www.sportwings.cz

Yonex SUPER GRAP Vrchní omotávka, červená, velikost UNI

Levný kousek Yonex SUPER GRAP Vrchní omotávka, červená, velikost UNI od známé kvalitní značky Yonex máte možnost koupit v aktuální nabídce za super peníze! Právě nyní za skvělou cenu 179 Kč. EAN: 4930379385094
Yonex SUPER GRAP Vrchní omotávka
Více informací »
Značka: Yonex
179
Popis

Vrchní omotávka Yonex SUPER GRAP pro rakety se standardním i dlouhým držadlem. Skvěle absorbuje pot a vibrace při úderech, a tím výrazně zvyšuje ovladatelnost i kontrolu a cit při úderech.

Další zboží z kategorie Tenis
Lotto TOP TEN W III SHORT PRT 2PL Dámské tenisové šortky

Dámské kraťasy Lotto TOP TEN W III SHORT PRT 2PL splňují veškeré požadavky profesionálních tenistek na funkční a zároveň pohodlný produkt. Vnější volnější šortky doplňují všité krátké legíny. Tím je zaručen maximální komfort pro dosažení co nejlepších výsledků.

499 Kč

Dámská tenisová obuv COURT LITE 2 W je navržena tak, aby tlumila každý dopad a správně podpořila chodidlo při hře. Excelentní grip na podešvi je určen na tvrdé povrchy.

799 Kč
Wilson ULTRA 26 V4.0 Juniorská tenisová raketa

Tenisová raketa Wilson ULTRA 26 V4.0, velikost hlavy 100 (645 cm2), pletení 16×19, je vhodná pro výkonnostní juniorské hráče ve věku 11+. Raketa váží pouhých 245 gramů bez výpletu a délka rakety je 66 cm, což jsou nižší hodnoty než u raket pro dospělé. Díky nadstandardní velikosti hlavy disponuje raketa velkým sweetspotem, a tím pádem i vysokým komfortem při hraní. Design této rakety je inspirovaný výkonnostní řadou raket Ultra v4. Raketa se dodává vypletená, bez obalu.

3 250 Kč
Yonex VCORE PRO 97 Tenisová raketa

Tenisová raketa Yonex VCORE PRO 97 prošla velkou materiálovou inovací. Zcela zásadní je změkčení rámu v oblasti krčku, kde technologie Flex Fuse a Flexcon System dává rámu výrazně vyšší flexi při zachování stability. To přináší vynikající švih a maximální přenos energie do úderů. S užším profilem rámu máte možnost při úderu raketu více naklopit, a tím udělit míčku vyšší rotaci. Oslovuje zkušené hráče na závodní a klubové úrovni a také juniory s velkým fyzickým fondem.

4 999 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex
Yonex MAVIS 350 M Badmintonové košíčky

Plastové badmintonové míče Yonex MAVIS 350 patří dlouhodobě k nejpoužívanějším a nejprodávanějším plastovým badmintonovým míčům. Jejich veliká popularita a oblíbenost tkví především ve výborných letových vlastnostech a dlouhé trvanlivosti. Tyto badmintonové míče jsou vhodné jak pro začínající a rekreační hráče, tak i pokročilé a zkušené hráče badmintonu.

299 Kč

Pudr proti pocení rukou Yonex GRIP POWDER 2 nesmí chybět v žádném bagu na rakety. Zabraňuje prokluzování dlaně a tím podporuje jistý úchop. Vhodný pro hráče badmintonu, tenisu i squashe.

289 Kč
Yonex NANOFLARE 600 Badmintonová raketa

Badmintová raketa Yonex NANOFLARE 600 s velmi pružným shaftem je určená pro středně pokročilé, pokročilé a klubové hráče s celodvorcovou a technickou hrou. Je vhodná i pro začátečníky, kteří hledají oporu při méně razatních úderech a neváhají investovat do svého vybavení. Poskytuje rychlý, kontrolovaný švih a přesný úder i do zadní části kurtu. Rám Nanoflare dosáhl optimálního vyvážení mezi vysokou repulsí (razancí) a rychlým švihem při úderu a to pomocí technologie Aero Frame.

3 999 Kč

Oblíbená sportovní taška Yonex BAG 92031W s velkými úchyty, díky kterým se dá pohodlně nosit i přes rameno. Dvě velké kapsy na zip nabízí prostor pro oblečení, boty a rakety, ať už tenisové, badmintonové nebo squashové.

2 099 Kč