www.sportwings.cz

GALA ANTENNAS SP 12010 Anténky na volejbalovou síť, červená, veľkosť UNI

Hodně prodávaný kousek GALA ANTENNAS SP 12010 Anténky na volejbalovou síť, červená, veľkosť UNI od společnosti se zárukou kvality GALA pořídíte bezpečně online za extra cenu. Akční ceny již od 599 Kč.
EAN: 8590001093825
GALA ANTENNAS SP 12010 Anténky na volejbalovou síť
Ověřit dostupnost
Značka: GALA
599

Anténky Gala ANTENNAS SP 12010 s úchytkou pro použití bez pouzdra.

Další zboží z kategorie Volejbal

Taška Gala BALL BAG pojme až 4 sportovní míče. Jedná se o praktickou pomůcku při transportu na trénink nebo zápas.

590 Kč
-23%

Beachvolejbalový míč Kensis BEACHPOWER určený pro plážový volejbal.

299 Kč

Volejbalový míč Gala BV5545 TRAINING je vhodný pro děti do 12 let. Díky své nízké hmotnosti je vhodný pro speciální trénink ve sportovních klubech. Povrch tvoří příjemná syntetická polyuretanová useň.

900 Kč
-19%

Slunce, vlny a volejbal. Co víc si přát? Tento volejbalový míč Wilson GRAFFITI PEACE VB OF přináší dobrou náladu díky barevnému provedení. Originální grafika s barevným nádechem oslavuje umění graffiti. Míč je vyroben ze syntetické kůže a je velice odolný.

499 Kč

Beachvolejbalový míč Mikasa BV550C je oficiálním hracím míčem všech zápasů FIVB včetně olympijských her. Ikonická 10ti panelová technologie má větší panely a méně švů. Díky nižšímu odrazovému efektu se prodlužuje hráčův kontakt s míčem pro přesnější hru. Povrchová struktura s důlky Dimple umožňuje lepší grif a zajišťuje mnohem lepší kontrolu. Technologie šití TwinSTLock je kombinace strojního a vázaného švu. Výsledkem je téměř nulová šance na uvolnění švů. Dovoluje také použít tenčí nit, kdy hráč přechody panelů nevnímá a nepociťuje. MIKASA myslela především na životní prostředí, proto byla vyvinuta nová syntetická kůže s recyklovaným nylonem a barvením na vodní bázi pro snížení dopadů na životní prostředí. Jedinečné barevné provedení doplněné o červenou barvu zaručuje perfektní viditelnost jak pro hráče, tak i diváky.

1 990 Kč

Volejbalový míč Mikasa V330W splňuje všechny požadavky FIVB a je ideální volbou pro klubové a školní soutěže. Technologie 18-ti panelů v ikonickém barevném provedení, zaručuje přilnavost, stabilnější letové vlastnosti, perfektní viditelnost a dlouhou životnost. Navíc je míč měkčí na dotek a není tak „pružný a skákavý“ jako starší modely, což napomáhá při efektivnější útočné i obranné hře. Míč je z vysoce kvalitní syntetické kůže a má velmi hladký povrch. Převaha žluté barvy dělá míč ještě lépe viditelným.

1 210 Kč

Volejbalové chrániče na kolena Mizuno TEAM KNEEPAD jsou prodyšné a zajišťují odvod přebytečného tepla. Polstrovaná část chrániče obsahuje EVA vrstvu, která je odolná a tvarově stálá.

399 Kč

Taška Gala BALL BAG pojme až 6 sportovních míčů. Jedná se o praktickou pomůcku při transportu na trénink nebo zápas.

700 Kč
Máme v nabídce od značky GALA

Volejbalový míč Gala TRAINING BV 5541 S doporučujeme pro děti do 12 let. Díky své nízké hmotnosti je vhodný pro speciální trénink ve sportovních klubech. Povrch tvoří příjemná syntetická polyuretanová useň.

830 Kč

Volejbalový míč Gala TRAINING BV 5551 S doporučujeme pro děti do 12 let. Díky své nízké hmotnosti je vhodný pro speciální trénink ve sportovních klubech. Povrch tvoří příjemná syntetická polyuretanová useň.

799 Kč

Volejbalový míč Gala BV5545 TRAINING je vhodný k tréninku, školním soutěžím a pro volný čas. Povrch tvoří příjemná syntetická polyuretanová useň.

950 Kč
-15%

Volejbalový míč Gala TRAINING 10 BV 5561 S je určený k tréninku, školním soutěžím a pro volný čas. Inovovaný polyuretanový materiál povrchu je velmi měkký a příjemný na dotyk. Obvod a váha míče odpovídají oficiálním parametrům.

799 Kč

Taška Gala BALL BAG pojme až 4 sportovní míče. Jedná se o praktickou pomůcku při transportu na trénink nebo zápas.

590 Kč

Volejbalový míč Gala BV5555 TRAINING je vhodný pro děti do 12 let. Díky své nízké hmotnosti je vhodný pro speciální trénink ve sportovních klubech. Povrch tvoří příjemná syntetická polyuretanová useň.

900 Kč
-6%

Volejbalový míč Gala PRO LINE BV 5121 S splňuje všechny oficiální parametry a je určen ke hře v nejvyšších soutěžích. Moderní 10ti panelová konstrukce zajišťuje výborné letové vlastnosti a dobrou viditelnost při hře jak pro hráče, tak i diváky.

1 099 Kč

Míč na beachvolejbal Gala SMASH PRO 6 je určen pro oficiální plážové soutěže řízené Českým volejbalovým svazem (ČVS). Speciální povrch ze syntetické kůže tvoří dezén golfového míčku. Šest ručně šitých panelů snižuje počet švů a tím zvyšuje odolnost.

1 149 Kč