www.sportwings.cz
Nejnovější

Laceto DIEGO Sportovní sluneční brýle, bílá, velikost

Sportovní brýle Laceto DIEGO White jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Matný bílý rámeček skvěle doplňují růžové detaily a v kombinaci s růžovými REVO skly jde o neporazitelnou kombinaci. Růžová REVO skla mají kategorii filtru S2 a jsou vhodné pro použití i za snížených světelných podmínek. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček a nosník. Pro pohodlné nošení mají brýle nastavitelný tvar nosníku. Díky tomu vám budou skvěle sedět.

399 Kč
-35%

Oakley RADAR EV PATH Sluneční brýle, žlutá, velikost

Nový milník ve vývoji brýlí Radar®. Oakley RADAR EV PATH svým revolučním designem a zvýšenou čočkou EV = expanded vision), rozšiřuje horní zorné pole, ale také zorné pole do šířky oproti původní verzi. Prémiový design, komfort a ochrana díky rámečku z O-Matter® a přilnavosti gumových Unobtanium® komponentů, vychází z odkazu a vývoje ikonických brýlí Radar. Universální rámeček a velikost předurčuje brýlí být jedním z nejrozšířenějčích brýlí ve sportovním odvětví. Vítají ho, jak profesionální sportovci na silničních kolech, střelci, tak ale i hobby jezdci třeba na běžkách v zimě.

3 899 Kč

Laceto MODERN Fotochromatické brýle, černá, velikost

Fotochromatické sluneční brýle značky Laceto MODERN s černým rámečkem s modrými detaily. Brýle jsou vybaveny protiskluzovými koncovkami a nosníky a fotochromatickými skly, které se, v závislosti na intenzitě denního světla, stmívají nebo rozjasňují. Dle ztmavení skel se jejich propustnost pohybuje mezi 80-8%. Barva skel je čirá a při ztmavení modrá REVO. Brýle MODERN jsou vhodné na sport i běžné nošení.

999 Kč
-35%

Oakley JAWBREAKER Sluneční brýle, tmavě zelená, velikost

Dokonalý nadčasový sportovní design modelu Oakley JAWBREAKER je tím nejvyšším, kterým Oakley exceluje už přes 40let. Odpovídá náročným požadavkům atletů té nejvyšší úrovně. Inovace společnosti Oakley dosáhly vrcholu tím, že nabízí vše od speciálně vedené ventilace pro účinnější chlazení obličeje až po gumové komponenty z materiálu Unobtainium® pro pohodlné a bezpečné uchycení na hlavě. Navíc bezproblémová výměna zorníků pomocí technologie Switchlock™ umožňuje díky široké paletě dostupných zorníků vidět za jakýchkoliv podmínek v rámci několika málo sekund. Nastavitelnost délky stranic až o 1,5cm umožní perfektně padnout do každé helmy.

3 899 Kč

Laceto ACE Sportovní sluneční brýle, černá, velikost

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do žluté barvy. Vzhled pak doplňují černo-červená REVO skla s kategorií filtru S3, tzn. propustností pouze 8-18% slunečního světla. Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

799 Kč

Arcore SETON Běžkařské brýle, černá, velikost

Běžkařské brýle Arcore SETON se dvěma skly v balení. Brýle jsou osazeny sklem s kategorii filtru UV3 s propustností světla 14 %, díky čemu vás ochrání za jasného slunečného počasí. Skla lze jednoduše během pár vteřin vyměnit za náhradní žluté rozjasňovací sklo s vysokou světelnou propustností až 88 % do špatných světelných podmínek. Komfortní elastický pásek lze nastavit do požadované velikosti a je dostatečně dlouhý i na nošení přes čepici.

699 Kč
-9%

Oakley ENCODER STRIKE VENTED Sluneční brýle, bílá, velikost

Na základě poznatků od atletů týmu Oakley designéři spojili funkční potřeby s prvky dědictví značky a vytvořili model ENCODER STRIKE VENTED, který nabízí prémiové řešení pro sportovce, kteří hledají špičkový výkon. Ventilace slunečních brýlí zároveň umožňuje optimální proudění vzduchu. Rám je vyroben z materiálu O Matter™, který poskytuje pevnost, pohodlí a odolnost.

4 999 Kč
-33%

Oakley EV ZERO Sluneční brýle, stříbrná, velikost

Sluneční brýle Oakley EV ZERO boří mýty o lehkých brýlích, jelikož ultratenká konstrukce, kdy jejich součástí není žádná obruba, nenajde konkurenci v lehkosti u žádných jiných sportovních brýlí. Navíc v kombinaci s moderními technologiemi Oakley nabízí opravdovou revoluci pro všechny sportovce. Brýle Oakley Evzero Path jsou ideální pro každého, kdo hledá sportovní brýle s maximálním výkonem , které na sobě nebude téměř vnímat . Budou pouze chránit Váš zrak.

3 199 Kč

Laceto RONIN Sportovní sluneční brýle, tmavě modrá, velikost

Sportovní sluneční brýle Laceto RONIN. Brýle mají matný modrý plastový rámeček doplněný černými detaily. Celkový dojem doplňují červená REVO skla s kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Díky filtru brýle RONIN propouští jen 8-18 % slunečního světla.

699 Kč

Alpina Sports TURBO HR Sluneční brýle, oranžová, veľkosť UNI

Sportovní brýle ALPINA TURBO HR s úpravou proti zamlžení fogstop. Nastavitelné nosníky.

999 Kč

Laceto DEXTER Sportovní sluneční brýle, tyrkysová, veľkosť UNI

Tyrkysové sluneční brýle Laceto DEXTER pro sport i běžné nošení. Brýle mají matný tyrkysový rámeček s dynamickým designem, který doplňují černé detaily. Skla brýlí DEXTER jsou růžová REVO s filtrem kategorie S3. Tento filtr propouští pouze 8-18% slunečního světla a brýle jsou ideální do slunečných letních dnů. Pro nejpohodlnější nošení mají tyto sluneční brýle nastavitelný nosník a snadno si jej přizpůsobíte, aby vám brýle krásně seděly.

699 Kč

Arcore SETON Běžkařské brýle, bílá, veľkosť UNI

Běžkařské brýle Arcore SETON se dvěma skly v balení. Brýle jsou osazeny sklem s kategorii filtru UV3 s propustností světla 14%, díky čemu vás ochrání za jasného slunečného počasí. Skla lze jednoduše během pár vteřin vyměnit za náhradní žluté rozjasňovací sklo s vysokou světelnou propustností až 88 % do špatných světelných podmínek. Komfortní elastický pásek lze nastavit do požadované velikosti a je dostatečně dlouhý i na nošení přes čepici.

699 Kč

Laceto DIEGO Fotochromatické sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sportovní brýle Laceto DIEGO jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Rámeček je doplněn fotochromatickými skly. Brýle DIEGO mají speciální fotochromatická skla, které mění filtr brýlí dle intenzity dopadajícího slunečního světla. Pokud jsou brýle ve tmavém prostředí, skla jsou čiré bez filtru (S0). Jakmile vyrazíte do silného slunečního svitu, brýle ztmavnou (až S3). Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček a nosník. Pro pohodlné nošení mají brýle nastavitelný tvar nosníku. Díky tomu vám budou skvěle sedět.

999 Kč

Laceto NUKE Sportovní sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Nebojte se vystoupit ze stínu a skryjte své oči před slunečními paprsky. Černé sluneční brýle značky Laceto NUKE s černými pogumovanými koncovkami a nosníkem jsou ideální pro sport i běžné nošení. Brýle NUKE Black mají červená REVO skla s filtrem protisluneční ochrany na třetí úrovni a použité filtry jsou 100? UVA,UVB a UVC.

299 Kč

Laceto MILTEN Sportovní sluneční brýle, modrá, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto MILTEN Blue jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Matný modrý rámeček s černými detaily parádně doplňují zelená REVO skla s kategorií filtru S3. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček a nosník. Pro pohodlné nošení mají brýle nastavitelný tvar nosníku. Díky tomu vám budou skvěle sedět.

399 Kč

Laceto RANGER Fotochromatické sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Fotochromatické sluneční brýle Laceto RANGER. Černý matný rámeček s protiskluzovými koncovkami a nosníkem tvoří základ těchto skvělých fotochromatických brýlí. Fotochromatická skla brýlí RANGER upravují svou propustnost světla v reakci na světelné podmínky. Pokud jste ve stínu brýle jsou krásně čiré a nijak vás neomezují a propouští veškeré světlo. Pokud jste na slunečním světle, tak dle jeho intenzity se skla brýlí ztmaví až na propustnost pouhých 8 – 18 % UV záření, tzn. kategorii S3. Pro to nejpohodlnější nošení mají brýle RANGER nastavitelný sklon nožiček, tažke si je každý může upravit dle své potřeby.

1 199 Kč

Laceto CRANK Sportovní sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sportovní sluneční brýle Laceto CRANK. Brýle mají matný černý plastový rámeček doplněný oranžovými detaily. Celkový dojem dotváří červená skla s kategorií filtru 0. Brýle s touto kategorií slouží zejména jako ochrana proti větru např. při jízdě na kole, protože filtrují jen zanedbatelné množství slunečního světla. Je možno je dobře používat i za snížených světelných podmínek.

499 Kč

Alpina Sports ROCKET YOUTH Sluneční brýle, šedá, veľkosť UNI

Juniorské sportovní brýle Alpina ROCKET YOUTH jsou moderní brýle, které vychází z velmi oblíbeného dospělého modelu ROCKET. Brýle mají zrcadlové zorníky a umožňují individuální seřízení šířky nosníku dle velikosti vaší hlavy tak, aby vám jejich nošení bylo maximálně příjemné a pohodlné.

1 299 Kč

Laceto ENJI Polarizační sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Polarizační sluneční brýle značky Laceto ENJI s černým rámečkem. Brýle jsou vybaveny polarizačními kouřovými skly s propustností 8-18%. Polarzační brýle ENJI jsou vhodné na sport i běžné nošení.

399 Kč
-33%

Uvex SPORTSTYLE 228 Sluneční brýle, bílá, veľkosť UNI

Model Uvex SPORTSTYLE 228 s odnímatelným rámečkem zcela jistě na první pohled upoutá pozornost svým ostrým a moderním designem, ať už při sportu nebo v každodenním životě. Technologie Supravision® zajistí dokonalé vidění i v nepříznivých podmínkách – brýle pokrývá speciální vrstva, která brání zamlžení skel. Měkký nastavitelný nosník a za studena tvarovatelné měkké koncovky straniček zaručí stabilní a bezpečné držení – brýle se ani nehnou! Díky technologii Easy to clean brýle očistíte bez sebemenšího problému, nechtěnému mlžení zabrání ventilačními otvory. Se 100% UVA, UVB a UVC ochranou.

1 999 Kč
-9%

4KAAD BEAT RACE Sportovní sluneční brýle, růžová, veľkosť UNI

Sportovní brýle 4KAAD BEAT RACE z prémiové kolekce sportovních brýlí beat jsou maximálně lehké, určené pro aktivní výkonnostní sportovce v cyklistice, triatlonu a lyžování.

1 599 Kč

4KAAD PULSE ACTIVE Sportovní sluneční brýle, růžová, veľkosť UNI

Prémiové sportovní brýle pro závody, trénink i volný čas 4KAAD PULSE ACTIVE. Užijte si skvělý den s lehkými sportovními brýlemi.

1 330 Kč

Laceto ACE Sportovní sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do tyrkysové barvy. Vzhled pak doplňují černo-červená REVO skla s kategorií filtru S3, tzn. propustností pouze 8-18% slunečního světla. Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

799 Kč

Laceto DEXTER Sportovní sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto DEXTER pro sport i běžné nošení. Brýle mají matný černý rámeček s dynamickým designem. Skla brýlí DEXTER jsou červená REVO s filtrem kategorie S3. Tento filtr propouští pouze 8-18% slunečního světla a brýle jsou ideální do slunečných letních dnů. Pro nejpohodlnější nošení mají tyto sluneční brýle nastavitelný nosník a snadno si jej přizpůsobíte, aby vám brýle krásně seděly.

699 Kč

Laceto DIEGO Fotochromatické sluneční brýle, tyrkysová, veľkosť UNI

Sportovní brýle Laceto DIEGO jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Rámeček je doplněn fotochromatickými skly. Brýle DIEGO mají speciální fotochromatická skla, které mění filtr brýlí dle intenzity dopadajícího slunečního světla. Pokud jsou brýle ve tmavém prostředí, skla jsou čiré bez filtru (S0). Jakmile vyrazíte do silného slunečního svitu, brýle ztmavnou (až S3). Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček a nosník. Pro pohodlné nošení mají brýle nastavitelný tvar nosníku. Díky tomu vám budou skvěle sedět.

999 Kč
-36%

Oakley ENCODER Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Model Oakley ENCODER inspirovaný řeckým bohem Apollem, který se sám dobře orientoval v mnoha činnostech a stejně tak tento tvar brýle je postaven na potřebách více sportů jako jízda na kole, baseball, golf nebo běh. Nová technologie čočky HDO+ a Freeform (volný tvar čočky) s vestavěným nosníkem celkově optimalizuje správné usazení a přizpůsobení obličeji a optické vlastnosti.

4 199 Kč
-17%

Bliz BREEZE SMALL Sportovní brýle, růžová, veľkosť UNI

Sportovní brýle Bliz BREEZE SMALL jsou určené pro zákazníky s menším obličejem. Poskytují široké zorné pole a velmi nízkou hmotnost. Jsou určené pro cyklistiku i jiné sporty. Odnímatelná horní část rámečku brýlí a možnost výměny straniček brýlí za pásek kolem hlavy dává možnost libovolné kombinace. Brýle jsou opatřeny úpravou snižující možnost poškrábání skel (Antiscratch) a hydrofobní úpravou odpuzující kapky vody (Anti-water). Nastavitelný nosník a koncovky brýlí zajistí dokonalé usazení na obličeji.

2 399 Kč

Laceto ACE Sportovní sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do modré barvy. Vzhled pak doplňují modrá REVO skla s kategorií filtru S3, tzn. propustností pouze 8-18% slunečního světla. Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

799 Kč

Alpina Sports ROCKET YOUTH Q-LITE Sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Juniorské sportovní brýle Alpina ROCKET YOUTH Q-LITE jsou moderní brýle, které vychází z velmi oblíbeného dospělého modelu ROCKET. Brýle mají zrcadlové zorníky s filtrem Quattroflex-LITE, který zvyšuje barevný kontrast a umožňují individuální seřízení šířky nosníku dle velikosti vaší hlavy tak, aby vám jejich nošení bylo maximálně příjemné a pohodlné.

1 399 Kč

Alpina Sports HAWKEYE S Q-LITE Sluneční brýle, oranžová, veľkosť UNI

Sportovní brýle Alpina HAWKEYE S Q-LITE mají zrcadlové Quattroflex-Lite zorníky, které zvyšují kontrast barev, úpravu proti zamlžování a odpuzování vody. Brýle mají seřizovatelné nosníky. Tento model S je mírně užší a je vhodný pro menší hlavu. Tvarem jsou brýle určeny pro všestranné sportovní využití.

2 999 Kč

Laceto ACE Fotochromatické sluneční brýle, černá, veľkosť UNI

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do šedé barvy. Brýle ACE Grey mají speciální fotochromatická skla, které mění filtr brýlí dle intenzity dopadajícího slunečního světla. Pokud jsou brýle ve tmavém prostředí, skla jsou čiré bez filtru (S0). Jakmile vyrazíte do silného slunečního svitu, brýle ztmavnou (až S3). Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

2 299 Kč

Oakley SUTRO S Sluneční brýle, bílá, veľkosť UNI

Zmenšená verze populární Sutro sluneční brýle, Oakley SUTRO S předefinuje vzhled tradiční sportovní brýle. Štítový vzhled inspirovaný každodenním životem městských cyklistů, vytváří odvážný, všestranný vzhled a přitom chrání před povětrnostními živly a vylepšuje vidění pomocí technologie Prizm ™.

4 527 Kč

Arcore CURTISS Sluneční brýle, bílá, veľkosť UNI

Sportovní sluneční brýle Arcore CURTISS jsou ideální pro váš volný čas.

399 Kč

Alpina Sports ROCKET YOUTH Q-LITE Sluneční brýle, oranžová, veľkosť UNI

Juniorské sportovní brýle Alpina ROCKET YOUTH Q-LITE jsou moderní brýle, které vychází z velmi oblíbeného dospělého modelu ROCKET. Brýle mají zrcadlové zorníky s filtrem Quattroflex-LITE, který zvyšuje barevný kontrast a umožňují individuální seřízení šířky nosníku dle velikosti vaší hlavy tak, aby vám jejich nošení bylo maximálně příjemné a pohodlné.

1 399 Kč

Laceto DEAN Sportovní sluneční brýle, tmavě šedá, velikost UNI

Sluneční brýle Laceto DEAN jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Tmavě zelený plastový rámeček parádně doplňují odrazivá žlutá REVO skla s kategorií filtru S3. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

799 Kč
-20%

Alpina Sports TURBO HR Sluneční brýle, šedá, velikost UNI

Sportovní brýle ALPINA TURBO HR s úpravou proti zamlžení fogstop. Nastavitelné nosníky.

1 199 Kč

Laceto BLASTER Sportovní sluneční brýle, modrá, velikost UNI

Sportovní sluneční brýle Laceto BLASTER. Brýle mají modrý plastový rámeček s metalickým povrchem, doplněný černými detaily. Celkový dojem dotváří modrá REVO skla s kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Díky filtru brýle BLASTER propouští jen 8-18% slunečního světla.

599 Kč
-25%

Alpina Sports BONFIRE Q-LITE Sluneční brýle, šedá, velikost UNI

Sportovní brýle Alpina sports BONFIRE Q-LITE mají zrcadlové zorníky s filtrem Quattroflex-Lite zvýrazňujíci kontrasty barev a úpravu proti zamlžení fogstop. Nastavitelné nosníky.

1 499 Kč

Laceto ZARYA Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Sportovní sluneční brýle značky Laceto ZARYA s šedozeleným rámečkem, REVO skly a protiskluzovými koncovkami a nosníky. Vhodné na sport i běžné nošení.

349 Kč

Alpina Sports HAWKEYE Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Sportovní brýle Alpina HAWKEYE mají zrcadlové čiré zorníky, úpravu proti zamlžování a odpuzování vody. Brýle mají seřizovatelné nosníky. Tvarem jsou brýle určeny pro všestranné sportovní využití.

1 799 Kč