www.sportwings.cz
Nejnovější

Fitforce MEDICINE BALL 4 KG Medicinbal, černá, velikost

Medicinbal Fitforce MEDICINE BALL 4 KG je ideální pomocník pro posilování celého těla nebo rehabilitační cvičení. Umožňuje provádět širokou škálu cviků. Texturovaný povrch zajišťuje lepší přilnavost.

799 Kč

Fitforce STAMPBAR Úchopy na cvičení, zelená, velikost

Úchopy na cvičení FitForce STAMPBAR ideální víceúčelová pomůcka, která je vhodná pro efektivní posilování horních končetin, břicha a hrudníku. Lze ji použít na provádění kliků do krajních poloh a cvičení s využitím gravitace a váhy vlastního těla.

149 Kč

Fitforce YOGA MAT ECO Yoga podložka, červená, velikost

Yoga podložka Fitforce YOGA MAT ECO je ideální pro všechny typy jógy a jiné sportovní účely. Díky tloušťce 0,6 cm se jedná o pohodlnější variantu jóga podložek z řady Fitforce. Vzor na podložce vznikl za použití laseru namísto barvy. V balení najdete i praktickou šňůrku na přenášení.

429 Kč

Fitforce WEGA Dámské fitness kalhoty, černá, velikost

Dámské fitness kalhoty Fitforce WEGA, ideální do fitka či na jiné sportovní aktivity. Elastický, prodyšný materiál a pohodlný střih zajišťují komfort při pohybu.

349 Kč

Fitforce LATEX LOOP EXPANDER 10 KG Odporová posilovací guma, fialová, velikost

Odporová guma Fitforce LATEX LOOP EXPANDER 10 KG je jednoduchá, přesto velmi funkční pomůcka na posilování, ale i rehabilitačním cvičení. Využít se dá prakticky kdekoliv a kdykoliv.

129 Kč

Fitforce DIGI JUMP ROPE Digitální švihadlo, světle zelená, velikost

Digitální švihadlo Fitforce DIGI JUMP ROPE vhodné pro všestranné kondiční cvičení, posilování dýchání a činnosti kloubů.

199 Kč

Fitforce BCO 1200 x 50 MM Nakládací tyč, stříbrná, velikost

Olympijská nakládací osa Fitforce BCO 1200 x 50 MM z kvalitní oceli je ideální pro crossový či vzpěračský trénink. Úchopy o průměru 28 mm jsou vybaveny protiskluzovým, vroubkovaným povrchem. Osu lze použít samostatně pro procvičení svalů.

1 699 Kč

Fitforce WRAPS-S-275 Bandáž, černá, velikost

Bandáže Fitforce WRAPS-S-275 zpevní celou oblast ruky, tím se předchází zranění. Jsou mírně pružné. Vyhledávané boxery, využijí je i nadšenci ostatních bojových sportů.

79 Kč

Fitforce YOGA MAT PRIM Cvičební podložka, růžová, velikost

Cvičební podložka Fitforce YOGA MAT PRIM je ideální pro aerobic, jógu, pilates a jiné sportovní účely. Skvěle izoluje chlad, neklouže a má velmi snadnou údržbu.

249 Kč

Fitforce NBR MAT Podložka na cvičení, vínová, velikost

Cvičební podložka Fitforce NBR MAT je ideální pro aerobic, jógu, pilates a jiné sportovní účely.

379 Kč

Fitforce FKBP 4 KG Kettlebell, černá, velikost

Kettlebell Fitforce FKBP 4 KG s cementovou výplní uvnitř plastového obalu a trojúhelníkovou konstrukcí držadla pro jednoruční i obouruční úchop. Kettlebell díky jeho konstrukci umožňuje procvičení všech částí těla nejrůznější variací cviků a proto je to vhodná cvičební pomůcka pro všechny typy sportovců, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu, zpěvnit střed těla nebo si udržet v kondici.

199 Kč

Fitforce FJDBN 1 KG Jednoruční činka, zelená, velikost

Jednoruční činka Fitforce FJDBN 1 KG s neoprenovým potahem a úchytem.

139 Kč

Fitforce BCO 2200 x 50 MM Nakládací tyč, stříbrná, velikost

Olympijská nakládací osa Fitforce BCO 2200 x 50 MM z kvalitní oceli je ideální pro crossový či vzpěračský trénink. Úchopy o průměru 28 mm jsou vybaveny protiskluzovým, vroubkovaným povrchem. Osu lze použít samostatně pro procvičení svalů.

3 299 Kč

Fitforce FJDBN 1,5 KG Jednoruční činka, světle modrá, velikost

Neoprenová činka s madlem Fitforce FJDBN 1,5 KG je ideální pro domácí cvičení. Díky neoprenovému povrchu se skvěle drží v ruce.

199 Kč

Fitforce CHINUP BAR Rozpěrná dveřní hrazda, stříbrná, velikost

Univerzální hrazda do dveří Fitforce CHINUP BAR pro posilování paží, břicha a zádových svalů. Hrazdu lze snadno upevnit do horní části dveří pro přítahy nebo do spodní části dveří pro sedy – lehy.

329 Kč

Fitforce PB1 23 KG x 80 CM Boxovací pytel, černá, velikost

Boxovací pytel Fitforce PB1 23 KG x 80 CM s centrálním úchytem a popruhy na zavěšení.

1 099 Kč

Fitforce NIGELLA Dámský fitness top, černá, velikost

Dámský fitness top Fitforce NIGELLA je vyrobený z příjemného a funkčního materiálu. Hodí se perfektně do fitka a na další sportovní aktivity. Ve střední části zad je síťovaný materiál zajištující lepší ventilaci.

149 Kč

Fitforce REDONDA Dívčí fitness podprsenka, tmavě modrá, velikost

Dívčí sportovní podprsenka Fitforce REDONDA je vyrobená z příjemného a prodyšného materiálu, který zaručuje maximální pohodlí i během náročných sportovních aktivit.

79 Kč

Fitforce OVERBALL 25 Gymnastický míč / Gymball, zelená, velikost

Aerobní míč Fitforce OVERBALL 25 má několik možností využití. Výborná pomůcka při posilování, protahování, balančním cvičení. Při dlouhém sezení v kanceláři pomáhá správně držet tělo.

99 Kč

Fitforce AILANA Dámská bezešvá fitness podprsenka, růžová, velikost

Sportovní bezešvá fitness podprsenka Fitforce AILANA vhodná na jakékoliv sportovní aktivity. Příjemný, prodyšný materiál zaručuje maximální pohodlí.

249 Kč

Fitforce HANDPUMP Ruční pumpa, černá, velikost

Pumpa FitForce HANDPUMP pro gymnastické míče je vhodná ke všem gymnastickým, skákacím míčům i overbalům.

49 Kč

Fitforce FDBN 5 KG Jednoruční činka, černá, velikost

Jednoruční činka Fitforce FDBN 5 KG je vhodná pro domácí cvičení. Neoprenový povrch neklouže v ruce a lze cvičit i bez fitness rukavic. Zploštěné části závaží zabraňují samovolnému kutálení po podlaze.

479 Kč

Fitforce ADORA Obal na cvičební podložku, šedá, velikost

Jednoduchý praktický obal Fitforce ADORA je opatřen stahováním na šňůrku a popruhem přes rameno. Obal využijete na jednoduché přenášení karimatek, podložek na cvičení či yoga podložek.

169 Kč

Fitforce FEMY Dámské fitness 3/4 legíny, černá, velikost

Dámské fitness 3/4 legíny Fitforce FEMY jsou ideální do fitka či na jiné sportovní aktivity. Elastický materiál a pohodlný střih zajišťují komfort při pohybu.

199 Kč

Fitforce R-MAX 1.1 Mini bike, bílá, velikost

Mini bike Fitforce R-MAX1.1 s počítačem a nastavitelnou obtížností šlapání, udržuje vaši fyzickou kondici. Je ideální na posilování rukou a nohou v pohodlí domova či v práci. Díky madlu s ním můžete lehce manipulovat a je dobře skladný.

1 299 Kč

Fitforce FDBN 1,5 KG Jednoruční činka, oranžová, velikost

Jednoruční činka Fitforce FDBN 1,5 KG je vhodná pro domácí cvičení. Neoprenový povrch neklouže v ruce a lze cvičit i bez fitness rukavic. Zploštěné části závaží zabraňují samovolnému kutálení po podlaze.

179 Kč

Fitforce PLR 5 KG x 30 MM Nakládací kotouč, černá, velikost

Pogumovaný nakládací kotouč Fitforce PLR 5 KG x 30 MM je vhodný pro domácí cvičení jak s osou, tak i bez ní. Je možné ho použít na hladké i závitové hřídele o průměru 3 cm.

329 Kč

Fitforce FORLI Dámské fitness triko, oranžová, velikost

Dámské fitness triko Fitforce FORLI je vyrobené z příjemného funkčního materiálu. Hodí se perfektně do fitka a na další sportovní aktivity. Přední díl zdobí nápaditý potisk.

199 Kč

Fitforce GYM ANTI BURST 75 Gymnastický míč / Gymball, fialová, velikost

Gymnastický míč Fitforce GYM ANTI BURST 75 využijete při celé řade aktivit. Tento model je velmi odolný proti tření a disponuje systémem ANTI-BURST. Je vhodný pro těhotné ženy, a to ke cvičení před i po porodu.

359 Kč

Fitforce YOGA MAT PRO Semišová yoga podložka, hnědá, velikost

Semišová yoga podložka Fitforce YOGA MAT PRO je ze sametového, příjemného semiše. Má savé vrstvy z mikrovlákna na vrchní straně a TPE materiálu na straně spodní. To vám zajistí perfektní kombinaci pro příjemné cvičení a menší váhu pro snadné přenášení. Podložka je ideální pro dynamické yoga styly, kde se člověk více potí, ale je možné ji využít i pro běžné a klasické cvičení. Kdo se více potí tak ocení, že nepotřebuje zvlášť ručník a zvlášť jógamatku. Tip: Pokud máte na začátku cvičení ruce a nohy suché můžete lehce postříkat povrch podložky vodou z rozprašovače, abyste zabránili počátečnímu podkluzování.

599 Kč

Fitforce GYM ANTI BURST 55 Gymnastický míč / Gymball, modrá, velikost

Gymnastický míč Fitforce GYM ANTI BURST 55 využijete při celé řade aktivit. Tento model je velmi odolný proti tření a disponuje systémem ANTI-BURST. Je vhodný pro těhotné ženy, a to ke cvičení před i po porodu.

289 Kč

Fitforce BC 1190 x 30 MM Nakládací tyč, stříbrná, velikost

Obouruční nakládací tyč Fitforce BC 1190 x 30 MM s chromovaným a zdrsněným povrchem o průměru 30 mm. Konce tyče jsou opatřeny kovovými šroubovacími zámky.

719 Kč

Fitforce BC 1670 x 30 MM Nakládací tyč, stříbrná, velikost

Nakládací tyč Fitforce BC 1670 x 30 MM s chromovaným a zdrsněným povrchem o průměru 30 mm. Konce tyče jsou opatřeny kovovými šroubovacími zámky.

999 Kč

Fitforce ADBB 15 KG Jednoruční nakládací činka, stříbrná, velikost

Jednoruční nakládací činka Fitforce ADBB 15 KG má lakovaný povrch kotoučů a chromované pojistné matice. Madlo hřídele je opatřeno protiskluzovou vrubovou úpravou.

1 099 Kč

Fitforce BODY TWISTER Rotační disk, růžová, velikost

Rotační disk Fitforce BODY TWISTER je víceúčelová cvičební pomůcka vhodná pro zeštíhlení postavy především v oblasti boků a šikmých břišních svalů, posilování a aktivaci hlubokého svalového systému a zlepšování stability a koordinace.

299 Kč

Fitforce RINGGRIP S Posilovací kolečko, modrá, velikost

Posilovací kolečko FitForce RINGGRIP S je účinný posilovač prstů, který dobře poslouží k tréninku, ale také jako rehabilitační, relaxační a antistresová pomůcka. Posilovací kolečko je naprosto skladné a vejde se do každé kapsy. Můžete jej použít ve volných chvílích, a to úplně kdekoliv.

79 Kč

Fitforce PB1 28 KG x100 CM Boxovací pytel, černá, velikost

Boxovací pytel Fitforce PB1 28 KG x 100 CM s centrálním úchytem a popruhy na zavěšení.

1 399 Kč

Fitforce WALL BALL 8 KG Medicinbal, černá, velikost

Medicinbal Fitforce WALL BALL 8 KG je ideální pomocník ke zvyšování fyzické kondice, nabírání svalové hmoty nebo k celkovému posilování vlastní hmotností. Konstrukce a provedení míče zajišťuje stabilitu a odolnost.

1 199 Kč

Fitforce GYMA ANTI BURST 65 Gymnastický míč / Gymball, zelená, velikost

Gymnastický míč Fitforce GYMA ANTI BURST 65 využijete při celé řade aktivit. Tento model je velmi odolný proti tření a disponuje systémem ANTI-BURST. Je vhodný pro těhotné ženy, a to ke cvičení před i po porodu.

329 Kč

Fitforce ADORA Obal na cvičební podložku, světle zelená, velikost

Jednoduchý praktický obal Fitforce ADORA je opatřen stahováním na šňůrku a popruhem přes rameno. Obal využijete na jednoduché přenášení karimatek, podložek na cvičení či yoga podložek.

169 Kč