www.sportwings.cz

HS Sport FISHMAN 300 BOAT SET Rybářský člun, zelená, veľkosť UNI

Kvalitní a velmi žádaný kus HS Sport FISHMAN 300 BOAT SET Rybářský člun, zelená, veľkosť UNI od oblíbené značky se zárukou kvality HS Sport máte možnost koupit zrovna dnes téměř zdarma! Nyní pořídíte od 1 499 Kč.
EAN: 6920388607773
HS Sport FISHMAN 300 BOAT SET Rybářský člun
Ověřit dostupnost
Značka: HS Sport
1 499

Kvalitní nafukovací člun HS Sport FISHMAN 300 BOAT SET pro 3 osoby je také vhodný pro rybářské nadšence. Materiál člunu je tvořen vysokomolekulárním PVC, díky kterému je velmi odolný proti otěru, nárazu a slunečnímu záření. Nafukovací podlaha a sedáky zajistí pohodlí a tuhost člunu. Součástí balení jsou dvě plastová pádla (124 cm dlouhá), nafukovací pumpa, obvodové lano a dvě nafukovací sedátka.

Další zboží z kategorie Vodní sporty

Dětská plovací vesta Spinera DELUXE YOUTH NYLON VEST je ideální pro většinu vodáckých a vodních sportů, jako je vodní lyžování, wakeboarding, kneeboarding, vleky, ale i SUP, kajak, jízda na tubě nebo banánu. Tři široké popruhy se sponou poskytují optimální přizpůsobení. Díky nylonové tkanině je velmi lehká a rychleschnoucí. Přídavné pěnové panely na bocích zajišťují dodatečný vztlak a zvýšenou ochranu.

1 049 Kč

Šnorchlovací maska AQUOS BLENNY je ideální pro šnorchlování a další vodní radovánky. Velikost si můžete přizpůsobit pomocí nastavitelného silikonového pásku.

249 Kč

Nafukovací rukávky Bestway ARMBANDS S/M se stanou skvělým pomocníkem pří seznamování vašich nejmenších s vodou. Rukávky můžete použít jak na výuku plavání, tak i pro zvýšení bezpečí při hraní ve vodě nebo u břehu. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

49 Kč

Dvojčinná ruční pumpa EG BRAVO 4 je vhodná pro nafukování lodí, lehátek i matrací. Disponuje ochranou proti vniku mechanických nečistot.

865 Kč

Nafukovací člun Bestway VOYAGER 300 pojme až 2 dospělé osoby a 1 dítě. K pohodlí přispěje nafukovací podlaha. K člunu jsou dodávána hliníková vesla.

1 499 Kč

Závodní plavecké brýle Arena COBRA ULTRA SWIPE MIRROR disponují nejpokročilejší technologií Swipe Anti-Fog. Jedná se o jedinečnou ochranu proti zamlžení, která trvá až 10krát déle. Pokud se brýle zamlží, jednoduše jemně setřete špičkou prstu vnitřní čočku. Vybaveny jsou také duálním silikonový páskem s nastavitelnou RFA sponou.

1 789 Kč

Juniorský set na potápění AQUATIC MARE SET KIDS umožňuje dětem objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

299 Kč

Plavecké brýle Saekodive S74 jsou ideální pro plavání ve volné vodě i v bazénu. Mají zvýšenou odolnost proti nárazu, dokonale těsní a přizpůsobí se různým typům obličeje. Zakřivené čočky poskytují výborné periferní vidění 170 °. Dvojitý silikonový pásek lze snadno nastavit pomocí zadní přezky UltraFAST.

429 Kč
Máme v nabídce od značky HS Sport

Vesla HS Sport o délce 94 cm jsou vhodné do menších nafukovacích člunů.

219 Kč

Florbalová hůl HS Sport LERINGEN GR 32 je vhodná pro hráče žákovských kategorií, kteří se chtějí neustále zdokonalovat ve svých florbalových dovednostech. K tomu pomáhá předzahnutá čepel Nedo Twenty. Kvalitní omotávka zaručuje pevný a jistý úchop.

399 Kč

Florbalová čepel HS Sport NEDO se vyznačuje lehkostí a skvělou pružností, která napomáhá ovladatelnosti a střele.

249 Kč

Dětská plovací vesta HS Sport SWIM VEST je skvělým pomocníkem při seznamování vašich nejmenších s vodou. Používejte pouze pod stálým dohledem dospělých.

159 Kč

Omotávka na florbalové hole HS Sport PREMIERE zaručuje perfektní přilnavost a příjemný úchop.

149 Kč

Florbalová čepel HS Sport NEDO se vyznačuje lehkostí a skvělou pružností, která napomáhá ovladatelnosti a střele.

249 Kč

Florbalová hůl HS Sport FLASJON 28 poskytuje komfortní úchop a neklouže v ruce. Vhodná pro začínající hráče, kteří se chtějí zdokonalovat ve florbalových dovednostech. K tomu pomáhá i předzahnutá čepel Nedo Twenty.

449 Kč

Nafukovací lehátko HS Sport POCKETS WATER LOUNGER s průhledovými otvory je již tradiční doplněk k relaxování na vodě. Je vyrobeno z vysoce odolného vinylového materiálu.

319 Kč