www.sportwings.cz

HS Sport NEDO Florbalová čepel, žlutá, veľkosť UNI

Tento designový kousek HS Sport NEDO Florbalová čepel, žlutá, veľkosť UNI od společnosti se zárukou kvality HS Sport jednoduše můžete najít právě dnes za skvělou cenu. Momentálně v akci za 249 Kč.
EAN: 8591560006783
HS Sport NEDO Florbalová čepel
Ověřit dostupnost
Značka: HS Sport
249

Florbalová čepel HS Sport NEDO se vyznačuje lehkostí a skvělou pružností, která napomáhá ovladatelnosti a střele.

Další zboží z kategorie Kolektivní sporty

Malý basketbalový míč Kensis PRIME CLASSIC je skvělý do tělocvičny i na ven. Oceníte ho i jako doplněk v posilovně nebo při venkovním házení a hře s kamarády. Disponuje kvalitním a přilnavým povrchem.

149 Kč

Basketbalový mini míč adidas 3S RUBBER MINI je vždy připraven na rychlou hru s menší obručí. Díky odolnému gumovému povrchu se hodí na palubovku i na streetové betonové hřiště. Odolný basketbalový mini míč se hodí na indoorové i outdoorové povrchy.

329 Kč

Profesionální florbalka Oxdog TERRA 31 ROUND z kompozitních materiálů. Čepel Optilight se řadí mezi univerzální a zaručuje skvělou práci s míčkem při zachování střelecké síly. Hokejka má vynikající ovladatelnost a ocení ji především začátečníci a středně pokročilí hráči.

899 Kč
-25%

Výkonnostní florbalka Salming HAWK ULTRALITE F29 s velmi oblíbenou zahnutou čepelí Hawk.

1 349 Kč

Fotbalové štulpny Nike CLASSIC FOOTBALL s logem Nike na přední straně. Tyto štulpny jsou vyrobeny z velmi kvalitního a příjemného materiálu, což Vám zajistí dostatečně pohodlné nošení.

279 Kč

Nedovolte, aby vám cokoli stálo v cestě za vítězstvím. Tento basketbalový míč adidas PRO 3.0 MENS podpoří váš výkon. Kompozitní kůže odvádí pot od pokožky rukou, takže vám při hře nevyklouzne. Vylepšené kanálky umožní mít míč stále pod kontrolou.

999 Kč

Florbalovou hůl FREEZ FOX 32 ROUND MB doporučujeme začátečníkům i pokročilým hráčům mládežnických kategorií. Předzahnutá čepel G-2 zaručuje skvělou kontrolu míčku. Samozřejmostí je certifikace pro soutěžní utkání.

599 Kč

Juniorské brankářské kalhoty na florbal Freez G-180 doporučujeme všem, kteří potřebují kvalitní kalhoty střední třídy pro náročnější hráče i začátečníky. Prošly dlouhým vývojem a testováním. Důraz je kladen především na pohodlí. Jen tak se golman může soustředit čistě na hru. Žádný míček již neproklouzne mezi nohama! Pružný sed je snížen pro maximální krytí tohoto prostoru. Odolný materiál kombinovaný s pružnými lamelami je zároveň optimálně prodyšný.

1 990 Kč
Máme v nabídce od značky HS Sport

Nafukovací kruh HS Sport vám zpestří každý pobyt u vody. Zlatavou barvu doplňují glitry uvnitř kruhu.

199 Kč

Nafukovací lehátko HS Sport SUNNY ANANAS vám zpestří každý pobyt u vody. Díky atraktivnímu designu budete středem pozornosti.

199 Kč
-14%

Florbalová hokejka HS Sport NAKTEN 26 zaručuje pevný úchop a neklouže v ruce. Předzahnutá čepel Nedo Twenty dobře vede míček a pomáhá ke zdokonalování florbalových dovedností. Ideální pro pokročilé hobby hráče.

599 Kč

Plastové spony HS Sport SKI HOLDER jsou ideální jak k transportu, tak i uskladnění běžek a hůlek. Vaše běžkařské vybavení snadno sepnete dohromady a zvláště při přenášení oceníte jejich praktičnost.

69 Kč

Florbalový balónek HS Sport se speciálním povrchem, který vídáme u golfových míčků. Tento povrch zlepšuje obtékání vzduchu okolo míčku a jeho letové vlastnosti.

49 Kč

Plastové spony HS Sport SKI HOLDER jsou ideální jak k transportu, tak i uskladnění běžek a hůlek. Vaše běžkařské vybavení snadno sepnete dohromady a zvláště při přenášení oceníte jejich praktičnost.

69 Kč

Nafukovací krokodýl HS Sport CROCODILE RIDER je vhodný pro radovánky ve vodě. Díky pevnému plastovému madlu je lehké udržet se na hřbetě a užít si zábavu na plno.

299 Kč

Nafukovací míč HS Sport MATTE PANEL BALL zpestří volné chvíle jak ve vodě, tak na pláži. Nepředvídatelné odskoky zlepšují postřeh i koordinaci, a zároveň s ním zažijete spoustu zábavy.

49 Kč