www.sportwings.cz

GALA SMASH PLAY 6 Beachvolejbalový míč, žlutá, velikost 5

Nový kousek GALA SMASH PLAY 6 Beachvolejbalový míč, žlutá, velikost 5 od dodavatele s dlouholetou historií GALA jednoduše seženete online za outletovou cenu! Levně za 590 Kč.
EAN: 8590001109151
GALA SMASH PLAY 6 Beachvolejbalový míč
Ověřit dostupnost
Značka: GALA
590

Míč na beachvolejbal Gala SMASH PLAY 6 je určen k tréninku ve sportovních oddílech, školách a na rekreační hru. Šest ručně šitých panelů snižuje počet švů a tím zvyšuje odolnost.

Další zboží z kategorie Volejbal
-23%

Volejbalový míč Kensis SMASHPOWER vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

299 Kč

Míč na beachvolejbal Gala SMASH PRO 6 je určen pro oficiální plážové soutěže řízené Českým volejbalovým svazem (ČVS). Speciální povrch ze syntetické kůže tvoří dezén golfového míčku. Šest ručně šitých panelů snižuje počet švů a tím zvyšuje odolnost.

1 100 Kč

Pánské návleky na ruce ARMGUARD 1 PAIR je možné využít přímo při sportu či jako v rámci regeneraci po něm. Strečový materiál se dobře přizpůsobí každé ruce.

340 Kč
-12%

Volejbalový míč Mikasa VS170W byl vyvinut speciálně pro děti a vyniká především patentovaným povrchovým materiálem EVA – velmi měkká, omyvatelná a extrémně odolná pěna. Tento míč je jeden z nejlepších míčů v dětském volejbale a to dokazuje pečeť FIVB Inspected. Disponuje také novou 18-ti panelovou technologií a novým lepením, které zaručuje 100% kulatost míče a žádné citelné spoje při kontaktu s míčem.

649 Kč

Volejbalový míč Mikasa V300W v novém dokonale vyváženém aerodynamickém designu s 18-ti panely. Míč zaujme měkkým povrchovým materiálem s technologií Single dimple pro menší odrazový efekt. Konstrukce a vylepšená technologie lepení zajišťuje nejvyšší přesnost a míč je extrémně odolný a trvanlivý. Tato povrchová struktura umožňuje lepší grif a zajišťuje dobrou kontrolu míče.

1 780 Kč
-13%

Hrajte jako profesionálové s halovým volejbalovým míčem Wilson PRO TOUR. Jedná se o velmi odolný volejbalový míč ze syntetické kůže, který je velice měkký na dotek.

599 Kč

Volejbalový míč Mikasa V333W splňuje všechny požadavky FIVB a je ideální volbou pro klubové a školní soutěže. Obal z vysoce kvalitní syntetické kůže, vložen do 18ti panelů v ikonickém barevném provedení, zaručuje přilnavost, stabilní letové vlastnosti, perfektní viditelnost a dlouhou životnost. Navíc je míč mnohem měkčí na dotek a není tak „pružný, skákavý“ jako starší modely, což napomáhá při efektivnější útočné i obranné hře. Technologií lepení jsou spoje naprosto neviditelné a při hře je hráči nepocítí. Převaha žluté barvy dělá míč ještě lépe viditelným.

1 240 Kč
Máme v nabídce od značky GALA

Míč na nohejbal Gala BN 5042 S splňuje oficiální technické parametry mezinárodní nohejbalové unie UNIF. Vhodný na všechny druhy povrchů.

1 400 Kč

Míč na beachvolejbal Gala SMASH PRO 6 je určen pro oficiální plážové soutěže řízené Českým volejbalovým svazem (ČVS). Speciální povrch ze syntetické kůže tvoří dezén golfového míčku. Šest ručně šitých panelů snižuje počet švů a tím zvyšuje odolnost.

1 100 Kč
-6%

Volejbalový míč Gala PRO LINE BV 5121 S splňuje všechny oficiální parametry a je určen ke hře v nejvyšších soutěžích. Moderní 10ti panelová konstrukce zajišťuje výborné letové vlastnosti a dobrou viditelnost při hře jak pro hráče, tak i diváky.

1 099 Kč

Taška Gala BALL BAG pojme až 6 sportovních míčů. Jedná se o praktickou pomůcku při transportu na trénink nebo zápas.

700 Kč
-11%

Volejbalový míč Gala TRAINING BV 5551 S doporučujeme pro děti do 12 let. Díky své nízké hmotnosti je vhodný pro speciální trénink ve sportovních klubech. Povrch tvoří příjemná syntetická polyuretanová useň.

799 Kč

Taška Gala BALL BAG pojme až 4 sportovní míče. Jedná se o praktickou pomůcku při transportu na trénink nebo zápas.

590 Kč

Volejbalový míč Gala TRAINING BV 5541 S doporučujeme pro děti do 12 let. Díky své nízké hmotnosti je vhodný pro speciální trénink ve sportovních klubech. Povrch tvoří příjemná syntetická polyuretanová useň.

830 Kč
-20%

Volejbalová síť Gala VOLLEYBALL NET SP 09039 pro vrcholové soutěže, vyrobená dle mezinárodních norem a otestovaná německou volejbalovou federací. Boky jsou lemovány POP černým popruhem v šíři 5 cm a vyztuženy laminátovou tyčí. Horní okraj je protažen kevlarem o délce 12,5 m s dvěma smyčkami a spodní okraj šňůrou 12,5 m. Síť je na bocích opatřena 3 úvazky. Součástí sítě jsou vytyčovací pásky šíře 5 cm.

3 499 Kč