www.sportwings.cz

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SE Mini míč na americký fotbal, černá, velikost UNI

Tento zlevněný produkt Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SE Mini míč na americký fotbal, černá, velikost UNI od našeho známého výrobce Wilson máte možnost nakoupit v naší online nabídce za výhodnou cenu. Nabídky od 329 Kč.
EAN: 887768727840
Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SE Mini míč na americký fotbal
Ověřit dostupnost
Značka: Wilson
329 390 Kč Sleva -15%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SE v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

Další zboží z kategorie Míče
-10%

Staňte se středem pozornosti s míčem Wilson NFL SPOTLIGHT FB JR, který je vyroben z odolné kompozitní kůže pro lepší pocit při chytání. Jedná se o rekreační míč a dodává se ve všech velikostech pro všechny juniorské kategorie.

349 Kč
-15%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL NE v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč
-33%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL CH v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

199 Kč
-15%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL JX v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč

Mini míč na americký fotbal Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL CL je určený pro rekreační hru na všech površích a v jakémkoli počasí. Míč ocení i sběratelé, kteří si chtějí do sbírky přidat další míč s logem.

329 Kč
-33%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

199 Kč
-15%

Míč Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH z řady mini NFL logo míčů je mini verze míče na americký fotbal. Je navržen pro všechny věkové kategorie, ale i pro sběratele. Má měkký kompozitní potah pro větší přilnavost a odolnost. Fotbalový míč Soft Touch Mini je skvělým míčem pro zábavu na zahradu.

329 Kč

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL AT v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč
Máme v nabídce od značky Wilson

Dětská tenisová raketa Wilson US OPEN 19 je určena pro děti do 5ti let, které s tenisem začínají. Díky své délce a velikosti hlavy zajišťuje výbornou kontrolu míčku.

649 Kč

Tenisové míčky Wilson ROLAND GARROS ALL COURT 3 BALL jsou nové oficiální tenisové míčky turnaje Roland Garros. Jádra míčků obsahují 100% přírodní kaučuk pro maximální konzistenci a odolnost. Plsť omezuje absorbování vlhkosti a nečistot, výrazná barva zase zlepšuje viditelnost na antuce.

195 Kč

Juniorský basketbalový míč Wilson FIBA 3X3 JUNIOR poskytuje výbornou ovladatelnost a kontrolu míče na všech pozicích ve hře. Vnitřní vrstva Cushion Core podobná houbě je měkká a tím umožňuje maximální cit. Drážky na povrchu Wave Triple vytvářejí více úchopových bodů pro lepší přilnavost při střelbě, přihrávce, chytání i odrazu.

540 Kč

Tenisový vibrastop Wilson SHOCK TRAP CLEAR WITH BLACK W je skvělá volba pro tlumení vibrací ve vaší tenisové raketě.

190 Kč
-15%

Rekreační tenisová raketa Wilson ROLAND GARROS EQUIPE HP, velikost hlavy 100 (645 cm²), pletení 16×19, s oficiálním logem Roland Garros umístěným na hrdle rakety má velice elegantní design. S touto raketou, která váží i s výpletem 302 g budete umísťovat rychlé míče na jakékoliv místo na kurtu. Středně velká hlava zlepšuje cit a kontrolu při kontaktu s míčkem, což z této rakety dělá ideální volbu pro středně pokročilé hráče, kteří hledají spolehlivou raketu a chtějí se zlepšovat.

2 499 Kč
-24%

Rekreační dětská / juniorská raketa MINIONS 2.0 JR 25 určena pro děti ve věku od 9ti do 12 let.

969 Kč

Potítko Wilson W WRISTBAND RD OSFA pohlcuje pot. Tenistovi zajišťuje potřebný komfort při hře.

160 Kč
-23%

Malý basketbalový míč Wilson NBA RETRO MINI CAVS je vhodný na všechny typy hřišť. Má standardní gumový povrch, který zajišťuje vysokou odolnost i na velmi drsném povrchu.

299 Kč