Máme v nabídce od značky Fitforce

Dámská tréninková obuv Fitforce GYM ONE W je vhodná pro indoor cvičení ve fitku i ke každodennímu tréninku. Díky prodyšnému svršku udrží obuv příjemné klima, podešev je navržena tak, aby tlumila nárazy.

499 Kč

Chromové závaží Fitforce PLC 15 KG x 30 MM na nakládací tyč o průměru 30 mm.

1 299 Kč

Dámské 3/4 legíny Fitforce TAINA jsou ideální do fitka či na jiné sportovní aktivity. Elastický, prodyšný materiál a pohodlný střih zajišťují komfort při pohybu. Ploché švy eliminují podráždění kůže.

349 Kč

Sportovní bezešvá fitness podprsenka Fitforce AILANA vhodná na jakékoliv sportovní aktivity. Příjemný, prodyšný materiál zaručuje maximální pohodlí.

249 Kč

Klasické švihadlo s plastovým madlem Fitforce JUMP ROPE slouží jako pomůcka pro všestranné kondiční cvičení.

59 Kč

Medicinbal Fitforce WALL BALL 12 KG je ideální pomocník ke zvyšování fyzické kondice, nabírání svalové hmoty nebo k celkovému posilování vlastní hmotností. Konstrukce a provedení míče zajišťuje stabilitu a odolnost.

1 399 Kč

Fitness masážní pěnový válec Fitforce ROLLFOAM 45 x 15. Víceúčelová cvičební pomůcka vhodná pro cvičení yogy, pilátes, fitness nebo posilování a aktivaci hlubokého svalového systému. Možnost masáže a automasáže namožených a zkrácených svalů. Pomoc při zlepšování stability a koordinace a podpory toku lymfy.

429 Kč

Dámské legíny Fitforce SABA jsou ideální do fitka či na jiné sportovní aktivity. Elastický, prodyšný materiál a pohodlný střih zajišťují komfort při pohybu.

99 Kč