www.sportwings.cz

Elan PRIMETIME N°5 W PS + ELW 11 GW Dámské sjezdové lyže, fialová, veľkosť 151

Tento zlevněný produkt Elan PRIMETIME N°5 W PS + ELW 11 GW Dámské sjezdové lyže, fialová, veľkosť 151 od dodavatele s dobrým jménem Elan naleznete právě teď v nabídce trvale výhodně! Za bezkonkureční cenu 18 399 Kč.
EAN: 3838855789033
Elan PRIMETIME N°5 W PS + ELW 11 GW Dámské sjezdové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: Elan
18 399 22 990 Kč Sleva -19%

Sjezdovkový odborník Elan PRIMETIME N°5 W PS + ELW 11 GW jako nejpřesnější lyže kolekce vede v rychlosti a carvingové zručnosti s chytrým rozložením energie, nemá žádná rychlostní omezení.

Další zboží z kategorie Sportovní sjezdové lyže

Head REAL JOY + JOY 9 GW je dokonalá kvalitní dámská lyže, která vás bude provázet celý den, ať už bude jakkoli dlouhý. Díky technologii HEAD Graphene navíc zaručují optimalizované rozložení hmotnosti a dokonalou rovnováhu a kontrolu. Dřevěná složka jádra dodává lyžím dodatečný výkon, celodenní lyžování na sjezdovce bude stejně pohodlné jako výkonné.

11 499 Kč

Živly země představují významnou část našeho bytí, cítění a myšlení. Ovlivňují naše každodenní jednání. Síla a smyslnost těchto živlů se odráží v nové dámské řadě Kästle TERRA. Kästle QUARTZ 72 PREM + K10 SLR GW je lyže zaměřená na sjezdovku, která má díky nově vyvinuté technologii Symbio Core lehkou konstrukci, přesto je dostatečně stabilní pro silové oblouky a poskytuje lyžařce maximální jistotu. Ideální lyže pro všechny dámy, které si nade vše cení příjemného carvingu bez námahy. Takže: ukažte svou duši! Buďte emocionální, opravdové, vášnivé!

20 390 Kč
-12%

Kombinace síly a energie sjezdových lyží Elan ACE SLX PRO PS + ELS 11.0 GW vám umožní explozivně přejít z jednoho slalomového oblouku do druhého s dokonalou přesností. Tento model je vhodný pro pokročilé lyžaře na upravené sjezdovky.

13 499 Kč

Model Kästle RX9 PREM + K12 TRI GW doplňuje naši oblíbenou řadu RX. Díky nové technologii Kästle Symbio Core s titanalem, dřevěným jádrem a syntetickým absorbérem jsou lyže RX9 nejen lehké, ale také stabilní a odolné. Design také připomíná naši závodní řadu a nabízí sportovním začátečníkům pocit, jakoby lyžovali ve Světovém poháru. Ideální volba pro všechny milovníky sjezdovek, jež hledají lyže, které odpouštějí, ale v žádném případě se nechtějí vzdát známého výkonu Kästle.

12 999 Kč
-28%

Na sjezdových lyžích Elan AMPHIBIO 12 C PS + ELS 11.0 GW si podmaníte všechny upravené svahy. Díky karbonu si tyto lyže hravě a s lehkostí poradí s čímkoliv, co jim naservírujete.

9 999 Kč
-16%

Sjezdové lyže Head SHAPE E-V8 + PR 11 GW BR.85 nabízí dřevěné jádro a karbonovou konstrukci, které jsou vylepšeny technologií EMC společnosti HEAD, která pohlcuje negativní vibrace. Technologie HEAD ERA 3.0 kombinuje snadné zahájení oblouku z rockové špičky s plným kontaktem s hranou pro výkon na tvrdém sněhu. Hbitý 75mm střed lyže a materiály LYT Tech mají za následek menší únavu při celodenním pobytu na sjezdovce.

12 499 Kč

Snadné zatáčení a vynikající ovládání dělají z Fiescher RC ONE 78 GT RT + RSW 10 PR GW zábavu a akci. Titanalové vyztužení poskytuje odezvu a odraz, s designem Turn Zone pro hladkou jízdu.

15 990 Kč
-33%

Sjezdové lyže Fischer RC4 SUPERCOMP + RS 9 GW SLR s výbornou kontrolou a univerzálním krojením. Mají kvalitní dřevěné jádro, sendvičovou konstrukci s plochými bočnicemi a lehkou karbonovou výztuž. V setu s vázáním RS9 – DIN 2,5-9.

7 999 Kč
Máme v nabídce od značky Elan

Dámské skialpininstické lyže IBEX 84 W jsou vyrobeny tak, aby byly při výstupu lehké a rychlé, ale přitom stabilní a pevné při sjezdu. Mají všechno, co potřebujete a nic navíc.

9 999 Kč
-10%

Skialpové lyže Elan IBEX 78 jsou určeny hlavně pro ty sportovce, kteří si chtějí vyzkoušet první krůčky a výlety zasněženou krajinou s následnými sjezdy jako odměnou. Sjezd s těmito lyžemi bude stabilní a jistý, o což se postará laminované dřevěné jádro. Díky technologii Bridge mají minimální váhu, takže vám nic nemůže bránit v rychlém pokroku.

6 999 Kč

Dětské sjezdové lyže Elan FORMULA S JRS + EL 7.5 GW, které naučí lyžovat každého malého lyžaře. Navíc si je díky atraktivnímu designu chlapci oblíbí.

4 499 Kč

Sjezdové lyže Elan WINGMAN 78 TI PS + ELS 11.0 GW jsou vyrobeny pro lyžaře, kteří chtějí posunout svůj výkon na vyšší úroveň. Jsou velmi stabilní a disponují schopností posouvat hranice.

8 999 Kč

O 25 % pružnější, o 250 % zábavnější. Dětské lyže Elan MAXX BLUE JRS + EL 4.5 GW jsou nejinovativnější juniorské lyže na trhu díky patentované technologii Elan U-Flex, která umožní mladým lyžařům plné prohnutí lyže pod nohama tak, aby si užili pocit z carvingu hned od prvních oblouků.

5 499 Kč

Sjezdové lyže Elan EXPLORE SPORT LS + EL9.0 GW jsou skvělým nástrojem pro urychlení procesu učení. Snadno se ovládají, jsou poddajné, předvídatelné a umožňují dělat rychlé pokroky. Lyže jsou určeny pro rekreační lyžaře.

5 499 Kč

Sjezdové lyže Elan AMPHIBIO SH PS + EL 10 GW byly vytvořeny pro pocit skvělé jízdy plně pod kontrolou. Umožní vám sebevědomé a rychlé lyžování bez vyčerpání. Lyže jsou určeny na upravené sjezdovky pro pokročilejší lyžaře.

9 499 Kč

Dětský lyžařský set Elan RACE PRO SPORT s vázáním EL 4.5, ideální pro začínající lyžaře. K dispozici v délce od 80 cm do 130 cm.

2 499 Kč