www.sportwings.cz

Yonex POLY TOUR SPIN Tenisový výplet, modrá, velikost UNI

Povedený kus Yonex POLY TOUR SPIN Tenisový výplet, modrá, velikost UNI od známé značky Yonex snadno pořídíte na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu. Právě nyní za 239 Kč.
EAN: 4549317679081
Yonex POLY TOUR SPIN Tenisový výplet
Ověřit dostupnost
Značka: Yonex
239

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR SPIN má pětiúhelníkový tvar, který dává míčku vyšší rotaci, což zvyšuje spinový potenciál. Tento výplet je ideální pro hráče, kteří hledají kontrolu i rotaci.

Další zboží z kategorie Výplety

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR FIRE 125 ocení zejména hráči s tvrdými a rychlými údery. Jedná se o kulaté polyesterové monovlákno, které se řadí k tvrdším výpletům. Patentovaná Silicone Oil Infused Filament technologie zmenšuje tření mezi jednotlivými strunami, což zvyšuje pohyb strun o 5 %, jejich snapback o 16 %, což vede k o 8 % většímu spinu.

355 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR PRO 125 vyniká svojí dlouhou trvanlivostí. Má monofilamentní jádro s polymer-polyesterovou charakteristikou. Na jeho vývoji se podíleli špičkoví profesionální hráči, kteří jej nyní s oblibou používají.

255 Kč

Tenisový výplet Yonex MULTI-SENSA 125 doporučujeme především pro hráče hledající precizní kontrolu svých úderů a maximální šetrnost k ruce. Jedná se o výplet, který můžeme doporučit jako zdravotní a výborně se hodí do kombinací s jinými výplety především na krátké struny. Zároveň maximálně šetří namáhané partie jako je rameno, loket a zápěstí.

399 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR STRIKE 125 je určen pro všechny soutěžní hráče, kteří chtějí, aby výplet vydržel razantnější a švihovou hru.

355 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR PRO 130 vyniká svojí dlouhou trvanlivostí. Má monofilamentní jádro s polymer-polyesterovou charakteristikou. Byl vyvinut pro silově a spinově hrající pokročilé hráče, kterým výrazně pomáhá s razancí úderů. Přináší skvělou repulsi a dlouhou trvanlivost.

255 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR TOUGH je výbornou variantou pro hráče s velmi razantními údery, kterým často praská výplet. Odolné polyesterové monovlákno poskytne výbornou kombinaci spinu, kontroly a zejména odolnosti. V porovnání s prémiovými výplety nijak výrazně nezaostává, což ho řadí na jedny z nejvyšších pozic v porovnání cena – výkon.

235 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR PRO 125 vyniká svojí dlouhou trvanlivostí. Má monofilamentní jádro s polymer-polyesterovou charakteristikou. Na jeho vývoji se podíleli špičkoví profesionální hráči, kteří jej nyní s oblibou používají.

255 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR REV je určený především pro hráče hrající razantně od základní čáry se středně rychlým až rychlým švihem a preferující spinovou hru. Díky technologii SIF (Silicone Oil Infused Filament) jsou silikonové oleje zapracovány hluboko do polymerů struny. Tím je docíleno snížení vzájemného tření a zajištěna vyšší snapback rychlost, vyšší razance úderů a především možnost lepší spinové hry.

349 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex
-39%

Badmintonový výplet Yonex NANOGY 95 je vhodný pro hráče, kteří hledají rychlost úderu a odolnost výpletu. Díky nanotechnologii dosahuje toto 3vrstvé multivlákno vysoké repulse a dlouhé životnosti.

109 Kč

Badmintonové míčky Yonex MAVIS 2000 jsou nejnovější model plastových míčů Yonex, který se svou kvalitou a vlastnostmi velmi přibližuje míčům péřovým. Potlačením nežádoucích rotací v letové fázi úderu a optimalizováním letové trajektorie míče se velmi zvýšila přesnost úderů a současně prodloužila životnost míče. Při výrobě se používá velmi kvalitní portugalský korek, který vyniká svou vysokou trvanlivostí a pozitivně podporuje kvalitu letových vlastností míče.

299 Kč

Pánské tréninkové tričko Yonex YM 0023 zachycuje ultrafialové sluneční záření a minimalizuje hromadění tepla během hry.

529 Kč

Badmintová raketa Yonex NANOFLARE 600 s velmi pružným shaftem je určená pro středně pokročilé, pokročilé a klubové hráče s celodvorcovou a technickou hrou. Je vhodná i pro začátečníky, kteří hledají oporu při méně razatních úderech a neváhají investovat do svého vybavení. Poskytuje rychlý, kontrolovaný švih a přesný úder i do zadní části kurtu. Rám Nanoflare dosáhl optimálního vyvážení mezi vysokou repulsí (razancí) a rychlým švihem při úderu a to pomocí technologie Aero Frame.

3 999 Kč

Samolepící froté omotávka, která se vyznačuje vynikající absorbcí vlhkosti.

55 Kč
-5%

Tenisová raketa Yonex VCORE GAME TANGO je vhodná pro začátečníky až středně pokročilé, ženy a juniory, kteří přechází z dětské rakety na dospělou. Díky svému vyvážení do hlavy přináší razantní a rychlé údery. Technologie průchodek String Sync Grommet, kdy jsou na pozici 12 a 6 vloženy tenké průchodky do většího otvoru, zajišťuje synchronizovaný pohyb průchodek s dlouhými strunami. Tento pohyb strun generuje více spinu. Tento model je díky nízké váze a snadné ovladatelnosti skvělou volbou pro učení tenisových dovedností.

3 299 Kč

Badmintonová raketa Yonex CARBONEX 6000 N je vyvážená na střed. Tento středně pružný rám je především určen pro začátečníky a mírně pokročilé hráče, kteří si chtějí osvojit správnou úderovou techniku. Kombinace hliníku s Carbon Nanotube zvyšuje pružnost rámu a dává raketě možnost zahrání úderu s vyšší razancí.

1 500 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 1000 GAME se středně pružným rámem je ideální pro mírně i středně pokročilé a klubové hráče, kterým vyhovuje celodvorcová hra. Tato raketa poskytuje hráči rychlý a zároveň kontrolovaný švih, se kterým dosáhne přesných úderů i do zadní části kurtu a tím může snadno měnit styl hry. Vyvážení do gripu zaručuje skvělou ovladatelnost rakety. Díky technologiím a designu, které jsou převzaty ze závodního rámu Nanoflare 1000 Z.

2 999 Kč