www.sportwings.cz

Dunlop PADEL ELITE BAG Padel taška, černá, velikost UNI

Tento akční a ve slevě kus Dunlop PADEL ELITE BAG Padel taška, černá, velikost UNI s pečetí kvality od značky Dunlop jde sehnat zde nyní v akci. Aktuálně v akci od 2 249 Kč.
EAN: 045566932808
Dunlop PADEL ELITE BAG Padel taška
Ověřit dostupnost
Značka: Dunlop
2 249

Padel taška Dunlop PADEL ELITE BAG je vyvinuta pro klubové a rekreační hráče. Oddělení s thermo izolací chrání rakety před horkem i chladem. Druhá velká hlavní kapsa s prostorem pro oblečení, boty a doplňky. Dva ramenní popruhy umožňují komfortní přenášení bagu.

Další zboží z kategorie Raketové sporty

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR PRO 120 s průměrem 1,20 mm se vyznačuje vysokou kontrolou úderu a maximální šetrností k ruce. Díky tenčímu průměru je výplet vhodný i pro kategorii dětí a juniorů.

255 Kč

Badmintonová raketa Tregare POWER TECH je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu.

249 Kč

Squashová raketa Tregare ALU TACTIC je určena pro začínající rekreační hráče k prvnímu seznámení s tímto sportem.

299 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE TX je skvělou volbou pro začátečníky i středně pokročilé hráče, kteří hledají podporu při získávání základních badmintonových dovedností. Vyvážení do gripu Vám přináší do hry výbornou reakční rychlost, obratnost a v kombinaci s velmi pružným shaftem (Hi-Flex) i razanci.

999 Kč

Dětská tenisová raketa Wilson US OPEN 23 je určena pro děti ve věku od 6 do 8 let, které s tenisem začínají. Díky své délce a velikosti hlavy zajišťuje výbornou kontrolu míčku.

649 Kč

Badmintonová raketa Wish CARBON PRO 98 je celografitovou raketou pro hráče vyznávající univerzální herní styl. Díky použití moderních technologií má raketa vynikající herní vlastnosti, které ocení jak mírně pokročilí, tak pokročilí hráči. Raketa je určena pro mírně pokročilé a pokročilé hrající technickým stylem. Pružný shaft (4/5) a vyvážení do ruky (4/5) zajišťuje, že je raketa velmi dobře ovladatelná v technických úderech a zároveň přesná v útoku. Nízká váha vám umožní vynikající ovladatelnost a kontrolu úderu. Výplet WBS 500 nabízí skvělou odolnost a vynikající kontrolu úderu. Je určen pro technickou hru, umožňuje však i tvrdé zakončení výměny.

699 Kč
-22%

Tenisová raketa Babolat BOOST AERO je vhodná pro ženy, začátečníky a juniory přecházející na dospělou raketu. Její nízká váha zajišťuje skvělou ovladatelnost. Díky velikosti hlavy je tolerantní k chybám, pokud netrefíte míček přímo do středu rakety.

1 549 Kč
-13%

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 22LT se středně pružným rámem a technologií vyvážení RGS pomůže každému hráči, který dokáže kombinovat obranu s útokem. Tuto raketu snadno zvládnou začátečníci i středně pokročilí hráči, kteří nechtějí šetřit na svém prvním vybavení.

1 899 Kč
Máme v nabídce od značky Dunlop
-33%

Výborná raketa Dunlop BLACKSTORM CARBON je určena pro středně pokročilé hráče s vynikající razancí úderu. 4D pletená grafitová konstrukce filtruje vibrace, aby vám poskytla pohodlnější vyvážení razance a kontroly vaší hry. Power Grommets (pružné průchodky po stranách rámu) podporují mimořádnou razanci úderu. Máte tak skvělý silový rám.

2 199 Kč

Padel raketa Dunlop AERO-STAR TEAM NH je určena pro klubové hráče. Zaručuje maximální konzistenci, vynikající výkon a razanci ve všech úderech. Výztuha Tri-Clamp poskytuje stabilitu pro lepší kontrolu, snížení odporu pro zvýšení rychlosti švihu a síly při útočných a razantních úderech. Diamantový tvar hlavy má širší sweet spot v horní části rakety a poskytuje tak maximální sílu při všech útočných úderech.

3 449 Kč

Superprémiová padel taška Dunlop PADEL CLUB BAG pojme až 9 raket. Je speciálně vyvinuta pro nejnáročnější hráče. Oddělení s thermo izolací chrání rakety před horkem i chladem. Další dvě hlavní části jsou ideální pro oblečení a vnější kapsa na obuv. Vnější kapsy poslouží k uložení příslušenství a osobních věcí. Dva ergonomické ramenní popruhy umožňují komfortní přenášení bagu.

1 499 Kč
-26%

Vynikající tenisová raketa Dunlop CX TEAM 275 pro klubové hráče. Technologie HM6 Carbon vytváří neuvěřitelně silnou a lehkou konstrukci, která dokáže přirozeně absorbovat nárazy. Technologie Aeroskin pomáhá snižovat odpor, takže raketa prochází vzduchem rychleji. Hlava 100 čtverečních palců zvětšuje sweetspot, což podporuje komfort a sílu úderu. Díky nižší hmotnosti má raketa skvělou manévrovatelnost při zachování výborné kontroly míče. Systém VIBROTECH pomáhá tlumit vibrace.

1 399 Kč

Squashový míč bez tečky Dunlop PROGRESS je větší o 6 % a má o 20 % větší hang-time (doba letu) než je standard. Doporučujeme pro rekreační hráče.

99 Kč

Oficiální míč AUSTRALIAN OPEN značky Dunlop. První Grandslamový turnaj roku se hraje s těmito super kvalitními míči. HD Core jádro a HD PRO přírodní melton zajišťují vynikající herní vlastnosti na všech površích.

209 Kč
-24%

Padel raketa Dunlop BLITZ ATTACK NH je určena pro klubové hráče, kteří upřednostňují všestrannou hru. Prémiová grafitová konstrukce a technologie rámu Open Frame poskytuje zvýšenou ovladatelnost a tuhost rámu pro extra kontrolu. Pro EVA jádro poskytuje ideální kombinaci výkonu a kontroly. Technologie Extra Grip zvyšuje rotaci pro razantnější údery.

2 849 Kč

Špičková turnajová taška Dunlop FX PERFORMANCE 8R skvěle ladí s raketami DUNLOP série FX. Každý hráč chce, aby při příchodu na kurt vypadal co nejlépe, aby s sebou měl vše, co potřebuje a mohl se plně soustředit na svou hru. Tento bag mu tento pocit při zápase i při každodenním tréninku plnohodnotně naplňuje. Ergonomické nastavitelné ramenní popruhy umožňují pohodlné nošení. Dvě hlavní komory nabízí prostor až na 8 raket. Jedna je navíc s tepelnou izolací, která chrání rakety a struny při extrémních teplotách. Středový oddíl na textil s větráním lze rozdělit na jeden, dva nebo tři samostatné oddíly pomocí přepážek na suchý zip.

2 999 Kč