www.sportwings.cz

Alpina Sports 5W1NG Q Sluneční brýle, žlutá, velikost UNI

Tento velmi oblíbený produkt Alpina Sports 5W1NG Q Sluneční brýle, žlutá, velikost UNI od populárního výrobce Alpina Sports je k sehnání tady teď v akci. Cenově vychází na 3 499 Kč. EAN: 4003692299505
Alpina Sports 5W1NG Q Sluneční brýle
Popis

Sportovní brýle Alpina sports 5W1NG s magnetickým uchycením výměnných voduodpudivých zrcadlových zorníků. Zorníky mají také polarizační filtr Quattroflex, který zvyšuje kontrast barev a odstraňuje odlesky. Pro komfortnější usazení mají brýle jak seřizovatelné nosníky, tak také nožičky, jejichž spojení se zorníky zajišťují nastavitelné klouby. Tím je možné obroučky zorníků nastavit do několika úhlů a zajistit si pohodlnější usazení. Koncovky nožiček brýlí jsou z tvarovatelného materiálu, které je možné ohýbat a tím je ještě lépe zafixovat.

Další zboží z kategorie Sportovní
Finmark FNKX2212 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle FINMARK FNKX2212 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč
Finmark FNKX2016 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX2016 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

499 Kč
Finmark FNKX2320 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX2320 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč
Arcore CURTISS Sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Arcore CURTISS jsou ideální pro váš volný čas i sportovní aktivity.

399 Kč
Máme v nabídce od značky Alpina Sports
Alpina Sports TWIST FIVE HR V Fotochromatické sluneční brýle

Unisexové sportovní brýle Alpina TWIST FIVE HR VL+ jsou moderní fotochromatické neboli samozatmavovací brýle. Stupeň zatmavení / zesvětlení brýlí zahrnuje všechny tři úrovně sluneční ochrany S1-S3. Tedy od čirého zabarvení až po tmavé. Velká výhoda spočívá také v povrchové úpravě fogstop s nezamlžujícími se zorníky. Brýle disponují možností seřizování straniček pomocí kloubu, který se nachází na spojnici stranic a zorníku. Tím umožňují individuální seřízení šířky nosníku dle velikosti vaší hlavy tak, aby vám jejich nošení bylo maximálně příjemné a pohodlné. Brýle Alpina Twist Five jsou lehké sportovní brýle, které umožní skvělý prožitek nejen ze sportovního výkonu.

2 299 Kč
Alpina Sports BONFIRE Sluneční brýle

Sportovní brýle Alpina BONFIRE s úpravou proti zamlžení fogstop. Nastavitelné nosníky.

1 299 Kč

Cyklistická helma Alpina Sports PARANA má velmi dobré odvětrání a v přední straně přilby síťku proti hmyzu. Double IN-MOLD na zadní straně přilby zvyšuje bezpečnost přilby. Na zadní stranu přilby je možné připevnit blikačku Alpina Sports Plug-In-Light IV. Je zde velmi dobrý poměr cena/výkon.

1 449 Kč
Alpina Sports MITZO Chlapecké sluneční brýle

Obdélníkový tvar a cool vzhled. To je, co brýle Alpina MITZO nabízejí. Jsou idální volbou pro chlapce. Díky tomu, že jsou brýle extrémně lehké, je na sobě téměř necítíte. Zrcadlové čočky jsou vyrobeny z nerozbitného keramického materiálu a nabízejí 100% UV ochranu. Brýle jsou vhodné k nošení do města, do přírody i na pláž.

449 Kč