www.sportwings.cz

Head SUPER JOY + JOY 11 GW Dámské sjezdové lyže, černá, velikost 148

Oblíbený a akční výrobek Head SUPER JOY + JOY 11 GW Dámské sjezdové lyže, černá, velikost 148 od společnosti s dlouholetou tradicí Head jde nakoupit právě nyní se slevou. Výhodně za super cenu 15 999 Kč. EAN: 724794129005
Head SUPER JOY + JOY 11 GW Dámské sjezdové lyže
Více informací »
Značka: Head
15 999
Popis

Na sjezdových lyžích Head SUPER JOY + JOY 11 GW můžete naplno předvést svoji vymazlenou techniku jízdy. Tyto lyže byly navržené pro jakýkoli terén. Na všech si vedou mistrovsky. Protože jsou úžasně lehké, můžete na nich sjezdit hory křížem krážem celé dny. A jejich design, kombinace pestrých barev se sportovním nádechem, si dobře rozumí s vašimi ambicemi. Tyto lyže jsou navíc velice odolné a jejich součástí je integrovaná ochrana špiček.

Další zboží z kategorie Sportovní sjezdové lyže

Lyže Kästle DX73 PREMIUM + K11 PRD GW se sendvičovou sidewall konstrukcí jsou určeny na sjezdovku. Mají velice energický projev, ale svojí tolerancí při vedení se jim žádné jiné lyže z nabídky Kästle nevyrovnají. Jsou tak perfektní volbou pro všechny lyžaře, kteří věci neradi komplikují, jízdu si chtějí především užít, lyže mít vždy pod kontrolou a při carvingu nechtějí vypustit duši.

13 999 Kč
K2 DISRUPTION 78C + M3 11 COMPACT QUIKCLIK GW Pánské sjezdové lyže

Chcete je drtit na hraně, nebo naopak nechat jet vlastní cestou? Lyže K2 DISRUPTION 78C jsou připraveny fungovat jako dokonalý univerzál. Mají příjemnou šířku středu a jsou našlapané dostatečným množstvím vychytávek, aby v showroomu zastínily všechno ostatní. Disruption 78C vám umožní drtit svahy na maximum.

16 899 Kč

Dámské sjezdové lyže Kästle DX73 W SLR PRO BASE + K10 SLR GW se sendvičovou sidewall konstrukcí jsou určeny na sjezdovku. Mají velice energický projev, ale svojí tolerancí při vedení se jim žádné jiné lyže z naší nabídky nevyrovnají. Jsou tak perfektní volbou pro všechny lyžaře, kteří věci neradi komplikují, jízdu si chtějí především užít, lyže mít vždy pod kontrolou a při carvingu nechtějí vypustit duši.

11 999 Kč

Sjezdové lyže Elan WINGMAN 82 TI PS + ELX 11.0 GW jsou ideální pro nenáročný carving na všech typech terénu. Mají sílu posouvat vaše limity, aniž by vás vyčerpaly.

14 499 Kč
Máme v nabídce od značky Head
Head TOUR TEAM 6R LADY Tenisová taška

Do tenisového bagu Head TOUR TEAM 6R LADY se vejde až šest tenisových raket a další vaše vybavení, které potřebujete s sebou na kurt. Jedná se o tašku s ideální velikostí pro rekreační hráčky.

1 299 Kč
Head BRAMBLE Dětské lyžařské kalhoty

Dětské lyžařské kalhoty Head BRAMBLE na lyže, snowboard a další zimní radovánky ve sněhu. Materiál je opatřen zátěrem, díky kterému je zajištěna nepromokavost a prodyšnost. Samozřejmostí jsou sněhové manžety v dolní části nohavic.

799 Kč
Head NAPOLI Chlapecká zimní bunda

Chlapecká zimní bunda Head NAPOLI je vyrobená z jemného a měkkého materiálu s hřejivou výplní. Zajistí tak teplo a pohodlí během pobytu v přírodě i ve městě.

1 199 Kč

Tenisová raketa Head MX ATTITUDE ELITE vám zajistí, že vaše první kroky na tenisovém kurtu, nebudou vašimi posledními. Je předvypletená a má větší velikost hlavy, a tím pádem i větší sweetspot.

1 499 Kč