Máme v nabídce od značky Fitforce

Kotoučové závaží Fitforce PLB 15 KG x 30 MM na nakládací tyč o průměru 30 mm.

949 Kč

Jednoruční činka Fitforce FDBN 0,5 KG je vhodná pro domácí cvičení. Neoprenový povrch neklouže v ruce a lze cvičit i bez fitness rukavic. Zploštěné části závaží zabraňují samovolnému kutálení po podlaze.

79 Kč

Jednoruční činka Fitforce FDBB 2 KG s pevnou konstrukcí je vhodná pro cvičení doma i v posilovně. Díky pogumovanému povrchu činka není hlučná a šestihranný tvar vám usnadní odkládání činky.

299 Kč

Jednoruční nakládací činka Fitforce ADBB 15 KG má lakovaný povrch kotoučů a chromované pojistné matice. Madlo hřídele je opatřeno protiskluzovou vrubovou úpravou.

1 099 Kč

S gymnastickou obručí Fitforce HULAHOP 70 si jistě užijete spoustu legrace. Obruč je vhodná pro zábavu i trénink.

149 Kč

Mini stepper Fitforce S-MAX 1.1 s nastavitelnou výškou kroku je ideálním parťákem pro domácí cvičení. Posilovány jsou hlavně partie hýždí, boků, stehen a lýtek. Má pozitivní vliv na krevní oběh, tlak a zvyšuje kapacitu plic. Počítač měří kroky, čas a orientační spotřebu kalorií.

1 399 Kč
-22%

Dámské fitness triko s dlouhým rukávem Fitforce OREGINA je vyrobené z příjemného funkčního materiálu. Hodí se perfektně do fitka a na další sportovní aktivity. Přední díl zdobí nápaditý potisk.

349 Kč
-40%

Přídavné závaží Fitforce PLC 5 KG x 30 MM o hmotnosti 5 kg na osy s průměrem 30 mm.

289 Kč