www.sportwings.cz

HS Sport BALONEK Florbalový míček, bílá, velikost UNI

Oblíbený a kvalitní produkt HS Sport BALONEK Florbalový míček, bílá, velikost UNI od předního výrobce HS Sport jednoduše můžete získat tady a teď extra výhodně! Momentálně v akci za 49 Kč.
EAN: 8591560007117
HS Sport BALONEK Florbalový míček
Ověřit dostupnost
Značka: HS Sport
49

Florbalový balónek HS Sport se speciálním povrchem, který vídáme u golfových míčků. Tento povrch zlepšuje obtékání vzduchu okolo míčku a jeho letové vlastnosti.

Další zboží z kategorie Míčky

Florbalový míček FREEZ BALL OFFICIAL z odolného materiálu je schválen pro soutěžní zápasy. Jeho povrch s malými důlky snižuje odpor a zajišťuje dobrou ovladatelnost.

49 Kč

Profesionální certifikovaný florbalový míček Salming AERO se skvělými aerodynamickými vlastnostmi. Jeho povrch pokrývají důlky v jednou takové hustotě než je běžné u ostatních míčků na trhu. Míček tak létá stabilně a předvídatelně. Uvnitř míčku je v horizontální i vertikální ose zakomponovaný stabilizační prstenec (X-Bar), který ještě více zvyšuje stabilitu míčku v letu a zvyšuje jeho odolnost.

199 Kč

Florbalový míček FREEZ BALL OFFICIAL z odolného materiálu je schválen pro soutěžní zápasy. Jeho povrch s malými důlky snižuje odpor a zajišťuje dobrou ovladatelnost.

49 Kč
-13%

Florbalové míčky Oxdog ROTOR BOX s certifikací IFF. Unikátní povrch míčku v podobě důlků ve tvaru D zlepšuje vlastnosti při pomalých rychlostech. Zpevňující žebra zpřesňují dlouhé nahrávky a pomáhají k prudší, přesné střele.

199 Kč

Sada florbalových míčku Freez. BALL OFFICIAL TUBE 4 PCS v praktickém balení se čtyřmi kusy. Povrch balonku s malými důlky snižuje odpor a zajišťuje dobrou ovladatelnost. Mají schválení pro soutěžní zápasy.

190 Kč
Máme v nabídce od značky HS Sport
-14%

Florbalová hokejka HS Sport NAKTEN 26 zaručuje pevný úchop a neklouže v ruce. Předzahnutá čepel Nedo Twenty dobře vede míček a pomáhá ke zdokonalování florbalových dovedností. Ideální pro pokročilé hobby hráče.

599 Kč

S nafukovacím lehátkem HS Sport GIANT PINEAPPLE ve tvaru ananasu se nechte unášet po vlnách a naplno si užívejte letní dovolenou.

449 Kč

Nafukovací míč HS Sport SEA WORLD BALL s motivy zvířátek z podmořského světa zpestří volné chvíle jak ve vodě, tak na pláži. Nepředvídatelné odskoky zlepšují postřeh i koordinaci, a zároveň s ním zažijete spoustu zábavy.

49 Kč

Nafukovací kruh HS Sport MOSAIC FLAMINGO TUBE ve tvaru plameňáka zpříjemní chvíle u vody a zajistí spoustu legrace. Neslouží jako záchranná pomůcka.

299 Kč

Tento nafukovací kruh HS Sport FLAMINGO RING povýší pobyt u vody na vyšší level. Oblíbený plameňák s dlouhým krkem se o zábavu zaručeně postará.

119 Kč

Dětská plovací vesta HS Sport SWIM VEST je skvělým pomocníkem při seznamování vašich nejmenších s vodou. Používejte pouze pod stálým dohledem dospělých.

159 Kč

Nalepovací uši HS Sport SANTA zpestří každou lyžařskou nebo snowboardovou helmu. Před připevněním je nutné povrch přilby umýt a odmastit. Nalepte samolepku na místo, kde chcete umístit přísavku. Poté můžete přitisknout navlhčenou přísavku na vybrané místo.

199 Kč

Dětský nafukovací kruh JEDNOROŽEC od značky HS sport, který zpříjemní chvíle u vody a zajistí spousty legrace.

199 Kč