená, veľkosť UNI

Sportovní brýle ALPINA TURBO HR s úpravou proti zamlžení fogstop. Nastavitelné nosníky.

1 199 Kč
-11%

Laceto ACE Sportovní sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do modré barvy. Vzhled pak doplňují modrá REVO skla s kategorií filtru S3, tzn. propustností pouze 8-18% slunečního světla. Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

799 Kč
-30%

Oakley ENCODER Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Model Oakley ENCODER inspirovaný řeckým bohem Apollem, který se sám dobře orientoval v mnoha činnostech a stejně tak tento tvar brýle je postaven na potřebách více sportů jako jízda na kole, baseball, golf nebo běh. Nová technologie čočky HDO+ a Freeform (volný tvar čočky) s vestavěným nosníkem celkově optimalizuje správné usazení a přizpůsobení obličeji a optické vlastnosti.

4 599 Kč

Laceto BLASTER Sportovní sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sportovní sluneční brýle Laceto BLASTER. Brýle mají matný plastový rámeček doplněný černými detaily. Celkový dojem dotváří zlatá REVO skla s kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Díky filtru brýle BLASTER propouští jen 8-18% slunečního světla.

599 Kč
-11%

Laceto ACE Sportovní sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do růžové barvy. Vzhled pak doplňují černo-červená REVO skla s kategorií filtru S3, tzn. propustností pouze 8-18% slunečního světla. Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

799 Kč

Laceto BLASTER Sportovní sluneční brýle, bílá, veľkosť UNI

Sportovní sluneční brýle Laceto BLASTER. Brýle mají matný bílý plastový rámeček doplněný růžovými detaily. Celkový dojem dotváří růžová REVO skla s kategorií filtru 2, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Díky filtru brýle BLASTER propouští 18-43% slunečního světla.

599 Kč
-22%

Alpina Sports ROCKET YOUTH Q-LITE Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Juniorské sportovní brýle Alpina ROCKET YOUTH Q-LITE jsou moderní brýle, které vychází z velmi oblíbeného dospělého modelu ROCKET. Brýle mají zrcadlové zorníky s filtrem Quattroflex-LITE, který zvyšuje barevný kontrast a umožňují individuální seřízení šířky nosníku dle velikosti vaší hlavy tak, aby vám jejich nošení bylo maximálně příjemné a pohodlné.

1 399 Kč

Alpina Sports HAWKEYE S Q-LITE Sluneční brýle, oranžová, veľkosť UNI

Sportovní brýle Alpina HAWKEYE S Q-LITE mají zrcadlové Quattroflex-Lite zorníky, které zvyšují kontrast barev, úpravu proti zamlžování a odpuzování vody. Brýle mají seřizovatelné nosníky. Tento model S je mírně užší a je vhodný pro menší hlavu. Tvarem jsou brýle určeny pro všestranné sportovní využití.

2 999 Kč

Laceto ACE Fotochromatické sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do šedé barvy. Brýle ACE Grey mají speciální fotochromatická skla, které mění filtr brýlí dle intenzity dopadajícího slunečního světla. Pokud jsou brýle ve tmavém prostředí, skla jsou čiré bez filtru (S0). Jakmile vyrazíte do silného slunečního svitu, brýle ztmavnou (až S3). Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

2 299 Kč

Quick GLASSES Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sportovní brýle Quick mají široké zorné pole a aerodinamický tvar s odklopným hledím. Součástí balení je náhradní zorník s odlišnou propustností světla. Tyto brýle jsou vhodné pro běžkaře, tak i pro biatlon. Mají dobrou ventilaci a nezamlžuji se. Díky kvalitnímu pásku a pěnovému měkčení drží pohodlně na hlavě.

799 Kč

Laceto DEXTER Sportovní sluneční brýle, růžová, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto DEXTER pro sport i běžné nošení. Brýle mají matný růžový rámeček s dynamickým designem, který doplňují černé detaily. Skla brýlí DEXTER jsou ledové modrá REVO s filtrem kategorie S3. Tento filtr propouští pouze 8-18% slunečního světla a brýle jsou ideální do slunečných letních dnů. Pro nejpohodlnější nošení mají tyto sluneční brýle nastavitelný nosník a snadno si jej přizpůsobíte, aby vám brýle krásně seděly.

699 Kč

Laceto DEXTER Sportovní sluneční brýle, bílá, veľkosť UNI

Černé sluneční brýle Laceto DEXTER pro sport i běžné nošení. Brýle mají matný bílý rámeček s dynamickým designem, který doplňují černé detaily. Skla brýlí DEXTER jsou modrá REVO s filtrem kategorie S3. Tento filtr propouští pouze 8-18% slunečního světla a brýle jsou ideální do slunečných letních dnů. Pro nejpohodlnější nošení mají tyto sluneční brýle nastavitelný nosník a snadno si jej přizpůsobíte, aby vám brýle krásně seděly.

699 Kč

Oakley SUTRO S Sluneční brýle, bílá, veľkosť UNI

Zmenšená verze populární Sutro sluneční brýle, Oakley SUTRO S předefinuje vzhled tradiční sportovní brýle. Štítový vzhled inspirovaný každodenním životem městských cyklistů, vytváří odvážný, všestranný vzhled a přitom chrání před povětrnostními živly a vylepšuje vidění pomocí technologie Prizm ™.

4 527 Kč

Laceto BOWIE Sportovní sluneční brýle, tmavě šedá, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto BOWIE. Brýle mají zelený matný plastový rámeček doplněný černými detaily. Celkový dojem doplňují žluté skla s kategorií filtru 1, který se hodí i pro nošení za snížených světelných podmínek. Díky filtru brýle BOWIE propouští 43-80% slunečního světla. Skla brýlí jsou rozjasňující a doporučují se zejména k večeru, kdy díky nim lépe vidíte své okolí.

699 Kč