www.sportwings.cz
PODKATEGORIE
Nejnovější

Wilson NFL JET BLACK Míč na americký fotbal, černá, veľkosť UNI

Míč na americký fotbal Wilson NFL JET BLACK vhodný pro rekreační hru. Celočerný povrch vzbuzuje respekt a jasně vynikne mezi jinými míči. Svými vlastnostmi je určen pro čistou hru jednou rukou a přihrávek za záda. Měkčený povrch zaručuje velký cit při kontaktu. Patentovaný systém šněrování ACL poskytuje prstům silné úchopové body pro přesnější hody.

499 Kč
-15%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL PH Mini míč na americký fotbal, černá, veľkosť UNI

Míč Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH z řady mini NFL logo míčů je mini verze míče na americký fotbal. Je navržen pro všechny věkové kategorie, ale i pro sběratele. Má měkký kompozitní potah pro větší přilnavost a odolnost. Fotbalový míč Soft Touch Mini je skvělým míčem pro zábavu na zahradu.

329 Kč

Wilson NFL IGNITION JR Juniorský míč na americký fotbal, modrá, veľkosť UNI

Juniorský rekreační míč na americký fotbal Wilson NFL IGNITION JR vhodný pro hru za každého počasí. Má velmi odolný povrch z kompozitní kůže a širší šněrování pro lepší úchop. Oficiální logo NFL.

450 Kč

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SF Mini míč na americký fotbal, černá, veľkosť UNI

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SF v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč

Wilson NFL IGNITION Míč na americký fotbal, hnědá, veľkosť UNI

Rekreační míč na americký fotbal Wilson NFL IGNITION vhodný pro hru za každého počasí. Má velmi odolný povrch z kompozitní kůže a širší šněrování pro lepší úchop. Oficiální logo NFL.

540 Kč
-15%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL GB Mini míč na americký fotbal, černá, veľkosť UNI

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL GB v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL PT Mini míč na americký fotbal, černá, veľkosť UNI

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL PT v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč

Wilson NFL SPOTLIGHT FB OFF Míč na americký fotbal, hnědá, veľkosť UNI

Staňte se středem pozornosti s míčem Wilson NFL SPOTLIGHT FB OFF, který je vyroben z odolné kompozitní kůže pro lepší cit při chytání. Jedná se o rekreační míč.

499 Kč
-33%

Wilson DEEP THREAT RED JR Míč na americký fotbal, , veľkosť NS

Gumový míč na americký fotbal Wilson DEEP THREAT RED JR je určený pro rekreační hru na všech površích a v jakémkoliv počasí. S technologií Total Grip pro snadný úchop a přilnavost.

299 Kč

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL AT Mini míč na americký fotbal, černá, veľkosť UNI

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL AT v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč

Wilson DUKE METALLIC EDITION OS FB SILVER Míč na americký fotbal, stříbrná, veľkosť UNI

Míč Wilson DUKE METALLIC EDITION je vyroben z metalické velmi odolné kompozitní kůže s přirozeným leskem a přilnavým povrchem pro lepší držení. Jedná se o oficiální rekreační míč NFL, který má předpisovou velikost pro středoškolský a vysokoškolský fotbal, ideální pro věkovou kategorii od 14 let. Míč je určený i pro sběratele, kteří si chtějí připomenout výjimečné fotbalové příležitosti.

799 Kč