www.sportwings.cz

Laceto BUDDY Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Neodolatelný kus Laceto BUDDY Sluneční brýle, černá, velikost UNI od přední společnosti Laceto máte možnost najít bezpečně online trvale výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 399 Kč. EAN: 8595238812539
Laceto BUDDY Sluneční brýle
Více informací »
Značka: Laceto
399
Popis

Sluneční brýle – pilotky Laceto BUDDY. Brýle mají modrý kovový rámeček s černými detaily a modrá kouřová skla s kategorií filtru 3, takže propustnost slunečního světla je 8-18%. Brýle mají skvěle padnoucí vzhled.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle

Brýle značky Laceto ALOY v různých barevných kombinacích, které se hodí jak na sport, tak na běžné nošení. Jsou vybaveny REVO skly.

349 Kč

Chcete vypadat stylově a zároveň zajímavě oživit váš outfit? Pak jsou tyto sluneční brýle Störrvik ST840 pro vás jak dělané. Ukažte, že máte styl!

199 Kč
Alpina Sports BEAM II Lifestylové brýle

Lifestyle brýle Alpina BEAM II mají zrcadlové zorníky a protiskluzové koncovky na stranicích. S těmito brýlemi nebudete oslněni sluncem, slunce bude oslněno z Vás.

1 399 Kč
Laceto BOB Polarizační sluneční brýle

Elegantní polarizační sluneční brýle Laceto BOB s černým plastovým rámečkem a polarizačními kouřovými skly. Filtr skel má kategorii S3 – tmavý filtr propouštějící 8-18% slunečního záření. Polarizační skla chrání oči před odraženým slunečním světlem, což se hodí hlavně při jízdě po dešti či v zimě, kdy se světlo odráží od sněhu.

449 Kč
Máme v nabídce od značky Laceto
Laceto ACE Sluneční brýle

Sluneční brýle Laceto ACE jsou ideálním společníkem při sportu i na běžné nošení. Černý plastový rámeček parádně doplňuje jemný barevný přechod do žluté barvy. Vzhled pak doplňují černo-červená REVO skla s kategorií filtru S3, tzn. propustností pouze 8-18% slunečního světla. Pro pohodlné nošení mají sluneční brýle ACE nastavitelný nosník. Aby vám brýle neklouzaly pomůžou zajistit pogumované koncovky nožiček. Malé otvory ve skle zase lépe odvětrávají vzduch a brání zamlžování brýlí. Součástí balení je obal z mikrovlákna ve kterém můžete brýle nosit, pokud je zrovna nemáte nasazené.

899 Kč
Laceto LIAM Sluneční brýle

Černé sluneční brýle Laceto LIAM sluší každému sportovci. Matný černý rámeček s pogumovaným povrchem a neon zelenými protiskluzovými detaily zaručí, že vám brýle budou i při sportu perfektně sedět a nesklouznou. REVO skla s kategorií filtru 3 zase propustí jen 8 až 18% slunečního světla, takže se hodí i pro nošení na ostrém slunci.

599 Kč
Laceto FIZZ Sluneční brýle

Sluneční brýle Laceto FIZZ. Rámeček brýlí má populární leopardí motiv, který je doplněn světle zelenou „Mint“ barvou na koncovkách. Skla jsou Ice blue REVO s kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Filtr této kategorie propouští jen 8-18% slunečního světla.

349 Kč
Laceto LUCY Sportovní sluneční brýle

Brýle značky Laceto LUCY, které se hodí jak na sport, tak na běžné nošení.

399 Kč